Výsledky

Bedřichovský NLM - 10 km klasicky (2018)

poř. Kat Jméno start. č. čas čistý čas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body  
1. Z39 MORAVCOVÁ, Klara (1983) 10052 00:26:13 1. 1. 1. 1000 diplom
2. M39 Szczotka, Mateusz (1998) 10049 00:26:15 2. 1. 1. 1000 diplom
3. M18 Bříza, Matěj (2001) 10076 00:27:39 3. 1. 2. 900 diplom
4. Z39 Vyštejnová, Šárka (1987) 10082 00:28:00 4. 2. 2. 900 diplom
5. M39 Kaliba, Štěpán (1993) 10078 00:29:15 5. 2. 3. 850 diplom
6. M39 HLAVACEK, Arnost (1987) 10056 00:29:22 6. 3. 4. 820 diplom
7. M49 MROVEC, Dušan (1969) 10061 00:30:05 7. 1. 5. 810 diplom
8. Z39 Hujerová, Tereza (1998) 10012 00:30:32 8. 3. 3. 850 diplom
9. M18 Antoš, Lukáš (2006) 10040 00:32:40 9. 2. 6. 800 diplom
10. M39 NOVOTNÝ, Václav (1982) 10038 00:32:45 10. 4. 7. 790 diplom
11. M39 Zadrobílek, Ondřej (1986) 10070 00:33:17 11. 5. 8. 780 diplom
12. Z18 Hlaváčová, Anežka (2001) 10060 00:34:38 12. 1. 4. 820 diplom
13. M39 NAVRÁTIL, Zdeněk (1979) 10004 00:35:12 13. 6. 9. 770 diplom
14. M18 SASKA, Lukáš (2007) 10046 00:35:31 14. 3. 10. 760 diplom
15. M49 Bartoň, Daniel (1970) 10079 00:35:57 15. 2. 11. 750 diplom
16. M18 Syřiště, Ondřej (2003) 10062 00:36:28 16. 4. 12. 740 diplom
17. M49 Krzemiński, Grzegorz (1972) 10025 00:37:05 17. 3. 13. 730 diplom
18. M49 Ducháček, Martin (1970) 10067 00:37:17 18. 4. 14. 720 diplom
19. M49 TEJKAL, Karel (1970) 10057 00:39:44 19. 5. 15. 710 diplom
20. M49 HODAČ, Luboš (1971) 10047 00:39:51 20. 6. 16. 700 diplom
21. M18 HALAMA, Tomáš (2005) 10051 00:40:12 21. 5. 17. 690 diplom
22. M49 Vích, Marek (1972) 10080 00:40:46 22. 7. 18. 680 diplom
23. M39 BLAŽEK, Tomáš (1981) 10013 00:40:49 23. 7. 19. 670 diplom
24. M49 Háněl, Aleš (1974) 10058 00:40:59 24. 8. 20. 660 diplom
25. M39 Machek, Tomáš (1985) 10007 00:41:27 25. 8. 21. 650 diplom
26. M59 Nagy, Josef (1967) 10054 00:42:05 26. 1. 22. 640 diplom
27. M39 KUZMIAK, Michal (1988) 10081 00:42:09 27. 9. 23. 630 diplom
28. M39 Šemnický, Tomáš (1979) 10017 00:42:14 28. 10. 24. 620 diplom
29. M49 Zderadička, Petr (1974) 10077 00:42:18 29. 9. 25. 610 diplom
30. Z39 Vogler, Barbara (1982) 10075 00:42:24 30. 4. 5. 810 diplom
31. Z39 KRAKOROVÁ, Kristýna (1986) 10030 00:42:51 31. 5. 6. 800 diplom
32. Z39 Rozsypalová, Tereza (1986) 10074 00:43:00 32. 6. 7. 790 diplom
33. Z18 Nagyová, Kateřina (2004) 10055 00:43:48 33. 2. 8. 780 diplom
34. Z39 Šťastná, Ema (1991) 10071 00:44:42 34. 7. 9. 770 diplom
35. M39 Dostálek, Martin (1984) 10011 00:45:40 35. 11. 26. 600 diplom
36. Z59 RYDLOVÁ, Jarmila (1961) 10063 00:46:21 36. 1. 10. 760 diplom
37. M39 Kaliba, Tomáš (1990) 10001 00:46:23 37. 12. 27. 590 diplom
38. M49 Russel, Michael (1974) 10066 00:46:26 38. 10. 28. 580 diplom
39. M59 KREJČÍ, Jaroslav (1963) 10028 00:46:27 39. 2. 29. 570 diplom
40. Z59 Halířová, Eva (1966) 10029 00:46:27 40. 2. 11. 750 diplom
41. M39 Horal, Filip (1985) 10009 00:46:36 41. 13. 30. 560 diplom
42. M39 Krumpholc, Aleš (1991) 10059 00:46:51 42. 14. 31. 550 diplom
43. Z18 HODAČOVÁ, Kateřina (2003) 10048 00:47:15 43. 3. 12. 740 diplom
44. M59 DVOŘÁK, Pavel (1963) 10005 00:47:31 44. 3. 32. 540 diplom
45. Z18 Štrosová, Aneta (2004) 10018 00:48:02 45. 4. 13. 730 diplom
46. Z39 Ostrčilová, Lenka (1987) 10014 00:48:06 46. 8. 14. 720 diplom
47. M59 ŠTROS, Ota (1965) 10019 00:48:39 47. 4. 33. 530 diplom
48. Z59 Točeková, Lucie (1968) 10045 00:51:02 48. 3. 15. 710 diplom
49. Z59 Točeková, Martina (1968) 10033 00:52:14 49. 4. 16. 700 diplom
50. M39 BŘEZINA, Martin (1984) 10037 00:52:28 50. 15. 34. 520 diplom
51. M39 Harvan, Marian (1984) 10006 00:52:31 51. 16. 35. 510 diplom
52. Z59 ADÁMKOVÁ, Šárka (1967) 10064 00:52:43 52. 5. 17. 690 diplom
53. M39 Bačák, Marian (1986) 10010 00:53:12 53. 17. 36. 500 diplom
54. M49 Filip, Matěj (1978) 10022 00:53:21 54. 11. 37. 490 diplom
55. M49 MALÁT, Jiří (1977) 10034 00:53:37 55. 12. 38. 480 diplom
56. Z39 Valoušková, Kristýna (1984) 10036 00:54:36 56. 9. 18. 680 diplom
57. Z39 Kopecká, Soňa (1992) 10024 00:54:49 57. 10. 19. 670 diplom
58. Z18 ADÁMKOVÁ, Bára (2003) 10065 00:55:34 58. 5. 20. 660 diplom
59. M49 SUCHÝ, Jan (1972) 10072 00:55:46 59. 13. 39. 470 diplom
60. Z39 Smištíková, Marie (1986) 10039 00:56:29 60. 11. 21. 650 diplom
61. M39 Neugebauer, Josef (1986) 10023 00:58:27 61. 18. 40. 460 diplom
62. Z18 SUCHARDOVÁ, Adéla (2002) 10027 00:59:31 62. 6. 22. 640 diplom
63. M49 Vykusa, Martin (1978) 10020 01:00:05 63. 14. 41. 450 diplom
64. Z39 Konečná, Markéta (1981) 10032 01:01:48 64. 12. 23. 630 diplom
65. Z49 Kosová, Pavlína (1972) 10068 01:02:38 65. 1. 24. 620 diplom
66. M49 Škrlík, Miroslav (1978) 10069 01:02:38 66. 15. 42. 440 diplom
67. Z18 Fortelná, Ella (2009) 10035 01:03:36 67. 7. 25. 610 diplom
68. Z49 SUCHARDOVÁ, Jana (1976) 10026 01:03:57 68. 2. 26. 600 diplom
69. M39 Mrázek, Michal (1986) 10008 01:04:00 69. 19. 43. 430 diplom
70. Z49 Kocmanová, Petra (1971) 10041 01:04:01 70. 3. 27. 590 diplom
71. M49 Kocman, Lubomír (1972) 10042 01:04:01 71. 16. 44. 420 diplom
72. M49 Filip, Lukáš (1976) 10021 01:04:12 72. 17. 45. 410 diplom
73. Z49 LABÍKOVÁ, Petra (1978) 10031 01:05:24 73. 4. 28. 580 diplom
74. M39 Brabec, Daniel (1990) 10073 01:07:23 74. 20. 46. 400 diplom
75. Z18 Pavlíková, Klára (2007) 10015 01:24:20 75. 8. 29. 570 diplom
76. M18 Pavlík, Matěj (2009) 10016 01:24:33 76. 6. 47. 390 diplom
77. M69 Pavlík, Jiří (1956) 10003 01:26:17 77. 1. 48. 380 diplom
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Báječné ženy v běhu
  • Rádio Rubi

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko