Přihlas se na závody SkiTour v Hervisu a ušetři 25 % na startovném!

6.10.2017   
Foto

Chystáte se na závody 11. ročníku serálu SkiTour? A chcete ušetřit na startovném? Přijďte se zaregistrovat do prodejen sítě Hervis a ušetřete na startovném 25 % (v případě 51. ČEZ Jizerské 50 je sleva 10 %).

Chystáte se na závody 11. ročníku seriálu SkiTour a ještě nejste na závody přihlášeni? Není nic jednoduššího, než přijít na jakoukoliv prodejnu Hervis sports v České republice, vyplnit na místě přihlášku a startovné, které uhradíte rovnou na pokladně, se vám hned sníží o 25 %.

Například na úvodní závod seriálu Bedřichovský Night Light Marathon, který odstartuje již 5. ledna. 2018, se startovné z původních 400 Kč sníží na prodejnách Hervis na 300 Kč (při registraci do 24.12.2017). Pokud si brousíte zuby na ČEZ Jizerskou 50, na tu se vztahuje sleva 10 %. V případě hlavního závodu na 50 kilometrů ušetříte na prodejnách Hervis při registraci do konce tohoto roku 180 Kč.

Svou nejbližší prodejnu Hervis najdete zde. Akce trvá do vyprodání startovních čísel.

Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy
  Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Swix
  KAMA
  ČHMÚ
  Nature Valley
  Crystal Bohemia
  Boll
  CzechTourism
  Enervit

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Skinordic.cz
  Radio RUBI
  Snow
  Pohora.cz
  Bezky.net
  Svět outdooru
  Mediatenor
  Kamsdetmi.com
  Nordic

Spolupracujeme

  Emil
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko