Pořiďte si originální čepici SkiTour v novém designu od KAMY!

18.12.2017   
Foto

Seriál běhů na lyžích SkiTour představuje nový originální design čepice. Ty pro seriál SkiTour vyrábí už mnoho let česká rodinná firma KAMA. Ve spolupráci s pořadateli každoročně vyrobí unikátní čepici v designu konkrétního ročníku. Pořídit si ji můžete už nyní.

Čepici v designu SkiTour (univerzální velikost) si můžete objednat těmito způsoby:
 • v rámci registrace na závod na www.sportID.cz. V sekci doplňkové služby si vyberte, že chcete koupit čepici. Tu si pak vyzvednete společně se startovním balíčkem na vašem přihlášeném zavodě nebo vám ji doručíme poštou. Cena čepice je 550 Kč. Čepici si mohou zakoupit i již přihlášení závodníci. Stačí se přihlásit do svého profilu ve SportID a v sekci Moje objednávky kliknout u jakéhokoliv přihlášeného závodu SkiTour na tlačítko Služby.
 • Pokud chcete udělat radost svému blízkému a čepici mu pořídit například jako vánoční dárek, a vy samotní na závod přihlášeni nejste, můžete si čepici zakoupit přes E-shop Jizerské 50 zde. Čepici vám poté doručíme poštou. Poštovné a balné činí 69 Kč.
 • Čepici si můžete pořídit i přímo na závodech SkiTour v místě registrací, a to za cenu 590 Kč.

 

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  CzechTourism
  Enervit
  Swix
  KAMA
  ČHMÚ
  Nature Valley
  Crystal Bohemia
  Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Mediatenor
  Kamsdetmi.com
  Nordic
  Skinordic.cz
  Radio RUBI
  Snow
  Pohora.cz
  Bezky.net
  Svět outdooru

Spolupracujeme

  Emil
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko