Výsledky

    

Malá SkiTour (2017)

poř. kat. jméno jednotlivé závody (počet bodů) body
1. M49 Křováček, Jan (1976, CZE) TJ ČZU Rolníci O20C: 1700, KS30F: 1625, O20F: 1490, KS30C: 1490, JN17: 1340 7645
2. Z18 Hejná, Anna-marie (1999, CZE) Silvini Madshus Team O10: 1775, KS30F: 1475, JN17: 1445, O20F: 1415, KS30C: 1080 7190
3. M49 Mrovec, Dušan (1969, CZE) Extreme sport club SELNIK O20C: 1475, KR25: 1130, KS30F: 1100, O20F: 1050, JN17: 1025, KS30C: 1005 6785
4. M49 Ludvík, Petr (1972, CZE) KS10: 1700, O20C: 1400, KS30F: 1385, JN17: 1120, O20F: 1115 6720
5. M59 Fortelný, Libor (1964, CZE) Atlas Craft Team KS10: 1685, KR25: 1355, O20C: 1265, KS30F: 935, O20F: 842 6082
6. M49 Antoš, Tomáš (1976, CZE) Quard servis Team O10: 1790, KR25: 1430, JN17: 1415, O20F: 1205 5840
7. M69 Cejnar, Václav (1951, CZE) Mercedes Benz Atomic/Salomon team O20C: 1340, KS30F: 1080, JN17: 1065, KS30C: 965, O20F: 870 5320
8. M69 Vejnar, Josef (1957, CZE) ČSK Vysoké nad Jizerou KS30F: 1805, O20F: 1745, KS30C: 1715 5265
9. M49 Vanc, Petr (1970, CZE) Mercedes Benz Salomon team KS30C: 1700, KS30F: 1670, O20F: 1655 5025
10. Z49 Bořutová, Kamila (1975, CZE) Mercedes Benz Salomon team KS30F: 1700, O20F: 1640, KS30C: 1640 4980
11. M49,17,5 Mazurek, Artur (1970, POL) Kaczmarek Electric O10: 1850, JN17: 1430, O20F: 1235 4515
12. M49 Douša, David (1977, CZE) Raul O10: 1535, KR10: 1445, KS10: 1430 4410
13. M49 Gromus, Tomáš (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM KS30F: 1685, KS30C: 1430, O20F: 1125 4240
14. M59 Roháček, Michal (1961, CZE) Silvini Madshus Team O10: 1805, KR25: 1310, JN17: 1125 4240
15. M39 Gromus, Daniel (1978, CZE) HO Rýmařov KS30F: 1595, KS30C: 1460, O20F: 1020 4075
16. M49 Vojtek, Štěpán (1975, CZE) O20F: 1550, KS30F: 1490, KS30C: 1025 4065
17. M59 Němec, Jiří (1961, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team KS30F: 1430, KS30C: 1385, O20F: 1145 3960
18. M59 Boštík, Jiří (1961, CZE) Cyklo-Ski Klub Polička O20C: 1610, KR25: 1385, O20F: 890 3885
19. M39 Mašek, Jan (1978, CZE) Mercedes Benz Salomon team KS30F: 1900, KS30C: 1790 3690
20. M39 Sajdl, Martin (1981, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 1820, KS30F: 1820 3640
21. M69 Macek, Josef (1956, CZE) agromeli O20C: 842, KS30F: 842, O20F: 660, JN17: 656, KS30C: 600 3600
22. Z49 Vojtková, Šárka (1977, CZE) Silvini Madshus Team KS30F: 1355, O20F: 1265, KS30C: 960 3580
23. Z39 Mondlová, Kateřina (1994, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 1805, KS30F: 1760 3565
24. M39,17,5 Šimek, Pavel (1980, CZE) KASPER SWIX TEAM O20F: 1805, JN17: 1745 3550
25. M49 Kohoutek, Michal (1977, CZE) 1.PKO JN17: 1370, KS30F: 1280, KS30C: 895 3545
26. M18 Antoš, Lukáš (2006, CZE) Quard servis team KR10: 1775, O10: 1730 3505
27. M39 Pšenička, Jakub (1991, CZE) Silvini Madshus Team KS30C: 2000, KS30F: 1505 3505
28. M39,20 Hruška, Jan (1989, CZE) KASPER SWIX TEAM O20C: 1790, O20F: 1700 3490
29. M39 Šretr, Radek (1982, CZE) ATLAS CRAFT TEAM KS30C: 1900, KS30F: 1580 3480
30. M49 Valigura, Martin (1973, CZE) Xc.Sport KR25: 1805, O20C: 1670 3475
31. M39,20 Vozka, Pavel (1989, CZE) KASPER SWIX TEAM O20C: 1775, O20F: 1670 3445
32. Z39 Kocumová, Zuzana (1979, CZE) Silvini Madshus Team KS30F: 1775, KS30C: 1655 3430
33. M39,20 Řehák, Vít (1994, CZE) TJ ČZU Praha O20C: 1850, O20F: 1565 3415
34. M59 Švarc, Petr (1966, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 1730, KS30F: 1640 3370
35. M39,10 Valousek, Tomáš (1982, CZE) TJ Dukla Liberec O10: 2000, O20F: 1370 3370
36. M59,20 Čada, Tomáš (1964, CZE) REDPOINT - ELEVEN TEAM O20C: 1715, JN17: 1640 3355
37. M49,20 Havel, Lukáš (1974, CZE) Olfin Car Ski team Trutnov O20C: 1745, JN17: 1610 3355
38. M39 Roleček, Jakub (1989, CZE) O20C: 1760, KR25: 1595 3355
39. M39 Krupka, Lukáš (1983, CZE) Cyklo POINT Jičín KS30F: 1730, KS30C: 1610 3340
40. M39,20 Pávek, Martin (1987, CZE) Ski Klub Řevnice O20C: 1805, O20F: 1535 3340
41. M69,20 Hones, Josef (1954, AUT) Union Liebenau O20C: 1730, O20F: 1595 3325
42. M49 Lehnung, Kai-uwe (1968, DEU) S.V.Grün - Weis Pirna KS30F: 1745, KS30C: 1565 3310
43. M39 Máka, Daniel (1992, CZE) ATLAS CRAFT TEAM KS30C: 1850, KS30F: 1460 3310
44. M59 Teplý, Robin (1967, CZE) Rob KS10: 1760, KS30F: 1535 3295
45. M69 Janák, Karel (1957, CZE) titan sc KR25: 1250, O20C: 1125, O20F: 824 3199
46. M39 Čáň, Daniel (1993, CZE) No limit bike team O20C: 1685, KR25: 1505 3190
47. M59,30 Tvrdík, Pavel (1964, CZE) SK Kovo Ledeč O20C: 935, KS30C: 758, JN17: 752, O20F: 698 3143
48. M39 Navrátil, Zdeněk (1979, CZE) Nike+ Run Club Prague KS30F: 876, JN17: 850, O20F: 742, KS30C: 672 3140
49. Z60,10 Haider, Anna (1956, AUT) KS10: 1520, O20C: 874, O20F: 738 3132
50. M39,10 Gebovský, Ondřej (1997, CZE) TJ Dukla Liberec O10: 1900, O20F: 1220 3120
51. M39 Hušek, Martin (1990, CZE) Mercedes-Benz Salomon Team KR25: 1900, KS30F: 1220 3120
52. M39 Marek, Ondřej (1982, CZE) Silvini Madshus Team KS30C: 1775, KS30F: 1325 3100
53. M39,20 Meisner, Patrik (1995, CZE) Olfin car - ski team O20C: 1640, O20F: 1430 3070
54. M39,30 Štursa, Vít (1979, CZE) Rolníci O20C: 995, JN17: 704, O20F: 700, KS30C: 636 3035
55. Z49 Lanková, Lada (1973, CZE) Silvini Madshus Team KS30F: 1610, KS30C: 1400 3010
56. M39 Axmann, Karel (1983, CZE) SKI - OB Šternberk KR25: 1625, O20C: 1370 2995
57. Z59 Macholdová, Lenka (1962, CZE) KS10: 1445, KS30F: 840, JN17: 702 2987
58. M69 Fišnar, Jan (1954, CZE) Atlas Craft Team O20C: 1520, KR25: 1445 2965
59. M69 Alekseev, Alexander (1956, CZE) SC Fakel Janov nad Nisou KS30F: 1125, O20F: 925, KS30C: 872 2922
60. M18 Helbich, Jonáš Heřman (2004, CZE) Moravská klika O10: 1520, KR10: 1370 2890
61. M49 Trnavský, Miroslav (1975, SVK) XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM KS30F: 1550, KS30C: 1325 2875
62. M18 Bek, Ondřej (1999, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team KS30F: 1030, KR25: 975, O20F: 854 2859
63. M49 Ptáček, František (1972, CZE) Mercedes Benz Atomic/Salomon team KS30F: 1565, KS30C: 1280 2845
64. M49,30 Hejný, Martin (1968, CZE) O10: 1760, KS30C: 1075 2835
65. M39 Nosál, Tomáš (1981, CZE) Holany KS10: 1640, KS30F: 1175 2815
66. Z49,20 Benešová, Jolana (1969, CZE) REDPOINT - ELEVEN TEAM O20C: 1105, JN17: 910, O20F: 796 2811
67. Z59,20 Jindříšková, Alena (1961, CZE) Glede Team O20C: 1080, JN17: 874, O20F: 830 2784
68. M69,30 Navrátil, Zdeněk (1953, CZE) Praha O10: 1460, O20F: 784, KS30C: 532 2776
69. M69 Heřman, František (1953, CZE) TJ Úsov KR25: 990, O20C: 925, O20F: 850 2765
70. M49 Vít, Jiří (1971, CZE) Ztrata Orientace KS30F: 1400, JN17: 1325 2725
71. M49 Tajovský, Jaroslav (1971, cze) Biatlon Blansko O20C: 1010, KR25: 895, KS30C: 778 2683
72. M39 Čelůstka, Jan (1982, CZE) EKOL ELITE TRIATLON TEAM KS30F: 1520, KS30C: 1160 2680
73. M39,10 Kodet, Ladislav (1979, CZE) AcroLife O10: 1445, KS10: 1220 2665
74. M49 Mareš, Jiří (1973, CZE) Silvini Madshus Team KS30C: 1340, KS30F: 1310 2650
75. M39 Molva, František (1994, CZE) SKI VYSOČINA KS30C: 1520, KS30F: 1120 2640
76. M59,10 Hrabák, Zdeněk (1962, CZE) O10: 1505, KS10: 1105 2610
77. M59,20 Čipera, Radek (1964, CZE) Radvanice O20C: 1445, O20F: 1160 2605
78. M39 Lešek, Petr (1979, CZE) RAUL KR10: 1355, KS10: 1205 2560
79. M39,20 Novák, Vojtěch (1986, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20C: 1550, O20F: 1010 2560
80. M18,17,5 Štregl, Matyáš (2003, CZE) O10: 1685, JN17: 872 2557
81. Z18,10 Kostková, Veronika (2000, CZE) Dukla Liberec O10: 1715, O20F: 834 2549
82. Z39,10 Krochmalová, Vladimíra (1989, SVK) AcroLife O10: 1355, KS10: 1125 2480
83. M49 Helbich, Robert (1974, CZE) Moravská klika O20C: 965, KR25: 756, KS30C: 742 2463
84. Z49,20 Křoustková, Vendula (1976, CZE) GEOTOUR - KOLOLOĎ O20C: 1385, O20F: 1075 2460
85. M49 Vtípil, Ondřej (1976, CZE) Jindřichův Hradec KS30F: 878, JN17: 814, KS30C: 754 2446
86. M39 Flašar, Jan (1986, CZE) SK Čtyři Dvory České Budějovice KS30F: 1340, KS30C: 1090 2430
87. M70+ Kubíček, Václav (1947, CZE) Ski Šumperk KR25: 1220, O20C: 1205 2425
88. M59 Krátký, Tomáš (1967, CZE) SK Los Lobos KS30F: 1295, KS30C: 1115 2410
89. M39 Křivský, Jan (1979, CZE) USK Praha - kanoistika KS30C: 1190, KS30F: 1190 2380
90. M59 Kopal, Josef (1958, CZE) KčT Desná KS30F: 880, JN17: 756, KS30C: 740 2376
91. Z49 Jeníková, Karolína (1968, CZE) Báječné ženy v běhu KS30F: 915, O20F: 724, KS30C: 716 2355
92. Z49,10 Myslivcová, Lenka (1970, CZE) OK Slavia Hradec Králové O10: 1640, O20F: 692 2332
93. M39 Harrer, Jakub (1987, CZE) Mercedes-Benz Atomic team KS30F: 1265, KS30C: 1055 2320
94. M39 Leixner, Tomáš (1983, CZE) KS30F: 895, JN17: 740, KS30C: 654 2289
95. M69,20 Blahna, Petr (1950, CZE) Olfincarskiteam O20C: 1280, O20F: 990 2270
96. Z39 Gajdošová, Romana (1994, SVK) EKOL triathlon team KS30F: 945, KS30C: 830, KR25: 488 2263
97. M39 Sysel, Ctibor (1987, CZE) Ski Klub Sk Praha 4 KS30F: 1160, KS30C: 1095 2255
98. M39 Brouček, Ondřej (1984, CZE) Raul KR10: 1550, O20F: 690 2240
99. M59 Vogt, Matthias (1967, DEU) SC Kottmar JN17: 1130, KS30F: 1105 2235
100. M49,20 Jirčík, Miroslav (1976, CZE) 3D Fitness Race Team O20C: 1325, O20F: 900 2225
101. M49 Kroupa, Josef (1972, CZE) Retos-Rotos KS30F: 1130, O20F: 1070 2200
102. M70,20 Metelka, Josef (1944, CZE) SP Police O20C: 1220, O20F: 970 2190
103. Z18 Fortelná, Ella (2009, CZE) Wooden Legs KS10: 1110, KR10: 1075 2185
104. M39 Osyda, Artur (1985, POL) KS30C: 1100, KS30F: 1085 2185
105. Z39,20 Adámková, Jana (1996, CZE) Olfincarskiteam O20C: 1190, O20F: 965 2155
106. Z39 Kubíčková, Eva (1979, CZE) KS10: 1115, KR10: 1040 2155
107. M59 Karlík, Michal (1964, CZE) LOKO Trutnov KS30F: 1145, O20F: 1000 2145
108. M49 Šíma, Jan (1970, CZE) TJ Motor České Budějovice KS30F: 1095, KS30C: 1040 2135
109. M59 Buchta, Pavel (1964, CZE) SKI VYSOČINA KS30F: 1075, KS30C: 1045 2120
110. Z39 Weissová, Zuzana (1987, CZE) Žižkovský tygři KS30F: 1110, KS30C: 990 2100
111. M39 Dziubalo, Daniel (1987, CZE) Silvini Madshus Team KS30F: 1055, KS30C: 1035 2090
112. M39,20 Chmelař, Lukáš (1991, CZE) www.chaloupkydestne.cz O20C: 1110, O20F: 940 2050
113. M39,30 Netušil, Vladimír (1982, CZE) O20C: 804, KS30C: 622, JN17: 608 2034
114. M49,20 Kos, Michal (1968, CZE) Rychnov O20C: 1055, O20F: 950 2005
115. M49,30 Modlitba, Jan (1969, CZE) H.M.SPORT Č.Krumlov KS30C: 1050, O20F: 955 2005
116. M18,10 Holoubek, Ondřej (2000, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 2000 2000
117. M49 Lacek, Jan (1969, POL) nabiegowkach.pl KR10: 2000 2000
118. M39 Mánek, Jiří (1998, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30F: 2000 2000
119. M39,17,5 Ondrášek, Pavel (1992, CZE) Atlas Czech Republic JN17: 2000 2000
120. M39,20 Schutz, Filip (1997, CZE) SKI Jilemnice O20C: 2000 2000
121. M39 Štvrtecký, Jakub (1998, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 2000 2000
122. M18 Žalčík, Kim (1999, CZE) SG Jesenik O20F: 2000 2000
123. M49 Smejkal, Stanislav (1968, CZE) Fides Bruntál O20C: 1045, KR25: 925 1970
124. M39 Janský, Pavel (1985, CZE) Lukovští laufaři KR25: 1000, KS30F: 960 1960
125. Z59,20 Šefcova, Eva (1964, CZE) TJ Spartak Police nad Metují O20C: 1115, O20F: 826 1941
126. M39 Truhlář, Jan (1995, CZE) SK Asspro Náchod O20C: 1065, KR25: 874 1939
127. M59 Kafka, Václav (1960, CZE) OK Jihlava KS30F: 1060, KS30C: 876 1936
128. Z39,20 Vávrova, Markéta (1985, CZE) TJ ČZU Rolníci O20C: 1130, O20F: 802 1932
129. M49 Gryc, Tomáš (1969, CZE) One Way team O20C: 1025, KR25: 885 1910
130. M39 Rampich, Lukáš (1978, CZE) Sk Hájovna Volary KS30F: 1010, KS30C: 900 1910
131. M59 Teringl, Radek (1965, CZE) TJ OB České Budějovice KS30F: 965, KS30C: 940 1905
132. M59,20 Zámečník, Pavel (1964, CZE) Mercedes-Benz Atomic team O20C: 1060, O20F: 844 1904
133. M69,30 Čajčík, Karel (1957, CZE) Yacht Pardubice O20C: 1100, KS30C: 802 1902
134. M18 Bajzík, Lukáš (2002, cze) SKI KLUB Valašské Meziříčí KR10: 1900 1900
135. M18 Kozlovský, Vladimír (1999, CZE) Fenix ski team Jeseník O20F: 1900 1900
136. M49,20 Mládek, Jakub (1976, CZE) Silvini Madshus Team O20C: 1900 1900
137. M39,10 Novák, David (1998, CZE) KS10: 1900 1900
138. M39,17,5 Škoda, Jakub (1988, CZE) Mercedes-Benz Atomic team JN17: 1900 1900
139. M18 Kafka, Matěj (1999, CZE) OK Jihlava KS30F: 1025, KS30C: 874 1899
140. M39,20 Zima, Zdeněk (1985, CZE) HC Sršni Velké Poříčí O20C: 1090, O20F: 794 1884
141. M39 Potoček, Tomáš (1982, CZE) O20C: 794, KS30C: 552, KR25: 514 1860
142. M69 Hanák, Luděk (1948, CZE) O20C: 1015, KR25: 836 1851
143. M49 Javůrek, Petr (1977, CZE) KASPER SWIX TEAM O20F: 1850 1850
144. M39 Koudelka, Petr (1981, CZE) KS30F: 1850 1850
145. M49 Matuszny, Waclaw (1977, pol) KR10: 1850 1850
146. M39 Novotny, Viktor (1982, CZE) Silvini Madshus Team KR25: 1850 1850
147. M39,17,5 Pearce, Hanna (1996, CAN) Canmore JN17: 1850 1850
148. M49,10 Šimurda, Martin (1972, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 1850 1850
149. M49 Šulc, Zdeněk (1977, CZE) Promile Team KS30F: 1000, KS30C: 850 1850
150. M39 Krupička, Robert (1978, CZE) Olfin car - ski team O20F: 1820 1820
151. M39,17,5 Kubričan, Lukáš (1984, CZE) Rossignol Racing Team JN17: 1820 1820
152. M49 Legierski, Grzegorz (1971, pol) team nabiegowkach.pl KR25: 1820 1820
153. M39,20 Novotný, Viktor (1982, CZE) Silvini Madshus Team O20C: 1820 1820
154. M18,10 Sládek, Jakub (2003, CZE) Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou O10: 1820 1820
155. M49 Stavinoha, Robert (1973, CZE) Velké Karlovice KR10: 1820 1820
156. M18,10 Tischler, Josef (2000, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 1820 1820
157. M39 Sysel, Ondřej (1983, CZE) Ski Klub Sk Praha 4 KS30F: 980, KS30C: 834 1814
158. M49,17,5 Dohnal, Tomáš (1976, CZE) Dortmund JN17: 1805 1805
159. M39 Ivanek, Peter (1984, SVK) GORAL SPORT KR10: 1805 1805
160. M59,30 Svoboda, Jan (1966, CZE) Silvini Madshus Team KS30C: 1805 1805
161. Z39 Tužilová, Tereza (1998, CZE) KS30F: 1005, O20F: 792 1797
162. Z39 Balounová, Michala (1987, CZE) LK Medvěd KS30F: 975, KS30C: 816 1791
163. M39 Hargaš, Miroslav (1982, CZE) Silvini Madshus Team KR10: 1790 1790
164. M69,10 Hones, Sepp (1954, AUT) Union Liebenau KS10: 1790 1790
165. M18 Jirouš, Samuel (2000, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30F: 1790 1790
166. M18 Ondřejka, Jiří (1999, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 1790 1790
167. M39,17,5 Polášek, Jan Ferdinand (1988, CZE) VSŠK MFF UK Praha JN17: 1790 1790
168. M39 Šrůtek, David (1980, CZE) Rossignol Racing Team O20F: 1790 1790
169. M49 Fišnar, Jiří (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM O20F: 1775 1775
170. M18 Hájek, Martin (2001, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 1775 1775
171. Z39,17,5 Moravcová, Klára (1983, CZE) Ski klub Jablonec JN17: 1775 1775
172. Z18,10 Řezníková, Tereza (1999, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 1775 1775
173. M49 Kolman, Robert (1968, CZE) Silvini Madshus Team KS30F: 955, KS30C: 812 1767
174. Z18 Bajčíková, Ema (2002, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KR10: 1760 1760
175. M39 Herman, Ondřej (1998, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 1760 1760
176. M59 Holub, Petr (1966, CZE) KASPER SWIX TEAM O20F: 1760 1760
177. M18,17,5 Šmaus, Antonín (2000, CZE) Glede Team JN17: 1760 1760
178. M49,30 Tuček, Martin (1975, CZE) Praha 7 KS30C: 1760 1760
179. M49 Zelenský, Filip (1977, CZE) Lander Racing Team O20C: 955, KR25: 802 1757
180. M69 Zlámalík, Jaromír (1956, CZE) T.J. Motor České budějovice KS30F: 940, KS30C: 808 1748
181. Z18 Bajzíková, Anna (2004, cze) SKI KLUB Valašské Meziříčí KR10: 1745 1745
182. Z39,10 Mládková, Jana (1980, CZE) Kateřinky O10: 1745 1745
183. M49,30 Mojescik, Andrzej (1977, POL) Istebna KS30C: 1745 1745
184. M49 Mojeścik, Andrzej (1977, POL) Team nabiegówkach.pl KR25: 1745 1745
185. M18,10 Sáska, Jan (2002, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 1745 1745
186. Z39 Knopová, Markéta (1990, CZE) Marcedes Benz Salomon team KR25: 920, KS30C: 824 1744
187. M59 Vrablic, Ján (1963, SVK) SOCIÁLNA POIŠŤOVŇA KS30F: 970, O20F: 774 1744
188. Z39 Jašková, Romana (1990, CZE) Atletika Zábřeh O20C: 915, KR25: 818 1733
189. M59,20 Dvořák, Jaromír (1963, CZE) CY|KLO-SKI klub Polička O20C: 975, O20F: 756 1731
190. M49 Bajzík, Martin (1971, cze) SKI KLUB Valašské Meziříčí KR10: 1730 1730
191. M39 Hýbl, Jaroslav (1993, cze) Rossignol Ski Team KR25: 1730 1730
192. M18,10 Kadlec, Josef (2002, CZE) Ski Sokol Stachy KS10: 1730 1730
193. M39,17,5 Lhota, Zbyšek (1984, CZE) Mercedes Benz Salomon team JN17: 1730 1730
194. M69 Šimůnek, Jaromír (1955, CZE) SKP Kornspitz Jablonec O20F: 1730 1730
195. M39,17,5 Bartůněk, Lukáš (1997, CZE) JN17: 1715 1715
196. Z39,10 Grabmüllerová, Aneta (1993, CZE) RAUL! KS10: 1715 1715
197. Z18 Jarecka, Weronika (2003, POL) skipol.pl TEAM KR10: 1715 1715
198. M39 Křoustek, Martin (1978, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 1715 1715
199. M49 Urban, Rostislav (1973, CZE) Ski klub Šumperk KR25: 1715 1715
200. M49 Vojta, Pavel (1975, CZE) Žižkovský tygři KS30F: 1715 1715
201. M39,10 Eliáš, Radim (1992, CZE) SKI TEAM Česká Třebová O10: 1700 1700
202. M18 Janík, Jakub (1999, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 1700 1700
203. M39,17,5 Preissler, Martin (1986, CZE) JN17: 1700 1700
204. Z39 Wisniowska, Martyna (1984, POL) team nabiegowkach.pl KR10: 1700 1700
205. M39 Goll, Miloslav (1986, CZE) LK Medvěd KS30F: 864, KS30C: 836 1700
206. M39 Hottmar, Pavel (1979, CZE) Český svaz kanoistů O20F: 1685 1685
207. M49 Matuszny, Adam (1971, pol) Jsteono KR25: 1685 1685
208. M59,30 Olszowski, Wladyslaw (1967, POL) Team NaBiegowkach.pl KS30C: 1685 1685
209. M39,17,5 Pošepný, Tomáš (1989, CZE) JN17: 1685 1685
210. Z39 Wuwer, Magdalena (1985, POL) KR10: 1685 1685
211. M39,20 Kropáček, Jan (1983, CZE) KČT Slečinky Napajedla O20C: 940, O20F: 740 1680
212. M59,20 Černý, Tomáš (1961, CZE) Tenis Třebechovice P.o. O20C: 950, O20F: 728 1678
213. Z39,17,5 Davidová, Markéta (1997, CZE) JN17: 1670 1670
214. M49 Dudešek, Martin (1975, CZE) Fortex Ski Moravský Beroun KR25: 1670 1670
215. Z39,10 Hepnerová, Martina (1981, CZE) OK Slavia Hradec Králové O10: 1670 1670
216. M18,10 Holoubek, Jakub (2002, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 1670 1670
217. M39 Šmerda, Daniel (1995, cze) KR10: 1670 1670
218. M49,30 Záhorec, Stanislav (1971, CZE) TJ Sokol Senohraby KS30C: 1670 1670
219. M49 Vlček, Jiří (1969, CZE) KS30F: 890, KS30C: 780 1670
220. Z49 Bělohlávková, Hana (1973, CZE) NC Vyškov KS30F: 925, KS30C: 744 1669
221. M69 Frkal, Miroslav (1956, CZE) Novatop Opava KR25: 866, KS30C: 798 1664
222. M49,30 Rauchfuss, Marek (1969, CZE) KKL Hlinsko O20C: 876, KS30C: 782 1658
223. M49,10 Dolina, Jiří (1968, CZE) Dolina O10: 1655 1655
224. M49 Gajdosik, Miroslav (1977, SVK) LTS Slowakia KR25: 1655 1655
225. M49,17,5 Moravec, Martin (1977, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 1655 1655
226. M39 Partyka, Lukasz (1996, POL) Team nabiegowkach.pl KR10: 1655 1655
227. M49,10 Patkoko, Štefan (1974, CZE) KS10: 1655 1655
228. M39 Šoula, Oldřich (1978, CZE) Skiklub Borová Lada KS30F: 1655 1655
229. M18,20 Trojan, Jakub (2002, CZE) Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou O20C: 1655 1655
230. M39 Klvaňa, Tomáš (1985, CZE) Sokol Opatovice O20C: 858, KR25: 792 1650
231. M59 Nosál, Petr (1961, CZE) Nosoši KS30F: 900, O20F: 746 1646
