Výsledky

    

Kašperská 30 (klasicky) (2017)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Pšenička, Jakub (1991, CZE) Silvini Madshus Team 3325 01:27:19 1. 1. 1. 2000 diplom 
2. M39 Šretr, Radek (1982, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3307 01:30:17 2. 2. 2. 1900 diplom 
3. M39 Máka, Daniel (1992, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3348 01:30:35 3. 3. 3. 1850 diplom 
4. M39 Sajdl, Martin (1981, CZE) Žižkovský tygři 3519 01:34:58 4. 4. 4. 1820 diplom 
5. M59 Svoboda, Jan (1966, CZE) Silvini Madshus Team 3384 01:34:58 5. 1. 5. 1805 diplom 
6. M39 Mašek, Jan (1978, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3261 01:35:23 6. 5. 6. 1790 diplom 
7. M39 Marek, Ondřej (1982, CZE) Silvini Madshus Team 3311 01:36:55 7. 6. 7. 1775 diplom 
8. M49 Tuček, Martin (1975, CZE) Praha 7 3549 01:37:41 8. 1. 8. 1760 diplom 
9. M49 Mojeścik, Andrzej (1977, POL) Istebna 3547 01:41:52 9. 2. 9. 1745 diplom 
10. M59 Švarc, Petr (1966, CZE) Žižkovský tygři 3369 01:42:31 10. 2. 10. 1730 diplom 
11. M69 Vejnar, Josef (1957, CZE) ČSK Vysoké nad Jizerou 3517 01:43:40 11. 1. 11. 1715 diplom 
12. M49 Vanc, Petr (1970, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3423 01:44:06 12. 3. 12. 1700 diplom 
13. M59 Olszowski, Wladyslaw (1967, POL) Team NaBiegowkach.pl 3526 01:44:22 13. 3. 13. 1685 diplom 
14. M49 Záhorec, Stanislav (1971, CZE) TJ Sokol Senohraby 3414 01:44:34 14. 4. 14. 1670 diplom 
15. Z39 Kocumová, Zuzana (1979, CZE) Silvini Madshus Team 3512 01:44:40 15. 1. 1. 1655 diplom 
16. Z49 Bořutová, Kamila (1975, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3334 01:45:43 16. 1. 2. 1640 diplom 
17. M39 Junek, Libor (1982, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3495 01:45:43 17. 7. 15. 1625 diplom 
18. M39 Krupka, Lukáš (1983, CZE) Cyklo POINT Jičín 3364 01:46:00 18. 8. 16. 1610 diplom 
19. M39 Kaifer, Jan (1998, CZE) Ski Sokol Stachy 3541 01:46:32 19. 9. 17. 1595 diplom 
20. M49 Krejza, Luboš (1971, CZE) Atletiko Frymburk 3401 01:46:56 20. 5. 18. 1580 diplom 
21. M49 Lehnung, Kai-uwe (1968, DEU) S.V.Grün - Weis Pirna 3531 01:47:12 21. 6. 19. 1565 diplom 
22. M59 Taussig, Jan (1964, CZE) Sportvital 3487 01:47:27 22. 4. 20. 1550 diplom 
23. M49 Pěsta, Roman (1968, CZE) Ski Klub Lenora 3404 01:47:49 23. 7. 21. 1535 diplom 
24. M39 Molva, František (1994, CZE) SKI VYSOČINA 3426 01:48:40 24. 10. 22. 1520 diplom 
25. M49 Malý, Jan (1973, CZE) ELEVEN RUN TEAM 3351 01:49:43 25. 8. 23. 1505 diplom 
26. M49 Křováček, Jan (1976, CZE) TJ ČZU Rolníci 3275 01:49:49 26. 9. 24. 1490 diplom 
27. M39 Kalina, Zdeněk (1984, CZE) SPORTICUS team 3273 01:50:16 27. 11. 25. 1475 diplom 
28. M39 Gromus, Daniel (1978, CZE) HO Rýmařov 3263 01:50:45 28. 12. 26. 1460 diplom 
29. Z39 Zelenková, Šárka (1987, CZE) Silvini Madshus Team 3498 01:50:47 29. 2. 3. 1445 diplom 
30. M49 Gromus, Tomáš (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3382 01:51:17 30. 10. 27. 1430 diplom 
31. M49 Šimek, Pavel (1971, CZE) Praha 3 3494 01:51:34 31. 11. 28. 1415 diplom 
32. Z49 Lanková, Lada (1973, CZE) Silvini Madshus Team 3292 01:51:37 32. 2. 4. 1400 diplom 
33. M59 Němec, Jiří (1961, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team 3442 01:51:53 33. 5. 29. 1385 diplom 
34. M59 Zástěra, Tomáš (1964, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3314 01:52:09 34. 6. 30. 1370 diplom 
35. M39 Teplý, Ondřej (1978, CZE) HISPORT Team 3396 01:52:32 35. 13. 31. 1355 diplom 
36. M49 Mareš, Jiří (1973, CZE) Silvini Madshus Team 3380 01:52:44 36. 12. 32. 1340 diplom 
37. M49 Trnavský, Miroslav (1975, SVK) XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM 3356 01:53:04 37. 13. 33. 1325 diplom 
38. M49 Procházka, Pavel (1970, CZE) SDH Vanov 3258 01:53:51 38. 14. 34. 1310 diplom 
39. M49 Altman, Martin (1976, CZE) Píseklaufteam, Lezetop 3389 01:54:29 39. 15. 35. 1295 diplom 
40. M49 Ptáček, František (1972, CZE) Mercedes Benz Atomic/Salomon team 3293 01:54:45 40. 16. 36. 1280 diplom 
41. M39 Bořil, Tomáš (1988, CZE) INNOFREIGHT 3489 01:55:16 41. 14. 37. 1265 diplom 
42. M49 Havel, Aleš (1969, CZE) tkf 3409 01:55:44 42. 17. 38. 1250 diplom 
43. M49 Nosek, Martin (1974, CZE) USK Slávie Ústí nad Labem 3363 01:56:35 43. 18. 39. 1235 diplom 
44. M39 Friček, Martin (1979, CZE) USK FEL Praha 3496 01:56:48 44. 15. 40. 1220 diplom 
45. M39 Landovský, Tomáš (1991, CZE) Pivní roztocká strana 3483 01:56:53 45. 16. 41. 1205 diplom 
46. M39 Křivský, Jan (1979, CZE) USK Praha - kanoistika 3391 01:57:10 46. 17. 42. 1190 diplom 
47. M59 Petrou, Jan (1964, CZE) SKI Velešín 3554 01:57:18 47. 7. 43. 1175 diplom 
48. M39 Čelůstka, Jan (1982, CZE) EKOL ELITE TRIATLON TEAM 3298 01:57:23 48. 18. 44. 1160 diplom 
49. M39 Voldřich, Jan (1994, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3257 01:57:29 49. 19. 45. 1145 diplom 
50. M59 Tůma, Jaroslav (1963, CZE) Sk Ego Šindlovy Dvory 3340 01:57:44 50. 8. 46. 1130 diplom 
51. Z39 Kreuzigerová, Tereza (1997, CZE) Ski Sokol Stachy 3282 01:57:51 51. 3. 5. 1125 diplom 
52. M39 Holý, Štěpán (1980, CZE) Geosan Ski Team 3504 01:58:03 52. 20. 47. 1120 diplom 
53. M59 Krátký, Tomáš (1967, CZE) SK Los Lobos 3435 01:58:12 53. 9. 48. 1115 diplom 
54. Z39 Hnátková, Tereza (1992, CZE) Žižkovský tygři 3413 01:58:29 54. 4. 6. 1110 diplom 
55. M49 Šmolík, Jan (1975, CZE) Promile Team 3365 01:58:38 55. 19. 49. 1105 diplom 
56. M39 Osyda, Artur (1985, POL) 3429 01:59:10 56. 21. 50. 1100 diplom 
57. M39 Sysel, Ctibor (1987, CZE) Ski Klub Sk Praha 4 3447 01:59:18 57. 22. 51. 1095 diplom 
58. M39 Flašar, Jan (1986, CZE) SK Čtyři Dvory České Budějovice 3485 01:59:18 58. 23. 52. 1090 diplom 
59. M49 Michálek, Martin (1975, CZE) Žižkovský tygři 3416 01:59:28 59. 20. 53. 1085 diplom 
60. Z18 Hejná, Anna-marie (1999, CZE) Silvini Madshus Team 3433 01:59:33 60. 1. 7. 1080 diplom 
61. M49 Hejný, Martin (1968, CZE) 3318 01:59:34 61. 21. 54. 1075 diplom 
62. M49 Šindelář, Karel (1977, CZE) Žižkovský tygři 3272 01:59:37 62. 22. 55. 1070 diplom 
63. M69 Zeller, Zbyněk (1955, CZE) ČSK Vysoké nad Jizerou 3458 01:59:41 63. 2. 56. 1065 diplom 
64. M39 Začal, Martin (1981, CZE) Waxmen 3387 01:59:50 64. 24. 57. 1060 diplom 
65. M39 Harrer, Jakub (1987, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3278 02:00:18 65. 25. 58. 1055 diplom 
66. M49 Modlitba, Jan (1969, CZE) H.M.SPORT Č.Krumlov 3467 02:00:19 66. 23. 59. 1050 diplom 
67. M59 Buchta, Pavel (1964, CZE) SKI VYSOČINA 3379 02:00:30 67. 10. 60. 1045 diplom 
68. M49 Šíma, Jan (1970, CZE) TJ Motor České Budějovice 3440 02:01:10 68. 24. 61. 1040 diplom 
69. M39 Dziubalo, Daniel (1987, CZE) Silvini Madshus Team 3448 02:01:39 69. 26. 62. 1035 diplom 
70. M69 Voldřich, Jan (1951, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3394 02:02:52 70. 3. 63. 1030 diplom 
71. M49 Vojtek, Štěpán (1975, CZE) 3383 02:03:19 71. 25. 64. 1025 diplom 
72. M18 Pavlásek, Šimon (2002, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3556 02:03:43 72. 1. 65. 1020 diplom 
73. M49 Pavlásek, Zbyněk (1973, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3557 02:03:46 73. 26. 66. 1015 diplom 
74. M49 Soukenka, Tomáš (1972, CZE) TOMS 3438 02:03:57 74. 27. 67. 1010 diplom 
75. M49 Mrovec, Dušan (1969, CZE) Extreme sport club Selník 3427 02:04:11 75. 28. 68. 1005 diplom 
76. M39 Gregar, Martin (1978, CZE) Lysá nad Labem 3255 02:04:29 76. 27. 69. 1000 diplom 
77. M39 Černý, Ondřej (1985, CZE) Žižkovský tygři 3358 02:05:24 77. 28. 70. 995 diplom 
78. Z39 Weissová, Zuzana (1987, CZE) Žižkovský tygři 3497 02:05:28 78. 5. 8. 990 diplom 
79. M39 Voldřich, Petr (1978, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3395 02:06:38 79. 29. 71. 985 diplom 
80. M59 Jebavý, Pavel (1965, CZE) KASPER SWIX TEAM 3476 02:06:46 80. 11. 72. 980 diplom 
81. M49 Batuna, Adam (1976, CZE) 3315 02:07:14 81. 29. 73. 975 diplom 
82. M49 Deml, Marek (1974, CZE) Žižkovský tygři 3390 02:07:32 82. 30. 74. 970 diplom 
83. M69 Cejnar, Václav (1951, CZE) Mercedes Benz Atomic/Salomon team 3328 02:08:02 83. 4. 75. 965 diplom 
84. Z49 Vojtková, Šárka (1977, CZE) Silvini Madshus Team 3345 02:08:16 84. 3. 9. 960 diplom 
85. M39 Sedlák, Aleš (1988, CZE) TJ Magla 3492 02:08:32 85. 30. 76. 955 diplom 
86. M39 Řezáč, Martin (1982, CZE) Atletiko Frymburk 3459 02:08:51 86. 31. 77. 950 diplom 
87. M49 Etrych, Tomáš (1973, CZE) Tj Zentiva 3253 02:09:20 87. 31. 78. 945 diplom 
88. M59 Teringl, Radek (1965, CZE) TJ OB České Budějovice 3420 02:09:41 88. 12. 79. 940 diplom 
89. M49 Hájek, Petr (1975, CZE) Mořina 3276 02:09:55 89. 32. 80. 935 diplom 
90. M59 Zaika, Oleksandr (1963, CZE) 3357 02:09:57 90. 13. 81. 930 diplom 
91. M69 Holíček, Josef (1956, CZE) Moravští lyžníci 3321 02:10:23 91. 5. 82. 925 diplom 
92. M39 Horner, Jakub (1987, CZE) TJ Magla 3491 02:10:33 92. 32. 83. 920 diplom 
93. M39 Krtička, Jan (1979, CZE) Waxmen 3385 02:10:33 93. 33. 84. 915 diplom 
94. M39 Pokorný, Jan (1979, CZE) Bezva běžky CZ 3536 02:11:37 94. 34. 85. 910 diplom 
95. M49 Uhlíř, Martin (1968, CZE) 3381 02:12:49 95. 33. 86. 905 diplom 
96. M39 Rampich, Lukáš (1978, CZE) Sk Hájovna Volary 3509 02:13:16 96. 35. 87. 900 diplom 
97. M49 Kohoutek, Michal (1977, CZE) 1.PKO 3352 02:13:23 97. 34. 88. 895 diplom 
