Výsledky

    

Bedřichovský NLM 35 km (volně/ klasicky) (2017)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Šretr, Radek (1982, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3100 01:29:54 00:43:32 1. 1. 1. 4000 diplom 
2. M39 Ročárek, Jiří (1983, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3101 01:30:13 00:42:15 2. 2. 2. 3900 diplom 
3. M39 Pliska, Jiří (1981, CZE) Silvini Madshus Team 3084 01:31:01 00:44:18 3. 3. 3. 3850 diplom 
4. M39 Pšenička, Jakub (1991, CZE) Silvini Madshus Team 3011 01:33:10 00:43:37 4. 4. 4. 3820 diplom 
5. M39 Marek, Ondřej (1982, CZE) Silvini Madshus Team 3139 01:33:17 00:44:54 5. 5. 5. 3800 diplom 
6. M39 Campbell, Carsen (1994, USA) Canmore 3172 01:34:56 00:44:52 6. 6. 6. 3790 diplom 
7. M39 Švarc, Martin (1994, CZE) Ski klub Jablonec 3020 01:35:59 00:44:23 7. 7. 7. 3780 diplom 
8. M49 Javůrek, Petr (1977, CZE) KASPER SWIX TEAM 3071 01:36:35 00:45:48 8. 1. 8. 3770 diplom 
9. M39 Prášil, Vojtěch (1990, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3025 01:36:46 00:47:09 9. 8. 9. 3760 diplom 
10. M39 Hruška, Jan (1989, CZE) KASPER SWIX TEAM 3048 01:37:33 00:47:01 10. 9. 10. 3750 diplom 
11. M39 Šrůtek, David (1980, CZE) Rossignol Racing Team 3055 01:37:39 00:47:09 11. 10. 11. 3740 diplom 
12. M39 Mašek, Jan (1978, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3135 01:40:48 00:49:12 12. 11. 12. 3730 diplom 
13. M69 Vejnar, Josef (1957, CZE) ČSK Vysoké nad Jizerou 3068 01:40:51 00:49:17 13. 1. 13. 3720 diplom 
14. M59 Holub, Petr (1966, CZE) KASPER SWIX TEAM 3072 01:40:51 00:48:41 14. 1. 14. 3710 diplom 
15. M49 Novotný, Daniel (1974, CZE) Cykloservis Moravský Krumlov 3057 01:40:53 00:49:10 15. 2. 15. 3700 diplom 
16. M39 Polášek, Petr (1989, CZE) VSŠK MFF UK Praha 3122 01:41:22 00:49:12 16. 12. 16. 3690 diplom 
17. M49 Vanc, Petr (1970, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3026 01:41:32 00:48:47 17. 3. 17. 3680 diplom 
18. M39 Pospíšek, Marek (1989, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3121 01:42:47 00:49:05 18. 13. 18. 3670 diplom 
19. M39 Kohout, Milan (1981, CZE) Silvini Madshus Team 3076 01:42:47 00:49:08 19. 14. 19. 3660 diplom 
20. M49 Kolín, Jan (1977, CZE) SPORTICUS team 3003 01:42:49 00:50:20 20. 4. 20. 3650 diplom 
21. M39 Jirák, Jan (1978, CZE) HS Jizerské hory 3047 01:42:49 00:50:08 21. 15. 21. 3640 diplom 
22. M49 Pela, Zbyněk (1973, CZE) SKI PAX Horní Maxov 3023 01:43:04 00:49:18 22. 5. 22. 3630 diplom 
23. Z39 Boudíková, Adéla (1986, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3099 01:43:22 00:49:10 23. 1. 1. 3620 diplom 
24. M49 Lehnung, Kai-uwe (1968, DEU) Ottendorf 3174 01:43:24 00:49:18 24. 6. 23. 3610 diplom 
25. Z39 Knopová, Kamila (1992, CZE) Rossignol Racing Team 3004 01:44:50 00:48:38 25. 2. 2. 3600 diplom 
26. M59 Richter, Michael (1967, DEU) 3167 01:45:11 00:50:21 26. 2. 24. 3590 diplom 
27. M39 Krupka, Lukáš (1983, CZE) Cyklo POINT Jičín 3029 01:45:20 00:50:25 27. 16. 25. 3580 diplom 
28. M39 Hlaváček, Arnošt (1987, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3153 01:46:04 00:50:22 28. 17. 26. 3570 diplom 
29. M39 Adam, Jakub (1986, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3145 01:46:26 00:50:20 29. 18. 27. 3560 diplom 
30. M39 Marhoun, Petr (1981, CZE) VSŠK MFF UK Praha 3056 01:46:28 00:52:32 30. 19. 28. 3550 diplom 
31. M39 Zahula, Jan (1989, CZE) Ski klub Jablonec 3108 01:46:36 00:50:15 31. 20. 29. 3540 diplom 
32. M49 Rejzek, Martin (1972, CZE) Eleven Eintracht Braunschweig 3092 01:46:49 00:51:21 32. 7. 30. 3530 diplom 
33. M39 Havelka, Jan (1990, CZE) Mrtvej Javorník RACING 3109 01:47:54 00:52:35 33. 21. 31. 3520 diplom 
34. M39 Hornych, Véna (1978, CZE) Sportchallenge Timing 3118 01:48:00 00:51:57 34. 22. 32. 3510 diplom 
35. M39 Teplý, Ondřej (1978, CZE) HISPORT Team 3019 01:48:24 00:52:01 35. 23. 33. 3500 diplom 
36. Z49 Lanková, Lada (1973, CZE) Silvini Madshus Team 3107 01:48:45 00:52:36 36. 1. 3. 3490 diplom 
37. M49 Ježek, Tomáš (1973, CZE) SPORTICUS team 3069 01:48:55 00:52:33 37. 8. 34. 3480 diplom 
38. M59 Teplý, Robin (1967, CZE) Praha 7 3184 01:49:13 00:52:44 38. 3. 35. 3470 diplom 
39. M49 Gromus, Tomáš (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3037 01:49:33 00:52:20 39. 9. 36. 3460 diplom 
40. M39 Galandr, Daniel (1979, CZE) WINTERMAN TEAM 3149 01:49:42 00:52:32 40. 24. 37. 3450 diplom 
41. M49 Hes, Robert (1973, CZE) HO ADR ROCK 3034 01:49:56 00:52:37 41. 10. 38. 3440 diplom 
42. M39 Macaj, Jan (1980, CZE) Silvini Madshus Team 3133 01:50:12 00:52:58 42. 25. 39. 3430 diplom 
43. M69 Šimůnek, Jaromír (1955, CZE) Skp Jablonec 3083 01:50:16 00:51:49 43. 2. 40. 3420 diplom 
44. M39 Pour, Vladimír (1982, CZE) DELFÍN JABLONEC 3140 01:50:24 00:53:03 44. 26. 41. 3410 diplom 
45. M59 Zikmund, Zdeněk (1967, CZE) Glede Team 3073 01:50:27 00:52:34 45. 4. 42. 3400 diplom 
46. M39 Kotrč, David (1992, CZE) Slapy 3180 01:50:44 00:55:13 46. 27. 43. 3390 diplom 
47. M49 Havluj, Jan (1975, CZE) 3049 01:50:47 00:56:38 47. 11. 44. 3380 diplom 
48. M39 Kovář, Miroslav (1981, CZE) 3035 01:51:10 00:53:44 48. 28. 45. 3370 diplom 
49. M49 Ptáček, František (1972, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3129 01:51:10 00:54:06 49. 12. 46. 3360 diplom 
50. M49 Šámal, Jan (1977, CZE) HKNMPSM/Cimici/HS 3104 01:52:07 00:54:35 50. 13. 47. 3350 diplom 
51. M39 Mašek, Petr (1979, CZE) Fitcentrum L-S Vrchlabí 3012 01:52:34 00:55:01 51. 29. 48. 3340 diplom 
52. M39 Votruba, Jan (1979, CZE) Altán Tým 3111 01:52:37 00:55:23 52. 30. 49. 3330 diplom 
53. M39 Gromus, Daniel (1978, CZE) 3036 01:53:40 00:55:38 53. 31. 50. 3320 diplom 
54. M49 Kalina, David (1974, CZE) SKP Maják 3125 01:53:43 00:54:47 54. 14. 51. 3310 diplom 
55. Z39 Adamová Kožíšková, Anna (1986, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3146 01:54:20 00:54:18 55. 3. 4. 3300 diplom 
56. Z49 Vojtková, Šárka (1977, CZE) Silvini Madshus Team 3015 01:54:21 00:54:38 56. 2. 5. 3290 diplom 
57. M39 Kratochvíl, Martin (1983, CZE) SKI VYSOČINA 3141 01:54:22 00:51:00 57. 32. 52. 3280 diplom 
58. M59 Němec, Jiří (1961, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team 3116 01:54:46 00:56:22 58. 5. 53. 3270 diplom 
59. M49 Bartůněk, Petr (1975, CZE) XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM 3059 01:54:51 00:55:11 59. 15. 54. 3260 diplom 
60. M39 Jindra, Adam (1990, CZE) SPORTICUS team 3159 01:55:37 00:50:19 60. 33. 55. 3250 diplom 
61. M39 Kubišta, Jan (1986, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3090 01:55:54 00:59:18 61. 34. 56. 3240 diplom 
62. M49 Blažek, Vladimír (1968, CZE) Mercedes Benz Atomic/Salomon team 3044 01:55:54 00:55:07 62. 16. 57. 3230 diplom 
63. M39 Dziubalo, Daniel (1987, CZE) 3127 01:56:21 00:56:11 63. 35. 58. 3220 diplom 
64. M49 Mareš, Jiří (1973, CZE) Silvini Madshus Team 3050 01:56:46 00:54:58 64. 17. 59. 3210 diplom 
65. M39 Valoušek, Tomáš (1982, CZE) TJ Dukla Liberec 3078 01:57:18 00:54:51 65. 36. 60. 3200 diplom 
66. Z39 Maděrová, Michaela (1980, CZE) Silvini Madshus Team 3032 01:57:27 00:56:31 66. 4. 6. 3190 diplom 
67. M59 Buchta, Pavel (1964, CZE) SKI VYSOČINA 3064 01:57:33 00:56:50 67. 6. 61. 3180 diplom 
68. M39 Molva, František (1994, CZE) SKI VYSOČINA 3045 01:58:30 00:56:45 68. 37. 62. 3170 diplom 
69. M39 Doubek, Tomáš (1982, CZE) 3136 01:58:37 00:57:09 69. 38. 63. 3160 diplom 
70. M49 Kráčmar, Vlastimil (1974, CZE) Kupkolo MTB Trilogy 3081 01:58:49 00:54:59 70. 18. 64. 3150 diplom 
71. M39 Lysczas, Václav (1985, CZE) LK Medvěd 3077 01:58:59 00:57:02 71. 39. 65. 3140 diplom 
72. M39 Zítko, Tomáš (1979, CZE) TJ Seba Tanvald 3039 01:59:33 00:58:23 72. 40. 66. 3130 diplom 
73. M49 Panuš, Karel (1974, CZE) Ski Club Chotec 3063 01:59:38 00:58:11 73. 19. 67. 3120 diplom 
74. M39 Bartoš, Michal (1992, CZE) HK ÁDR ROCK 3041 02:01:33 00:58:08 74. 41. 68. 3110 diplom 
75. M59 Jandera, Petr (1966, CZE) TRI-CLUB Jablonec nad Nisou 3096 02:02:00 00:59:25 75. 7. 69. 3100 diplom 
76. M39 Minar, Jan (1981, CZE) 3031 02:02:02 00:59:18 76. 42. 70. 3090 diplom 
77. M49 Červenka, Jakub (1973, CZE) Biatlon Klecany 3024 02:02:05 00:59:48 77. 20. 71. 3080 diplom 
78. M49 Parma, Jan (1976, CZE) Silvini Madshus Team 3150 02:02:37 00:59:00 78. 21. 72. 3070 diplom 
79. M59 Palme, Karel (1964, CZE) 3082 02:03:08 01:00:57 79. 8. 73. 3060 diplom 
80. M49 Wiedeman, René (1973, CZE) LO Sokol Podlázky 3113 02:03:15 00:58:05 80. 22. 74. 3050 diplom 
81. M49 Rulíšek, Lubomír (1972, CZE) VSK Přírodní vědy Praha 3123 02:03:18 00:59:57 81. 23. 75. 3040 diplom 
82. M49 Peterka, Marek (1970, CZE) 3095 02:03:23 00:58:18 82. 24. 76. 3030 diplom 
83. M59 Krejčí, Jaroslav (1963, CZE) Silvini Madshus Team 3087 02:03:34 01:01:08 83. 9. 77. 3020 diplom 
84. M49 Doležal, Radoslav (1975, CZE) Sokol Sobotka 3014 02:04:23 00:59:31 84. 25. 78. 3010 diplom 
85. M39 Strnad, Petr (1981, CZE) NAC 3187 02:04:34 01:00:16 85. 43. 79. 3000 diplom 
86. M49 Babický, Josef (1977, CZE) Čistý sport - way2live.cz 3006 02:04:45 00:58:33 86. 26. 80. 2990 diplom 
87. M59 Roubalík, Radovan (1964, CZE) Fortex Ski Moravský Beroun 3152 02:04:59 01:00:36 87. 10. 81. 2980 diplom 
88. M39 Harrer, Jakub (1987, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3120 02:06:07 01:01:10 88. 44. 82. 2970 diplom 
89. M49 Saska, Josef (1970, CZE) Bedřichov 3114 02:07:45 01:04:30 89. 27. 83. 2960 diplom 
90. M69 Zeller, Zbyněk (1955, CZE) Semily 3183 02:07:45 01:02:18 90. 3. 84. 2950 diplom 
91. M49 Huml, Jakub (1976, CZE) Loosy Kralupy 3027 02:07:58 01:01:09 91. 28. 85. 2940 diplom 
92. M49 Togel, Konstantin (1969, AUT) Austria 3070 02:09:12 01:04:15 92. 29. 86. 2930 diplom 
93. M49 Dušek, Luboš (1975, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3138 02:09:16 01:02:59 93. 30. 87. 2920 diplom 
94. M39 Roiler, Baptista (1982, CZE) 3182 02:09:47 01:03:30 94. 45. 88. 2910 diplom 
95. M59 Tomeš, Alexej (1966, CZE) Spro 3067 02:10:08 01:01:23 95. 11. 89. 2900 diplom 
96. M39 Liška, Josef (1993, CZE) Vranny 3181 02:10:22 01:03:29 96. 46. 90. 2890 diplom 
97. M39 Kopáček, Jan (1985, CZE) OK Chrudim 3124 02:11:05 01:01:36 97. 47. 91. 2880 diplom 
98. M39 Nosál, Tomáš (1981, CZE) Holany 3134 02:11:26 01:02:30 98. 48. 92. 2870 diplom 
99. M39 Roháček, Jan (1982, CZE) XC Sport.cz 3137 02:11:30 01:02:15 99. 49. 93. 2860 diplom 
100. M59 Pravda, Ivo (1962, CZE) Lotto Teplice 3128 02:11:51 00:59:10 100. 12. 94. 2850 diplom 
101. M39 Tesar, Antonin (1978, CZE) Atelier27307 3103 02:11:54 01:04:13 101. 50. 95. 2840 diplom 
102. M49 Findesz, Ralf (1972, DEU) 3165 02:12:04 01:01:33 102. 31. 96. 2830 diplom 
103. M49 Skalický, Michael (1968, CZE) 3161 02:13:27 01:03:01 103. 32. 97. 2820 diplom 
104. M49 Štregl, Petr (1973, CZE) Pifson Pro Endurance Team 3106 02:13:47 01:06:40 104. 33. 98. 2810 diplom 
105. M49 Šatra, Přemysl (1976, CZE) Vodáci Kladno 3061 02:13:52 01:04:53 105. 34. 99. 2800 diplom 
106. M49 Horký, Pavel (1971, CZE) Desná 3097 02:14:39 01:05:55 106. 35. 100. 2790 diplom 
107. M49 Bízek, Tomáš (1974, CZE) Dma Praha 3117 02:14:40 01:04:14 107. 36. 101. 2780 diplom 
108. M39 Steiner, David (1981, CZE) Hakoach 3052 02:14:43 01:07:29 108. 51. 102. 2770 diplom 
109. M49 Kolman, Robert (1968, CZE) Silvini Madshus Team 3155 02:15:30 01:04:09 109. 37. 103. 2760 diplom 
110. M39 Spilka, Kryštof (1982, CZE) FC PCP 3088 02:15:56 01:05:00 110. 52. 104. 2750 diplom 
111. M49 Winkler, Pavel (1973, CZE) Praha 9 3185 02:16:15 01:05:54 111. 38. 105. 2740 diplom 
112. M49 Tůma, Pavel (1976, CZE) 3132 02:16:16 01:06:57 112. 39. 106. 2730 diplom 
113. M49 Klemm, Gunnar (1971, DEU) Team Mordowicz 3173 02:16:27 01:07:07 113. 40. 107. 2720 diplom 
114. M59 Jorg, Leibige (1961, DEU) 3166 02:16:36 01:06:37 114. 13. 108. 2710 diplom 
115. M69 Brada, Pavel (1954, CZE) Sokol Jihlava 3053 02:16:57 01:03:41 115. 4. 109. 2700 diplom 
116. M49 Lapihuska, Michal (1976, CZE) Čistý sport 3151 02:17:18 01:08:34 116. 41. 110. 2690 diplom 
117. M39 Pála, Jan (1986, CZE) LK Medvěd 3147 02:18:21 01:07:52 117. 53. 111. 2680 diplom 
118. M59 Borkovec, Miroslav (1964, CZE) Nadšenci z Posázaví 3110 02:18:22 01:05:12 118. 14. 112. 2670 diplom 
119. M49 Bönisch, Radek (1977, CZE) Sokol Říčany 3040 02:19:18 01:08:33 119. 42. 113. 2660 diplom 
120. M59 Pleskač, Roman (1964, CZE) 3018 02:19:45 01:09:10 120. 15. 114. 2650 diplom 
121. Z49 Tůmová, Jana (1973, CZE) 3131 02:19:47 01:07:47 121. 3. 7. 2640 diplom 
122. M59 Matras, Martin (1967, CZE) Ski team ČS 3112 02:19:59 01:06:39 122. 16. 115. 2630 diplom 
123. M49 Vodička, Jiří (1977, CZE) Jamajka Team 3030 02:20:01 01:06:45 123. 43. 116. 2620 diplom 
124. M49 Vališ, Jan (1971, CZE) TEAM PIONEER Investments - CRAFT 3009 02:20:21 01:02:37 124. 44. 117. 2610 diplom 
125. M59 Skřivánek, Petr (1966, CZE) LRS Vyškov 3086 02:22:07 01:10:46 125. 17. 118. 2600 diplom 
126. M59 Martínek, Jan (1963, CZE) 3143 02:22:11 01:02:20 126. 18. 119. 2590 diplom 
127. M69 Jirásko, Zdeněk (1955, CZE) Go HBJME 3016 02:22:40 01:09:22 127. 5. 120. 2580 diplom 
128. Z39 Balounová, Michala (1987, CZE) LK Medvěd 3098 02:22:53 01:09:20 128. 5. 8. 2570 diplom 
129. M39 Brabec, Václav (1998, CZE) 3033 02:23:57 01:11:11 129. 54. 121. 2560 diplom 
130. Z49 Hradecká, Petra (1968, CZE) OK Doksy 3066 02:23:58 01:10:59 130. 4. 9. 2550 diplom 
131. M49 Hloušek, Jiří (1976, CZE) Historic Rally Team, o.s. 3074 02:24:29 01:08:31 131. 45. 122. 2540 diplom 
132. M39 Rätze, Tobias (1992, CZE) DAV Zittau MTB Racing 3163 02:24:42 01:08:36 132. 55. 123. 2530 diplom 
133. M59 Vopěnka, Martin (1963, CZE) 3075 02:24:57 01:08:54 133. 19. 124. 2520 diplom 
134. M59 Paštika, Jiří (1965, CZE) Silvini Madshus Team 3046 02:25:30 01:06:07 134. 20. 125. 2510 diplom 
135. M49 Zajíc, Jakub (1973, CZE) 3154 02:26:29 01:07:31 135. 46. 126. 2500 diplom 
136. M59 Hradecký, Jaroslav (1963, CZE) OK Doksy 3065 02:26:32 01:08:27 136. 21. 127. 2490 diplom 
137. M39 Valeš, Jan (1983, CZE) penzion-mauritz.cz 3008 02:26:53 01:12:47 137. 56. 128. 2480 diplom 
138. M49 Mrożek, Damian (1976, POL) 3164 02:26:59 01:02:58 138. 47. 129. 2470 diplom 
139. M49 Košťál, Karel (1972, CZE) Lempl Boys Hořice 3005 02:27:21 01:12:16 139. 48. 130. 2460 diplom 
140. M39 Skalický, Martin (1985, CZE) Jablonec nad Nisou 3168 02:27:54 01:11:11 140. 57. 131. 2450 diplom 
141. M49 Sitenský, David (1976, CZE) Vodáci Kladno 3062 02:28:03 01:12:45 141. 49. 132. 2440 diplom 
142. M49 Bergmann, Pavel (1970, CZE) Benešov 3175 02:28:05 01:12:24 142. 50. 133. 2430 diplom 
143. M39 Trávníček, Tomáš (1982, CZE) 3010 02:28:32 01:14:15 143. 58. 134. 2420 diplom 
144. M69 Všetička, Květoslav (1953, CZE) ACES Karlovy Vary 3093 02:28:36 01:11:24 144. 6. 135. 2410 diplom 
145. M49 Bláha, Tomáš (1969, CZE) Sokol Dřevěnice 3162 02:28:48 01:13:33 145. 51. 136. 2400 diplom 
146. M39 Goll, Miloslav (1986, CZE) LK Medvěd 3148 02:34:18 01:15:45 146. 59. 137. 2390 diplom 
147. M39 Dobiáš, Adam (1990, CZE) SPORTICUS team 3160 02:36:46 01:17:23 147. 60. 138. 2380 diplom 
148. M49 Fröhlich, Jan (1972, CZE) 1.čtvrtek 3079 02:38:18 01:18:10 148. 52. 139. 2370 diplom 
149. M49 Poledne, Martin (1973, CZE) RC Litol 3080 02:38:18 01:18:11 149. 53. 140. 2360 diplom 
150. M59 Nosál, Petr (1961, CZE) Nosoši 3158 02:38:58 01:12:16 150. 22. 141. 2350 diplom 
151. M39 Vlček, Luboš (1983, CZE) 3130 02:39:31 01:15:40 151. 61. 142. 2340 diplom 
152. M49 Vojtěchovský, Martin (1972, CZE) Ski Vokovicers 3013 02:45:23 01:15:03 152. 54. 143. 2330 diplom 
153. M49 Šmídek, Petr (1977, CZE) 3171 02:46:02 01:20:22 153. 55. 144. 2320 diplom 
154. M49 Polehňa, Pavel (1976, CZE) KUFR 3007 02:58:38 01:22:34 154. 56. 145. 2310 diplom 
DNP M59 Cikrt, Tomáš (1967, CZE) Praha 5 3186 02:27:58 DNP . - diplom 
DNP M69 Navrátil, Zdeněk (1953, CZE) Praha 3176 01:45:15 DNP . - diplom 
DNP Z39 Kolcunová, Martina (1980, CZE) Praha 7 3170 02:25:02 DNP . - diplom 
DNP M39 Hejbal, Jiří (1980, CZE) Praha 3169 02:25:03 DNP . - diplom 
DNP M49 Svoboda, Miroslav (1977, CZE) 3115 01:02:20 DNP . - diplom 
DNP Z59 Skřivánková, Dana (1967, CZE) Orel Vyškov 3085 00:58:45 DNP . - diplom 
DNP M49 Gajdoštík, Dušan (1977, CZE) 3000 02:02:21 DNP . - diplom 
Ilustrace

Bedřichovský NLM (5.-6. 1. 2018)

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30 (20.-21. 1. 2018)

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50 (27. 1. 2018)

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton (3.-4. 2. 2018)

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50 (16.-18. 2. 2018)

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan (24.-25. 2. 2018)

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3