Výsledky

    

Bedřichovský NLM 17,5 km (volně/ klasicky) (2015)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Novotný, Viktor (1980, CZ) 2241 01:02:49 1. 1. - 2000 diplom 
2. M39 Kuthan, Tomáš (1992, CZ) Salomon Skigo Team 2133 01:02:49 2. 2. - 1900 diplom 
3. M39 Hušek, Martin (1990, CZ) Salomon Ski Go team 2177 01:02:51 3. 3. - 1850 diplom 
4. Z39 Moravcová, Klára (1983, CZ) Ski Klub Jablonec 2239 01:03:51 4. 1. - 1820 diplom 
5. Z39 Kocumová, Zuzana (1979, CZ) Salomon Skigo Team 2238 01:06:10 5. 2. - 1805 diplom 
6. M39 Bartoš, Vojtěch (1998, CZ) Ski Mlok Mariánské Lázně 2179 01:06:15 6. 4. - 1790 diplom 
7. M39 Tunka, Ondřej (1990, CZ) Malá Skála 2192 01:06:32 7. 5. - 1775 diplom 
8. M39 Svěchota, Ondřej (1993, CZ) ASC Dukla Praha 2168 01:08:22 8. 6. - 1760 diplom 
9. M39 Kaloš, Sebastian (1999, CZ) Silvini Madshus Team 2051 01:08:41 9. 7. - 1745 diplom 
10. M39 Jakoubek, Tomáš (1979, CZ) Silvini Madshus Team 2005 01:09:16 10. 8. - 1730 diplom 
11. M39 Jílek, Petr (1981, CZ) CRAFT Team 2189 01:09:41 11. 9. - 1715 diplom 
12. M39 Šmaus, Jan (1997, CZ) Ski Janov-Bedřichov 2139 01:10:23 12. 10. - 1700 diplom 
13. M39 Tříska, Jaroslav (1976, CZ) LBS 2136 01:10:46 13. 11. - 1685 diplom 
14. M49 Mader, Jan (1971, CZ) Labe TC 2073 01:10:56 14. 1. - 1670 diplom 
15. M49 Ondrášek, Marek (1974, CZ) Silvini Madshus Team 2006 01:11:49 15. 2. - 1655 diplom 
16. Z39 Bícová, Karolína (1978, CZ) SALOMON SKI GO TEAM 2204 01:12:32 16. 3. - 1640 diplom 
17. M39 Černý, Vít (1980, CZ) VSK FEL Praha 2167 01:12:40 17. 12. - 1625 diplom 
18. M39 Kupr, Jaroslav (1980, CZ) Nordic team 2038 01:13:03 18. 13. - 1610 diplom 
19. M39 Kubišta, Jan (1986, CZ) Salomon Skigo Team 2169 01:13:20 19. 14. - 1595 diplom 
20. M39 Petiška, Ondřej (1997, CZ) SKRN 2233 01:13:21 20. 15. - 1580 diplom 
21. M59 Novotný, Milan (1965, CZ) OK99 Hradec Králové 2211 01:15:24 21. 1. - 1565 diplom 
22. Z39 Karochová, Simona (1988, CZ) 2194 01:16:05 22. 4. - 1550 diplom 
23. M49 Chaloupka, Přemysl (1971, CZ) EXIT TEAM 2106 01:17:29 23. 3. - 1535 diplom 
24. M39 Ponke, Radek (1978, CZ) koruna Kolín 2195 01:17:31 24. 16. - 1520 diplom 
25. M39 Kupr, Jan (1985, CZ) Nordic Team 2050 01:17:32 25. 17. - 1505 diplom 
26. Z39 Hejná, Anna-marie (1999, CZ) XCSPORT.cz Nordic racing team 2132 01:17:52 26. 5. - 1490 diplom 
27. M39 Otrusina, Jiří (1982, CZ) XCSPORT.cz Nordic racing team 2115 01:18:49 27. 18. - 1475 diplom 
28. M39 Křížkovský, Matyáš (1991, CZ) Survival 2173 01:18:49 28. 19. - 1460 diplom 
29. M39 Motejl, Jiří (1993, CZ) ZO226 2060 01:19:00 29. 20. - 1445 diplom 
30. M39 Klapka, Štěpán (1980, CZ) 2029 01:19:02 30. 21. - 1430 diplom 
31. M39 Michek, David (1998, CZ) Ski Janov-Bedřichov 2140 01:20:23 31. 22. - 1415 diplom 
32. Z39 Blažková, Lenka (1988, CZ) Sokol Skuhrov 2166 01:20:28 32. 6. - 1400 diplom 
33. M49 Vogt, Matthias (1967, DE) SC-Kottmar 2149 01:20:43 33. 4. - 1385 diplom 
34. M39 Kráčalík, Martin (1977, CZ) 2008 01:21:04 34. 23. - 1370 diplom 
35. M39 Procházka, Zdeněk (1976, CZ) Axiom Orbit 2243 01:21:41 35. 24. - 1355 diplom 
36. M49 Škvor, Martin (1967, CZ) SK Kamenice 2044 01:21:43 36. 5. - 1340 diplom 
37. M39 Zítko, Tomáš (1979, CZ) Tanvald 2125 01:22:33 37. 25. - 1325 diplom 
38. M49 Vít, Jiří (1971, CZ) Koruna Kolín 2193 01:22:35 38. 6. - 1310 diplom 
39. M39 Čechura, Lukáš (1978, CZ) Nordicteam 2030 01:22:54 39. 26. - 1295 diplom 
40. Z39 Balounová, Jana (1982, CZ) CZECH APNEA TEAM 2186 01:23:47 40. 7. - 1280 diplom 
41. Z39 Kubínová, Klára (1997, CZ) Novatop Ghost 2134 01:23:47 41. 8. - 1265 diplom 
42. M39 Háček, Jan (1977, CZ) alltraining 2123 01:24:32 42. 27. - 1250 diplom 
43. M49 Saska, Josef (1970, CZ) 2209 01:24:47 43. 7. - 1235 diplom 
44. M49 Bejvl, Jakub (1971, CZ) 2120 01:25:39 44. 8. - 1220 diplom 
45. M39 Dedek, Šťepán (1987, CZ) Liberec 2072 01:26:28 45. 28. - 1205 diplom 
46. M49 Heller, Fludré (1970, DE) 2230 01:26:30 46. 9. - 1190 diplom 
47. Z49 Benešová, Jolana (1969, CZ) RED PUINT TOKO IEAM 2228 01:26:38 47. 1. - 1175 diplom 
48. Z39 Kuříková, Václava (1979, CZ) 2245 01:26:45 48. 9. - 1160 diplom 
49. M39 Tomic, Adam (1982, CZ) Dvě hrany 2159 01:26:52 49. 29. - 1145 diplom 
50. Z59 Ressner, Jana (1959, CH) Zurich 2227 01:26:56 50. 1. - 1130 diplom 
51. M39 Burda, Stanislav (1979, CZ) 2229 01:27:49 51. 30. - 1125 diplom 
52. M39 Povolný, Jakub (1998, CZ) 2101 01:27:49 52. 31. - 1120 diplom 
53. M39 Kosař, Milan (1980, CZ) ČEZ 2148 01:28:45 53. 32. - 1115 diplom 
54. M49 Fajfr, Zdeněk (1970, CZ) CS Beznaděj Vrchlabí 2137 01:28:58 54. 10. - 1110 diplom 
55. M59 Vopěnka, Martin (1963, CZ) Praha6 2142 01:29:28 55. 2. - 1105 diplom 
56. M49 Erben, Petr (1969, CZ) Praha 6 2220 01:29:56 56. 11. - 1100 diplom 
57. M39 Rozsypal, Jan (1992, CZ) Vivat Waldorf 2180 01:30:52 57. 33. - 1095 diplom 
58. M39 Rätze, Tobias (1992, DE) 2210 01:30:53 58. 34. - 1090 diplom 
59. M49 Burian, Petr (1969, CZ) Sokol Ivanovice na Hané 2214 01:30:54 59. 12. - 1085 diplom 
60. M49 Míček, František (1971, CZ) WINJAY ISC Praha 2187 01:31:26 60. 13. - 1080 diplom 
61. M49 Mastník, Miloš (1971, CZ) Silvini Madshus Team 2108 01:31:54 61. 14. - 1075 diplom 
