Výsledky

    

Mini SkiTour – Benjamínci děvčata

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Benjamínci děvčata Kráčmarová, Michaela (2012, CZE) Kupkolo MTB Trilogy JED: 200, OD: 200, JND: 164 564
2. Benjamínci děvčata Randáková, Jana (2011, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 200, DZ: 180 380
3. Benjamínci děvčata Píchová, Tereza (2011, CZE) JND: 200, DZ: 160 360
4. Benjamínci děvčata Kalinová, Lisa (2011, CZE) JND: 180, DZ: 164 344
5. Benjamínci děvčata Barošová, Brigita (2012, CZE) Klub biatlonu Rožnov KRD: 200 200
6. Benjamínci děvčata Rypáčková, Šárka (2011, CZE) DZ: 200 200
7. Benjamínci děvčata Hrtáňová, Darina (2013, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 180 180
8. Benjamínci děvčata Tichá, Anna (2011, CZE) Šumperk JED: 180 180
9. Benjamínci děvčata Vorlíčková, Tereza (2011, CZE) OD: 180 180
10. Benjamínci děvčata Záhorcová, Anežka (2012, CZE) TJ Sokol Senohraby KSD: 180 180
11. Benjamínci děvčata Burešová, Pavla (2011, CZE) DZ: 170 170
12. Benjamínci děvčata Gerbelová, Kristýna (2011, CZE) Bez JND: 170 170
13. Benjamínci děvčata Hepnerová, Tereza (2011, CZE) OK Slavia Hradec Králové OD: 170 170
14. Benjamínci děvčata Michalkova, Daniela (2012, CZE) Žižkovský tygři KSD: 170 170
15. Benjamínci děvčata Pazderová, Jana (2012, CZE) Mnichovice OD: 164 164
16. Benjamínci děvčata Kind, Stella (2011, DEU) JND: 160 160
17. Benjamínci děvčata Kušičková, Jolana (2012, CZE) ČHTM OD: 160 160
18. Benjamínci děvčata Bulířová, Kristýna (2011, CZE) DZ: 158 158
19. Benjamínci děvčata Kušičková, Lucie (2012, CZE) ČHTM OD: 158 158
20. Benjamínci děvčata Moravcová, Lucie (2013, CZE) JND: 158 158
21. Benjamínci děvčata Petrásek, Ella (2011, CZE) TK Sparta Praha DZ: 156 156
22. Benjamínci děvčata Tejmarová, Barbora (2011, CZE) DZ: 154 154
23. Benjamínci děvčata Vondrová, Eliška (2011, CZE) SPORTICUS team DZ: 152 152
24. Benjamínci děvčata Švajdová, Eliška (2011, CZE) Ski Klub Jablonec n.N. DZ: 150 150
25. Benjamínci děvčata Kinštová, Julie (2011, CZE) Litoměřice DZ: 148 148
26. Benjamínci děvčata Ryglová, Šárka (2011, CZE) Brno DZ: 146 146
27. Benjamínci děvčata Ouhrabková, Bára (2012, CZE) SPORTICUS team DZ: 144 144
28. Benjamínci děvčata Nekvasilová, Julie (2012, CZE) Esquí Nicaragua DZ: 142 142
29. Benjamínci děvčata Porubová, Julie (2012, CZE) DZ: 140 140
30. Benjamínci děvčata Šňupárková, Barborka (2011, CZE) ČZU DZ: 138 138
31. Benjamínci děvčata Rozsypalová, Linda (2013, CZE) Liberec DZ: 136 136
32. Benjamínci děvčata Dvořáková, Anežka (2011, CZE) Ski - Lažany DZ: 134 134
33. Benjamínci děvčata Frausová, Doubravka (2012, CZE) DZ: 132 132
34. Benjamínci děvčata Olmrová, Anežka (2011, CZE) DZ: 130 130
35. Benjamínci děvčata Janečková, Magdaléna (2012, CZE) DZ: 128 128
36. Benjamínci děvčata Liljeberg, Lia (2014, SWE) Orsa SK DZ: 126 126

Mini SkiTour – Benjamínci chlapci

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Benjamínci chlapci Filgas, Lukáš (2011, CZE) KRD: 200, OD: 180 380
2. Benjamínci chlapci Nosál, Lukáš (2012, CZE) Holany KSD: 170, DZ: 148 318
3. Benjamínci chlapci Horák, Mikuláš (2012, CZE) ČKS SKI Jilemnice JND: 200 200
4. Benjamínci chlapci Hornych, Ivan (2011, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 200 200
5. Benjamínci chlapci Hřebík, Michal (2011, CZE) SKI Janov Bedřichov DZ: 200 200
6. Benjamínci chlapci Krtička, Mikuláš (2011, CZE) SK Severka Šumperk JED: 200 200
7. Benjamínci chlapci Vocelka, Patrik (2011, CZE) Kola Vilda KSD: 200 200
8. Benjamínci chlapci Bajzík, Mikuláš (2011, CZE) Ski klub Valašské Meziříčí KRD: 180 180
9. Benjamínci chlapci Jirouš, Dominik (2011, CZE) Kadako DZ: 180 180
10. Benjamínci chlapci Šindelář, Eduard (2012, CZE) Žižkovský tygři KSD: 180 180
11. Benjamínci chlapci Šulc, Vincent (2012, CZE) ČKS SKI Jilemnice JND: 180 180
12. Benjamínci chlapci Pelouch, Filip (2011, CZE) Ski klub Jablonec nad Nisou DZ: 170 170
13. Benjamínci chlapci Pončík, Čeněk (2011, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 170 170
14. Benjamínci chlapci Tuček, Matěj (2012, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 170 170
15. Benjamínci chlapci Kacíř, Martin (2011, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 164 164
16. Benjamínci chlapci Pražák, Jáchym (2011, CZE) Ski Klub Jablonec DZ: 164 164
17. Benjamínci chlapci Fuciman, Filip (2011, CZE) KRD: 160 160
18. Benjamínci chlapci Rössler, Hennig (2011, GER) RSV Chemnitz DZ: 160 160
19. Benjamínci chlapci Bergl, Jonáš (2011, CZE) TJP Sokol Troja DZ: 158 158
20. Benjamínci chlapci Procházka, Ctirad (2012, ) MŠ Trojanovice KRD: 158 158
21. Benjamínci chlapci Kalista, Stepan (2011, CZE) Kali Family DZ: 156 156
22. Benjamínci chlapci Delong, Jakub (2012, CZE) DELONGACI DZ: 154 154
23. Benjamínci chlapci Douda, Ondřej (2011, CZE) SOKOL SENOHRABY DZ: 152 152
24. Benjamínci chlapci Ondřejka, Čeněk (2012, CZE) MŠ Nučice DZ: 150 150
25. Benjamínci chlapci Pecanek, Matej (2013, CZE) Tempo Praha DZ: 146 146
26. Benjamínci chlapci Provazník, Jakub (2012, CZE) Jablonec n.N. DZ: 144 144
27. Benjamínci chlapci Dittrich, Šimon (2012, CZE) Kamsdětmi.com DZ: 142 142
28. Benjamínci chlapci Tejmar, Matěj (2013, CZE) DZ: 140 140
29. Benjamínci chlapci Mišek, Michal (2013, CZE) TJ Sokol Senohraby DZ: 138 138
30. Benjamínci chlapci Brodský, Max (2014, CZE) DZ: 136 136
31. Benjamínci chlapci Capek, Antonín (2014, CZE) DZ: 134 134
32. Benjamínci chlapci Dvořák, Václav (2014, CZE) Ski - Lažany DZ: 132 132

Mini SkiTour – Předžákyně

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Předžákyně Fortelná, Ella (2009, CZE) WOODEN LEGS JED: 200, KSD: 200, KRD: 180, JND: 170, OD: 160, DZ: 154 1064
2. Předžákyně Grussová, Karolina (2010, CZE) SK Vrbno pod Pradědem JED: 180, KRD: 170, KSD: 164, DZ: 156 670
3. Předžákyně Kráčmarová, Anna (2009, CZE) Kupkolo MTB Trilogy JND: 180, OD: 156 336
4. Předžákyně Jandová, Anežka (2009, CZE) JND: 160, DZ: 146 306
5. Předžákyně Kalinová, Ella (2009, CZE) JND: 156, DZ: 142 298
6. Předžákyně Kuráňová, Eliška (2010, CZE) SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí KRD: 200 200
7. Předžákyně Nováková, Nela (2009, CZE) SKI Janov - Bedřichov JND: 200 200
8. Předžákyně Petrásek, Anna (2009, CZE) TK Sparta Praha DZ: 200 200
9. Předžákyně Pohlová, Matylda (2009, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 200 200
10. Předžákyně Bejšovcová, Laura (2009, CZE) BKL Machov OD: 180 180
11. Předžákyně Forstová, Laura (2009, CZE) KSD: 180 180
12. Předžákyně Schiffner, Nele (2009, GER) Bertsdorfer WV DZ: 180 180
13. Předžákyně Klímová, Lucie (2009, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 170 170
14. Předžákyně Veselá, Julie (2010, CZE) TJ Sokol Senohraby DZ: 170 170
15. Předžákyně Zajíčková, Kateřina (2010, CZE) RAUL! KSD: 170 170
16. Předžákyně Chudějová, Eliška (2009, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 164 164
17. Předžákyně Kazdová, Laura (2009, CZE) JND: 164 164
18. Předžákyně Kerelová, Kristýna (2010, CZE) TJ Dukla Liberec DZ: 164 164
19. Předžákyně Šrůtková, Vendula (2009, CZE) BKL Machov OD: 164 164
20. Předžákyně Blažejová, Terezie (2009, CZE) TJ Dukla Liberec DZ: 160 160
21. Předžákyně Heidenreichová, Eliška (2009, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 160 160
22. Předžákyně Vičanová, Barbora (2010, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KRD: 160 160
23. Předžákyně Ehlerová, Míša (2010, CZE) JND: 158 158
24. Předžákyně Juřičková, Tereza (2009, CZE) ZŠ Vsetín- Trávníky KRD: 158 158
25. Předžákyně Málková, Lucie (2010, CZE) KB Letohrad OD: 158 158
26. Předžákyně Mišeková, Lucie (2010, CZE) TJ Sokol Senohraby DZ: 158 158
27. Předžákyně Řežábová, Nikola (2010, CZE) Statek Mazelov KSD: 158 158
28. Předžákyně Doláková, Kateřina (2010, CZE) KSD: 156 156
29. Předžákyně Walczysková, Zuzana (2009, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 156 156
30. Předžákyně Andresová, Sofie (2009, CZE) JND: 154 154
31. Předžákyně Haasová, Barbora (2009, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 154 154
32. Předžákyně Kubíčková, Lucie (2009, CZE) KSD: 154 154
33. Předžákyně Miller, Zoe (2009, USA) OD: 154 154
34. Předžákyně Babicová, Elen (2010, CZE) MŠ Vsetín Jasenka KRD: 152 152
35. Předžákyně Ehlerová, Míchaela (2010, CZE) USK PRAHA OD: 152 152
36. Předžákyně Treppe, Matilda (2009, GER) SV TUR Dresden DZ: 152 152
37. Předžákyně Buďáková, Laura (2010, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 150 150
38. Předžákyně Vorlíčková, Veronika (2009, CZE) OD: 150 150
39. Předžákyně Matošková, Klára Ela (2009, CZE) ZŠ Oblačná Liberec DZ: 148 148
40. Předžákyně Michlová, Tereza (2010, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 148 148
41. Předžákyně Preislerová, Agáta Nela (2009, CZE) Iscarex Česká Třebová OD: 146 146
42. Předžákyně Dufková, Tereza (2009, CZE) DZ: 144 144
43. Předžákyně Vinzensová, Alžběta (2009, CZE) SKI Zoufalci DZ: 140 140
44. Předžákyně Horáčková, Justýna (2009, CZE) ZŠ Studenec DZ: 138 138
45. Předžákyně Dittrichová, Elizabeth (2010, CZE) Kamsdětmi.com DZ: 136 136
46. Předžákyně Betášová, Anna (2009, CZE) DZ: 134 134
47. Předžákyně Huhn, Clara Sophie (2010, GER) Skiverein Flügelradbaude e.V. DZ: 132 132
48. Předžákyně Porubová, Sophie (2009, CZE) DZ: 130 130
49. Předžákyně Nebeská, Alžběta (2009, CZE) nebeský team DZ: 128 128
50. Předžákyně Kašparova, Viktorie (2010, CZE) DZ: 126 126
51. Předžákyně Kohoutková, Kristýnka (2010, CZE) DZ: 124 124
52. Předžákyně Uhrová, Veronika (2010, CZE) DZ: 122 122

Mini SkiTour – Předžáci

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Předžáci Pavlík, Matěj (2009, CZE) KRD: 170, JED: 164, KSD: 164, JND: 158, OD: 156, DZ: 132 944
2. Předžáci Záhorec, Jonáš (2009, CZE) TJ Sokol Senohraby JED: 200, KSD: 180 380
3. Předžáci Panuš, Jakub (2009, CZE) Ski Club Chotec JND: 170, DZ: 138 308
4. Předžáci Nosál, Tomáš (2010, CZE) KSD: 158, DZ: 130 288
5. Předžáci Podlešák, Martin (2009, CZE) SKI Mapos OD: 158, DZ: 120 278
6. Předžáci Gajda, Petr (2009, CZE) JND: 200 200
7. Předžáci Gelnar, Aleš (2009, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 200 200
8. Předžáci Hornych, Oldřich (2009, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 200 200
9. Předžáci Janata, Jan (2009, CZE) DZ: 200 200
10. Předžáci Novák, Matěj (2009, CZE) Ski klub Strakonice KSD: 200 200
11. Předžáci Kovalčík, Petr (2009, CZE) ZŠ-Stěbořice KRD: 180 180
12. Předžáci Kunstmuller, Jan (2009, CZE) SKLNMNM JED: 180 180
13. Předžáci Scholz, Bohumil (2009, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 180 180
14. Předžáci Štern, David (2009, CZE) JND: 180 180
15. Předžáci Tomáš, Viktor (2009, CZE) TJ Sokol Řícmanice DZ: 180 180
16. Předžáci Bureš, Lukáš (2009, CZE) Fincentrum DZ: 170 170
17. Předžáci Matoušek, Jan (2009, CZE) SK SKI-OB Šternberk JED: 170 170
18. Předžáci Sulzbacher, Vojtěch (2010, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 170 170
19. Předžáci Šindelář, Vít (2009, CZE) Žižkovský tygři KSD: 170 170
20. Předžáci Pochop, Václav (2009, CZE) ZŠ Studenec DZ: 164 164
21. Předžáci Sobotka, Jakub (2009, CZE) ZŠ Videčská KRD: 164 164
22. Předžáci Šulc, Karel (2010, CZE) ČKS SKI Jilemnice JND: 164 164
23. Předžáci Tlučhoř, Štěpán (2009, CZE) TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ OD: 164 164
24. Předžáci Gášek, Šimon (2010, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 160 160
25. Předžáci Horníček, Hubert (2010, CZE) Poděbrady JED: 160 160
26. Předžáci Janeček, Martin (2009, CZE) Ski klub Česká Třebová OD: 160 160
27. Předžáci Michalek, Antonin (2009, CZE) Žižkovský tygři KSD: 160 160
28. Předžáci Šulista, Jakub (2009, CZE) SK Hojná Voda DZ: 160 160
29. Předžáci Zradička, Matyáš (2009, CZE) JND: 160 160
30. Předžáci Bláha, Michael (2009, CZE) LOmnice nad Popelkou DZ: 158 158
31. Předžáci Petřek, Marek (2010, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 158 158
32. Předžáci Hrtáň, Filip (2010, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 156 156
33. Předžáci Koucký, Kryštof (2009, CZE) KSD: 156 156
34. Předžáci Zikán, Josef (2009, CZE) KB Trefa DZ: 156 156
35. Předžáci Čečka, Matěj (2009, CZE) OK Slavia Hradec Králové DZ: 154 154
36. Předžáci Holý, Lukáš (2010, CZE) KSD: 154 154
37. Předžáci Rozsypal, Radim (2010, CZE) Liberec DZ: 152 152
38. Předžáci Vtípil, Jakub (2010, CZE) KSD: 152 152
39. Předžáci Kohoutek, Ĺukáš (2009, CZE) DZ: 150 150
40. Předžáci Leixner, Oliver (2010, CZE) RAUL! KSD: 150 150
41. Předžáci Trejbal, Jakub (2009, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 148 148
42. Předžáci Socha, Antonín (2010, CZE) DZ: 146 146
43. Předžáci Skácel, Jan (2009, CZE) HO Ještěd DZ: 144 144
44. Předžáci Soukup, Arthur (2010, GER) Bertsdorfer SV DZ: 142 142
45. Předžáci Poul, Lukáš (2010, CZE) zvonějov DZ: 140 140
46. Předžáci Verl, Jan (2009, CZE) DZ: 136 136
47. Předžáci Drda, Filip (2010, CZE) Ski Klub Jablonec DZ: 134 134
48. Předžáci Kadlec, Václav (2010, CZE) SOKOL Struhařov DZ: 128 128
49. Předžáci Doležal, Tomáš (2010, CZE) Sokol Sobotka DZ: 126 126
50. Předžáci Ouhrabka, Vít (2010, CZE) SPORTICUS team DZ: 124 124
51. Předžáci Kalista, Krystof (2009, CZE) DZ: 122 122
52. Předžáci Novák, Matyáš (2010, CZE) DZ: 118 118
53. Předžáci Šafařík, Martin (2010, CZE) KSP Olomouc DZ: 116 116
54. Předžáci Špirk, Martin (2010, CZE) Zápasníci Holýšov DZ: 114 114
55. Předžáci Ondryáš, Ondřej Andreas (2010, CZE) DZ: 112 112
56. Předžáci Janoušek, Vojta (2010, CZE) DZ: 110 110
57. Předžáci Šňupárek, Jan (2010, CZE) ČZU DZ: 108 108
58. Předžáci Douda, Vojtěch (2010, CZE) SOKOL SENOHRABY DZ: 106 106
59. Předžáci Verl, Vojtěch (2010, CZE) DZ: 104 104
60. Předžáci Willcox, Sam (2010, CZE) DZ: 102 102

Mini SkiTour – Nejmladší žákyně

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Nejmladší žákyně Pavlíková, Klára (2007, CZE) JED: 156, KSD: 150, OD: 142, JND: 138, KRD: 132, DZ: 116 834
2. Nejmladší žákyně Polonská, Eliška (2007, CZE) Spartak Vrchlabí DZ: 200, JND: 200 400
3. Nejmladší žákyně Záhorcová, Eliška (2007, CZE) TJ Sokol Senohraby JED: 200, KSD: 170 370
4. Nejmladší žákyně Mládková, Anna (2008, CZE) Dukla Liberec OD: 164, DZ: 158 322
5. Nejmladší žákyně Lutovská, Klára (2008, CZE) JND: 164, DZ: 142 306
6. Nejmladší žákyně Podlešáková, Monika (2007, CZE) SKI Mapos OD: 156, DZ: 140 296
7. Nejmladší žákyně Lutovská, Beata (2008, CZE) JND: 156, DZ: 138 294
8. Nejmladší žákyně Ehlerová, Anna (2008, CZE) OD: 146, JND: 144 290
9. Nejmladší žákyně Šťovíčková, Tereza (2008, CZE) JND: 142, DZ: 122 264
10. Nejmladší žákyně Švarcová, Linda (2008, CZE) PBS KSD: 148, DZ: 112 260
11. Nejmladší žákyně Krupová, Markéta (2007, CZE) TJ Rožnov pod Radhoštěm KRD: 200 200
12. Nejmladší žákyně Mánková, Ema (2008, CZE) Outdoor Kids Čkyně KSD: 200 200
13. Nejmladší žákyně Michlová, Adéla (2007, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 200 200
14. Nejmladší žákyně Horáková, Amálie (2008, CZE) ČKS SKI Jilemnice JND: 180 180
15. Nejmladší žákyně Korytářová, Karolína (2007, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 180 180
16. Nejmladší žákyně Lušovská, Nela (2007, CZE) ZŠ Videčská Rožnov pod R. KRD: 180 180
17. Nejmladší žákyně Nová, Miroslava (2007, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 180 180
18. Nejmladší žákyně Pavlová, Karolína (2007, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 180 180
19. Nejmladší žákyně Pohlová, Adéla (2007, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 180 180
20. Nejmladší žákyně Hubálovská, Gabriela (2007, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 170 170
21. Nejmladší žákyně Kvášová, Barbora (2007, CZE) TJ Rožnov KRD: 170 170
22. Nejmladší žákyně Smažíková, Anna (2007, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 170 170
23. Nejmladší žákyně Tůmová, Martina (2008, CZE) JND: 170 170
24. Nejmladší žákyně Wadelová, Amálie (2008, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 170 170
25. Nejmladší žákyně Brožová, Petra (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 164 164
26. Nejmladší žákyně Hegarová, Kristýna (2007, CZE) ZŠ Videčská KRD: 164 164
27. Nejmladší žákyně Kouřilová, Julie (2008, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 164 164
28. Nejmladší žákyně Vojtová, Klára (2007, CZE) Atletika Človíček KSD: 164 164
29. Nejmladší žákyně Janatová, Zdeňka (2007, CZE) Ski Klub Jablonec DZ: 160 160
30. Nejmladší žákyně Mandlová, Marie (2008, CZE) JND: 160 160
31. Nejmladší žákyně Matoušková, Johana (2007, CZE) SK SKI-OB Šternberk JED: 160 160
32. Nejmladší žákyně Pekárková, Zuzana (2007, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 160 160
33. Nejmladší žákyně Plevová, Lucie (2007, CZE) Biatlon Poruba KRD: 160 160
34. Nejmladší žákyně Šindelářová, Tereza (2007, CZE) Žižkovský tygři KSD: 160 160
35. Nejmladší žákyně Boušková, Karolína (2008, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 158 158
36. Nejmladší žákyně Holíková, Veronika (2008, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 158 158
37. Nejmladší žákyně Nagyová, Zuzana (2008, CZE) Sokol Skuhrov JND: 158 158
38. Nejmladší žákyně Procházková, Žofie (2008, CZE) ZŠ Trojanovice KRD: 158 158
39. Nejmladší žákyně Stejskalová, Aneta (2007, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 158 158
40. Nejmladší žákyně Pečenková, Markéta (2007, CZE) SOKOL SENOHRABY DZ: 156 156
41. Nejmladší žákyně Seidlová, Kateřina (2007, CZE) SK EDIE TEAM KRD: 156 156
42. Nejmladší žákyně Šimková, Tereza (2007, CZE) Bez KSD: 156 156
43. Nejmladší žákyně Belzová, Markéta (2008, CZE) JND: 154 154
44. Nejmladší žákyně Řezníčková, Tereza (2007, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 154 154
45. Nejmladší žákyně Siekliková, Natálie (2007, CZE) SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí KRD: 154 154
46. Nejmladší žákyně Vanclová, Jana (2007, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 154 154
47. Nejmladší žákyně Vojtková, Amálka (2007, CZE) KSD: 154 154
48. Nejmladší žákyně Fiurášková, Sára (2007, CZE) ZŠaMŠ Hutisko - Solanec KRD: 152 152
49. Nejmladší žákyně Gerbelová, Klára (2008, CZE) Bez JND: 152 152
50. Nejmladší žákyně Chrástová, Barbora (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 152 152
51. Nejmladší žákyně Kulichová, Barbora (2008, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 152 152
52. Nejmladší žákyně Vtípilová, Tereza (2007, CZE) KSD: 152 152
53. Nejmladší žákyně Gajdová, Míša (2008, CZE) JND: 150 150
54. Nejmladší žákyně Majerová, Emílie (2008, CZE) ZŠ Videčská KRD: 150 150
55. Nejmladší žákyně Malá, Karolína (2007, CZE) SK ve Vrbně pod Pradědem , zs DZ: 150 150
56. Nejmladší žákyně Švůtková, Barbora (2007, CZE) BKL Machov OD: 150 150
57. Nejmladší žákyně Kolářová, Jolana (2007, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 148 148
58. Nejmladší žákyně Kovalčíková, Alena (2007, CZE) ZŠ-Stěbořice KRD: 148 148
59. Nejmladší žákyně Miller, Zoe (2008, CZE) JND: 148 148
60. Nejmladší žákyně Tlučhořová, Barbora (2007, CZE) TJ Sokol Lhota pod Libčany OD: 148 148
61. Nejmladší žákyně Budská, Karolína (2007, CZE) JND: 146 146
62. Nejmladší žákyně Petrošová, Tereza (2007, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 146 146
63. Nejmladší žákyně Trojanová, Klára (2007, CZE) SKP Ústí nad Labem DZ: 146 146
64. Nejmladší žákyně Kacířová, Anna (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 144 144
65. Nejmladší žákyně Krochmalová, Alexandra (2007, CZE) AcroLife OD: 144 144
66. Nejmladší žákyně Pozlerová, Edita (2007, CZE) EDPOTEAM DZ: 144 144
67. Nejmladší žákyně Gajová, Anna Rozálie (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 142 142
68. Nejmladší žákyně Bětáková, Františka (2007, CZE) JND: 140 140
69. Nejmladší žákyně Strakošová, Viktorie (2007, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 140 140
70. Nejmladší žákyně Kovářová, Nela (2008, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 138 138
71. Nejmladší žákyně Gášková, Tereza (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 136 136
72. Nejmladší žákyně Kubátová, Klára (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 136 136
73. Nejmladší žákyně Mišeková, Kateřina (2007, CZE) TJ Sokol Senohraby DZ: 134 134
74. Nejmladší žákyně Natálie, Janíková (2008, CZE) ZŠ Videčská KRD: 134 134
75. Nejmladší žákyně Hamáčková, Šárka (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 132 132
76. Nejmladší žákyně Paldusová, Nela (2008, CZE) PPP Bedřichov DZ: 130 130
77. Nejmladší žákyně Vozáková, Vendula (2007, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 130 130
78. Nejmladší žákyně Mikulová, Tereza (2008, CZE) SK Zvole DZ: 128 128
79. Nejmladší žákyně Poláchová, Viktorie (2007, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 128 128
80. Nejmladší žákyně Nováková, Eliška (2007, CZE) DZ: 126 126
81. Nejmladší žákyně Vráblíková, Viktorie Anna (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 126 126
82. Nejmladší žákyně Kretíková, Katrin (2007, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 124 124
83. Nejmladší žákyně Nepochatykh, Vasilisa (2008, RUS) Zelenogorsk ski club DZ: 124 124
84. Nejmladší žákyně Dujková, Rozálie Anna (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 122 122
85. Nejmladší žákyně Zachariášová, Amálie Josefína (2008, CZE) 1. Základní škola T. G. Masaryka Milevsk DZ: 120 120
86. Nejmladší žákyně Feřtrová, Žofie (2007, CZE) DZ: 118 118
87. Nejmladší žákyně Kohoutková, Markéta (2007, CZE) DZ: 114 114
88. Nejmladší žákyně Uhrová, Karolína (2008, CZE) DZ: 110 110
89. Nejmladší žákyně Dvořáková, Ema (2008, CZE) Ski - Lažany DZ: 108 108

Mini SkiTour – Nejmladší žáci

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Nejmladší žáci Filgas, Matouš (2008, CZE) JED: 170, OD: 160, KRD: 158, DZ: 130 618
2. Nejmladší žáci Obermajer, Matěj (2007, CZE) SKIBI Akademie Valašské Meziříčí KRD: 200, DZ: 164, JND: 160 524
3. Nejmladší žáci Jaksch, Kryštof (2007, CZE) Liberec JND: 180, DZ: 156 336
4. Nejmladší žáci Poluha, Oskar (2008, CZE) RF Bikes Benátky JND: 164, DZ: 160 324
5. Nejmladší žáci Cenek, Tomáš (2007, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 200 200
6. Nejmladší žáci Knápek, Šimon (2007, CZE) XCSPORT.cz OD: 200 200
7. Nejmladší žáci Řezáč, Aleš (2007, CZE) Ski Club Jablonec n.N. DZ: 200 200
8. Nejmladší žáci Saska, Lukáš (2007, CZE) SKJA Bedřichov JND: 200 200
9. Nejmladší žáci Vojta, Martin (2008, CZE) Žižkovský tygři KSD: 200 200
10. Nejmladší žáci Franek, Jakub (2007, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KRD: 180 180
11. Nejmladší žáci Málek, Michael (2007, CZE) KB Letohrad OD: 180 180
12. Nejmladší žáci Satorie, Josef (2008, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 180 180
13. Nejmladší žáci Trejbal, Vojtěch (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 180 180
14. Nejmladší žáci Wadel, Samuel (2007, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 180 180
15. Nejmladší žáci Beneš, Marek (2008, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 170 170
16. Nejmladší žáci Grygera, Jiří (2008, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 170 170
17. Nejmladší žáci Klausch, Luis (2007, GER) Bertsdorfer SV DZ: 170 170
18. Nejmladší žáci Petřek, Tadeáš (2007, CZE) TJ Gumárny Zubří KRD: 170 170
19. Nejmladší žáci Procházka, Matěj (2007, CZE) Praha JND: 170 170
20. Nejmladší žáci Čech, Kryštof (2007, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 164 164
21. Nejmladší žáci Matyáštík, Max (2008, CZE) ZŠ Lutonina KRD: 164 164
22. Nejmladší žáci Novák, Lukáš (2008, CZE) KSD: 164 164
23. Nejmladší žáci Urban, Adam (2008, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 164 164
24. Nejmladší žáci Jirouš, Vincent (2008, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 160 160
25. Nejmladší žáci Kašpařík, Antonín (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 160 160
26. Nejmladší žáci Dohnal, Richard (2008, CZE) JND: 158 158
27. Nejmladší žáci Stejskal, Matěj (2008, CZE) Atletika Dobruška OD: 158 158
28. Nejmladší žáci Tauchman, Matěj (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 158 158
29. Nejmladší žáci Teringl, Vojtěch (2007, CZE) KSD: 158 158
30. Nejmladší žáci Jelen, Lukáš (2007, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 156 156
31. Nejmladší žáci Kala, Tomáš (2007, CZE) Báječné děti v běhu KSD: 156 156
32. Nejmladší žáci Matějka, Jonáš (2008, CZE) JND: 156 156
33. Nejmladší žáci Volný, Martin (2008, CZE) TJ Gumárny Zubří KRD: 156 156
34. Nejmladší žáci Holý, Martin (2008, CZE) KSD: 154 154
35. Nejmladší žáci Kurilkin, Vadim (2007, RUS) DZ: 154 154
36. Nejmladší žáci Matějka, Jakub (2008, CZE) JND: 154 154
37. Nejmladší žáci Tlučhoř, Jiří (2008, CZE) TJ Sokol Lhota pod Libčany OD: 154 154
38. Nejmladší žáci Vičan, Jiří (2007, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KRD: 154 154
39. Nejmladší žáci Grosse, Jonas (2008, GER) Bertsdorfer SV DZ: 152 152
40. Nejmladší žáci Mečíř, Vojtěch (2007, CZE) Dukla Liberec JND: 152 152
41. Nejmladší žáci Pavliš, Matěj (2007, CZE) Slovan Havlíčkův Brod OD: 152 152
42. Nejmladší žáci Vitásek, David (2008, CZE) ZŠ Vsetín-Trávníky KRD: 152 152
43. Nejmladší žáci Kind, Leonard (2008, DEU) JND: 150 150
44. Nejmladší žáci Koleček, Matěj (2007, CZE) TJ Gumárny Zubří KRD: 150 150
45. Nejmladší žáci Pučelík, Štěpán (2007, CZE) Dukla Liberec DZ: 150 150
46. Nejmladší žáci Kalabus, Maxim (2007, CZE) ZŠ Vsetín Trávníky KRD: 148 148
47. Nejmladší žáci Odvárko, Jakub (2007, CZE) JND: 148 148
48. Nejmladší žáci Pochop, Petr (2007, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 148 148
49. Nejmladší žáci Martinek, Lukáš (2008, CZE) ZŠ Vsetín- Trávníky KRD: 146 146
50. Nejmladší žáci Pokorný, Tomáš (2008, CZE) JND: 146 146
51. Nejmladší žáci Šedivý, Josef (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 146 146
52. Nejmladší žáci Pavelka, Šimon (2008, ) KRD: 144 144
53. Nejmladší žáci Sama, David (2007, CZE) JND: 144 144
54. Nejmladší žáci Tomáš, Vojtěch (2007, CZE) TJ Sokol Řícmanice DZ: 144 144
55. Nejmladší žáci Nyč, Matěj (2007, CZE) Nyč sport DZ: 142 142
56. Nejmladší žáci Vašut, Theodor (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 142 142
57. Nejmladší žáci Bureš, David (2007, CZE) Ski Klub Jablonec DZ: 140 140
58. Nejmladší žáci Kalabus, Adam (2007, CZE) ZŠ Vsetín Trávníky KRD: 140 140
59. Nejmladší žáci Drda, Dalibor (2008, CZE) AK EZ Kopřivnice KRD: 138 138
60. Nejmladší žáci Horáček, Šimon (2008, CZE) ZŠ a MŠ Studfenec DZ: 138 138
61. Nejmladší žáci Doležal, Daniel (2008, CZE) TJ Sokol Staré Město DZ: 136 136
62. Nejmladší žáci Motáň, Michal (2007, CZE) KRD: 136 136
63. Nejmladší žáci Buďárek, Šimon (2007, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 134 134
64. Nejmladší žáci Ondřej, Sibal (2007, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 134 134
65. Nejmladší žáci Mitáš, Robert (2007, CZE) Bikeclinic Junior Team DZ: 132 132
66. Nejmladší žáci Pavlačka, Adam (2007, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 132 132
67. Nejmladší žáci Pončík, Filip (2008, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 130 130
68. Nejmladší žáci Hříbek, Miroslav (2007, CZE) ZŠ Luh Vsetín KRD: 128 128
69. Nejmladší žáci Poul, Ondřej (2008, CZE) DZ: 128 128
70. Nejmladší žáci Kohler, Tarek (2007, GER) DZ: 126 126
71. Nejmladší žáci Troszok, Ondřej (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 126 126
72. Nejmladší žáci Doubrava, Daniel (2007, CZE) SKB Velké Karlovice KRD: 124 124
73. Nejmladší žáci Klouček, Matěj (2007, CZE) Twin DZ: 124 124
74. Nejmladší žáci Daniel, Rára (2007, CZE) ZŠ Videčská KRD: 122 122
75. Nejmladší žáci Pautov, Nikita (2008, CZE) SK ROVER PRAHA DZ: 122 122
76. Nejmladší žáci Havlík, Jakub (2008, CZE) Ski Klub Jablonec DZ: 120 120
77. Nejmladší žáci Machala, Jakub (2008, CZE) ZŠ Rokytnice KRD: 120 120
78. Nejmladší žáci Kvaček, Matěj (2007, CZE) DZ: 118 118
79. Nejmladší žáci Troszok, Vojtěch (2008, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 118 118
80. Nejmladší žáci Křenek, Radim (2007, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 116 116
81. Nejmladší žáci Špirk, Michal (2008, CZE) LK Škoda Plzeň DZ: 116 116
82. Nejmladší žáci Kysučan, Daniel (2007, CZE) ZŠ Videčská KRD: 114 114
83. Nejmladší žáci Spilka, Jáchym (2007, CZE) DZ: 114 114
84. Nejmladší žáci Václavík, Jakub (2007, CZE) ZŠ Nový Hrozenkov KRD: 112 112
85. Nejmladší žáci Vinzens, Jakub (2007, CZE) SKI Zoufalci DZ: 112 112
86. Nejmladší žáci Janovský, Pavel (2007, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 110 110
87. Nejmladší žáci Petřík, František (2008, CZE) SK Karlovy Vary DZ: 110 110
88. Nejmladší žáci Kohoutek, Petr (2007, CZE) DZ: 108 108
89. Nejmladší žáci Minarčík, Martin (2007, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 108 108
90. Nejmladší žáci Kadlec, Matouš (2007, CZE) SOKOL Struhařov DZ: 106 106
91. Nejmladší žáci Moural, Jan (2008, CZE) ZŠ Videčská KRD: 106 106
92. Nejmladší žáci Kašpar, Vílem (2008, CZE) DZ: 104 104
93. Nejmladší žáci Vrábel, Bruno (2008, CZE) FK Krásná Studánka DZ: 102 102
94. Nejmladší žáci Šubrt, Vojtěch (2007, CZE) DZ: 100 100
95. Nejmladší žáci Bubeník, Štěpán (2008, CZE) DZ: 98 98
96. Nejmladší žáci Sládek, Jiří (2007, CZE) Česká olympijská nadace DZ: 96 96

Mini SkiTour – Mladší žákyně

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Mladší žákyně Obermajerová, Monika (2005, CZE) SKIBI Akademie Valašské Meziříčí KRD: 158, JND: 146, DZ: 140 444
2. Mladší žákyně Kaiferová, Iva (2005, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 200, KSD: 170 370
3. Mladší žákyně Matějková, Anna (2006, CZE) JND: 200, DZ: 164 364
4. Mladší žákyně Pokorná, Ema (2006, CZE) JND: 158, DZ: 142 300
5. Mladší žákyně Panušová, Anna (2006, CZE) Ski Club Chotec JND: 152, DZ: 138 290
6. Mladší žákyně Čečková, Karolína (2006, CZE) OK Slavia Hradec Králové OD: 156, DZ: 130 286
7. Mladší žákyně Bajčíková, Anna (2005, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KRD: 200 200
8. Mladší žákyně Cenková, Ema (2005, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 200 200
9. Mladší žákyně Ducháčová, Ema (2006, CZE) BKL Machov OD: 200 200
10. Mladší žákyně Lehnung, Johana (2005, DEU) S.V.Grün - Weis Pirna KSD: 200 200
11. Mladší žákyně Štefanová, Markéta (2005, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 200 200
12. Mladší žákyně Bezušková, Leontýna (2005, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 180 180
13. Mladší žákyně Dušková, Kateřina (2006, CZE) TJ Dukla Liberec JND: 180 180
14. Mladší žákyně Fiurášková, Nela (2005, CZE) BK ROŽNOV POD RADHOŠTĚM KRD: 180 180
15. Mladší žákyně Korytářová, Ema (2005, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 180 180
16. Mladší žákyně Radová, Daniela (2005, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KSD: 180 180
17. Mladší žákyně Randáková, Hana (2005, CZE) Ski Sokol Stachy DZ: 180 180
18. Mladší žákyně Bourová, Zuzana (2005, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 170 170
19. Mladší žákyně Brodová, Kateřina (2006, CZE) ZŠ Videčská KRD: 170 170
20. Mladší žákyně Jelenová, Tereza (2005, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 170 170
21. Mladší žákyně Kouřilová, Ema (2005, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 170 170
22. Mladší žákyně Šulcová, Sára (2005, CZE) ČKS SKI Jilemnice JND: 170 170
23. Mladší žákyně Holčáková, Jolana (2006, CZE) SKB Velké Karlovice KRD: 164 164
24. Mladší žákyně Hübnerová, Karolína (2005, CZE) JND: 164 164
25. Mladší žákyně Kunstmullerová, Tereza (2005, CZE) SKLNMNM JED: 164 164
26. Mladší žákyně Stejskalova, Tereza (2006, CZE) Atletika Dobruška OD: 164 164
27. Mladší žákyně Šimečková, Kateřina (2006, CZE) Sokol Senohraby KSD: 164 164
28. Mladší žákyně Fojtášková, Sára (2006, CZE) ZŠ Videčská KRD: 160 160
29. Mladší žákyně Gajdošová, Viktorie (2006, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 160 160
30. Mladší žákyně Johnová, Tereza (2005, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 160 160
31. Mladší žákyně Kareisová, Jana (2006, CZE) Cyklofit liberec DZ: 160 160
32. Mladší žákyně Svobodová, Laura (2005, CZE) TJ Sokol Senohraby KSD: 160 160
33. Mladší žákyně Tůmová, Lucie (2005, CZE) JND: 160 160
34. Mladší žákyně Satoriová, Johanka (2006, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 158 158
35. Mladší žákyně Sládková, Aneta (2006, CZE) JED: 158 158
36. Mladší žákyně Sulzbacherová, Martina (2005, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 158 158
37. Mladší žákyně Šírová, Anna (2006, CZE) TJ Dukla Liberec DZ: 158 158
38. Mladší žákyně Heidenreichová, Adéla (2006, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 156 156
39. Mladší žákyně Chrástová, Magdaléna (2005, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 156 156
40. Mladší žákyně Kosáková, Markéta (2006, CZE) JND: 156 156
41. Mladší žákyně Martinková, Darina (2005, CZE) ZŠ Vsetín - Trávníky KRD: 156 156
42. Mladší žákyně Barošová, Agáta (2006, CZE) TJ Rožnov pod Radhoštěm KRD: 154 154
43. Mladší žákyně Racková, Nikola (2005, CZE) Jihlava JND: 154 154
44. Mladší žákyně Řeháková, Mirka (2006, CZE) LK Slovan Karlovy Vary DZ: 154 154
45. Mladší žákyně Jurajdová, Eliška (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 152 152
46. Mladší žákyně Schluetter, Nina (2005, GER) Bertsdorfer SV DZ: 152 152
47. Mladší žákyně Petřeková, Markéta (2006, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 150 150
48. Mladší žákyně Roubíčková, Marie (2005, CZE) JND: 150 150
49. Mladší žákyně Šulcová, Barbora (2005, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 150 150
50. Mladší žákyně Měrková, Michaela (2005, CZE) TJ Gumárny Zubří KRD: 148 148
51. Mladší žákyně Sperling, Franziska (2006, GER) Bertsdorfer SV DZ: 148 148
52. Mladší žákyně Šternová, Veronika (2006, CZE) JND: 148 148
53. Mladší žákyně Horáčková, Eliška (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 146 146
54. Mladší žákyně Kalinová, Tereza (2005, CZE) TJ Dukla Liberec DZ: 146 146
55. Mladší žákyně Martináková, Anna (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 144 144
56. Mladší žákyně Soukup, Selma (2006, GER) Bertsdorf SV DZ: 144 144
57. Mladší žákyně Zetochová, Veronika (2006, CZE) SKI Klub Valašsko Vidče KRD: 142 142
58. Mladší žákyně Kuráňová, Lucie (2006, CZE) SKIBI AKADEMIE Valašské Meziříčí KRD: 140 140
59. Mladší žákyně Majerová, Eliška (2006, ) ZŠ Videčská KRD: 138 138
60. Mladší žákyně Hodrová, Sára (2005, CZE) DZ: 136 136
61. Mladší žákyně Románková, Nikola (2005, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 136 136
62. Mladší žákyně Schwarzová, Tereza (2005, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 134 134
63. Mladší žákyně Zikánová, Adriana (2006, CZE) KB Trefa DZ: 134 134
64. Mladší žákyně Orságová, Vivien (2006, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 132 132
65. Mladší žákyně Schiffner, Mara (2006, GER) Bertsdorfer SV DZ: 132 132
66. Mladší žákyně Pavelková, Michaela (2006, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 130 130
67. Mladší žákyně Pavelková, Aneta (2006, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 128 128
68. Mladší žákyně Šulistová, Kateřina (2006, CZE) SK Hojná Voda DZ: 126 126
69. Mladší žákyně Kolencová, Anna (2006, CZE) AC Slovan Liberec DZ: 124 124
70. Mladší žákyně Warm, Melanie (2006, GER) Bertsdorfer 154 DZ: 122 122
71. Mladší žákyně Braunová, Barbora (2006, CZE) DZ: 120 120
72. Mladší žákyně Betášová, Libuše (2006, CZE) DZ: 118 118
73. Mladší žákyně Nebeská, Mariana (2006, CZE) nebeský team DZ: 116 116
74. Mladší žákyně Braunová, Lucie (2006, CZE) DZ: 114 114

Mini SkiTour – Mladší žáci

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Mladší žáci Antoš, Lukáš (2006, CZE) Quard servis team JED: 200, OD: 200, KRD: 200, DZ: 164, JND: 164 928
2. Mladší žáci Janeček, Roman (2006, CZE) Ski klub Česká Třebová JED: 170, OD: 164 334
3. Mladší žáci Bečvář, Jakub (2005, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 170, DZ: 156 326
4. Mladší žáci Šťovíček, Jan (2005, CZE) DZ: 150, JND: 148 298
5. Mladší žáci Potočková, Eva (2005, CZE) KSD: 156 284
6. Mladší žáci Janda, Mikuláš (2006, CZE) JND: 142, DZ: 132 274
7. Mladší žáci Dohnal, Rudolf (2005, CZE) JND: 200 200
8. Mladší žáci Hellmich, Jonáš (2005, CZE) TJ Dukla Liberec DZ: 200 200
9. Mladší žáci Steinbach, Jakub (2005, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KSD: 200 200
10. Mladší žáci Bouška, Jakub (2006, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 180 180
11. Mladší žáci Března, Matěj (2005, CZE) TJ SPARTAK TŘEBÍČ JED: 180 180
12. Mladší žáci Píchal, Ondřej (2005, CZE) SKB Velké Karlovice KRD: 180 180
13. Mladší žáci Stach, Martin (2005, CZE) SKI Janov - Bedřichov JND: 180 180
14. Mladší žáci Štefan, Jan (2005, CZE) ZŠ a MŠ Studenec DZ: 180 180
15. Mladší žáci Vašátko, Jan (2005, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 180 180
16. Mladší žáci Čermák, Ondřej (2005, CZE) JND: 170 170
17. Mladší žáci Eliáš, David (2005, CZE) Ski Sokol Stachy DZ: 170 170
18. Mladší žáci Tabara, Šimon (2005, CZE) BIKE 2000 Petrovice u Karviné KRD: 170 170
19. Mladší žáci Tischler, Jan (2005, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KSD: 170 170
20. Mladší žáci Korytář, Martin (2005, CZE) SKB Velké Karlovice KRD: 164 164
21. Mladší žáci Svoboda, Dominik (2005, CZE) TJ Sokol Senohraby KSD: 164 164
22. Mladší žáci Urban, Ondřej (2005, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 164 164
23. Mladší žáci Grygera, Kryštof (2005, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 160 160
24. Mladší žáci Hřebík, Matyáš (2005, CZE) SKI Janov Bedřichov DZ: 160 160
25. Mladší žáci Kavan, Maxmilián (2005, CZE) ZŠ Videčská KRD: 160 160
26. Mladší žáci Miller, Max (2006, USA) OD: 160 160
27. Mladší žáci Pešina, Jan (2006, CZE) Spartak Police nad Metují JND: 160 160
28. Mladší žáci Jungwirth, František (2006, CZE) JND: 158 158
29. Mladší žáci Lajdar, Adam (2006, CZE) SKI Klub Jablonec n. N. DZ: 158 158
30. Mladší žáci Novák, Šimon (2005, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 158 158
31. Mladší žáci Tomek, Jan (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 158 158
32. Mladší žáci Čapek, Otakar (2006, CZE) JND: 156 156
33. Mladší žáci Hlavica, Jaromír (2006, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KRD: 156 156
34. Mladší žáci Čapek, Teodor (2006, CZE) JND: 154 154
35. Mladší žáci Hodr, Marek (2006, CZE) DZ: 154 154
36. Mladší žáci Hurta, Petr (2005, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 154 154
37. Mladší žáci Dovolil, Josef (2005, CZE) ČKS SKI Jilemnice DZ: 152 152
38. Mladší žáci Lang, Tobiáš (2005, CZE) JND: 152 152
39. Mladší žáci Matušík, Matyáš (2006, CZE) ZŠ Videčská KRD: 152 152
40. Mladší žáci Michael, Hájek (2006, CZE) Silvini Madshus Team JND: 150 150
41. Mladší žáci Toman, Matouš (2005, CZE) ZŠ a MŠ Velké Karlovice KRD: 150 150
42. Mladší žáci Heger, Jonáš (2006, CZE) DZ: 148 148
43. Mladší žáci Hurta, Šimon (2006, CZE) ZŠ Jablůnka KRD: 148 148
44. Mladší žáci Nekvasil, Jakub (2006, CZE) Esquí Nicaragua DZ: 146 146
45. Mladší žáci Pavelka, Matouš (2005, ) KRD: 146 146
46. Mladší žáci Prusík, Michal (2006, CZE) JND: 146 146
47. Mladší žáci Borák, Filip (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 144 144
48. Mladší žáci Kazda, Filip (2006, CZE) JND: 144 144
49. Mladší žáci Trojan, Lukáš (2006, CZE) SKP Ústí nad Labem DZ: 144 144
50. Mladší žáci Babica, Petr (2005, CZE) ZŠ Vsetín-Trávníky KRD: 142 142
51. Mladší žáci Eifler, Johann (2006, GER) Bertsdorfer SV DZ: 142 142
52. Mladší žáci Hejzlar, Matěj (2006, CZE) Sokol Lysá nad Labem JND: 140 140
53. Mladší žáci Kalhous, Jan (2005, CZE) SKP Ústí nad Labem DZ: 140 140
54. Mladší žáci Kovář, Ondřej (2006, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 140 140
55. Mladší žáci Bohun, Sebastián (2006, CZE) JND: 138 138
56. Mladší žáci Mikula, Petr (2005, CZE) ZŠ Nový Hrozenkov KRD: 138 138
57. Mladší žáci Vobořil, Kryštof (2005, CZE) DZ: 138 138
58. Mladší žáci Jehlička, Tomáš (2005, CZE) DZ: 136 136
59. Mladší žáci Kopecký, Matyáš (2006, CZE) FTVS Praha JND: 136 136
60. Mladší žáci Václavek, Tobiáš (2005, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 136 136
61. Mladší žáci Chuděj, Jakub (2006, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 134 134
62. Mladší žáci Poledne, Ondřej (2005, CZE) JND: 134 134
63. Mladší žáci Tesař, Josef (2006, CZE) Raul DZ: 134 134
64. Mladší žáci Holčák, Štěpán (2006, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 132 132
65. Mladší žáci Borunský, Matěj (2006, CZE) ZŠ Chlebičov KRD: 130 130
66. Mladší žáci Gardea, Martin (2006, CZE) SK Tatran Hradec Králové DZ: 130 130
67. Mladší žáci Basák, Hynek (2006, CZE) KRD: 128 128
68. Mladší žáci Pravda, Josef (2005, CZE) Nadace Leontinka DZ: 128 128
69. Mladší žáci Dvořák, Jakub (2006, CZE) Nadace Leontinka DZ: 126 126
70. Mladší žáci Sedláček, Michal (2005, CZE) ZŠ Vsetín - Trávníky KRD: 126 126
71. Mladší žáci Mičkal, David (2005, CZE) ŠSK Videčská KRD: 124 124
72. Mladší žáci Gajdoš, Jiří (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 122 122
73. Mladší žáci Hrabovský, Jan (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 120 120
74. Mladší žáci Jelinek, Jakub (2006, CZE) OBO OPAVA KRD: 118 118
75. Mladší žáci Křenek, Jakub (2005, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 116 116
76. Mladší žáci Kašpar, Bořek (2006, CZE) ZŠ Huslenky KRD: 114 114
77. Mladší žáci Vítek, Maxmilián (2005, CZE) ZŠ Integra Vsetín KRD: 112 112
78. Mladší žáci Polách, Oliver (2005, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 110 110

Mini SkiTour – Starší žákyně

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Starší žákyně Bajzíková, Anna (2004, CZE) Ski klub Valašské Meziříčí KRD: 200 200
2. Starší žákyně Klausch, Emma (2004, GER) Bertsdorfer SV DZ: 200 200
3. Starší žákyně Kubíčková, Zuzana (2004, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 200 200
4. Starší žákyně Řehová, Hana (2003, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 200 200
5. Starší žákyně Šulcová, Rozálie (2004, CZE) ČKS SKI Jilemnice JND: 200 200
6. Starší žákyně Bedrniková, Karolína (2003, CZE) Sokol Senohraby KSD: 180 180
7. Starší žákyně Burešová, Eliška (2004, CZE) Ski Klub Jablonec DZ: 180 180
8. Starší žákyně Chudějová, Andrea (2004, CZE) SKB Velké Karlovice KRD: 180 180
9. Starší žákyně Nagyová, Kateřina (2004, CZE) Tatran Jablonec JND: 180 180
10. Starší žákyně Smažíková, Kateřina (2004, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 180 180
11. Starší žákyně Hillová, Jennifer (2004, CZE) Brno OD: 170 170
12. Starší žákyně Juřičková, Alžběta (2004, CZE) Vsetín Bobrky KRD: 170 170
13. Starší žákyně Pečenková, Michaela (2003, CZE) SOKOL SENOHRABY DZ: 170 170
14. Starší žákyně Prusíková, Lucie (2004, CZE) JND: 170 170
15. Starší žákyně Teringlová, Vendula (2004, CZE) KSD: 170 170
16. Starší žákyně Budková, Barbora (2003, CZE) JND: 164 164
17. Starší žákyně Plevová, Martina (2004, CZE) Biatlon Poruba KRD: 164 164
18. Starší žákyně Zábojová, Doubravka (2004, CZE) TJ Dušejov 2000 DZ: 164 164
19. Starší žákyně Budská, Pavlína (2004, CZE) JND: 160 160
20. Starší žákyně Dolejšová, Štěpánka (2003, CZE) Gepardi Plzeň DZ: 160 160
21. Starší žákyně Holčáková, Adéla (2004, CZE) SKB Velké Karlovice KRD: 160 160
22. Starší žákyně Dukátová, Michaela (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 158 158
23. Starší žákyně Zábojová, Marie (2003, CZE) TJ Dušejov 2000 DZ: 158 158
24. Starší žákyně Nekvasilová, Tereza (2004, CZE) Esquí Nicaragua DZ: 156 156
25. Starší žákyně Podešvová, Iveta (2003, CZE) ZŠ a MŠ Velké Karlovice KRD: 156 156
26. Starší žákyně Lajdarová, Aneta (2004, CZE) LIAZ Atletika Jablone n. N. DZ: 154 154
27. Starší žákyně Paťavová, Natálie (2003, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 154 154
28. Starší žákyně Marešová, Barbora (2004, CZE) ZŠ Gymnázium Rožnov p.R. KRD: 152 152
29. Starší žákyně Petřeková, Kateřina (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 150 150
30. Starší žákyně Hanáková, Tereza (2004, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 148 148
31. Starší žákyně Golasovská, Lucie (2004, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 146 146
32. Starší žákyně Bobovská, Nicol (2004, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 144 144
33. Starší žákyně Boháčová, Adéla (2004, CZE) ZŠ Videčská KRD: 142 142
34. Starší žákyně Třetinová, Kateřina (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 140 140
35. Starší žákyně Pobořilová, Sára (2004, CZE) ZŠ Videčská KRD: 138 138
36. Starší žákyně Plánková, Andrea (2004, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 136 136

Mini SkiTour – Starší žáci

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. Starší žáci Gruss, Zdeněk (2003, CZE) SK Vrbno pod Pradědem JED: 164, DZ: 160, KSD: 160, KRD: 152 636
2. Starší žáci Maidl, Šimon (2004, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 200 200
3. Starší žáci Martan, Matyáš (2004, CZE) KB SK Rover DZ: 200 200
4. Starší žáci Paťava, Alexandr (2003, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 200 200
5. Starší žáci Pešina, Jakub (2004, CZE) JND: 200 200
6. Starší žáci Sládek, Jakub (2003, CZE) Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou JED: 200 200
7. Starší žáci Vondraš, Štěpán (2004, CZE) KSD: 200 200
8. Starší žáci Facek, Tomáš (2003, CZE) ZŠ Videčská Rožnov pod R. KRD: 180 180
9. Starší žáci Lang, Oliver (2003, CZE) JND: 180 180
10. Starší žáci Skořepa, Matěj (2004, CZE) TJ Sokol Senohraby KSD: 180 180
11. Starší žáci Šimša, Martin (2003, CZE) PGP DZ: 180 180
12. Starší žáci Štolfa, Šimon (2003, CZE) Spartak Police nad Metují OD: 180 180
13. Starší žáci Záhorec, Adam (2004, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 180 180
14. Starší žáci Budka, Ondřej (2003, CZE) JND: 170 170
15. Starší žáci Drbula, Tadeáš (2004, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou OD: 170 170
16. Starší žáci Gaja, Jan Matouš (2004, CZE) SKB Velké Karlovice KRD: 170 170
17. Starší žáci Kopecký, Martin (2003, CZE) Fenix ski team Jeseník JED: 170 170
18. Starší žáci Malý, Tomáš (2004, CZE) SK ve Vrbně pod Pradědem, zs DZ: 170 170
19. Starší žáci Novák, Ondřej (2003, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 170 170
20. Starší žáci Chaloupka, Viktor (2003, CZE) EXIT TEAM DZ: 164 164
21. Starší žáci Kremel, Patrik (2004, CZE) SKM Valašské Meziříčí KRD: 164 164
22. Starší žáci Satorie, Kryštof (2004, CZE) Ski Sokol Stachy KSD: 164 164
23. Starší žáci Syřiště, Ondřej (2003, CZE) Dukla Liberec JND: 164 164
24. Starší žáci Franek, Matěj (2004, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KRD: 160 160
25. Starší žáci Sláma, Daniel (2004, CZE) JND: 160 160
26. Starší žáci Havlík, Josef (2004, CZE) Ski Klub Jablonec DZ: 158 158
27. Starší žáci Miller, Max (2003, CZE) JND: 158 158
28. Starší žáci Růžička, Ondřej (2004, CZE) BIKE PRORACING Valašské M KRD: 158 158
29. Starší žáci Bača, Matěj (2004, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 156 156
30. Starší žáci Giesel, Jakub (2004, CZE) Veslaři Brná DZ: 156 156
31. Starší žáci Lopatka, Ondřej (2004, CZE) PFC DZ: 154 154
32. Starší žáci Mikunda, David (2003, ) KRD: 154 154
33. Starší žáci Zeman, Radim (2004, CZE) Bike & SKI Bakajda DZ: 152 152
34. Starší žáci Konečný, Vojtěch (2004, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KRD: 150 150
35. Starší žáci Zeman, Pavel (2003, CZE) Nadace Leontinka DZ: 150 150
36. Starší žáci Smilek, Jiří (2003, CZE) ZŠ Šafaříkova Valašské meziříčí KRD: 148 148
37. Starší žáci Váša, Damián (2004, CZE) Nadace Leontinka DZ: 148 148
38. Starší žáci Matuška, Václav (2003, CZE) ZŠ Vsetín - Trávníky KRD: 146 146
39. Starší žáci Měrka, Ondřej (2003, CZE) TJ Gumárny Zubří KRD: 144 144
40. Starší žáci Toman, Václav (2003, CZE) ZŠ Vsetín- Trávníky KRD: 142 142
41. Starší žáci Gášek, Matouš (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 140 140
42. Starší žáci Martinák, Timotei (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 138 138
43. Starší žáci Kovařčík, Jaroslav (2003, CZE) ZŠ Videčská KRD: 136 136
44. Starší žáci Liebel, Metoděj (2003, CZE) Gymnázium Františka Palackého, Valašské KRD: 134 134
45. Starší žáci Čotek, Jindřich (2004, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 132 132
46. Starší žáci Drienovský, Zdeněk (2004, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 130 130
47. Starší žáci Závorka, Petr (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 128 128
48. Starší žáci Plánka, Jan (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 126 126
49. Starší žáci Sklenařík, Michal (2004, CZE) ZŠ Fryšták KRD: 124 124
50. Starší žáci Šarman, Jakub (2003, CZE) ZŠ Velké Karlovice KRD: 122 122
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3