I jako amatér zažiju skvělou závodní atmosféru

4.9.2018   
Foto

V minulé sezoně se Martin Březina pustil do závodění jako naprostý nováček. Zatímco na Bedřichovském Night Light Marathonu uzavíral první padesátku, na JeLyManovi už mu patřilo 16. místo. K tomu se může pyšnit titulem SkiTour Master.

 „V minulé sezoně jsem se závoděním začal. Z počátku jsem nevěděl, co od sebe můžu čekat, ale rychle mě to chytlo. Člověk se podívá na nová místa po celé České republice, zažije i jako amatér skvělou závodní atmosféru a potká se spoustou sympatických a zajímavých lidí, které baví běžkové lyžování,“ říká Martin Březina.

Na závody jezdí s kamarádkou Kristýnou, která se závoděním začínala také na začátku minulé sezony. Přesto vyhrála pořádí 10km závodů pod patronací TV Nova. Oba mají jasno, že se na SkiTour vydají také příští rok. „Jsem zvědavý, kam se ve srovnání s rokem 2018 posuneme,“ uzavírá Martin.

Registrace na SkiTour už jsou v plném proudu. Přihlásit se můžete zde.

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  CzechTourism
  Swix
  Enervit
  KAMA
  Sporten
  Leki
  Leros
  ČHMÚ
  Nature Valley
  Crystal Bohemia
  Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Nordic
  bezky.net
  Kamsdetmi.com

Spolupracujeme

  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko