Vyřeš vánoční dárky včas, objednej dárkový poukaz na SkiTour

24.10.2018   
Foto

Vánoce jsou za rohem! Lámeš si hlavu s dárky? Vyhni se nervům při nákupech v přeplněných obchodech. Daruj blízkým zážitek v podobě startovného na SkiTour. S dárkovým poukazem nevěnuješ jen startovné, ale taky možnost se hýbat na čerstvém vzduchu, motivaci na sobě zapracovat a příležitost poznávat nová místa a lidi!

Dárkové poukazy můžeš objednat na webových stránkách klidně těsně před tím, než usedneš ke štědrovečerní tabuli.  Do formuláře vyplň potřebné údaje včetně jména obdarovaného nebo krátkého vzkazu a my ti ihned po platbě kartou zašleme dárkový poukaz v PDF přímo do e-mailu. Ten už stačí jen vytisknout a schovat pod stromeček. Obdarovaný se pak s uvedeným slevovým kódem jednoduše na vybraný závod přihlásí.

Je libo „měkkouše“?

Přiobjednej k poukazu skvělou sportovní čelenku v designu SkiTour. Jen ať je jasné, na co sportovec tak poctivě trénuje! Částka za startovné s čelenkou se zvýší o 200 Kč. Ale pozor, abychom zaručili dodání čelenky pod stromeček, moc neotálej! Při objednání po 16. prosinci už nemůžeme garantovat doručení do Vánoc.

Dárkový certifikát si můžeš objednat zde 

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  CzechTourism
  Swix
  Enervit
  Sporten
  KAMA
  Leki
  Northfinder
  Leros
  Crystal Bohemia
  ČHMÚ
  Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  bezky.net
  Kamsdetmi.com
  Nordic

Spolupracujeme

  Nadace Nova
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko