Výsledky

    

Bedřichovský NLM 17 km (volně) (2017)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Ondrášek, Pavel (1992, CZE) Atlas Czech Republic 1267 00:44:12 1. 1. 1. 2000 diplom 
2. M39 Škoda, Jakub (1988, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 1040 00:44:45 2. 2. 2. 1900 diplom 
3. M39 Pearce, Hanna (1996, CAN) Canmore 1124 00:44:45 3. 3. 3. 1850 diplom 
4. M39 Kubričan, Lukáš (1984, CZE) Rossignol Racing Team 1167 00:44:47 4. 4. 4. 1820 diplom 
5. M49 Dohnal, Tomáš (1976, CZE) Dortmund 1003 00:45:37 5. 1. 5. 1805 diplom 
6. M39 Polášek, Jan Ferdinand (1988, CZE) VSŠK MFF UK Praha 1141 00:47:08 6. 5. 6. 1790 diplom 
7. Z39 Moravcová, Klára (1983, CZE) Ski klub Jablonec 1054 00:47:30 7. 1. 1. 1775 diplom 
8. M18 Šmaus, Antonín (2000, CZE) Glede Team 1133 00:47:39 8. 1. 7. 1760 diplom 
9. M39 Šimek, Pavel (1980, CZE) KASPER SWIX TEAM 1287 00:48:27 9. 6. 8. 1745 diplom 
10. M39 Lhota, Zbyšek (1984, CZE) Mercedes Benz Salomon team 1229 00:48:46 10. 7. 9. 1730 diplom 
11. M39 Bartůněk, Lukáš (1997, CZE) 1125 00:48:47 11. 8. 10. 1715 diplom 
12. M39 Preissler, Martin (1986, CZE) 1112 00:48:58 12. 9. 11. 1700 diplom 
13. M39 Pošepný, Tomáš (1989, CZE) 1193 00:48:58 13. 10. 12. 1685 diplom 
14. Z39 Davidová, Markéta (1997, CZE) 1192 00:48:58 14. 2. 2. 1670 diplom 
15. M49 Moravec, Martin (1977, CZE) Silvini Madshus Team 1115 00:50:00 15. 2. 13. 1655 diplom 
16. M59 Čada, Tomáš (1964, CZE) REDPOINT - ELEVEN TEAM 1046 00:50:07 16. 1. 14. 1640 diplom 
17. M18 Nagy, Josef (2000, CZE) Glede Team 1139 00:50:51 17. 2. 15. 1625 diplom 
18. M49 Havel, Lukáš (1974, CZE) Olfin Car Ski team Trutnov 1065 00:50:52 18. 3. 16. 1610 diplom 
19. M49 Tříska, Jaroslav (1976, CZE) Lbs/vsk Humanita 1179 00:51:12 19. 4. 17. 1595 diplom 
20. M18 Patkoló, Samuel (2000, CZE) Cyklopoint Jičín 1261 00:51:39 20. 3. 18. 1580 diplom 
21. M18 Škvor, Ota (1999, CZE) OK Kamenice 1202 00:51:52 21. 4. 19. 1565 diplom 
22. M39 Zeman, Aleš (1980, CZE) SSC Železný Brod 1011 00:52:17 22. 11. 20. 1550 diplom 
23. M39 Petiška, Ondřej (1997, CZE) SKRN Hradec Králové 1286 00:52:17 23. 12. 21. 1535 diplom 
24. M39 Kupr, Jaroslav (1980, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 1023 00:52:23 24. 13. 22. 1520 diplom 
25. Z39 Kolínová, Kristýna (1984, CZE) SPORTICUS team 1006 00:52:24 25. 3. 3. 1505 diplom 
26. M59 Kareis, Martin (1965, CZE) 1080 00:52:45 26. 2. 23. 1490 diplom 
27. M39 Skála, Tomáš (1985, CZE) 1266 00:52:52 27. 14. 24. 1475 diplom 
28. M39 Šmaus, Jan (1997, CZE) Glede Team 1135 00:52:53 28. 15. 25. 1460 diplom 
29. Z18 Hejná, Anna-marie (1999, CZE) Silvini Madshus Team 1177 00:53:09 29. 1. 4. 1445 diplom 
30. M49 Mazurek, Artur (1970, POL) Kaczmarek Electric 1051 00:53:11 30. 5. 26. 1430 diplom 
31. M49 Antoš, Tomáš (1976, CZE) Quard servis Team 1012 00:53:12 31. 6. 27. 1415 diplom 
32. Z49 Rejzková, Helena (1972, CZE) Eleven Eintracht Braunschweig 1178 00:53:41 32. 1. 5. 1400 diplom 
33. Z39 Preislerová, Karolína (1994, CZE) Mercedes Benz Salomon team 1169 00:53:46 33. 4. 6. 1385 diplom 
34. M49 Kohoutek, Michal (1977, CZE) Rolníci 1175 00:53:53 34. 7. 28. 1370 diplom 
35. M39 Ponke, Radek (1978, CZE) Koruna Kolín 1105 00:54:33 35. 16. 29. 1355 diplom 
36. M49 Křováček, Jan (1976, CZE) ČZU Rolníci 1187 00:54:46 36. 8. 30. 1340 diplom 
37. M49 Vít, Jiří (1971, CZE) Ztrata Orientace 1106 00:55:04 37. 9. 31. 1325 diplom 
38. M49 Havlík, Robert (1976, CZE) Jablonec nad Nisou 1057 00:55:35 38. 10. 32. 1310 diplom 
39. M49 Šperl, Martin (1975, CZE) Silvini Madshus Team 1159 00:56:12 39. 11. 33. 1295 diplom 
40. M49 Poluha, Luboš (1975, CZE) RF Bikes Benátky 1041 00:56:15 40. 12. 34. 1280 diplom 
41. M39 Zeman, Lukáš (1984, CZE) Jablonec nad Nisou 1242 00:56:38 41. 17. 35. 1265 diplom 
42. M18 Kaloš, Sebastian (1999, CZE) Silvini Madshus Team 1030 00:56:57 42. 5. 36. 1250 diplom 
43. M39 Klapka, Štěpán (1980, CZE) Holák 1246 00:57:08 43. 18. 37. 1235 diplom 
44. M49 Patkoló, Štefan (1974, CZE) Cyklopoint Jičín 1149 00:57:13 44. 13. 38. 1220 diplom 
45. M39 Peteráč, Zdeněk (1978, CZE) VLI 1148 00:57:25 45. 19. 39. 1205 diplom 
46. M39 Michek, David (1998, CZE) Glede Team 1134 00:57:26 46. 20. 40. 1190 diplom 
47. M39 Pacina, Jan (1994, CZE) KL sport Děčín 1219 00:57:28 47. 21. 41. 1175 diplom 
48. Z39 Blažková, Lenka (1988, CZE) Silvini Madshus Team 1206 00:57:45 48. 5. 7. 1160 diplom 
49. M18 Saska, Matěj (2002, CZE) SKP Kornspitz Jablonec 1154 00:57:54 49. 6. 42. 1145 diplom 
50. M59 Vogt, Matthias (1967, DEU) SC Kottmar 1085 00:58:09 50. 3. 43. 1130 diplom 
51. M59 Roháček, Michal (1961, CZE) Silvini Madshus Team 1194 00:58:11 51. 4. 44. 1125 diplom 
52. M49 Ludvík, Petr (1972, CZE) ETRIATLON TEAM 1255 00:58:12 52. 14. 45. 1120 diplom 
53. M39 Dvořák, František (1979, CZE) Ski Zoufalci 1093 00:58:15 53. 22. 46. 1115 diplom 
54. M39 Kupr, Jan (1985, CZE) Mercedes Benz Salomon team 1022 00:58:28 54. 23. 47. 1110 diplom 
55. Z39 Balounová, Jana (1982, CZE) Czech Apnea Team 1256 00:58:35 55. 6. 8. 1105 diplom 
56. M39 Procházka, Libor (1987, CZE) Klub Larse Heletága 1042 00:58:53 56. 24. 48. 1100 diplom 
57. M18 Preissler, Tomáš (2003, CZE) TJ Sokol Skuhrov 1117 00:59:37 57. 7. 49. 1095 diplom 
58. M49 Kráčalík, Martin (1977, CZE) Roštáci od soutoku 1108 01:00:20 58. 15. 50. 1090 diplom 
59. Z39 Dupalová, Dominika (1988, CZE) Lokalblok 1168 01:00:29 59. 7. 9. 1085 diplom 
60. Z39 Němečková, Eliška (1997, CZE) Glede Team 1129 01:00:42 60. 8. 10. 1080 diplom 
61. M39 Mach, Matěj (1998, CZE) KVM 1881 1180 01:00:42 61. 25. 51. 1075 diplom 
62. Z39 Pindíkova, Gabriela (1987, CZE) 1143 01:00:46 62. 9. 11. 1070 diplom 
63. M69 Cejnar, Václav (1951, CZE) Nordic Team 1077 01:01:12 63. 1. 52. 1065 diplom 
64. Z39 Pospíšilová, Karolína (1996, CZE) Glede Team 1131 01:01:18 64. 10. 12. 1060 diplom 
65. M49 Holemý, Libor (1973, CZE) Valaští bajkeři MRX 1156 01:01:29 65. 16. 53. 1055 diplom 
66. M39 Zahradník, Tadeáš (1997, CZE) Vlásenický páni 1274 01:02:17 66. 26. 54. 1050 diplom 
67. M49 Hamr, Karel (1977, CZE) Rohozec Kolín 1195 01:02:22 67. 17. 55. 1045 diplom 
68. Z39 Hrdličková, Eva (1991, CZE) 1203 01:02:23 68. 11. 13. 1040 diplom 
69. M39 Kubát, Jiří (1978, CZE) Kolín 1107 01:02:23 69. 27. 56. 1035 diplom 
70. M39 Kosař, Milan (1980, CZE) ČEZSKIING HEROES 1114 01:02:41 70. 28. 57. 1030 diplom 
71. M49 Mrovec, Dušan (1969, CZE) Extreme sport club Selník 1084 01:02:51 71. 18. 58. 1025 diplom 
72. M59 Tišer, Robert (1962, CZE) 1280 01:02:58 72. 5. 59. 1020 diplom 
73. M39 Zahradník, Tomáš (1991, CZE) Vlásenický páni 1275 01:03:23 73. 29. 60. 1015 diplom 
74. M39 Dupal, Kryštov (1991, CZE) 1230 01:03:39 74. 30. 61. 1010 diplom 
75. Z39 Kuprová, Klára (1981, CZE) Mercedes Benz Salomon team 1020 01:03:40 75. 12. 14. 1005 diplom 
76. M18 Keller, Štěpán (1999, CZE) KVM1881 1150 01:03:54 76. 8. 62. 1000 diplom 
77. M39 Linhart, Matěj (1987, CZE) A team 1236 01:03:59 77. 31. 63. 995 diplom 
78. M18 Hankovec, Hugo Matěj (2002, CZE) OK Kamenice 1173 01:04:00 78. 9. 64. 990 diplom 
79. Z59 Ressner, Jana (1959, CHE) 1098 01:04:01 79. 1. 15. 985 diplom 
80. M49 Preissler, Tomáš (1970, CZE) Sokol Skuhrov 1116 01:04:17 80. 19. 65. 980 diplom 
81. Z39 Havelcová, Blanka (1981, CZE) 1067 01:04:19 81. 13. 16. 975 diplom 
82. M49 Špíšek, Radek (1975, CZE) Liščí pacička 1035 01:04:56 82. 20. 66. 970 diplom 
83. Z39 Matoušková, Michaela (1997, CZE) BTK EURO BIKE Praha 1010 01:05:01 83. 14. 17. 965 diplom 
84. Z39 Doubková, Zuzana (1984, CZE) 1248 01:05:16 84. 15. 18. 960 diplom 
85. M49 Štěpán, Jaroslav (1970, CZE) MAPEI 1015 01:05:19 85. 21. 67. 955 diplom 
86. M49 Doktor, Martin (1974, CZE) PROSPORT SEZEMICE 1268 01:05:46 86. 22. 68. 950 diplom 
87. M49 Oktábec, Radek (1972, CZE) Chanel racing 1263 01:06:05 87. 23. 69. 945 diplom 
88. M18 Beneš, Matěj (2001, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly 1147 01:06:24 88. 10. 70. 940 diplom 
89. M70 Dvořák, František (1947, CZE) 1297 01:06:39 89. 1. 71. 935 diplom 
90. M39 Dupal, Štěpán (1991, CZE) 1231 01:06:39 90. 32. 72. 930 diplom 
91. M69 Růžička, Milan (1955, CZE) Technika Praha 1050 01:06:49 91. 2. 73. 925 diplom 
92. M39 Strnad, Lukáš (1988, CZE) 1068 01:07:03 92. 33. 74. 920 diplom 
93. M18 Holomoucký, Adam (1999, CZE) DB SCHENKER 1250 01:07:22 93. 11. 75. 915 diplom 
94. Z49 Benešová, Jolana (1969, CZE) REDPOINT - ELEVEN TEAM 1122 01:07:22 94. 2. 19. 910 diplom 
95. M59 Hanyš, Oldřich (1959, CZE) Sokol Frýdštejn 1182 01:07:23 95. 6. 76. 905 diplom 
96. Z39 Bezulska, Anna (1978, POL) CT Cadet 1294 01:07:23 96. 16. 20. 900 diplom 
97. M39 Zahradník, Petr (1988, CZE) Vlásenický páni 1273 01:07:29 97. 34. 77. 895 diplom 
98. M49 Budský, Pavel (1973, CZE) 1026 01:07:29 98. 24. 78. 890 diplom 
99. M49 Neumann, Josef (1974, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly 1058 01:07:29 99. 25. 79. 885 diplom 
100. M39 Tomis, Adam (1982, CZE) 1025 01:07:31 100. 35. 80. 880 diplom 
101. M39 Vopěnka, Jonathan (1994, CZE) 1155 01:07:47 101. 36. 81. 878 diplom 
102. M59 Pacina, Jan (1966, CZE) HK Sokol Bělá 1225 01:07:53 102. 7. 82. 876 diplom 
103. Z59 Jindříšková, Alena (1961, CZE) Glede Team 1136 01:08:03 103. 2. 21. 874 diplom 
104. M18 Štregl, Matyáš (2003, CZE) 1207 01:08:06 104. 12. 83. 872 diplom 
105. M49 Bezulski, Michal (1971, POL) CT Cadet 1295 01:08:13 105. 26. 84. 870 diplom 
106. M49 Pešta, Martin (1976, CZE) Alset Racing Team 1232 01:08:21 106. 27. 85. 868 diplom 
107. Z18 Kuchařová, Rozálie (2002, CZE) SK Lomnice nad Popelkou 1289 01:08:22 107. 2. 22. 866 diplom 
108. M49 Kratochvíl, Václav (1977, CZE) TJ Tatran Litovel 1151 01:08:30 108. 28. 86. 864 diplom 
109. M49 Hankovec, Petr (1971, CZE) OK Kamenice 1161 01:08:44 109. 29. 87. 862 diplom 
110. M39 Jelínek, Petr (1982, CZE) True Winners 1062 01:09:12 110. 37. 88. 860 diplom 
111. M49 Ludvík, Martin (1977, CZE) A team 1237 01:09:14 111. 30. 89. 858 diplom 
112. M18 Chaloupka, Viktor (2003, CZE) Exit team 1071 01:09:34 112. 13. 90. 856 diplom 
113. M49 Chaloupka, Přemysl (1971, CZE) Exit team 1160 01:09:34 113. 31. 91. 854 diplom 
114. Z39 Valsová, Zuzana (1997, CZE) KVM 1881 1210 01:09:41 114. 17. 23. 852 diplom 
115. M39 Navrátil, Zdeněk (1979, CZE) Nike+ Run Club Prague 1100 01:09:57 115. 38. 92. 850 diplom 
116. M49 Bouček, Jan (1976, CZE) Swix, Madshus 1293 01:09:59 116. 32. 93. 848 diplom 
117. M49 Holánek, Martin (1975, CZE) Borci zdar ! 1014 01:10:22 117. 33. 94. 846 diplom 
118. M59 Krása, David (1961, CZE) Sokol Malá Strana 1029 01:10:36 118. 8. 95. 844 diplom 
119. Z18 Chaloupková, Hana (2002, CZE) Exit team 1072 01:10:41 119. 3. 24. 842 diplom 
120. M59 Novák, Zdeněk (1964, CZE) DARTEK - Honda, Stihl Beroun 1142 01:10:46 120. 9. 96. 840 diplom 
121. M49 Hájek, Tomáš (1971, CZE) Hsc 1971 1081 01:10:46 121. 34. 97. 838 diplom 
122. M59 Hübner, Martin (1963, CZE) Sokol Skuhrov 1074 01:10:49 122. 10. 98. 836 diplom 
123. Z18 Belzová, Klára (2001, CZE) Lotte Teplice 1235 01:11:01 123. 4. 25. 834 diplom 
124. M69 Špulák, Ladislav (1949, CZE) Walkers 1152 01:11:03 124. 3. 99. 832 diplom 
125. M49 Horák, Ladislav (1974, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly 1078 01:11:09 125. 35. 100. 830 diplom 
126. Z49 Chaloupková, Dana (1971, CZE) Exit team 1070 01:11:39 126. 3. 26. 828 diplom 
127. Z39 Boučková, Petra (1978, CZE) Swix, Madshus 1288 01:11:40 127. 18. 27. 826 diplom 
128. Z49 Stašková, Kateřina (1977, CZE) Sokol Sobotka 1008 01:11:41 128. 4. 28. 824 diplom 
129. Z39 Svobodová, Marta (1985, CZE) 1048 01:11:44 129. 19. 29. 822 diplom 
130. M39 Dumek, Martin (1995, CZE) PROSPORT SEZEMICE 1272 01:12:00 130. 39. 101. 820 diplom 
131. Z39 Nasonovová, Jana (1988, CZE) 1009 01:12:02 131. 20. 30. 818 diplom 
132. Z39 Kárová, Zuzana (1990, CZE) Nordic Team 1021 01:12:09 132. 21. 31. 816 diplom 
133. M49 Vtípil, Ondřej (1976, CZE) Jindřichův Hradec 1220 01:12:11 133. 36. 102. 814 diplom 
134. M39 Šmíd, Jakub (1982, CZE) TEAM PIONEER Investments - CRAFT 1184 01:12:13 134. 40. 103. 812 diplom 
135. M49 Pavlů, Dušan (1974, CZE) ETRIATLON TEAM 1119 01:12:19 135. 37. 104. 810 diplom 
136. M49 Prusík, Filip (1977, CZE) 1285 01:12:29 136. 38. 105. 808 diplom 
137. Z39 Šebestová, Michaela (1985, CZE) Šebestová VHS 1110 01:12:35 137. 22. 32. 806 diplom 
138. M49 Šebesta, Vladimír (1977, CZE) Šebestová VHS 1111 01:12:37 138. 39. 106. 804 diplom 
139. M39 Dvořáček, Dan (1979, CZE) Sc Aufsetzen Und Durchstarten 1221 01:12:40 139. 41. 107. 802 diplom 
140. M39 Valoušek, Richard (1986, CZE) FC Zličín 1158 01:12:40 140. 42. 108. 800 diplom 
141. M59 Zolman, Petr (1960, CZE) Pstruzi.eu 1113 01:12:45 141. 11. 109. 798 diplom 
142. M49 Švestka, Martin (1973, CZE) 1016 01:12:46 142. 40. 110. 796 diplom 
143. Z39 Štěpánová, Tereza (1986, CZE) Česká televize 1199 01:13:08 143. 23. 33. 794 diplom 
144. M39 Obermajer, Jan (1979, CZE) Česká televize 1198 01:13:08 144. 43. 111. 792 diplom 
145. M49 Heller, Andre (1970, DEU) Zittau 1226 01:13:10 145. 41. 112. 790 diplom 
146. Z39 Pešková, Daniela (1983, CZE) WINTERMAN TEAM 1183 01:13:26 146. 24. 34. 788 diplom 
147. M49 Špidla, Kryštof (1976, CZE) 1222 01:13:31 147. 42. 113. 786 diplom 
148. Z49 Roubíčková, Lucie (1974, CZE) 1028 01:13:42 148. 5. 35. 784 diplom 
149. M69 Drbohlav, František (1951, CZE) Příšovice 1000 01:13:48 149. 4. 114. 782 diplom 
150. Z39 Soukupová, Barbora (1984, CZE) 1282 01:14:04 150. 25. 36. 780 diplom 
151. M49 Studený, Jaromír (1970, CZE) 1291 01:14:09 151. 43. 115. 778 diplom 
152. M39 Sekerák, Juraj (1982, CZE) 1216 01:14:36 152. 44. 116. 776 diplom 
153. M49 Bičík, Zdeněk (1976, CZE) Famous Fathers Turnov 1027 01:15:16 153. 44. 117. 774 diplom 
154. Z39 Setínková, Eva (1987, CZE) Uhryznutý Cecky 1243 01:15:25 154. 26. 37. 772 diplom 
155. M49 Hlaváček, Josef (1974, CZE) Dobracena.cz 1205 01:15:42 155. 45. 118. 770 diplom 
156. M39 Melničák, Lukáš (1980, CZE) Dlouhá míle 1138 01:15:46 156. 45. 119. 768 diplom 
157. Z39 Matoušková, Markéta (1996, CZE) BTK EURO BIKE Praha 1024 01:15:51 157. 27. 38. 766 diplom 
158. M49 Sušil, David (1975, CZE) 1269 01:15:57 158. 46. 120. 764 diplom 
159. M39 Krumpholc, Aleš (1991, CZE) Přístav Neratovice 1069 01:15:58 159. 46. 121. 762 diplom 
160. M39 Lepšík, Petr (1982, CZE) Uhryznutý Cecky 1244 01:16:09 160. 47. 122. 760 diplom 
161. M49 Šťovíček, Jan (1972, CZE) 1185 01:16:22 161. 47. 123. 758 diplom 
162. M59 Kopal, Josef (1958, CZE) KčT Desná 1007 01:17:21 162. 12. 124. 756 diplom 
163. Z39 Jiráková, Petra (1978, CZE) Desná 1191 01:17:26 163. 28. 39. 754 diplom 
164. M59 Tvrdík, Pavel (1964, CZE) SK Kovo Ledeč 1087 01:17:32 164. 13. 125. 752 diplom 
165. M49 Kloz, Vít (1977, CZE) 1086 01:18:01 165. 48. 126. 750 diplom 
166. M69 Hosák, Milan (1957, CZE) Rajec Allivictus 1262 01:18:10 166. 5. 127. 748 diplom 
167. Z18 Kulíková, Adéla (2002, CZE) Silvini Madshus Team 1164 01:18:14 167. 5. 40. 746 diplom 
168. Z18 Bejvlová, Karolina (2002, CZE) 1224 01:18:14 168. 6. 41. 744 diplom 
169. Z49 Krausová, Kamila (1976, CZE) Borci zdar ! 1094 01:18:15 169. 6. 42. 742 diplom 
170. M39 Leixner, Tomáš (1983, CZE) 1228 01:18:18 170. 48. 128. 740 diplom 
171. M49 Proft, David (1972, CZE) 1128 01:18:50 171. 49. 129. 738 diplom 
172. Z39 Fraňková, Alexandra (1998, CZE) Horoguru 1249 01:19:02 172. 29. 43. 736 diplom 
173. Z49 Prusíková, Dana (1977, CZE) 1284 01:19:05 173. 7. 44. 734 diplom 
174. M39 Rejnek, Jaroslav (1979, CZE) Tělnice 1118 01:19:33 174. 49. 130. 732 diplom 
175. M70 Polák, Pavel (1946, CZE) Sj SKI 1197 01:19:34 175. 2. 131. 730 diplom 
176. M18 Škvor, Adam (2002, CZE) OK Kamenice 1201 01:19:37 176. 14. 132. 728 diplom 
177. M39 Hájek, Tomáš (1998, CZE) Hsc 1971 1082 01:19:55 177. 50. 133. 726 diplom 
178. M39 Váša, Lukáš (1980, CZE) 1188 01:20:16 178. 51. 134. 724 diplom 
179. Z59 Shoppelová, Jana (1967, CZE) Vodáci Kladno 1123 01:20:21 179. 3. 45. 722 diplom 
180. Z59 Klinkerová, Jitka (1964, CZE) 1045 01:20:23 180. 4. 46. 720 diplom 
181. M18 Doktor, Felix (2001, CZE) PROSPORT SEZEMICE 1278 01:20:33 181. 15. 135. 718 diplom 
182. Z39 Krakorová, Kristýna (1986, CZE) 1170 01:21:11 182. 30. 47. 716 diplom 
183. M49 Korčák, Daniel (1973, CZE) 1290 01:21:55 183. 50. 136. 714 diplom 
184. M49 Holomoucký, Tomáš (1971, CZE) DB SCHENKER 1251 01:21:58 184. 51. 137. 712 diplom 
185. M39 Pechek, Milan (1986, CZE) Vlásenický páni 1276 01:22:40 185. 52. 138. 710 diplom 
186. M59 Rozsypal, Pavel (1965, CZE) Ski Waldorf 1144 01:22:45 186. 14. 139. 708 diplom 
187. Z39 Dittrichová, Vendula (1980, CZE) Kamsdětmi.com 1281 01:22:52 187. 31. 48. 706 diplom 
188. M39 Štursa, Vít (1979, CZE) Rolníci 1176 01:22:54 188. 53. 140. 704 diplom 
189. Z59 Macholdová, Lenka (1962, CZE) 1165 01:22:55 189. 5. 49. 702 diplom 
190. M69 Tyl, Jaroslav (1957, CZE) Fatyna 1036 01:22:57 190. 6. 141. 700 diplom 
191. M59 Brabec, Pavel (1962, CZE) Hydrotechnik Ski Club 1101 01:23:07 191. 15. 142. 698 diplom 
192. M49 Lichtenberg, Josef (1973, CZE) Vivat Waldorf 1186 01:23:10 192. 52. 143. 696 diplom 
193. M49 Dumek, Oldřich (1968, CZE) 1271 01:23:11 193. 53. 144. 694 diplom 
194. Z39 Gabrielová, Jitka (1982, CZE) TJ Tanvald 1089 01:23:16 194. 32. 50. 692 diplom 
195. M39 Rozsypal, Jakub (1988, CZE) TJ Kotva Braník 1292 01:23:30 195. 54. 145. 690 diplom 
196. M39 Hlaváček, Aleš (1978, CZE) Dobracena.cz 1204 01:23:36 196. 55. 146. 688 diplom 
197. Z59 Neumanová, Iveta (1965, CZE) 1174 01:24:06 197. 6. 51. 686 diplom 
198. Z49 Wańková, Dita (1971, CZE) Vrchlabí 1213 01:24:34 198. 8. 52. 684 diplom 
199. Z49 Smith, Lucie (1973, CZE) Vrchlabí 1212 01:24:35 199. 9. 53. 682 diplom 
200. M49 Sládek, Roman (1972, CZE) 1052 01:24:42 200. 54. 147. 680 diplom 
201. M49 Braun, Petr (1977, CZE) Famous Fathers Turnov 1091 01:24:52 201. 55. 148. 678 diplom 
202. M39 Vild, Václav (1994, CZE) 1120 01:24:58 202. 56. 149. 676 diplom 
203. Z49 Fojtů, Veronika (1975, CZE) 1018 01:25:02 203. 10. 54. 674 diplom 
204. M49 Tejkal, Karel (1970, CZE) Našich Přátel 1096 01:25:10 204. 56. 150. 672 diplom 
205. Z39 Hejretová, Lenka (1992, CZE) 1171 01:25:13 205. 33. 55. 670 diplom 
206. M59 Soukup, Petr (1962, CZE) Klub Larse Heletága 1064 01:26:14 206. 16. 151. 668 diplom 
207. M49 Miller, John (1969, USA) 1102 01:26:25 207. 57. 152. 666 diplom 
208. M39 Houška, Jiří (1992, CZE) Vlásenický páni 1277 01:26:31 208. 57. 153. 664 diplom 
209. M39 Fiser, Michal (1983, CZE) 1233 01:26:41 209. 58. 154. 662 diplom 
210. Z39 Luňáková, Hana (1980, CZE) SK Trinity Cheb 1265 01:26:51 210. 34. 56. 660 diplom 
211. M49 Černý, Jiří (1969, CZE) SK Trinity Cheb 1264 01:26:54 211. 58. 155. 658 diplom 
212. M69 Macek, Josef (1956, CZE) agromeli 1083 01:27:28 212. 7. 156. 656 diplom 
213. Z18 Pilná, Bára (2000, CZE) 1215 01:27:56 213. 7. 57. 654 diplom 
214. M39 Špringl, Petr (1985, CZE) 1076 01:28:03 214. 59. 157. 652 diplom 
215. Z49 Rút, Lucie (1974, CZE) 1257 01:28:31 215. 11. 58. 650 diplom 
216. M49 Beneš, Petr (1970, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly 1146 01:28:56 216. 59. 158. 648 diplom 
217. M39 Šindelář, Michal (1979, CZE) 1005 01:29:03 217. 60. 159. 646 diplom 
218. M59 Nykel, Lumír (1967, CZE) Zbraslav 1260 01:29:19 218. 17. 160. 644 diplom 
219. Z49 Hájková, Tereza (1974, CZE) Silvini Madshus Team 1172 01:30:12 219. 12. 59. 642 diplom 
220. Z39 Tagwerkerova, Linda (1980, CZE) 1043 01:30:37 220. 35. 60. 640 diplom 
221. M39 Němec, Martin (1993, CZE) 1079 01:31:01 221. 61. 161. 638 diplom 
222. Z49 Košťálová, Olga (1977, CZE) Lempl Girls Hořice 1004 01:32:03 222. 13. 61. 636 diplom 
223. Z49 Mokrá, Andrea (1974, CZE) Silvini Madshus Team 1163 01:32:04 223. 14. 62. 634 diplom 
224. M59 Kulík, Michal (1965, CZE) Silvini Madshus Team 1162 01:32:05 224. 18. 162. 632 diplom 
225. Z39 Novotná, Helena (1981, CZE) SOS Jindřichův Hradec 1279 01:32:17 225. 36. 63. 630 diplom 
226. Z49 Králová, Magdalena (1976, CZE) 1209 01:33:04 226. 15. 64. 628 diplom 
227. Z59 Šlechtová, Martina (1966, CZE) Liberec 1013 01:33:59 227. 7. 65. 626 diplom 
228. Z49 Pilná, Libuše (1971, CZE) Turistky 1214 01:34:04 228. 16. 66. 624 diplom 
229. M39 Danda, Michal (1984, CZE) 1239 01:34:07 229. 62. 163. 622 diplom 
230. Z39 Dolejší, Anna (1991, CZE) STS Chvojkovice Brod 1038 01:34:20 230. 37. 67. 620 diplom 
231. Z49 Hankovcová, Lenka (1970, CZE) OK Kamenice 1166 01:34:58 231. 17. 68. 618 diplom 
232. M39 Pavlík, Petr (1980, CZE) SC Horní Jelení 1099 01:36:20 232. 63. 164. 616 diplom 
233. Z39 Klapková, Veronika (1979, CZE) Holák 1247 01:36:30 233. 38. 69. 614 diplom 
234. M39 Škoda, Petr (1981, CZE) 1181 01:36:53 234. 64. 165. 612 diplom 
235. M39 Vild, Josef (1991, CZE) 1121 01:36:57 235. 65. 166. 610 diplom 
236. M39 Netušil, Vladimír (1982, CZE) 1190 01:37:07 236. 66. 167. 608 diplom 
237. M59 Brogowski, Filip (1966, CZE) Splendid Skiing Club 1075 01:37:35 237. 19. 168. 606 diplom 
238. Z18 Kvasilová, Klára (2001, CZE) 1270 01:37:39 238. 8. 70. 604 diplom 
239. Z59 Rydlová, Jarmila (1961, CZE) Running witch 1044 01:38:20 239. 8. 71. 602 diplom 
240. M49 Ulvr, Petr (1977, CZE) pedroso 1053 01:39:12 240. 60. 169. 600 diplom 
241. M39 Sokol, David (1993, CZE) 1056 01:39:47 241. 67. 170. 598 diplom 
242. M39 Dostálek, Martin (1984, CZE) Příbram 3177 01:40:27 242. 68. 171. 596 diplom 
243. M39 Rosenbaum, Vít (1979, CZE) Dobříš 1189 01:40:28 243. 69. 172. 594 diplom 
244. M39 Němec, Matěj (1993, CZE) 1073 01:41:54 244. 70. 173. 592 diplom 
245. M49 Obermajer, Jaroslav (1970, CZE) SKIBI Valašské Meziříčí 1208 01:42:37 245. 61. 174. 590 diplom 
246. M49 Koutný, Petr (1968, CZE) Hortim 1095 01:43:36 246. 62. 175. 588 diplom 
247. M39 Nemeth, Marek (1981, CZE) Mufloni Kunratice 1055 01:43:38 247. 71. 176. 586 diplom 
248. M39 Hála, Tomáš (1987, CZE) Geosan Ski Team 1254 01:43:41 248. 72. 177. 584 diplom 
249. Z49 Holingerová, Soňa (1977, CZE) HO Tisá 1109 01:44:50 249. 18. 72. 582 diplom 
250. Z59 Slivkanicova, Ivana (1962, CZE) 1283 01:46:39 250. 9. 73. 580 diplom 
251. M39 Novak, Michal (1984, CZE) 1240 01:47:11 251. 73. 178. 578 diplom 
252. M39 Kalíšek, Jan (1985, CZE) STS Chvojkovice Brod 1037 01:48:11 252. 74. 179. 576 diplom 
253. M39 Neterda, Filip (1980, CZE) 1234 01:48:20 253. 75. 180. 574 diplom 
254. Z39 Kohnová, Lenka (1988, CZE) BEHEJBRNO.COM 1200 01:50:04 254. 39. 74. 572 diplom 
255. M39 Holešovský, Martin (1995, CZE) 1223 01:50:04 255. 76. 181. 570 diplom 
256. Z39 Kouklíková, Lucie (1991, CZE) 1092 01:51:21 256. 40. 75. 568 diplom 
257. Z39 Polanecká, Jana (1985, CZE) 1238 01:53:34 257. 41. 76. 566 diplom 
258. M39 Sitta, Tomáš (1995, CZE) 1088 01:53:55 258. 77. 182. 564 diplom 
259. Z39 Kouklikova, Klara (1992, CZE) 1227 01:55:19 259. 42. 77. 562 diplom 
260. Z39 Salajková, Linda (1986, CZE) 1017 01:56:54 260. 43. 78. 560 diplom 
261. M49 Brož, Tomáš (1977, CZE) 1296 01:57:01 261. 63. 183. 558 diplom 
262. Z59 Salajková, Hana (1961, CZE) ČEZ 1126 02:02:18 262. 10. 79. 556 diplom 
263. Z49 Polednová, Petra (1974, CZE) RC Litol 1157 02:03:27 263. 19. 80. 554 diplom 
264. M49 Malát, Jiří (1977, CZE) Quake 3 Arena 1063 02:09:01 264. 64. 184. 552 diplom 
265. Z39 Šedivcová, Veronika (1981, CZE) 1033 02:15:35 265. 44. 81. 550 diplom 
266. Z39 Hauerlandová, Dita (1982, CZE) 1032 02:15:38 266. 45. 82. 548 diplom 
267. M39 Bauštein, Milan (1985, CZE) BPŽ 1002 02:17:51 267. 78. 185. 546 diplom 
268. M39 Fischer, Luboš (1989, CZE) 1001 02:17:53 268. 79. 186. 544 diplom 
269. Z39 Hornofová, Helena (1979, CZE) ČNB 1097 02:18:54 269. 46. 83. 542 diplom 
270. Z39 Marešová, Hana (1978, CZE) 1258 02:19:44 270. 47. 84. 540 diplom 
271. Z49 Fulínová, Michaela (1977, CZE) 1031 02:28:54 271. 20. 85. 538 diplom 
272. Z49 Čepová, Hana (1969, CZE) 1034 02:28:58 272. 21. 86. 536 diplom 
273. M39 Kopýtko, Radek (1988, CZE) 1252 02:31:02 273. 80. 187. 534 diplom 
274. Z39 Kopýtková, Petra (1989, CZE) 1253 02:31:03 274. 48. 87. 532 diplom 
Ilustrace

Bedřichovský NLM (5.-6. 1. 2018)

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30 (20.-21. 1. 2018)

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50 (27. 1. 2018)

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton (3.-4. 2. 2018)

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50 (16.-18. 2. 2018)

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan (24.-25. 2. 2018)

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3