Pomáhejte pohybem i na Karlovské 50. Zahřejete sebe i seniory na Valašsku

18.1.2018   
Foto

Charita Nový Hrozenkov, která v regionu dlouhodobě působí, získala podporu Nadace ČEZ a bude zapojena do Pomáhej pohybem v rámci mobilní aplikace EPP.

Velkým úkolem Charity Nový Hrozenkov pro rok 2018 je zakoupení tepelného čerpadla pro Víceúčelový charitní dům v Halenkově, díky kterému ušetří více než polovinu nákladů na vytápění. Uspořené finance pak budou moci investovat do nákupu potřebných kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro své klienty a na údržbu automobilů, jež jsou stěžejní pro fungování terénních služeb. Především je však budou moci využít na aktivity pro klienty, díky kterým mohou svůj podzim života skutečně prožít a ne jen dožít.

 A jak lze pomoci? Stačí stáhnout mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem a zapnout ji před startem. Za svůj výkon získáte body, ty můžete věnovat Charitě Nový Hrozenkov, která na Velkokarlovicku pomáhá seniorům a lidem se zdravotním omezením.

 

  

   

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  CzechTourism
  Swix
  Enervit
  KAMA
  Sporten
  Leki
  Leros
  ČHMÚ
  Nature Valley
  Crystal Bohemia
  Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Nordic
  bezky.net
  Kamsdetmi.com

Spolupracujeme

  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko