Výsledky

    

Orlický maraton (2017)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Šretr, Radek (1982, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4298 01:57:35 00:46:11 1. 1. 1. 4000 diplom 
2. M39 Janeček, Pavel (1990, CZE) Silvini Madshus Team 4037 02:00:25 00:47:22 2. 2. 2. 3900 diplom 
3. M39 Sedláček, Václav (1986, CZE) Silvini Madshus Team 4271 02:00:31 00:47:23 3. 3. 3. 3850 diplom 
4. M39 Sikora, Jakub (1984, CZE) Rossignol Racing Team 4031 02:02:11 00:47:19 4. 4. 4. 3820 diplom 
5. M39 Máka, Daniel (1992, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4002 02:04:07 00:47:57 5. 5. 5. 3800 diplom 
6. M39 Šrůtek, David (1980, CZE) Rossignol Racing Team 4023 02:07:57 00:50:20 6. 6. 6. 3790 diplom 
7. M49 Tuček, Martin (1975, CZE) Silvini Madshus Team 4247 02:08:01 00:50:30 7. 1. 7. 3780 diplom 
8. M49 Javůrek, Petr (1977, CZE) KASPER SWIX TEAM 4018 02:10:48 00:50:31 8. 2. 8. 3770 diplom 
9. M39 Marek, Ondřej (1982, CZE) Silvini Madshus Team 4270 02:11:20 00:51:58 9. 7. 9. 3760 diplom 
10. M39 Jindra, Adam (1990, CZE) SPORTICUS team 4218 02:11:59 00:52:37 10. 8. 10. 3750 diplom 
11. M39 Hušek, Martin (1990, CZE) Mercedes Benz Salomon team 4004 02:12:17 00:51:59 11. 9. 11. 3740 diplom 
12. M49 Pohl, Jan (1976, CZE) Spartak Police nad Metují 4014 02:12:41 00:52:21 12. 3. 12. 3730 diplom 
13. M49 Venhoda, Milan (1971, CZE) SKI VYSOČINA 4012 02:12:57 00:52:03 13. 4. 13. 3720 diplom 
14. M49 Ducháč, Michal (1968, CZE) BKL Machov 4011 02:13:26 00:51:51 14. 5. 14. 3710 diplom 
15. M49 Veber, Tomáš (1974, CZE) KASPER SWIX TEAM 4010 02:14:59 00:51:50 15. 6. 15. 3700 diplom 
16. M39 Ehl, Jaroslav (1981, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 4228 02:15:02 00:52:13 16. 10. 16. 3690 diplom 
17. M49 Fišnar, Jiří (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4268 02:15:24 00:52:18 17. 7. 17. 3680 diplom 
18. M69 Vejnar, Josef (1957, CZE) ČSK Vysoké nad Jizerou 4032 02:15:57 00:52:04 18. 1. 18. 3670 diplom 
19. M39 Melša, Zdeněk (1982, CZE) Fortex Moravský Beroun 4022 02:16:33 00:53:52 19. 11. 19. 3660 diplom 
20. M39 Junek, Libor (1982, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 4305 02:17:02 00:53:44 20. 12. 20. 3650 diplom 
21. M39 Krupička, Robert (1978, CZE) Olfin car - ski team 4122 02:17:31 00:54:17 21. 13. 21. 3640 diplom 
22. M49 Srovnal, Otakar (1975, CZE) Lokomotiva Zábřeh 4030 02:17:35 00:54:15 22. 8. 22. 3630 diplom 
23. M49 Vanc, Petr (1970, CZE) Mercedes Benz Salomon team 4005 02:18:11 00:54:43 23. 9. 23. 3620 diplom 
24. Z49 Bořutová, Kamila (1975, CZE) Mercedes Benz Salomon team 4003 02:18:21 00:54:54 24. 1. 1. 3610 diplom 
25. M39 Havlíček, Tomáš (1983, CZE) SK AXIOM ŽĎÁR 4050 02:18:37 00:54:53 25. 14. 24. 3600 diplom 
26. M39 Macaj, Jan (1980, CZE) Silvini Madshus Team 4262 02:18:37 00:54:45 26. 15. 25. 3590 diplom 
27. M39 Vlček, Petr (1989, CZE) CY|KLO-SKI klub Polička 4049 02:18:42 00:54:58 27. 16. 26. 3580 diplom 
28. M39 Trojan, Martin (1997, CZE) Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou 4243 02:19:30 00:55:53 28. 17. 27. 3570 diplom 
29. M49 Novotný, Daniel (1974, CZE) Cykloservis Moravský Krumlov 4033 02:19:51 00:54:47 29. 10. 28. 3560 diplom 
30. M59 Taussig, Jan (1964, CZE) Sportvital 4297 02:20:01 00:55:35 30. 1. 29. 3550 diplom 
31. M49 Kolín, Jan (1977, CZE) SPORTICUS team 4182 02:20:07 00:54:55 31. 11. 30. 3540 diplom 
32. M49 Záhorec, Stanislav (1971, CZE) Sokol Senohraby 4009 02:20:32 00:54:17 32. 12. 31. 3530 diplom 
33. M49 Žemlík, Dušan (1968, CZE) VIVATSPORT Team 4016 02:20:41 00:56:29 33. 13. 32. 3520 diplom 
34. M39 Šimek, Pavel (1980, CZE) Olfin car - ski team 4276 02:21:33 00:55:43 34. 18. 33. 3510 diplom 
35. M39 Cejpek, Jan (1986, CZE) MST Jihlava 4040 02:22:16 00:55:36 35. 19. 34. 3500 diplom 
36. M59 Buchta, Pavel (1964, CZE) SKI VYSOČINA 4071 02:23:21 00:54:13 36. 2. 35. 3490 diplom 
37. M39 Marhoun, Petr (1981, CZE) VSŠK MFF UK Praha 4021 02:23:22 00:56:26 37. 20. 36. 3480 diplom 
38. Z39 Adamová Kožíšková, Anna (1986, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 4220 02:23:36 00:55:40 38. 1. 2. 3470 diplom 
39. M59 Václavek, Tomáš (1958, CZE) TJ Sokol Nové Sady 4057 02:24:02 00:57:20 39. 3. 37. 3460 diplom 
40. M39 Molva, František (1994, CZE) SKI VYSOČINA 4060 02:24:11 00:56:22 40. 21. 38. 3450 diplom 
41. M39 Kilian, Ondřej (1987, CZE) Hydroturbohotel 4110 02:25:01 00:56:48 41. 22. 39. 3440 diplom 
42. Z39 Kocumová, Zuzana (1979, CZE) Silvini Madshus Team 4301 02:25:03 00:55:41 42. 2. 3. 3430 diplom 
43. M49 Trnavský, Miroslav (1975, SVK) XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM 4026 02:25:04 00:57:40 43. 14. 40. 3420 diplom 
44. M59 Novotný, Milan (1965, CZE) OK99 Hradec Králové 4059 02:25:07 00:57:05 44. 4. 41. 3410 diplom 
45. M49 Gromus, Tomáš (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4064 02:25:17 00:58:01 45. 15. 42. 3400 diplom 
46. M59 Šourek, Libor (1966, CZE) OLYMPIC 4015 02:25:37 00:57:12 46. 5. 43. 3390 diplom 
47. M39 Křoustek, Martin (1978, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 4234 02:25:51 00:57:03 47. 23. 44. 3380 diplom 
48. M49 Šimek, Pavel (1971, CZE) Praha 3 4282 02:26:45 00:58:07 48. 16. 45. 3370 diplom 
49. M39 Pospíšek, Marek (1989, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4278 02:26:55 00:55:39 49. 24. 46. 3360 diplom 
50. M39 Srnský, Radim (1989, CZE) Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou 4242 02:26:57 00:57:24 50. 25. 47. 3350 diplom 
51. M59 Prokůpek, Aleš (1966, CZE) ČKS SKI Jilemnice 4045 02:27:37 00:57:07 51. 6. 48. 3340 diplom 
52. M39 Krunčík, Pavel (1985, CZE) SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 4132 02:27:50 00:57:31 52. 26. 49. 3330 diplom 
53. M39 Holý, Štěpán (1980, CZE) Geosan Ski Team 4112 02:29:07 00:57:11 53. 27. 50. 3320 diplom 
54. M49 Tomanek, Daniel (1974, CZE) SKI OB ŠUMPERK 4035 02:29:55 00:57:09 54. 17. 51. 3310 diplom 
55. M39 Fišer, Jiří (1985, CZE) VSŠK MFF UK Praha 4028 02:30:05 01:00:31 55. 28. 52. 3300 diplom 
56. M49 Najdekr, Pavel (1976, CZE) VSK Univerzita Brno 4161 02:30:14 00:59:31 56. 18. 53. 3290 diplom 
57. M49 Macháč, Karel (1968, CZE) ČKS SKI Jilemnice 4053 02:30:26 00:58:49 57. 19. 54. 3280 diplom 
58. M39 Osyda, Artur (1985, POL) 4307 02:30:30 00:59:53 58. 29. 55. 3270 diplom 
59. M59 Liška, Pavel (1963, CZE) Fort SMC Usti nad Orlici 4020 02:30:36 00:58:31 59. 7. 56. 3260 diplom 
60. M59 Dytrt, Aleš (1966, CZE) Klub biatlonu Letohrad 4133 02:30:57 00:59:20 60. 8. 57. 3250 diplom 
61. M39 Kincl, Petr (1983, CZE) HO Tesla Brno 4160 02:31:03 00:58:46 61. 30. 58. 3240 diplom 
62. M49 Matoušek, Jiří (1975, CZE) SKI OB Šternberk 4046 02:31:46 01:00:29 62. 20. 59. 3230 diplom 
63. M39 Gromus, Daniel (1978, CZE) HO Rýmařov 4063 02:32:21 01:01:45 63. 31. 60. 3220 diplom 
64. M39 Hovorka, Jan (1979, CZE) FANATICUS 4054 02:32:30 01:01:40 64. 32. 61. 3210 diplom 
65. M59 Matoušek, Milan (1967, CZE) AZ Ekotherm Šumperk 4068 02:32:33 01:01:16 65. 9. 62. 3200 diplom 
66. M39 Maňásek, Josef (1978, CZE) TJ Švýcárna 4290 02:32:33 01:00:32 66. 33. 63. 3190 diplom 
67. M39 Malý, Vojtěch (1986, CZE) Sudetský svině a kanci 4249 02:32:52 00:58:54 67. 34. 64. 3180 diplom 
68. M59 Němec, Jiří (1961, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team 4027 02:33:15 01:01:26 68. 10. 65. 3170 diplom 
69. M39 Rejsek, Ondřej (1979, CZE) Želivák HK 4119 02:33:36 01:01:44 69. 35. 66. 3160 diplom 
70. M39 Procházka, Pavel (1994, CZE) SKI VYSOČINA 4128 02:34:02 01:01:23 70. 36. 67. 3150 diplom 
71. M39 Roháček, Jan (1982, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team 4043 02:34:03 00:58:43 71. 37. 68. 3140 diplom 
72. M39 Pilát, Stanislav (1982, CZE) HO Tesla KEB 4036 02:34:07 01:01:17 72. 38. 69. 3130 diplom 
73. M69 Šimůnek, Jaromír (1955, CZE) SKP Kornspitz Jablonec 4034 02:34:09 00:57:33 73. 2. 70. 3120 diplom 
74. M39 Pánek, Tomáš (1985, CZE) Stará Paka 4256 02:34:22 01:03:47 74. 39. 71. 3110 diplom 
75. Z39 Knopová, Kamila (1992, CZE) Rossignol Racing Team 4006 02:34:23 00:58:59 75. 3. 4. 3100 diplom 
76. M59 Ženčák, Jaroslav (1961, CZE) ASPV OA Šumperk 4025 02:35:00 01:01:31 76. 11. 72. 3090 diplom 
77. M69 Václavek, Jiří (1957, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4056 02:35:31 01:00:44 77. 3. 73. 3080 diplom 
78. M49 Capoušek, Miroslav (1970, CZE) 3D Fitness Race Team 4255 02:35:53 01:01:49 78. 21. 74. 3070 diplom 
79. M39 Hornych, Véna (1978, CZE) Sportchallenge Timing 4017 02:36:00 01:01:11 79. 40. 75. 3060 diplom 
80. M39 Teplý, Ondřej (1978, CZE) HISPORT Team 4007 02:36:14 01:02:44 80. 41. 76. 3050 diplom 
81. M59 Pospíšil, Miroslav (1960, CZE) hsts věrovany 4069 02:36:16 01:03:59 81. 12. 77. 3040 diplom 
82. M39 Maršálek, Ondřej (1986, CZE) CYKLO-SKI klub Polička 4142 02:36:48 01:00:48 82. 42. 78. 3030 diplom 
83. M49 Novák, Petr (1973, CZE) KKL Hlinsko 4151 02:38:17 01:02:47 83. 22. 79. 3020 diplom 
84. M39 Filgas, Ondřej (1981, CZE) Ski Klub Otice 4221 02:38:18 01:03:17 84. 43. 80. 3010 diplom 
85. M59 Petržela, Pavel (1963, CZE) KASPER SWIX TEAM 4058 02:38:19 01:03:08 85. 13. 81. 3000 diplom 
86. M39 Svoboda, Pavel (1978, CZE) VHS Brno 4039 02:39:39 01:02:20 86. 44. 82. 2990 diplom 
87. M49 Gross, Petr (1976, CZE) 3PJ Brno 4116 02:39:43 01:02:21 87. 23. 83. 2980 diplom 
88. M39 Pojman, Tomáš (1979, CZE) Kladiva Pardubice 4145 02:39:52 01:01:43 88. 45. 84. 2970 diplom 
89. M49 Filgas, Jan (1973, CZE) Ski Klub Otice 4214 02:40:00 01:03:42 89. 24. 85. 2960 diplom 
90. M39 Gerhard, Miroslav (1985, CZE) VIVATSPORT Team 4217 02:40:09 01:04:40 90. 46. 86. 2950 diplom 
91. M49 Krejsa, Tomáš (1977, CZE) Mercedes Benz Salomon team 4089 02:40:11 01:02:40 91. 25. 87. 2940 diplom 
92. M39 Říčan, Daniel (1987, CZE) TJ Sokol Sobíňov 4201 02:40:28 01:05:13 92. 47. 88. 2930 diplom 
93. M39 Král, Václav (1982, CZE) SK Severka Šumperk 4222 02:40:45 01:03:49 93. 48. 89. 2920 diplom 
94. M59 Krátký, Tomáš (1967, CZE) SK Los Lobos 4075 02:40:59 01:03:46 94. 14. 90. 2910 diplom 
95. M49 Polák, Marek (1973, CZE) Ho Lemra Vinohrady 4008 02:41:08 01:03:13 95. 26. 91. 2900 diplom 
96. M49 Derunov, Daniel (1974, CZE) Devoss 4061 02:41:30 01:04:39 96. 27. 92. 2890 diplom 
97. Z39 Beranová, Anna (1991, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4267 02:41:35 01:03:01 97. 4. 5. 2880 diplom 
98. M39 Rusý, Tomáš (1993, CZE) VSŠK MFF UK Praha 4124 02:42:18 01:04:50 98. 49. 93. 2870 diplom 
99. M49 Škoda, Aleš (1975, CZE) Olfin car - ski team 4175 02:42:22 01:03:02 99. 28. 94. 2860 diplom 
100. M39 Michalička, David (1980, CZE) TK Radošovice 4257 02:42:44 01:05:27 100. 50. 95. 2850 diplom 
101. M39 Podlešák, Marek (1978, CZE) SKI Mapos 4048 02:42:50 01:00:00 101. 51. 96. 2840 diplom 
102. M49 Kráčmar, Vlastimil (1974, CZE) Wikov 4274 02:43:20 01:02:35 102. 29. 97. 2830 diplom 
103. M59 Roubalík, Radovan (1964, CZE) Fortex Ski Moravský Beroun 4066 02:43:44 01:04:37 103. 15. 98. 2820 diplom 
104. M59 Čech, Jiří (1964, CZE) LK Pustá Polom 4024 02:43:54 01:04:21 104. 16. 99. 2810 diplom 
105. M59 Šimeček, Tomáš (1966, CZE) Velká Losenice 4179 02:44:07 01:04:57 105. 17. 100. 2800 diplom 
106. M59 Kožnar, Aleš (1966, CZE) ČKS SKI Jilemnice 4013 02:45:15 01:06:53 106. 18. 101. 2790 diplom 
107. M49 Jašek, Ondřej (1977, CZE) Atletika Zábřeh 4055 02:45:31 01:03:47 107. 30. 102. 2780 diplom 
108. M49 Kožíšek, Karel (1977, CZE) Tj Prazdroj Kanoistika 4225 02:45:32 01:05:08 108. 31. 103. 2770 diplom 
109. M49 Srnský, Karel (1975, CZE) CYKLO-SKI klub Polička 4171 02:45:59 01:06:10 109. 32. 104. 2760 diplom 
110. M39 Volný, Petr (1979, CZE) TJ Gumárny Zubří 4246 02:47:13 01:05:38 110. 52. 105. 2750 diplom 
111. M69 Fikejs, Vladimír (1957, CZE) 3D Fitness Race Team 4095 02:47:29 01:07:19 111. 4. 106. 2740 diplom 
112. M39 Brych, Michal (1981, CZE) TJ Vysočina 4109 02:47:55 01:06:33 112. 53. 107. 2730 diplom 
113. M59 Holinka, Martin (1967, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4264 02:48:09 01:07:00 113. 19. 108. 2720 diplom 
114. M49 Uchytil, Tomáš (1976, CZE) Měřín 4094 02:48:37 01:06:22 114. 33. 109. 2710 diplom 
115. M59 Štěpánek, Miloslav (1962, CZE) TJ Vysočina 4115 02:48:47 01:08:28 115. 20. 110. 2700 diplom 
116. M69 Ehl, Jiří (1953, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 4239 02:48:59 01:07:27 116. 5. 111. 2690 diplom 
117. M69 Křoustek, Karel (1948, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 4047 02:49:18 01:07:46 117. 6. 112. 2680 diplom 
118. M69 Pechek, František (1953, CZE) TJ Maratonstav Úpice 4306 02:49:42 01:07:23 118. 7. 113. 2670 diplom 
119. M49 Švec, Jiří (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4269 02:49:56 01:08:10 119. 34. 114. 2660 diplom 
120. M39 Zaydlar, Tomáš (1986, CZE) TJ Hraničář Vokovaný fusekle 4164 02:50:02 01:06:55 120. 54. 115. 2650 diplom 
121. Z39 Jedličková, Radka (1989, CZE) Silvini Madshus Team 4092 02:50:26 01:06:32 121. 5. 6. 2640 diplom 
122. M59 Lhotský, Petr (1960, CZE) SK Louky 4062 02:50:35 01:07:04 122. 21. 116. 2630 diplom 
123. M39 Tkáč, Daniel (1979, CZE) Titan Trilife Zlín 4117 02:50:35 01:07:41 123. 55. 117. 2620 diplom 
124. M49 Kolman, Robert (1968, CZE) Silvini Madshus Team 4126 02:50:41 01:06:57 124. 35. 118. 2610 diplom 
125. M49 Hlaváček, Josef (1974, CZE) Dobracena.cz 4202 02:50:57 01:08:02 125. 36. 119. 2600 diplom 
126. M59 Pradáč, Petr (1966, CZE) 4105 02:51:17 01:10:07 126. 22. 120. 2590 diplom 
127. M49 Sklepník, Jiří (1969, CZE) 4065 02:51:17 01:08:36 127. 37. 121. 2580 diplom 
128. M59 Kouřím, Bohumil (1963, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 4118 02:51:27 01:08:35 128. 23. 122. 2570 diplom 
129. M49 Štregl, Petr (1973, CZE) Pifson Pro Endurance Team 4219 02:51:48 01:07:17 129. 38. 123. 2560 diplom 
130. M59 Berka, Daniel (1965, CZE) Divoký Astma 4088 02:51:50 01:08:08 130. 24. 124. 2550 diplom 
131. M59 Křeček, Miroslav (1962, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4251 02:51:59 01:10:28 131. 25. 125. 2540 diplom 
132. M39 Sokol, Filip (1998, CZE) HO Tesla Brno 4300 02:52:25 01:08:58 132. 56. 126. 2530 diplom 
133. M49 Vojtek, Štěpán (1975, CZE) 4159 02:52:29 01:07:32 133. 39. 127. 2520 diplom 
134. M39 Pobořil, Martin (1979, CZE) TJ Gumárny Zubří 4245 02:52:37 01:09:37 134. 57. 128. 2510 diplom 
135. M59 Hojač, Mojmír (1958, CZE) Ho Tanvald 4078 02:52:38 01:10:22 135. 26. 129. 2500 diplom 
136. M39 Pecha, Michal (1988, CZE) Atletika Zábřeh 4258 02:53:05 01:12:01 136. 58. 130. 2490 diplom 
137. M49 Vališ, Jan (1971, CZE) TEAM PIONEER Investments - CRAFT 4052 02:53:25 01:08:40 137. 40. 131. 2480 diplom 
138. M69 Holíček, Josef (1956, CZE) Moravští lyžníci 4194 02:53:29 01:08:43 138. 8. 132. 2470 diplom 
139. M59 Jindra, David (1960, CZE) 4191 02:53:37 01:08:27 139. 27. 133. 2460 diplom 
140. M39 Dopierała, Piotr (1978, POL) Ks Hades 4235 02:53:59 01:10:19 140. 59. 134. 2450 diplom 
141. M59 Kubín, Jiří (1965, CZE) MALBERY OPAVA 4275 02:54:17 01:13:55 141. 28. 135. 2440 diplom 
142. M59 Binar, Luboš (1966, CZE) HOBUK 4152 02:54:19 01:10:09 142. 29. 136. 2430 diplom 
143. M49 Hamr, Karel (1977, CZE) Rohozec Kolín 4067 02:54:32 01:10:10 143. 41. 137. 2420 diplom 
144. M49 Vávra, Jaroslav (1973, CZE) VSK Humanita Praha 4129 02:54:43 01:09:49 144. 42. 138. 2410 diplom 
145. M39 Šimurda, Ivo (1983, CZE) 4090 02:54:49 01:07:21 145. 60. 139. 2400 diplom 
146. M59 Zaika, Oleksandr (1963, CZE) 4176 02:55:06 01:10:42 146. 30. 140. 2390 diplom 
147. M59 Šváb, Petr (1965, CZE) Mádr Team 4231 02:55:11 01:09:42 147. 31. 141. 2380 diplom 
148. Z49 Vojtková, Šárka (1977, CZE) Silvini Madshus Team 4074 02:55:15 01:08:11 148. 2. 7. 2370 diplom 
149. M49 Batuna, Adam (1976, CZE) Batunalegal.cz 4183 02:55:45 01:07:26 149. 43. 142. 2360 diplom 
150. M70 Srovnal, Otakar (1942, CZE) Lokomotiva Zábřeh 4042 02:55:53 01:13:28 150. 1. 143. 2350 diplom 
151. M59 Pospíšek, Zbyněk (1960, CZE) CRAFT team 4280 02:56:10 01:11:18 151. 32. 144. 2340 diplom 
152. M49 Ambrož, Jaromír (1976, CZE) CykloSki Vídeň 4155 02:57:41 01:10:41 152. 44. 145. 2330 diplom 
153. M49 Fencl, Lukáš (1974, CZE) Hodonín 4281 02:57:50 01:10:36 153. 45. 146. 2320 diplom 
154. M59 Kosek, Josef (1963, CZE) MTB Heřmánkovice 4149 02:57:57 01:11:55 154. 33. 147. 2310 diplom 
155. M39 Černohorský, Václav (1988, CZE) Negromont 4163 02:58:17 01:12:40 155. 61. 148. 2300 diplom 
156. M49 Šňupárek, Martin (1971, CZE) ABND RACING TEAM 4238 02:58:26 01:09:14 156. 46. 149. 2290 diplom 
157. M39 Rada, Jan (1984, CZE) VKS Univerzita Brno 4146 02:58:37 01:09:36 157. 62. 150. 2280 diplom 
158. M49 Král, Libor (1968, CZE) AZ Ekotherm Šumperk 4107 02:58:51 01:10:20 158. 47. 151. 2270 diplom 
159. M39 Škraněk, Jiří (1982, CZE) Spartak Police nad Metují 4203 02:59:10 01:08:56 159. 63. 152. 2260 diplom 
160. M49 Petrů, Radim (1971, CZE) Sport-kola- Boskovice 4141 02:59:28 01:11:41 160. 48. 153. 2250 diplom 
161. M49 Oberreiter, Michal (1976, CZE) Totální Rozklad 4211 02:59:50 01:12:48 161. 49. 154. 2240 diplom 
162. M69 Bažant, Lumír (1953, CZE) Rychnov nad Kněžnou 4309 02:59:50 01:12:36 162. 9. 155. 2230 diplom 
163. M39 Strachota, Petr (1987, CZE) OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 4143 02:59:57 01:08:19 163. 64. 156. 2220 diplom 
164. M39 Mazáček, Jiří (1984, CZE) FC Unterholz 4138 03:00:10 01:13:01 164. 65. 157. 2210 diplom 
165. M39 Mičkal, Jiří (1978, CZE) Valašská Bystřice 4166 03:00:38 01:11:06 165. 66. 158. 2200 diplom 
166. M39 Vrlík, Filip (1987, CZE) HO Tesla Brno 4165 03:01:28 01:09:00 166. 67. 159. 2190 diplom 
167. M49 Martynek, Marek (1973, CZE) Domino Sport 4285 03:01:37 01:11:50 167. 50. 160. 2180 diplom 
168. M49 Pořízek, Libor (1972, CZE) Vysočina cycling 4097 03:01:40 01:11:47 168. 51. 161. 2170 diplom 
169. M69 Alekseev, Alexander (1956, CZE) SC Fakel Janov nad Nisou 4272 03:02:34 01:15:39 169. 10. 162. 2160 diplom 
170. M49 Jurka, Jaroslav (1975, CZE) Gumárny Zubří 4293 03:02:39 01:13:00 170. 52. 163. 2150 diplom 
171. M59 Boubelík, Jan (1964, CZE) Sportvital 4296 03:03:36 01:12:50 171. 34. 164. 2140 diplom 
172. M39 Knapp, Kryštof (1997, CZE) Facson 4207 03:04:00 01:12:19 172. 68. 165. 2130 diplom 
173. M39 Meloun, Radek (1983, CZE) 4184 03:04:03 01:13:20 173. 69. 166. 2120 diplom 
174. M59 Skřivánek, Petr (1966, CZE) LRS Vyškov 4130 03:04:21 01:15:19 174. 35. 167. 2110 diplom 
175. M49 Navrátil, Michal (1977, CZE) Mito Team 4140 03:04:44 01:14:09 175. 53. 168. 2100 diplom 
176. M39 Janošek, Michal (1984, CZE) KČT Slečinky Napajedla 4189 03:04:59 01:14:27 176. 70. 169. 2090 diplom 
177. M69 Urbiš, Vilém (1954, CZE) AO Kobeřice 4291 03:05:18 01:13:54 177. 11. 170. 2080 diplom 
178. M69 Dušátko, Petr (1957, CZE) OK99 Hradec Králové 4224 03:06:07 01:14:02 178. 12. 171. 2070 diplom 
179. M59 Zeman, Petr (1965, CZE) Sokol Weissberg 4113 03:06:51 01:14:21 179. 36. 172. 2060 diplom 
180. M69 Kolář, Leopold (1954, CZE) SK Vrbno p.P 4134 03:07:32 01:13:09 180. 13. 173. 2050 diplom 
181. Z59 Pospíšková, Luisa (1959, CZE) CRAFT team 4279 03:07:47 01:14:53 181. 1. 8. 2040 diplom 
182. M39 Harrer, Jan (1985, CZE) Super 6 4261 03:08:14 01:17:25 182. 71. 174. 2030 diplom 
183. M39 Zedník, Jakub (1984, CZE) Oddíl Bystrc Vole 4244 03:08:40 01:14:25 183. 72. 175. 2020 diplom 
184. M69 Krkoška, Štěpán (1950, CZE) Ostravice 4169 03:08:57 01:15:37 184. 14. 176. 2010 diplom 
185. M69 Zahula, Jan (1950, CZE) ČD Tanvald 4077 03:09:00 01:14:14 185. 15. 177. 2000 diplom 
186. M59 Jedlička, Václav (1961, CZE) SK Žamberk 4121 03:09:58 01:14:04 186. 37. 178. 1990 diplom 
187. M39 Šmejkal, Jiří (1980, CZE) Újezdec 4204 03:10:18 01:14:40 187. 73. 179. 1980 diplom 
188. M49 Košťál, Karel (1972, CZE) Lempl Boys Hořice 4072 03:10:21 01:13:38 188. 54. 180. 1970 diplom 
189. M49 Hakl, Daniel (1971, CZE) SK Los Lobos 4157 03:10:34 01:16:30 189. 55. 181. 1960 diplom 
190. M49 Hrůša, Jakub (1976, CZE) 4260 03:10:38 01:12:26 190. 56. 182. 1950 diplom 
191. M59 Jarolím, Petr (1961, CZE) VHS Brno 4299 03:11:20 01:16:58 191. 38. 183. 1940 diplom 
192. M59 Bernát, Miroslav (1960, CZE) OB TJ Třinec 4084 03:11:35 01:14:43 192. 39. 184. 1930 diplom 
193. M39 Knapp, Matouš (1993, CZE) Facson 4208 03:11:58 01:07:50 193. 74. 185. 1920 diplom 
194. M49 Špína, Martin (1974, CZE) Ghost Team 4136 03:12:02 01:14:38 194. 57. 186. 1910 diplom 
195. M59 Cáp, Petr (1965, CZE) Tj Sokol Pouchov 4266 03:12:09 01:14:36 195. 40. 187. 1900 diplom 
196. M39 Jirka, Jan (1983, CZE) medvedi 4168 03:12:29 01:15:41 196. 75. 188. 1890 diplom 
197. Z39 Uhmannová, Eliška (1990, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4308 03:12:49 01:14:00 197. 6. 9. 1880 diplom 
198. M39 Špůr, Václav (1980, CZE) Rychtář Ski! 4114 03:13:05 01:17:55 198. 76. 189. 1870 diplom 
199. M69 Polák, Václav (1957, CZE) Bike Freaks Holice 4101 03:13:30 01:18:23 199. 16. 190. 1860 diplom 
200. Z49 Jeníková, Karolína (1968, CZE) Báječné ženy v běhu 4044 03:13:47 01:17:39 200. 3. 10. 1850 diplom 
201. M49 Král, Jan (1969, CZE) ABND RACING TEAM 4236 03:13:48 01:16:33 201. 58. 191. 1840 diplom 
202. M49 Kráčalík, Martin (1977, CZE) Roštáci od soutoku 4162 03:14:30 01:17:16 202. 59. 192. 1830 diplom 
203. M49 Kalous, Vladislav (1977, CZE) 4167 03:14:47 01:18:54 203. 60. 193. 1820 diplom 
204. M49 Hollesch, Marek (1970, CZE) Bolatice 4199 03:15:10 01:17:21 204. 61. 194. 1810 diplom 
205. M49 Bláha, Tomáš (1969, CZE) Sokol Dřevěnice 4295 03:15:28 01:16:13 205. 62. 195. 1800 diplom 
206. M49 Burian, Pavel (1975, CZE) Sokol Drnovice 4196 03:15:31 01:15:52 206. 63. 196. 1790 diplom 
207. Z59 Mališová, Karla (1960, CZE) USK PRAHA 4120 03:15:33 01:16:27 207. 2. 11. 1780 diplom 
208. M59 Svoboda, Jan (1962, CZE) RUN-MLADKOV-OLD 4294 03:15:41 01:17:50 208. 41. 197. 1770 diplom 
209. M49 Polák, Marián (1977, CZE) LK Lenochod Opatov 4229 03:16:01 01:15:48 209. 64. 198. 1760 diplom 
210. M39 Bubeník, Martin (1979, CZE) 4190 03:16:26 01:18:12 210. 77. 199. 1750 diplom 
211. M39 Pancner, Michal (1980, CZE) MTB Heřmánkovice 4150 03:17:15 01:18:50 211. 78. 200. 1740 diplom 
212. M39 Lorenc, Lukáš (1990, CZE) 4137 03:17:42 01:16:07 212. 79. 201. 1730 diplom 
213. M49 Robek, Robert (1970, CZE) 4079 03:19:14 01:11:50 213. 65. 202. 1720 diplom 
214. M49 Mádr, Pavel (1969, CZE) Mádr Team 4302 03:19:48 01:17:54 214. 66. 203. 1710 diplom 
215. M49 Klimeš, Michal (1970, CZE) Rychlí psi Česká Třebová 4106 03:21:10 01:22:22 215. 67. 204. 1700 diplom 
216. M39 Mátl, Radek (1979, CZE) TK Radošovice 4172 03:21:31 01:17:28 216. 80. 205. 1690 diplom 
217. M39 Gärtner, Jan (1984, CZE) TJ Tesla Brno 4038 03:21:45 01:18:44 217. 81. 206. 1680 diplom 
218. M39 Navrátil, Zdeněk (1979, CZE) Nike+ Run Club Prague 4181 03:21:48 01:18:14 218. 82. 207. 1670 diplom 
219. M49 Ciran, Jiří (1975, CZE) Zmáchaniny RK 4177 03:23:02 01:20:11 219. 68. 208. 1660 diplom 
220. M69 Brada, Pavel (1954, CZE) Sokol Jihlava 4123 03:23:27 01:20:21 220. 17. 209. 1650 diplom 
221. M49 Horníček, Zdeněk (1971, CZE) Čutňoch Vyškov 4083 03:24:34 01:18:53 221. 69. 210. 1640 diplom 
222. M59 Chamrád, Richard (1967, CZE) 4240 03:24:40 01:20:28 222. 42. 211. 1630 diplom 
223. M39 Mužátko, Lukáš (1980, CZE) Sokol Nové Veselí 4273 03:24:48 01:19:15 223. 83. 212. 1620 diplom 
224. M39 Hlavsa, Tomáš (1983, CZE) HLAVSArchitecture 4185 03:24:53 01:21:37 224. 84. 213. 1610 diplom 
225. M59 Albert, František (1958, CZE) Penzion František 4223 03:24:54 01:22:26 225. 43. 214. 1600 diplom 
226. M39 Ďoubal, Jan (1986, CZE) KOB Dobruška 4156 03:24:58 01:16:42 226. 85. 215. 1590 diplom 
227. M39 Krzyžanek, Libor (1979, CZE) 4147 03:25:34 01:19:54 227. 86. 216. 1580 diplom 
228. M39 Chaloupka, Petr (1982, CZE) TJ Měřín 4289 03:25:48 01:19:20 228. 87. 217. 1570 diplom 
229. Z39 Gebauerová, Jana (1979, CZE) SK Žabovřesky Brno 4250 03:25:57 01:20:23 229. 7. 12. 1560 diplom 
230. M39 Hlaváč, Libor (1978, CZE) Borci zdar ! 4232 03:26:31 01:20:49 230. 88. 218. 1550 diplom 
231. M49 Kunát, David (1974, CZE) Horní Ředice TJ Sokol 4096 03:26:53 01:21:35 231. 70. 219. 1540 diplom 
232. M70 Říha, Miroslav (1945, CZE) Sokol Sadská 4252 03:27:53 01:24:17 232. 2. 220. 1530 diplom 
233. M49 Švarc, Jiří (1975, CZE) FC PK 4277 03:28:03 01:22:25 233. 71. 221. 1520 diplom 
234. M70 Šponar, Josef (1947, CZE) Ob Žamberk 4093 03:28:22 01:20:44 234. 3. 222. 1510 diplom 
235. M49 Štaiger, Zdeněk (1970, CZE) 1. FC Strejkové 4254 03:28:52 01:23:57 235. 72. 223. 1500 diplom 
236. M49 Růžička, Michal (1976, CZE) Moravska Třebová 4284 03:28:58 01:20:18 236. 73. 224. 1490 diplom 
237. M49 Kilián, Petr (1969, CZE) Hlubočany 4292 03:29:01 01:26:16 237. 74. 225. 1480 diplom 
238. M39 Jasanský, Petr (1985, CZE) Slečinky Napajedla 4213 03:29:07 01:15:32 238. 89. 226. 1470 diplom 
239. M49 Skácel, Jindřich (1974, CZE) Borci zdar ! 4303 03:29:41 01:21:29 239. 75. 227. 1460 diplom 
240. M49 Korbel, Michal (1977, CZE) Kob Choceň 4212 03:29:43 01:24:02 240. 76. 228. 1450 diplom 
241. M59 Macek, Martin (1964, CZE) S K Finisher 4041 03:29:54 01:21:08 241. 44. 229. 1440 diplom 
242. M49 Holánek, Martin (1975, CZE) Borci zdar ! 4085 03:30:13 01:20:10 242. 77. 230. 1430 diplom 
243. M59 Hejnyš, Miroslav (1960, CZE) Spartak Police nad Metují 4108 03:30:21 01:22:59 243. 45. 231. 1420 diplom 
244. Z49 Krausová, Kamila (1976, CZE) Borci zdar ! 4086 03:30:59 01:21:28 244. 4. 13. 1410 diplom 
245. M49 Dlouhý, Petr (1970, CZE) 4019 03:32:20 01:24:00 245. 78. 232. 1400 diplom 
246. M49 Urbánek, Bohumír (1971, CZE) Sport Dresy Broumov 4186 03:32:30 01:23:12 246. 79. 233. 1390 diplom 
247. M59 Kočnar, Tomáš (1964, CZE) Hřídelka Olešnice v O.h. 4154 03:32:54 01:23:19 247. 46. 234. 1380 diplom 
248. M59 Černák, Jiří (1965, CZE) HOTRD Bučnice 4127 03:33:59 01:23:38 248. 47. 235. 1370 diplom 
249. M49 Nikel, Juraj (1974, CZE) Český Těšín 4286 03:34:05 01:24:03 249. 80. 236. 1360 diplom 
250. M49 Bořil, Tomáš (1968, CZE) Žďár nad Sázavou 4215 03:34:43 01:22:37 250. 81. 237. 1350 diplom 
251. M49 Csurilla, Martin (1973, CZE) 4144 03:34:44 01:32:52 251. 82. 238. 1340 diplom 
252. M49 Kyral, Vladimír (1972, CZE) Mito Team 4139 03:34:51 01:22:27 252. 83. 239. 1330 diplom 
253. M49 Blokeš, František (1971, CZE) Bolatice 4200 03:35:37 01:24:26 253. 84. 240. 1320 diplom 
254. M59 Král, Miloš (1963, CZE) KB Praha 4287 03:36:43 01:22:41 254. 48. 241. 1310 diplom 
255. Z59 Cejpková, Ivana (1958, CZE) SKI VYSOČINA 4192 03:37:12 01:23:28 255. 3. 14. 1300 diplom 
256. M59 Petřík, Marcel (1964, CZE) Hradec Králové 4288 03:37:33 01:22:32 256. 49. 242. 1290 diplom 
257. M39 Páleník, Martin (1979, CZE) Ski novax team 4195 03:40:12 01:24:38 257. 90. 243. 1280 diplom 
258. M39 Pavlík, Petr (1980, CZE) SC Horní Jelení 4099 03:42:07 01:26:58 258. 91. 244. 1270 diplom 
259. M69 Knapp, Petr (1956, CZE) Facson 4209 03:42:39 01:30:10 259. 18. 245. 1260 diplom 
260. M39 Sladký, Milan (1985, CZE) 4233 03:42:54 01:24:27 260. 92. 246. 1250 diplom 
261. Z49 Veselá, Kateřina (1972, CZE) 4241 03:43:43 01:25:40 261. 5. 15. 1240 diplom 
262. M39 Macej, Patrik (1990, CZE) Běžecký klub Heřmanův městec 4148 03:44:36 01:27:35 262. 93. 247. 1230 diplom 
263. M69 Blokeš, Jindřich (1955, CZE) Bolatice 4198 03:45:16 01:29:34 263. 19. 248. 1220 diplom 
264. M59 Samek, Petr (1959, CZE) OÚ Zábřezí-Řečice 4210 03:47:12 01:32:32 264. 50. 249. 1210 diplom 
265. M59 Bohoněk, Miloš (1962, CZE) Ski Klub Neratovice 4104 03:47:18 01:29:29 265. 51. 250. 1200 diplom 
266. M39 Pospíšil, Josef (1985, CZE) Moravska Třebová 4283 03:47:35 01:26:55 266. 94. 251. 1190 diplom 
267. M69 Bouchal, Petr (1954, CZE) Kardio Brno 4237 03:48:28 01:27:06 267. 20. 252. 1180 diplom 
268. M39 Sikora, Lukáš (1983, CZE) Negromont 4173 03:51:10 01:33:55 268. 95. 253. 1170 diplom 
269. M39 Černý, Jan (1980, CZE) KUS Sopotnice 4091 03:55:50 01:27:36 269. 96. 254. 1160 diplom 
270. M39 Klouda, Filip (1985, CZE) VSK Elektro ČVUT Praha 4153 03:57:09 01:37:44 270. 97. 255. 1150 diplom 
271. M49 Kučera, František (1971, CZE) Dolly Vyškov 4178 03:59:23 01:31:35 271. 85. 256. 1140 diplom 
272. M49 Polák, Petr (1970, CZE) TJ Slezan Opava 4226 04:01:38 01:36:38 272. 86. 257. 1130 diplom 
273. M59 Linhart, Milan (1964, CZE) Longobucco 4051 04:05:39 01:38:05 273. 52. 258. 1120 diplom 
274. M49 Vybulka, Jan (1969, CZE) 4197 04:08:28 01:36:41 274. 87. 259. 1110 diplom 
275. Z49 Hájková, Tereza (1974, CZE) Silvini Madshus Team 4253 04:08:32 01:27:51 275. 6. 16. 1100 diplom 
276. Z60 Libánská, Ludmila (1957, CZE) 1. FC Strejkové 4230 04:11:37 01:36:44 276. 1. 17. 1090 diplom 
277. M59 Ulma, Tomáš (1964, CZE) Praha 4304 04:12:13 01:37:33 277. 53. 260. 1080 diplom 
278. Z39 Pohanková, Gabriela (1984, CZE) 4111 04:18:23 01:40:47 278. 8. 18. 1070 diplom 
279. M39 Šourek, Martin (1984, CZE) 4102 04:18:23 01:40:44 279. 98. 261. 1060 diplom 
280. Z39 Pavlíková, Iva (1979, CZE) SC Horní Jelení 4100 04:22:49 01:40:10 280. 9. 19. 1050 diplom 
281. M39 Hejduk, Ondřej (1980, CZE) 4248 04:22:58 01:41:40 281. 99. 262. 1040 diplom 
282. Z59 Skřivánková, Dana (1967, CZE) LRS Vyškov 4131 04:23:24 01:41:11 282. 4. 20. 1030 diplom 
283. M49 Kušička, Josef (1976, CZE) ČHTM 4259 04:28:06 01:39:34 283. 88. 263. 1020 diplom 
284. Z39 Betášová, Libuše (1980, CZE) 4187 04:33:52 01:43:17 284. 10. 21. 1010 diplom 
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3