Pomáhejte pohybem i na Karlovské 50. Zahřejete sebe i seniory na Valašsku

18.1.2018   
Foto

Charita Nový Hrozenkov, která v regionu dlouhodobě působí, získala podporu Nadace ČEZ a bude zapojena do Pomáhej pohybem v rámci mobilní aplikace EPP.

Velkým úkolem Charity Nový Hrozenkov pro rok 2018 je zakoupení tepelného čerpadla pro Víceúčelový charitní dům v Halenkově, díky kterému ušetří více než polovinu nákladů na vytápění. Uspořené finance pak budou moci investovat do nákupu potřebných kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro své klienty a na údržbu automobilů, jež jsou stěžejní pro fungování terénních služeb. Především je však budou moci využít na aktivity pro klienty, díky kterým mohou svůj podzim života skutečně prožít a ne jen dožít.

 A jak lze pomoci? Stačí stáhnout mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem a zapnout ji před startem. Za svůj výkon získáte body, ty můžete věnovat Charitě Nový Hrozenkov, která na Velkokarlovicku pomáhá seniorům a lidem se zdravotním omezením.

 

  

   

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Nature Valley
  Crystal Bohemia
  Boll
  CzechTourism
  Enervit
  Swix
  KAMA
  ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Pohora.cz
  Bezky.net
  Svět outdooru
  Mediatenor
  Kamsdetmi.com
  Nordic
  Skinordic.cz
  Radio RUBI
  Snow

Spolupracujeme

  Emil
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko