Předplatné časopisu NORDIC zdarma k registraci na SkiTour!

27.9.2018   
Foto

S registrací na jakýkoliv závod ze série SkiTour získává každý závodník ZDARMA elektronické předplatné časopisu Nordic na celou zimní sezónu! Exkluzivní rozhovory, letošní trendy, novinky na trhu, ale i tréninkové tipy a příprava lyží - to vše se dočtete na 68 stranách časopisu, který se zabývá běžeckým lyžováním.

Časopis Nordic je ideálním průvodcem pro všechny, kdo se chystají postavit na start jakéhokoliv závodu. Začátečníkům nabídne rady ohledně stravování před závodem, tréninkové plány k přípravě na dané vzdálenosti a možnosti regenerace. Pro zkušené závodníky přinese inspirace ze zahraničí, dále termíny, přehled a informace ohledně všech českých i zahraničních závodů, mezi kterými nechybí ani seriál závodů SkiTour, do kterého patří také legendární Jizerská 50.

Předplatné obsahuje všechna 4 čísla na sezónu 2018/2019. To už se vyplatí běžet!

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Swix
  KAMA
  ČHMÚ
  Nature Valley
  Crystal Bohemia
  Boll
  CzechTourism
  Enervit

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Skinordic.cz
  Radio RUBI
  Snow
  Pohora.cz
  Bezky.net
  Svět outdooru
  Mediatenor
  Kamsdetmi.com
  Nordic

Spolupracujeme

  Emil
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko