Výsledky Bedřichovského NLM - důležité informace pro závodníky 30 km závodů

8.1.2018   
Foto

Výsledky na 30 km trasy (volně i klasicky) prochází důkladnou kontrolou časomíry, kompletní výsledky včetně mezičasů budou na webu SkiTour zvěřejněny ve středu 10. ledna 2018. Prosíme závodníky, aby případné reklamace výsledků posílali do úterní půlnoci na adresu časomíry: info@timechip.cz.

 

Závodníci, kteří nebyli z důvodu časového limitu vpuštěni do dalšího kola, budou zařazeni do výsledků na 17,5 km závodů volně/ klasicky (v případě, že projeli cílem).

Omlouváme se za aktuální nesrovnalosti ve výsledcích. Na úpravách výsledkové listiny intenzivně pracujeme a veříme, že i přesto jsou Vaše zážitky z prvního závodu SkiTour pozitivní. Děkujeme za pochopení. SKOL!

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Boll
  CzechTourism
  Enervit
  Swix
  KAMA
  ČHMÚ
  Nature Valley
  Crystal Bohemia

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Svět outdooru
  Mediatenor
  Kamsdetmi.com
  Nordic
  Skinordic.cz
  Radio RUBI
  Snow
  Pohora.cz
  Bezky.net

Spolupracujeme

  Emil
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko