Zimní krajinou na běžkách

4.3.2018   
Foto

Užijte si poslední týdny zimy na běžkách! Portály Kudy z nudy a Česko jede  představují vyznavačům běžeckého lyžování souhrnné tipy, kam se vydat za aktivním odpočinkem a českou zimní krajinou.

Kouzla horských magistrál nebo běžecké okruhy nedaleko vašeho města, včetně Prahy, naleznete na webové stránce www.kudyznudy.cz. Ta nabízí milovníkům běžeckého lyžování doporučení nejen na konkrétní běžecké trasy po celé České republice, ale informuje i o dalších doprovodných zimních aktivitách, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.

Web www.ceskojede.cz vám zase vyhledá vhodnou běžeckou trasu dle regionu, věku nebo fyzické zdatnosti. „Informace o trasách vznikly ve spolupráci se všemi regionálními partnery a přestavují to nejlepší z regionů, co lze pro aktivní turisty nabídnout,“ dodává Martin Šlajchrt z oddělení produkt management a jeden z realizátorů celého projektu. Na stránkách si přijdou na své senioři i vyznavači adrenalinu.

O tom, co stojí za prohlídku v jednotlivých regionech, se navíc můžete dočíst na spřáteleném webu Česko – země příběhů.

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  CzechTourism
  Enervit
  Swix
  KAMA
  ČHMÚ
  Nature Valley
  Crystal Bohemia
  Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Mediatenor
  Kamsdetmi.com
  Nordic
  Skinordic.cz
  Radio RUBI
  Snow
  Pohora.cz
  Bezky.net
  Svět outdooru

Spolupracujeme

  Emil
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko