Startovní listina:
Orlický maraton 39 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
TBA ADÁMKOVÁ, Blanka 1978 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA ALBERT, František 1958 Penzion František Ano
TBA ANDRLÍK, Aleš 1977 CYKLO-SKI Klub Polička Ano
TBA BATUNA, Adam 1976 Batunalegal.cz Ano
TBA BAŽANT, Lumír 1953 Ano
TBA BEHÚŇ, Ján 1965 Monarda Cz Ano
TBA BERAN, Jan 1983 Spartak Police nad Metují Ano
TBA BERANOVÁ, Anna 1991 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA BETÁŠOVÁ, Libuše 1980 Ano
TBA BLOKEŠ, František 1971 Bolatice Bé Ano
TBA BOHONĚK, Miloš 1962 Ski Klub Neratovice Ano
TBA BRABEC, Pavel 1973 Brabec Velkoobchod Ano
TBA BRADA, Pavel 1954 Sokol Jihlava Ano
TBA BREBURDOVÁ, Hana 1961 MK Kladno Ano
TBA BRIGHT, Jack 1979 Kerda sport agricola team Ano
TBA BUBENÍK, Martin 1979 Ano
TBA BUCHTA, Jan 1992 Ski team Jimramov Ano
TBA BUCHTA, Pavel 1964 Ski team Vysočina Ano
TBA BUJÁČEK, Libor 1965 LIMA Ano
TBA Benák, Jan 1982 Team Šerlich 8.30 Ano
TBA Beran, Jan 1976 Čzu Rolníci Ano
TBA Beran, Jiří 1977 Ski Police nad Metují Ano
TBA Bernát, Miroslav 1960 OB Třinec Ano
TBA Blokeš, Jindřich 1955 Bolatice "Bé Ano
TBA Brych, Michal 1981 TJ Vysočina Ano
TBA Buchta, Martin 1977 Vltava fund craft team Ano
TBA CHALOUPKA, Petr 1982 TJ Měřín Ano
TBA CIBULKA, Jiří 1975 Horoklub Česká Třebová Ano
TBA CIRAN, Jiří 1975 Zmáchaniny RK Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Cejpková, Ivana 1958 Ski Team Vysočina Ano
TBA Chlupáč, Dominik 1993 Ano
TBA Chmelař, Lukáš 1991 www.chaloupkydestne.cz Ano
TBA DOLEŽEL, Pavel 1970 Kanoistický Klub Olomouc Ano
TBA DUCHÁČ, Michal 1968 BKL Machov Ano
TBA DUDEŠEK, Martin 1975 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
TBA DUŠEK, Luboš 1975 Mercedes-Benz Salomon team Ano
TBA DVOŘÁK, Jaromír 1963 CYKLO-SKI klub Polička Ano
TBA Dlouhý, Petr 1970 Chroustovice Ano
TBA Dopierala, Piotr 1978 Ks Hades Ano
TBA Dumek, Václav 1987 Ho Tanvald Ano
TBA EHL, Jaroslav 1981 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
TBA FIKEJS, Vladimír 1957 3d Fitness Race Team Ano
TBA Fiala, Tomáš 1995 Ano
TBA Fulka, Jiří 1960 REDPOINT ELEVEN TEAM Ano
TBA GAJDOSIK, Miroslav 1977 MKL Kremnica Ano
TBA GERHARD, Miroslav 1985 VIVATSPORT team Ano
TBA GRACIAS, Vladimír 1953 CYKLO-SKI Klub Polička Ano
TBA Goláňová, Jana 1965 Ano
TBA Gromus, Daniel 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.CZ Ano
TBA Gromus, Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Ano
TBA HAAS, Jan 1984 Kasper Swix team Trutnov Ano
TBA HATHAWAY, Stuart 1955 Headington Roadrunners Ano
TBA HEJL, Dušan 1984 Ski Police Nad Met. Ano
TBA HEJNÝ, Martin 1968 Ano
TBA HLADIK, Lubos 1980 Ano
TBA HLAVÁČ, Libor 1978 Borci Zdar! Ano
TBA HLAVÁČEK, Aleš 1978 Dobracena.cz Ano
TBA HLAVÁČEK, Josef 1974 Dobracena.cz Ano
TBA HLINKA, Jan 1972 Evropska Celni Sportovni Asociace Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA HLOUŠKOVÁ, Marcela 1974 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
TBA HOJAČ, Mojmír 1958 Ho Tanvald Ano
TBA HOLINKA, Martin 1967 Vlatava Fun Craft Team Ano
TBA HOLLESCH, Marek 1970 Bolatice Bé Ano
TBA HOLÝ, Štěpán 1980 Ski Club Čelákovice Ano
TBA HUBÁČEK, Martin 1970 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA Hanslian, Filip 1987 Mountintime Felt Aropec Ano
TBA Hejnyš, Miroslav 1960 Spartak Police nad Metují Ano
TBA Holec, Jaroslav 1979 CYKLO-SKI Klub Polička Ano
TBA Hornych, Vena 1978 Kupkolo MtbTrilogy.cz Ano
TBA Hubená, Eliška 1987 Ano
TBA HÁJEK, Jan 1980 AC Čimelice Ano
TBA HÁJKOVÁ, Tereza 1974 Silvinimadshusteam Ano
TBA JAKUBIČKA, Tomáš 1958 Sokol Železný Brod Ano
TBA JAŠEK, Ondřej 1977 Rockplast Team Ano
TBA JENÍKOVÁ, Karolína 1968 Báječné ženy v běhu Ano
TBA JINDRA, David 1960 Ano
TBA JINDŘIŠKOVÁ, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
TBA JIRÁSKO, Zdeněk 1955 Go HBJME Ano
TBA Janeček, Pavel 1990 Silvini Madshus Team Ano
TBA Jančák, Oldřich 1969 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA Jarolím, Petr 1961 VHS Brno Ano
TBA Javůrek, Jiří 1948 Maratonstav Úpice Ano
TBA Javůrek, Petr 1977 Kasper Swix Team Ano
TBA Jiran, Václav 1976 ABND nordic racing team Ano
TBA Jirásek, Pavel 1962 Šerlich 8 30 Ano
TBA KAPLAN, Vladimír 1971 CEZ Group Ano
TBA KARLÍK, Petr 1982 TriSki klub Márovky - Blansko Ano
TBA KARMAZIN, Milan 1981 Ano
TBA KILIAN, Ondřej 1987 Hydroturbohotel Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA KINCL, Petr 1983 Ho Tesla Brno Ano
TBA KLAPKA, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
TBA KLOUDA, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
TBA KLÍMA, Pavel 1977 Peřimov Ano
TBA KMOCH, Dušan 1971 Ano
TBA KNAPP, Matouš 1993 Facson Ano
TBA KNAPP, Petr 1956 Facson Ano
TBA KORBEL, Michal 1977 KOB Choceň Ano
TBA KOSOBUD, Martin 1968 Ano
TBA KREJČÍ, Jaroslav 1963 Silvini Madshus Team Ano
TBA KRÁTKÝ, Tomáš 1967 SK Los Lobos Ano
TBA Karp, Dariusz 1973 KARP SKI TEAM Ano
TBA Klusáček, Jan 1993 Žabovřesky Brno Ano
TBA Kocierz, Piotr 1975 Ano
TBA Kocum, Miroslav 1945 Lokomotiva Liberec Ano
TBA Kocumová, Zuzana 1979 Silvini Madshus Team Ano
TBA Kolman, Robert 1968 Silvini Madshus Team Ano
TBA Konečný, Tomáš 1970 K2 Team Ano
TBA Kouřím, Bohumil 1963 Wikov SKI Skuhrov Ano
TBA Kožíšková, Anna 1986 Mercedes-Benz Salomon team Ano
TBA Kraváček, Ivo 1976 Osten Ano
TBA Krumphanzl, Erik 1975 Odolov Ano
TBA Krunčík, Pavel 1985 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Ano
TBA Krupička, Robert 1978 OlfinCar Trutnov / Salomon Ano
TBA Krátký, Štěpán 1995 TYKOKOTKOCREW Ano
TBA KŘOUSTEK, Karel 1948 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
TBA KŘOUSTEK, Martin 1978 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
TBA Křoustková, Vendula 1976 GEOTOUR - KOLOLOĎ Ano
TBA LANKOVÁ, Lada 1973 Silvini Madshus Team Ano
TBA LAZECKÝ, Petr 1958 LK Pustá Polom Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA LHOTSKÝ, Petr 1960 SK Louky Ano
TBA LIŠKA, Pavel 1963 Fort Smc Ústí nad Orlicí Ano
TBA LORENC, Lukáš 1990 Ski team Jimramov Ano
TBA LORENČÍK, Ivo 1977 LK Pustá Polom Ano
TBA Libanská, Ludmila 1957 1. FC Strejkové Ano
TBA MARTINEC, Adam 1989 Zahrádkáři Svatý Jiří Ano
TBA MATURA, Petr 1978 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA MAZÁČEK, Jiří 1984 FC Unterholz Ano
TBA MOLVA, František 1994 SKI TEAM VYSOČINA Ano
TBA MUSIL, Tomáš 1978 Ano
TBA Macaj, Jan 1980 Silvini Madhus Team Ano
TBA Mališová, Karla 1960 USK praha Ano
TBA Marek, Ondrej 1982 Silvini Madshus team Ano
TBA Meloun, Radek 1983 Čebín Ano
TBA Melounová, Anežka 1985 Ano
TBA MÁKA, Daniel 1992 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA NESVADBA, Petr 1986 ČSK Vysoké nad Jizerou Ano
TBA NOVOTNÝ, Milan 1965 OK99 Hradec Králové Ano
TBA NOVÁK, Marek 1986 Ano
TBA Novák, Dominik 1993 Ano
TBA Nádhera, Petr 1967 Ano
TBA Nádherová, Hanka 1968 Ano
TBA NĚMEC, Jiří 1961 Xc Sport.cz Nordic Racing Team Ano
TBA OBERREITER, Michal 1976 Totální Rozklad Ano
TBA OREMBA, Lukáš 1984 U Vodnáře Ano
TBA OTTO, Steffen 1959 Bertsdorfer SV Ano
TBA PAVLÍK, Petr 1980 SC Horní Jelení Ano
TBA PAVLŮ, Dušan 1974 Etriatlonteam Ano
TBA PECHA, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
TBA PECHEK, František 1953 Maratonstav Úpice Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA PODLEŠÁK, Marek 1978 Ski Mapos Ano
TBA POLEDNE, Martin 1973 RC Litol Ano
TBA POLEJ, Jiří 1971 Ano
TBA POLÁK, Marek 1973 Ho Lemra Brno Ano
TBA POLÁK, Marián 1977 LK Lenochod Opatov Ano
TBA POLÁŠEK, Jan Ferdinand 1988 SPORTICUS team/VSK MFF UK Ano
TBA POSPÍŠEK, Marek 1989 Atlas Craft Team Ano
TBA POSPÍŠIL, Miroslav 1960 HSTS Věrovany Ano
TBA POTOČEK, Tomáš 1982 Ano
TBA POŘÍZEK, Libor 1972 Vysočina Cycling Ano
TBA Petr, Josef 1977 TJ Tři Studně Ano
TBA Petržela, Pavel 1963 Kasper Swix Team Ano
TBA Plhoň, Patrik 1980 Elite Sport Boskovice Ano
TBA Pohl, Jan 1976 SKI Police nad Metují Ano
TBA Polášek, Petr 1989 Všsk Mff Uk Ano
TBA Pospíšek, Zbyněk 1960 CRAFT TEAM Ano
TBA Pospíšková, Luisa 1959 CRAFT TEAM Ano
TBA Pros, Pavel 1955 KRB Chrudim Ano
TBA Psenicka, Jakub 1991 Vltava Fund Craft Team Ano
TBA Pudel, Jaroslav 1975 Skiob Šternberk Ano
TBA PÁNEK, Tomáš 1985 SK Stará Paka Ano
TBA RADOMSKI, Zbigniew 1951 Ano
TBA ROUBALÍK, Radovan 1964 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
TBA ROUS, Josef 1977 Vk Bobři Ano
TBA Raus, Evžen 1997 Ano
TBA Rygl, Jaroslav 1970 SINGLETRAIL Moravský kras Ano
TBA SCHMIDT, Milan 1985 TEFI-TEX Ano
TBA SEEMAN, Tomáš 1968 Medicina Praha Ano
TBA SEEMANOVA, Jana 1975 Sokol Strašnice Ano
TBA SEKERA, Ondřej 1977 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA SLONEK, Michal 1982 Ano
TBA SOSNA, Vlastimil 1949 Pohorská jednota Radhošť Ano
TBA SRNSKÝ, Karel 1975 CYKLO-SKI klub Polička Ano
TBA SRNSKÝ, Radim 1989 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
TBA SROVNAL, Otakar 1942 Lokomotiva Zábřeh Ano
TBA STRACHOTA, Petr 1987 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou Ano
TBA STRYK, Rostislav 1972 Bo !!! Ano
TBA Sedláček, Václav 1986 Silvini Madshus Team Ano
TBA Sikora, Lukáš 1983 NEGROMONT Ano
TBA Slabý, Jan 1979 SKI team VYSOČINA Ano
TBA Srovnal, Otakar 1975 Lokomotiva Zábřeh Ano
TBA Strnad, Jaroslav 1968 Sauna Bobrová B Ano
TBA Suchy, Franciszek 1952 TKKF BESKIDEK Ano
TBA TAUSSIG, Jan 1964 SPORTVITAL Ano
TBA TOMAN, Jakub 1984 Chabry Ano
TBA TOMAN, Jan 1985 Chabry Ano
TBA TOMÁŠ, Vladimír 1975 Sk Řícmanice Ano
TBA TOMÁŠOVÁ, Vlasta 1980 TJ Sokol Řícmanice Ano
TBA TVRDÍK, Vladimír 1984 Ski Team Vysočina Ano
TBA Teplý, Robin 1967 Rob Ano
TBA Tomeček, Václav 1962 Sk Toma Olomouc Ano
TBA Trojan, Martin 1997 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
TBA UCHYTIL, Tomáš 1976 XCSPORT.cz nordic racing team Ano
TBA VANK, Michal 1992 SK SKOL Brno Ano
TBA VAVRÚŠ, Lukáš 1984 Ano
TBA VEJNAR, Josef 1957 JOVE ROLLSKI Vysoké nad Jizerou Ano
TBA VESELÝ, Jiří 1964 Skaut Mustang LBC Ano
TBA VLČEK, Petr 1989 CY|KLO-SKI klub Polička Ano
TBA VOGT, Matthias 1967 SC Kottmar Ano
TBA VOJTEK, Štěpán 1975 Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA VOJTKOVÁ, Šárka 1977 Silvini Madshus team Ano
TBA VOŽENÍLEK, Josef 1965 Ano
TBA Veber, Tomáš 1974 Kasper Swix team Ano
TBA Velkoborský, Miloš 1954 Ostrava Ano
TBA Venhoda, Milan 1971 SKI team VYSOČINA Ano
TBA Vtípil, Ondřej 1976 Jindrichuv Hradec Ano
TBA Václavek, Tomáš 1958 Sokol Nové Sady Ano
TBA ZAHULA, Jan 1950 ČD Tanvald Ano
TBA ZAVADIL, Luboš 1977 Prosports Vyškov Ano
TBA ZELENSKÝ, Filip 1977 Lander Racing Team Ano
TBA ZÁVODNÝ, Tomáš 1963 Lk Pustá Polom Ano
TBA Záhorec, Stanislav 1971 Sokol Senohraby Ano
TBA ČECH, Jiří 1964 LK Pustá Polom Ano
TBA ČERNÝ, Václav 1972 Lempl Boys Hořice Ano
TBA Černohorský, Marek 1996 Silvini Madshus team Ano
TBA Černohorský, Václav 1988 NEGROMONT Ano
TBA ČÍŽEK, Vítězslav 1984 Ano
TBA ŘÍHA, Miroslav 1945 Sokol Sadská Ano
TBA ŘÍČAN, Daniel 1987 TJ Sokol Sobíňov Ano
TBA ŠIMURDA, Ivo 1983 TJ Vysočina Ano
TBA ŠINDELÁŘ, Miroslav 1995 Ano
TBA ŠKODA, Aleš 1975 Olfin Car Ski Team Ano
TBA ŠKRANĚK, Jiří 1982 SKI spartak Police nad Metují Ano
TBA ŠMAHEL, David 1974 Kos Tesla Brno Ano
TBA ŠPONAR, Josef 1947 Ob Žamberk Ano
TBA ŠTEFEK, Richard 1974 Wikov SKI Skuhrov Ano
TBA ŠTENCL, František 1984 Negromont Ano
TBA ŠVÁB, Petr 1965 Mádr Team Ano
TBA Ševčík, David 1977 Ano
TBA Šimek, Adam 1989 Strava Ano
# Jméno rok Klub Zapl.
TBA Šimek, Pavel 1980 Olfin Car Ski team Ano
TBA Šimko, Štefan 1957 Cyklo-Ski Klub Polička Ano
TBA Špidla, Kryštof 1976 Ano
TBA Šretr, Rudolf 1979 Olfin car ski team Ano
TBA Šrůtek, David 1980 Rossignol Racing Team Ano
TBA Štaiger, Zdeněk 1970 1. FC Strejkové Ano
TBA Štěpánek, Miloslav 1962 TJ Vysočina Ano
TBA ŠÁNOVÁ, Zuzana 1959 Ano
TBA ŠÍCHA, Jan 1970 Ano
TBA ŠÍDA, Karel 1958 Černí koně Ano
TBA Ženčák, Jaroslav 1961 ASPV OA Šumperk Ano

Poslední aktualizace:22/04/2018
Počet zaregistrovaných závodníků: 250

Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

Partneři

  • CzechTourism

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL
Výživové okénko