62. M69 Martinec, Jan (1951, CZ) Sokol Benešov u Semil 2164 01:32:38 62. 1. - 1070 diplom 
63. M39 Peteráč, Zdeněk (1978, CZ) Skuhrov 2113 01:33:19 63. 35. - 1065 diplom 
64. M59 Kubín, Jiří (1965, CZ) Malbery Opava 2135 01:33:25 64. 3. - 1060 diplom 
65. M49 Holánek, Martin (1975, CZ) BORCI zdar! 2033 01:33:28 65. 15. - 1055 diplom 
66. M49 Budský, Pavel (1973, CZ) Draci Brno 2095 01:33:31 66. 16. - 1050 diplom 
67. M39 Jarolím, Adam (1997, CZ) 2196 01:33:34 67. 36. - 1045 diplom 
68. Z49 Motejlová, Olga (1968, CZ) ZO226 2057 01:33:34 68. 2. - 1040 diplom 
69. M39 Hartmann, Jan (1977, CZ) INTERSPORT 2217 01:33:43 69. 37. - 1035 diplom 
70. M49 Štěpán, Jaroslav (1970, CZ) MAPEI 2043 01:33:46 70. 17. - 1030 diplom 
71. M49 Šťovíček, Jan (1972, CZ) 2178 01:33:47 71. 18. - 1025 diplom 
72. Z39 Staňková, Štěpánka (1985, CZ) PPP Bedřichov 2206 01:33:54 72. 10. - 1020 diplom 
73. M39 Navrátil, Zdeněk (1979, CZ) Nike+ Run Club 2215 01:34:00 73. 38. - 1015 diplom 
74. M49 Včíslo, Pavel (1969, CZ) Žaludi 2160 01:34:20 74. 19. - 1010 diplom 
75. M39 Kopal, Michal (1991, CZ) SK ZÁSADA 2207 01:34:24 75. 39. - 1005 diplom 
76. Z39 Kohoutová, Erika (1983, CZ) KO HO Mníšek 2074 01:34:31 76. 11. - 1000 diplom 
77. Z49 Francová, Blanka (1975, CZ) ČS Ski team 2114 01:34:36 77. 3. - 995 diplom 
78. M39 Krejča, Filip (1981, CZ) Pedf KTV 2080 01:34:37 78. 40. - 990 diplom 
79. M39 Hronza, Martin (1986, CZ) Survival 2174 01:35:54 79. 41. - 985 diplom 
80. M49 Hankovec, Petr (1971, CZ) SK Kamenice 2111 01:35:57 80. 20. - 980 diplom 
81. M49 Vališ, Jan (1971, CZ) Bezva běžky CZ 2131 01:36:03 81. 21. - 975 diplom 
82. M39 Pohanka, Michal (1981, CZ) 2127 01:36:04 82. 42. - 970 diplom 
83. Z39 Matoušková, Markéta (1996, CZ) BTK EURO BIKE Praha 2037 01:36:09 83. 12. - 965 diplom 
84. Z39 Svobodová, Marta (1985, CZ) Varnsdorf 2089 01:36:34 84. 13. - 960 diplom 
85. M39 Schuttig, Tomas (1970, DE) 2224 01:37:03 85. 43. - 955 diplom 
86. M49 Vojtěchovský, Martin (1972, CZ) ČEZ/ŠPI 2124 01:37:11 86. 22. - 950 diplom 
87. M49 Čaloun, Marek (1972, CZ) 2240 01:37:26 87. 23. - 945 diplom 
88. M39 Pioro, Szymon (1982, CZ) 2237 01:37:47 88. 44. - 940 diplom 
89. M69 Aschenborn, Bernd (1944, DE) ZWIKAU 2203 01:37:55 89. 2. - 935 diplom 
90. M49 Posekaný, Radek (1966, CZ) 2130 01:38:53 90. 24. - 930 diplom 
91. M39 Tkáč, Jakub (1997, CZ) SKP Ústí nad Labem 2246 01:39:54 91. 45. - 925 diplom 
92. Z49 Chaloupková, Dana (1971, CZ) EXIT TEAM 2105 01:39:59 92. 4. - 920 diplom 
93. Z49 Pavlů, Miroslava (1975, CZ) Hejvy´s Intimmate Team 2109 01:40:03 93. 5. - 915 diplom 
94. M49 Tůma, Štěpán (1973, CZ) Žaludi 2162 01:40:24 94. 25. - 910 diplom 
95. M69 Krajíc, František (1951, CZ) Semily 2165 01:40:47 95. 3. - 905 diplom 
96. M59 Krása, David (1961, CZ) Sokol Malá Strana 2075 01:41:42 96. 4. - 900 diplom 
97. M49 Alger, Robert (1968, CZ) Cs Beznaděj 2098 01:41:52 97. 26. - 895 diplom 
98. Z39 Stašková, Kateřina (1977, CZ) Sokol Sobotka 2170 01:41:59 98. 14. - 890 diplom 
99. M39 Pohanka, Ondřej (1979, CZ) 2128 01:42:32 99. 46. - 885 diplom 
100. Z39 Buzková, Kateřina (1987, CZ) Survival 2172 01:42:44 100. 15. - 880 diplom 
101. M49 Března, Jiří (1966, CZ) 2143 01:42:59 101. 27. - 878 diplom 
102. M49 Studený, Jaromír (1970, CZ) Mig&Edd 2184 01:43:06 102. 28. - 876 diplom 
103. M39 Bek, Ondřej (1999, CZ) XCSPORT.cz Nordic racing team 2129 01:44:21 103. 47. - 874 diplom 
104. M39 Pavlů, Petr (1982, CZ) SC SPORTCOM 2100 01:44:55 104. 48. - 872 diplom 
105. Z39 Matoušková, Michaela (1997, CZ) BTK EURO BIKE Praha 2036 01:45:23 105. 16. - 870 diplom 
106. M39 Hlaváč, Pavel (1989, CZ) ČVUT 2090 01:45:32 106. 49. - 868 diplom 
107. M39 Kloz, Vít (1977, CZ) 2232 01:45:38 107. 50. - 866 diplom 
108. Z39 Bejvlová, Karolina (2002, CZ) 2121 01:45:47 108. 17. - 864 diplom 
109. M39 Šolín, Pavel (1979, DE) Schiverein Dudaatsch 2071 01:45:48 109. 51. - 862 diplom 
110. Z39 Škodová, Václava (1978, CZ) Liberec 2085 01:46:33 110. 18. - 860 diplom 
111. M49 Kotrč, Milan (1968, CZ) Enduro Klub Semily 2242 01:46:38 111. 29. - 858 diplom 
112. M59 Hübner, Martin (1963, CZ) TJ Sokol Skuhrov nad Jize 2156 01:46:51 112. 5. - 856 diplom 
113. Z49 Jirušová, Jitka (1973, CZ) Triade 2175 01:48:00 113. 6. - 854 diplom 
114. M39 Černušák, Štěpán (1985, CZ) 2197 01:48:40 114. 52. - 852 diplom 
115. M39 Mejsnar, Martin (1996, CZ) Desná v Jizerských horách 2047 01:49:03 115. 53. - 850 diplom 
116. M49 Navrátil, Jakub (1974, CZ) 2087 01:49:05 116. 30. - 848 diplom 
117. M69 Drbohlav, František (1951, CZ) Příšovice 2225 01:49:26 117. 4. - 846 diplom 
118. M59 Čech, Jaroslav (1958, CZ) Bzzz a Beee 2078 01:49:42 118. 6. - 844 diplom 
119. Z39 Draslarová, Jana (1984, CZ) TJ Sokol Maxičky 2077 01:49:42 119. 19. - 842 diplom 
120. M59 Tyl, Jaroslav (1957, CZ) 2231 01:50:15 120. 7. - 840 diplom 
121. M49 Sušil, David (1975, CZ) Praha 5 2208 01:50:23 121. 31. - 838 diplom 
122. M39 Pytela, Marek (1988, CZ) ČVUT 2200 01:52:46 122. 54. - 836 diplom 
123. Z39 Gabrielová, Jitka (1982, CZ) 2099 01:52:46 123. 20. - 834 diplom 
124. M39 Fiedler, Lukáš (1992, CZ) SKP Nymburk 2088 01:52:48 124. 55. - 832 diplom 
125. M49 Vopička, Stanislav (1974, CZ) 2199 01:53:58 125. 32. - 830 diplom 
126. M49 Macháček, Tomáš (1972, CZ) Praha 6 2219 01:54:03 126. 33. - 828 diplom 
127. M49 Svoboda, Petr (1975, CZ) Zuřivý čolek, Praha 2082 01:54:10 127. 34. - 826 diplom 
128. Z49 Roubíčková, Lucie (1974, CZ) Brandýsek 2097 01:54:34 128. 7. - 824 diplom 
129. Z39 Hrdoušková, Monika (1995, CZ) Silvini Madshus Team 2007 01:54:41 129. 21. - 822 diplom 
130. Z39 Pešková, Daniela (1983, CZ) Triade 2176 01:55:00 130. 22. - 820 diplom 
131. Z49 Stočesová, Petra (1975, CZ) Hejvy´s intimmate team 2110 01:55:19 131. 8. - 818 diplom 
132. M59 Rozsypal, Pavel (1965, CZ) Vivat Waldorf 2181 01:55:53 132. 8. - 816 diplom 
133. M69 Paldus, Petr (1952, CZ) PPP Bedřichov 2205 01:56:04 133. 5. - 814 diplom 
134. M39 Kelbich, Petr (1988, CZ) Nanosonic Pyšná 2049 01:56:50 134. 56. - 812 diplom 
135. M39 Malát, Jiří (1977, CZ) QVAKE 3 ARENA Jablonec n 2202 01:56:57 135. 57. - 810 diplom 
136. M49 Krátký, Pavel (1972, CZ) SKP Maják Jablonec n.N. 2053 01:57:08 136. 35. - 808 diplom 
137. Z49 Dobrovodská, Renata (1974, CZ) Třebotov 2216 01:57:30 137. 9. - 806 diplom 
138. M39 Hloušek, Jiří (1976, CZ) 2244 01:59:54 138. 58. - 804 diplom 
139. Z59 Pilařová, Ivana (1963, CZ) SK Jizera Liberec 2235 02:00:11 139. 2. - 802 diplom 
140. Z59 Válková, Marcela (1957, CZ) TJ Humanita 2183 02:01:33 140. 3. - 800 diplom 
141. M69 Pazderský, Jiří (1953, CZ) Ski Servis Mára 2155 02:01:48 141. 6. - 798 diplom 
142. M39 Pánek, Ondřej (1985, CZ) 2188 02:01:56 142. 59. - 796 diplom 
143. M39 Matys, Zbyněk (1979, CZ) AVE CZ 2190 02:02:01 143. 60. - 794 diplom 
144. M39 Horák, Jan (2000, CZ) Dvě hrany 2161 02:02:28 144. 61. - 792 diplom 
145. Z39 Buzková, Kristýna (1990, CZ) Survival 2171 02:03:39 145. 23. - 790 diplom 
146. M39 Kropník, Lukáš (1979, CZ) AVE CZ 2191 02:04:34 146. 62. - 788 diplom 
147. M69 Navrátil, Zdeněk (1953, CZ) 2117 02:04:37 147. 7. - 786 diplom 
148. Z39 Krakorová, Kristýna (1986, CZ) 2076 02:05:20 148. 24. - 784 diplom 
149. Z39 Motejlová, Lucie (1996, CZ) ZO226 2059 02:05:38 149. 25. - 782 diplom 
150. M49 Motejl, Jan (1968, CZ) ZO226 2058 02:05:38 150. 36. - 780 diplom 
151. M39 Šlechta, Miroslav (1989, CZ) ČEZ 2157 02:06:08 151. 63. - 778 diplom 
152. M39 Rejnek, Jaroslav (1979, CZ) Telnice 2096 02:07:30 152. 64. - 776 diplom 
153. M59 Zejman, Josef (1961, CZ) 2223 02:07:46 153. 9. - 774 diplom 
154. M49 Nykel, Lumír (1967, CZ) Zbraslav 2163 02:09:30 154. 37. - 772 diplom 
155. M39 Kokta, Martin (1977, CZ) Praha 2234 02:11:17 155. 65. - 770 diplom 
156. M39 Picek, Petr (1980, CZ) VK Mladá Boleslav 2226 02:11:20 156. 66. - 768 diplom 
157. Z49 Waňková, Dita (1971, CZ) ob Vrchlabí 2046 02:12:21 157. 10. - 766 diplom 
158. Z39 Králová, Veronika (1999, CZ) SK Kotlářka Praha 2118 02:12:26 158. 26. - 764 diplom 
159. M49 Král, Zdeněk (1968, CZ) Velké Přílepy 2119 02:12:26 159. 38. - 762 diplom 
160. Z39 Nasonovová, Jana (1988, CZ) 2081 02:12:49 160. 27. - 760 diplom 
161. M39 Filip, Matěj (1978, CZ) Praha 1 2221 02:14:31 161. 67. - 758 diplom 
162. M49 Jiřík, Michal (1974, CZ) Praha 9 2218 02:14:58 162. 39. - 756 diplom 
163. M59 Pilař, Libor (1961, CZ) SK Jizera Liberec 2236 02:19:27 163. 10. - 754 diplom 
164. M49 Brogowski, Filip (1966, CZ) Splendid Runner 2158 02:21:15 164. 40. - 752 diplom 
165. M49 Korčák, Daniel (1973, CZ) Mig&Edd 2185 02:21:19 165. 41. - 750 diplom 
166. M39 Vančura, Jan (1989, CZ) ČEZ 2145 02:22:12 166. 68. - 748 diplom 
167. M39 Smutný, Petr (1985, CZ) 2092 02:23:03 167. 69. - 746 diplom 
168. M39 Pešková, Kateřina (1990, CZ) 2093 02:23:05 168. 70. - 744 diplom 
169. Z49 Pilná, Libuše (1971, CZ) OB Vrchlabí 2116 02:24:19 169. 11. - 742 diplom 
170. Z49 Hájková, Tereza (1974, CZ) Slavia Hradec Králové 2122 02:24:45 170. 12. - 740 diplom 
171. M39 Novák, Daniel (1986, CZ) ČEZ 2146 02:26:10 171. 71. - 738 diplom 
172. M49 Förster, Denis (1975, CZ) 3M HEROES 2070 02:28:48 172. 42. - 736 diplom 
173. M49 Koutný, Petr (1968, CZ) 2201 02:29:14 173. 43. - 734 diplom 
174. M39 Doležal, Lukáš (1988, CZ) ČVUT 2091 02:29:22 174. 72. - 732 diplom 
175. M59 Zimola, Michal (1961, CZ) 2222 02:37:01 175. 11. - 730 diplom 
176. Z49 Čepová, Hana (1969, CZ) 2031 02:55:46 176. 13. - 728 diplom 
177. Z59 Salajková, Hana (1961, CZ) ČEZ 2147 03:03:36 177. 4. - 726 diplom 
178. M49 Barták, Lubomír (1967, CZ) SDH Vestec 2150 03:13:57 178. 44. - 724 diplom 
179. Z39 Jeníková, Karolína (1986, CZ) SDH Vestec 2151 03:13:57 179. 28. - 722 diplom 
180. M39 Tománek, Jan (1987, CZ) 2104 03:38:30 180. 73. - 720 diplom 
181. Z39 Haviarova, Anna (1990, CZ) 2154 03:38:30 181. 29. - 718 diplom 
Ilustrace

Bedřichovský NLM (5.-6. 1. 2018)

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30 (20.-21. 1. 2018)

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50 (27. 1. 2018)

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton (3.-4. 2. 2018)

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50 (16.-18. 2. 2018)

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan (24.-25. 2. 2018)

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3