98. M49 Tintěra, Tomáš (1977, CZE) BSK Racing Klecany 3471 02:13:50 98. 35. 89. 890 diplom 
99. M59 Šimeček, Tomáš (1966, CZE) TJ Velká Losenice 3520 02:14:25 99. 14. 90. 885 diplom 
100. M59 Lhotský, Petr (1960, CZE) SK Louky 3251 02:14:34 100. 15. 91. 880 diplom 
101. M49 Bezecný, Robert (1977, CZE) 3450 02:15:04 101. 36. 92. 878 diplom 
102. M59 Kafka, Václav (1960, CZE) OK Jihlava 3422 02:15:20 102. 16. 93. 876 diplom 
103. M18 Kafka, Matěj (1999, CZE) OK Jihlava 3421 02:15:23 103. 2. 94. 874 diplom 
104. M69 Alekseev, Alexander (1956, CZE) SC Fakel Janov nad Nisou 3308 02:15:24 104. 6. 95. 872 diplom 
105. M49 Kotlán, Viktor (1974, CZE) Moravská klika 3335 02:15:37 105. 37. 96. 870 diplom 
106. M39 Holub, Martin (1978, CZE) Biketime Bulls Písek 3500 02:17:02 106. 36. 97. 868 diplom 
107. M59 Dubnička, Boris (1966, CZE) 3260 02:17:06 107. 17. 98. 866 diplom 
108. M39 Dvořák, Tomáš (1978, CZE) Kola Ledeč 3333 02:17:13 108. 37. 99. 864 diplom 
109. M59 Hradecký, Jaroslav (1963, CZE) OK Doksy 3330 02:17:53 109. 18. 100. 862 diplom 
110. M49 Hlaváček, Josef (1974, CZE) Dobracena.cz 3505 02:18:02 110. 38. 101. 860 diplom 
111. M49 Peškař, Petr (1973, CZE) Brdonoš 3304 02:18:58 111. 39. 102. 858 diplom 
112. M70 Kotrc, Vladimír (1941, CZE) Město Vlachovo Březí 3259 02:18:59 112. 1. 103. 856 diplom 
113. M69 Peterka, František (1949, CZE) OK Sokol Troja 3303 02:19:15 113. 7. 104. 854 diplom 
114. M49 Holub, Radek (1970, CZE) 3514 02:19:19 114. 40. 105. 852 diplom 
115. M49 Šulc, Zdeněk (1977, CZE) Promile Team 3350 02:19:36 115. 41. 106. 850 diplom 
116. M39 Knapp, Kryštof (1997, CZE) Facson 3431 02:19:58 116. 38. 107. 848 diplom 
117. M39 Piloušek, Michal (1989, CZE) XTERRA TEAM HLUBOKÁ n/V. 3548 02:20:06 117. 39. 108. 846 diplom 
118. M39 Kubát, Jan (1984, CZE) Strkan 3353 02:20:26 118. 40. 109. 844 diplom 
119. M39 Vavák, Michal (1980, CZE) Club deportivo Kutná Hora 3270 02:20:58 119. 41. 110. 842 diplom 
120. M49 Mach, Zbyněk (1970, CZE) Oxygen Příbram 3402 02:21:08 120. 42. 111. 840 diplom 
121. M49 Prusík, Filip (1977, CZE) TK Dobříš 3456 02:21:32 121. 43. 112. 838 diplom 
122. M39 Goll, Miloslav (1986, CZE) LK Medvěd 3267 02:21:40 122. 42. 113. 836 diplom 
123. M39 Sysel, Ondřej (1983, CZE) Ski Klub Sk Praha 4 3446 02:21:46 123. 43. 114. 834 diplom 
124. M49 Špína, Martin (1974, CZE) Nilfisk Pro Cycling 3285 02:21:58 124. 44. 115. 832 diplom 
125. Z39 Gajdošová, Romana (1994, SVK) EKOL ELITE TRIATLON TEAM 3316 02:22:12 125. 6. 10. 830 diplom 
126. Z49 Hradecká, Petra (1968, CZE) OK Doksy 3329 02:22:25 126. 4. 11. 828 diplom 
127. M39 Hlaváček, Aleš (1978, CZE) Dobracena.cz 3506 02:23:02 127. 44. 116. 826 diplom 
128. Z39 Knopová, Markéta (1990, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3346 02:23:05 128. 7. 12. 824 diplom 
129. M39 Dobeš, Jáchym (1996, CZE) SK Slavia Javorná 3474 02:23:13 129. 45. 117. 822 diplom 
130. M49 Tomek, Martin (1973, CZE) Mělník 3313 02:23:14 130. 45. 118. 820 diplom 
131. M49 Šerý, Pavel (1971, CZE) Canon 3418 02:23:23 131. 46. 119. 818 diplom 
132. Z39 Balounová, Michala (1987, CZE) LK Medvěd 3252 02:23:27 132. 8. 13. 816 diplom 
133. M49 Bláha, Tomáš (1969, CZE) Sokol Dřevěnice 3338 02:23:31 133. 47. 120. 814 diplom 
134. M49 Kolman, Robert (1968, CZE) Silvini Madshus Team 3301 02:23:39 134. 48. 121. 812 diplom 
135. M69 Krajíc, František (1951, CZE) Semily 3355 02:23:55 135. 8. 122. 810 diplom 
136. M69 Zlámalík, Jaromír (1956, CZE) T.J. Motor České budějovice 3502 02:25:09 136. 9. 123. 808 diplom 
137. M59 Klaška, Pavel (1965, CZE) 3405 02:25:41 137. 19. 124. 806 diplom 
138. M39 Pfeffer, Pavel (1978, CZE) 3469 02:25:44 138. 46. 125. 804 diplom 
139. M69 Čajčík, Karel (1957, CZE) Yacht Pardubice 3289 02:25:45 139. 10. 126. 802 diplom 
140. M39 Altman, Petr (1982, CZE) Písek Lauf Team 3503 02:25:56 140. 47. 127. 800 diplom 
141. M69 Frkal, Miroslav (1956, CZE) NOVATOP Opava 3493 02:26:03 141. 11. 128. 798 diplom 
142. M69 Voldřich, Pavel (1953, CZE) Silvini Madshus Team 3524 02:26:15 142. 12. 129. 796 diplom 
143. M59 Klobouk, Petr (1964, CZE) 3424 02:26:30 143. 20. 130. 794 diplom 
144. M59 Řežáb, Rostisav (1965, CZE) Motor České Budějovice 3408 02:26:43 144. 21. 131. 792 diplom 
145. Z49 Skořepová, Alena (1975, CZE) TJ Sokol Senohraby 3375 02:27:31 145. 5. 14. 790 diplom 
146. Z39 Michálková, Jaroslava (1979, CZE) Žižkovský tygři 3398 02:28:12 146. 9. 15. 788 diplom 
147. Z39 Městková, Lucie (1978, CZE) Tempo Praha 3522 02:28:29 147. 10. 16. 786 diplom 
148. M49 Pumpr, Petr (1977, CZE) Písek Lauf Team 3486 02:28:31 148. 49. 132. 784 diplom 
149. M49 Rauchfuss, Marek (1969, CZE) KKL Hlinsko 3372 02:28:33 149. 50. 133. 782 diplom 
150. M49 Vlček, Jiří (1969, CZE) 3323 02:28:48 150. 51. 134. 780 diplom 
151. M49 Tajovský, Jaroslav (1971, CZE) 3501 02:29:20 151. 52. 135. 778 diplom 
152. M49 Vala, Ferdinand (1973, CZE) 3417 02:29:44 152. 53. 136. 776 diplom 
153. M59 Klobouk, Jiří (1967, CZE) Sokol Otaslavice 3428 02:29:48 153. 22. 137. 774 diplom 
154. M49 Rabada, Dušan (1971, CZE) 3518 02:29:49 154. 54. 138. 772 diplom 
155. M59 Janda, Martin (1963, CZE) Sokol Křemže 3354 02:30:10 155. 23. 139. 770 diplom 
156. M49 Šebek, Dušan (1972, CZE) SK Horymír Neumětely 3544 02:31:35 156. 55. 140. 768 diplom 
157. M59 Března, Jiří (1966, CZE) TJ SPARTAK TŘEBÍČ 3419 02:31:47 157. 24. 141. 766 diplom 
158. M49 Mach, Martin (1974, CZE) Scorpions 3462 02:31:54 158. 56. 142. 764 diplom 
159. M39 Janošek, Michal (1984, CZE) KČT Slečinky Napajedla 3461 02:32:23 159. 48. 143. 762 diplom 
160. M39 Obermayer, Jan (1982, CZE) Písek 3449 02:32:40 160. 49. 144. 760 diplom 
161. M59 Tvrdík, Pavel (1964, CZE) SK Kovo Ledeč 3366 02:33:11 161. 25. 145. 758 diplom 
162. M59 Macek, Martin (1964, CZE) S K Finisher 3286 02:33:16 162. 26. 146. 756 diplom 
163. M49 Vtípil, Ondřej (1976, CZE) Jindřichův Hradec 3284 02:33:55 163. 57. 147. 754 diplom 
164. M59 Král, Jan (1958, CZE) TSK PRAHA 3460 02:33:56 164. 27. 148. 752 diplom 
165. Z49 Pusíková, Dana (1977, CZE) TK Dobříš 3457 02:34:33 165. 6. 17. 750 diplom 
166. M59 Řehák, Tomáš (1958, CZE) Vlastizdar Brdy 3254 02:34:55 166. 28. 149. 748 diplom 
167. M59 Bouda, Jan (1964, CZE) Veslařský klub Jiskra Třeboň 3410 02:35:09 167. 29. 150. 746 diplom 
168. Z49 Bělohlávková, Hana (1973, CZE) NC Vyškov 3534 02:35:12 168. 7. 18. 744 diplom 
169. M49 Helbich, Robert (1974, CZE) Moravská klika 3332 02:35:15 169. 58. 151. 742 diplom 
170. M59 Kopal, Josef (1958, CZE) KčT Desná 3324 02:35:26 170. 30. 152. 740 diplom 
171. M39 Pála, Jan (1986, CZE) LK Medvěd 3266 02:35:29 171. 50. 153. 738 diplom 
172. M39 Bayerl, Michal (1984, CZE) TK Dobrá Voda u ČB 3302 02:35:33 172. 51. 154. 736 diplom 
173. M49 Loula, Marek (1974, CZE) Moravská klika 3339 02:35:37 173. 59. 155. 734 diplom 
174. M59 Hadrava, Stanislav (1965, CZE) Ski Sokol Stachy 3525 02:35:50 174. 31. 156. 732 diplom 
175. M59 Drendel, Uwe (1962, DEU) Multisport LOS-Gemeinschaft 3453 02:36:10 175. 32. 157. 730 diplom 
176. M39 Brych, Jiří (1988, CZE) Blaník Strunkovice nad Blanicí 3444 02:36:11 176. 52. 158. 728 diplom 
177. M39 Keclík, Jakub (1991, CZE) FC Semice 3349 02:36:14 177. 53. 159. 726 diplom 
178. M49 Rožboud, Pavel (1970, CZE) 3397 02:36:23 178. 60. 160. 724 diplom 
179. M49 Jánský, Pavel (1974, CZE) 3415 02:36:23 179. 61. 161. 722 diplom 
180. M59 Palouda, Josef (1967, CZE) 3552 02:36:25 180. 33. 162. 720 diplom 
181. M59 Kubeša, Jaroslav (1964, CZE) Brno 3553 02:36:31 181. 34. 163. 718 diplom 
182. Z49 Jeníková, Karolína (1968, CZE) Báječné ženy v běhu 3499 02:36:40 182. 8. 19. 716 diplom 
183. M69 Fildán, Ladislav (1955, CZE) Borci zdar Brno CZ 3399 02:37:00 183. 13. 164. 714 diplom 
184. Z60 Pokorná, Věnceslava (1948, CZE) Atletika Hostivař 3510 02:37:10 184. 1. 20. 712 diplom 
185. M59 Balog, Peter (1964, CZE) 3317 02:37:29 185. 35. 165. 710 diplom 
186. M49 Macháček, Pavel (1969, CZE) 3411 02:37:39 186. 62. 166. 708 diplom 
187. M49 Šimon, Petr (1976, CZE) 3336 02:37:43 187. 63. 167. 706 diplom 
188. M39 Balák, Vojtěch (1987, CZE) SDH Nesvačilka 3320 02:38:33 188. 54. 168. 704 diplom 
189. M49 Bořil, Tomáš (1968, CZE) Žďár nad Sázavou 3546 02:38:37 189. 64. 169. 702 diplom 
190. Z39 Ryantová, Jana (1986, CZE) SPORTICUS team 3470 02:38:57 190. 11. 21. 700 diplom 
191. M59 Bohoněk, Miloš (1962, CZE) Ski Klub Neratovice 3490 02:39:25 191. 36. 170. 698 diplom 
192. M49 Hloušek, Jiří (1976, CZE) Historic Rally Team, o.s. 3445 02:39:42 192. 65. 171. 696 diplom 
193. Z49 Neubauerová, Blanka (1974, CZE) AKA Drnovice 3535 02:40:46 193. 9. 22. 694 diplom 
194. M59 Čadek, Jiří (1962, CZE) Praha 6 3344 02:40:56 194. 37. 172. 692 diplom 
195. M69 Brada, Pavel (1954, CZE) Sokol Jihlava 3277 02:41:01 195. 14. 173. 690 diplom 
196. M59 Bradáč, Richard (1963, CZE) 3464 02:41:50 196. 38. 174. 688 diplom 
197. M69 Jech, Jan (1955, CZE) Nové Hutě 3540 02:42:02 197. 15. 175. 686 diplom 
198. M59 Dobeš, Martin (1963, CZE) Chýnice 3475 02:42:08 198. 39. 176. 684 diplom 
199. M59 Vorel, Jan (1960, CZE) ORLANDO BANANAS 3555 02:42:41 199. 40. 177. 682 diplom 
200. M59 Láník, Miroslav (1966, CZE) Sk Mezci 3425 02:42:45 200. 41. 178. 680 diplom 
201. Z49 Březnová, Ivana (1969, CZE) Třebíč 3434 02:43:28 201. 10. 23. 678 diplom 
202. M39 Birhanzl, Jiří (1979, CZE) Ski Klub Hřebeč 3478 02:43:31 202. 55. 179. 676 diplom 
203. M59 Charousek, Jiří (1966, CZE) SK Vrané nad Vltavou 3430 02:43:37 203. 42. 180. 674 diplom 
204. M39 Navrátil, Zdeněk (1979, CZE) Nike+ Run Club Prague 3295 02:44:24 204. 56. 181. 672 diplom 
205. M39 Špičák, František (1980, CZE) Sokol Čelechovice 3386 02:44:34 205. 57. 182. 670 diplom 
206. M49 Štaiger, Zdeněk (1970, CZE) 3530 02:44:53 206. 66. 183. 668 diplom 
207. Z18 Březnová, Radka (1999, CZE) TJ SPARTAK TŘEBÍČ 3437 02:45:02 207. 2. 24. 666 diplom 
208. M49 Franc, David (1975, CZE) AC/DC 3511 02:46:04 208. 67. 184. 664 diplom 
209. M39 Pavlík, Petr (1980, CZE) SC Horní Jelení 3377 02:46:15 209. 58. 185. 662 diplom 
210. M39 Hála, Tomáš (1987, CZE) Geosan Ski Team 3480 02:46:41 210. 59. 186. 660 diplom 
211. Z49 Lehnung, Ute (1971, DEU) S.V.Grün - Weis Pirna 3532 02:46:42 211. 11. 25. 658 diplom 
212. Z39 Novotná, Helena (1981, CZE) SOS Jindřichův Hradec 3463 02:46:45 212. 12. 26. 656 diplom 
213. M39 Leixner, Tomáš (1983, CZE) 3309 02:47:25 213. 60. 187. 654 diplom 
214. M69 Knapp, Petr (1956, CZE) Facson 3432 02:47:30 214. 16. 188. 652 diplom 
215. M49 Sedláček, Kamil (1969, CZE) mako team 3274 02:48:35 215. 68. 189. 650 diplom 
216. M49 Sodomka, Tomáš (1972, CZE) 3543 02:49:23 216. 69. 190. 648 diplom 
217. Z18 Spilková, Eliška (2000, CZE) TJ Sokol Senohraby 3294 02:49:24 217. 3. 27. 646 diplom 
218. M49 Šulc, Miloslav (1974, CZE) 3468 02:49:28 218. 70. 191. 644 diplom 
219. M39 Páleník, Martin (1979, CZE) Ski novax team 3508 02:50:21 219. 61. 192. 642 diplom 
220. M39 Kandl, Petr (1991, CZE) 3296 02:50:34 220. 62. 193. 640 diplom 
221. Z49 Koděrová, Lucie (1977, CZE) 3515 02:50:34 221. 12. 28. 638 diplom 
222. M39 Štursa, Vít (1979, CZE) Rolníci 3281 02:50:36 222. 63. 194. 636 diplom 
223. M39 Brtna, Daniel (1998, CZE) 3297 02:50:36 223. 64. 195. 634 diplom 
224. M49 Balák, Martin (1970, CZE) Bruslárna.cz 3374 02:50:44 224. 71. 196. 632 diplom 
225. M49 Kubes, Michal (1973, CZE) DEPRE REPRE 2014 3403 02:51:03 225. 72. 197. 630 diplom 
226. M59 Balák, Zdenek (1962, CZE) 3319 02:51:15 226. 43. 198. 628 diplom 
227. Z49 Kotrchová, Iva (1970, CZE) Ski Sokol Stachy 3533 02:51:25 227. 13. 29. 626 diplom 
228. M69 Kužel, Josef (1949, CZE) AC TJ Jičín 3264 02:51:56 228. 17. 199. 624 diplom 
229. M39 Netušil, Vladimír (1982, CZE) 3368 02:52:32 229. 65. 200. 622 diplom 
230. Z39 Vaváková, Helena (1981, CZE) Club deportivo Kutná Hora 3271 02:52:39 230. 13. 30. 620 diplom 
231. M59 Kukol, Jindřich (1965, CZE) 3465 02:53:57 231. 44. 201. 618 diplom 
232. M59 Hála, Jiří (1963, CZE) 3481 02:53:59 232. 45. 202. 616 diplom 
233. M39 Voříšek, Martin (1978, CZE) 3441 02:55:33 233. 66. 203. 614 diplom 
234. M39 Růžička, Jakub (1985, CZE) 3466 02:55:52 234. 67. 204. 612 diplom 
235. M59 Machala, Radomír (1964, CZE) Rapa Brno 3373 02:57:57 235. 46. 205. 610 diplom 
236. M49 Šmíd, Pavel (1970, CZE) Rapa Brno 3370 02:57:58 236. 73. 206. 608 diplom 
237. M69 Kačírek, Karel (1957, CZE) Černošice 3279 02:58:58 237. 18. 207. 606 diplom 
238. M39 Škarda, Jiří (1980, CZE) 3371 03:00:10 238. 68. 208. 604 diplom 
239. M69 Kuběna, Karel (1955, CZE) LK Ledeč nad Sázavou 3360 03:00:24 239. 19. 209. 602 diplom 
240. M69 Macek, Josef (1956, CZE) agromeli 3327 03:00:26 240. 20. 210. 600 diplom 
241. M69 Rauchfuss, Jiří (1948, CZE) KKL Hlinsko 3550 03:02:02 241. 21. 211. 598 diplom 
242. M39 Anderl, Miroslav (1984, CZE) Šrot Tým Kunžak 3290 03:02:20 242. 69. 212. 596 diplom 
243. M49 Košťál, Karel (1972, CZE) Lempl Boys Hořice 3347 03:02:59 243. 74. 213. 594 diplom 
244. Z39 Bastlová, Dagmar (1989, CZE) 3322 03:03:03 244. 14. 31. 592 diplom 
245. M39 Buško, Jan (1979, CZE) Ho-Mi-On 3362 03:03:18 245. 70. 214. 590 diplom 
246. M39 Špok, Ondřej (1985, CZE) Ho-Mi-On 3361 03:03:19 246. 71. 215. 588 diplom 
247. M59 Kovář, Karel (1961, CZE) Ltp 3406 03:03:27 247. 47. 216. 586 diplom 
248. M49 Kurka, Petr (1972, CZE) 3412 03:03:58 248. 75. 217. 584 diplom 
249. M39 Krch, Michal (1979, CZE) 3528 03:04:14 249. 72. 218. 582 diplom 
250. Z59 Levitnerová, Janka (1964, CZE) S K Finisher 3299 03:04:26 250. 1. 32. 580 diplom 
251. M39 Havel, Ladislav (1987, CZE) TJ Magla 3479 03:05:07 251. 73. 219. 578 diplom 
252. M49 Kušička, Josef (1976, CZE) ČHTM 3283 03:05:51 252. 76. 220. 576 diplom 
253. M49 Pazdera, Jiří (1969, CZE) Atletika Jižní Město 3551 03:07:10 253. 77. 221. 574 diplom 
254. M39 Hrbáček, Petr (1980, CZE) 3376 03:07:37 254. 74. 222. 572 diplom 
255. M39 Dolejš, Tomáš (1979, CZE) 3527 03:07:43 255. 75. 223. 570 diplom 
256. M59 Ulma, Tomáš (1964, CZE) Praha 3545 03:08:15 256. 48. 224. 568 diplom 
257. Z59 Černá, Jolana (1965, BHS) 3436 03:08:18 257. 2. 33. 566 diplom 
258. Z59 Babáková, Helena (1965, CZE) 3521 03:08:56 258. 3. 34. 564 diplom 
259. M39 Klouda, Filip (1985, CZE) VSK Elektro ČVUT Praha 3367 03:09:44 259. 76. 225. 562 diplom 
260. M39 Jágr, Sáva (1978, CZE) 3516 03:12:27 260. 77. 226. 560 diplom 
261. Z49 Reischigová, Petra (1977, CZE) 3393 03:15:26 261. 14. 35. 558 diplom 
262. M39 Žampach, Lukáš (1981, CZE) senil team 3507 03:15:35 262. 78. 227. 556 diplom 
263. M49 Matuška, Pavel (1970, CZE) 3513 03:16:44 263. 78. 228. 554 diplom 
264. M39 Potoček, Tomáš (1982, CZE) 3337 03:18:16 264. 79. 229. 552 diplom 
265. M49 Švarc, Jiří (1975, CZE) FC PK 3529 03:20:45 265. 79. 230. 550 diplom 
266. M59 Rikl, Milan (1960, CZE) Žitenická žihadla 3341 03:23:39 266. 49. 231. 548 diplom 
267. M39 Rais, Michael (1991, CZE) 3138 03:23:52 267. 80. 232. 546 diplom 
268. Z39 Dobešová, Petra (1998, CZE) Javorná 3473 03:29:10 268. 15. 36. 544 diplom 
269. M69 Altman, Bohumil (1951, CZE) LezeTop Písek 3388 03:32:26 269. 22. 233. 542 diplom 
270. Z39 Maršálková, Eva (1984, CZE) Craftholic Team 3287 03:33:22 270. 16. 37. 540 diplom 
271. M39 Sosna, Mojmír (1984, CZE) TJ Radlice 3288 03:33:23 271. 81. 234. 538 diplom 
272. Z39 Pavlíková, Iva (1979, CZE) SC Horní Jelení 3378 03:35:59 272. 17. 38. 536 diplom 
273. Z49 Dobešová, Martina (1970, CZE) 3482 03:36:04 273. 15. 39. 534 diplom 
274. M69 Navrátil, Zdeněk (1953, CZE) Praha 3539 03:46:24 274. 23. 235. 532 diplom 
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3