232. M49,30 Prusík, Filip (1977, CZE) TK Dobříš KS30C: 838, JN17: 808 1646
233. M18 Lušovský, Jan (2002, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 1640 1640
234. Z39 Maleňáková, Daniela (1994, CZE) KR10: 1640 1640
235. M49,30 Hlaváček, Josef (1974, CZE) Dobracena.cz KS30C: 860, JN17: 770 1630
236. M39,20 Lepšík, Petr (1982, CZE) Uhryznutý Cecky O20C: 870, JN17: 760 1630
237. Z39,20 Setínková, Eva (1987, CZE) Uhryznutý Cecky O20C: 854, JN17: 772 1626
238. M39 Jašurek, Martin (1984, SVK) Goralsport KR10: 1625 1625
239. M39,20 Jirásek, Pavel (1992, CZE) TJ Spartak Police nad Metují O20C: 1625 1625
240. M39,30 Junek, Libor (1982, CZE) Mercedes-Benz Atomic team KS30C: 1625 1625
241. M18,17,5 Nagy, Josef (2000, CZE) Glede Team JN17: 1625 1625
242. M18,10 Steinbach, Jakub (2005, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS10: 1625 1625
243. M18 Vašátko, Marek (2001, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 1625 1625
244. M59,10 Žemlík, Radim (1964, CZE) Kobra vsetín O10: 1625 1625
245. M59 Řehák, Tomáš (1958, CZE) Vlastizdar Brdy KS30F: 868, KS30C: 748 1616
246. M49,10 Eliáš, Radim (1970, CZE) O10: 1610 1610
247. M18 Mareš, Šimon (2003, cze) Silvini Madshus Team KR10: 1610 1610
248. M49 Pohl, Jan (1976, CZE) Spartak Police nad Metují O20F: 1610 1610
249. M49 Slánský, René (1972, CZE) Behatlon Vk KR25: 1610 1610
250. M59,10 Šimek, Tomáš (1963, CZE) FEL Praha KS10: 1610 1610
251. M59 Bernát, Miroslav (1960, CZE) OB Třinec KR25: 852, O20F: 758 1610
252. M39 Pála, Jan (1986, CZE) LK Medvěd KS30F: 862, KS30C: 738 1600
253. Z39,10 Eliášová, Sabina (1998, CZE) SKI TEAM Česká Třebová O10: 1595 1595
254. M39,30 Kaifer, Jan (1998, CZE) Ski Sokol Stachy KS30C: 1595 1595
255. M39,10 Král, Martin (1982, CZE) TSK PRAHA KS10: 1595 1595
256. M18 Píchal, Ondřej (2005, CZE) SKB Velké Karlovice KR10: 1595 1595
257. Z39,20 Pokorná, Monika (1998, CZE) Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou O20C: 1595 1595
258. M49,17,5 Tříska, Jaroslav (1976, CZE) Lbs/vsk Humanita JN17: 1595 1595
259. M59 Balog, Peter (1964, CZE) KS30F: 885, KS30C: 710 1595
260. M69 Sosna, Vlastimil (1949, CZE) Pohorská jednota Radhošť O20C: 824, KR25: 768 1592
261. M69 Jech, Jan (1955, CZE) Nové Hutě KS30F: 905, KS30C: 686 1591
262. M69,20 Beran, Jiří (1952, CZE) O20C: 1580 1580
263. Z18,10 Bezušková, Leontýna (2005, CZE) Farma Tuček - Adršpach O10: 1580 1580
264. M59 Dytrt, Aleš (1966, CZE) Klub biatlonu Letohrad O20F: 1580 1580
265. M49,30 Krejza, Luboš (1971, CZE) Atletiko Frymburk KS30C: 1580 1580
266. M39 Kutal, Jiří (1986, cze) KR10: 1580 1580
267. M18,17,5 Patkoló, Samuel (2000, CZE) Cyklopoint Jičín JN17: 1580 1580
268. Z18,10 Radová, Daniela (2005, CZE) Benešov KS10: 1580 1580
269. M18 Valíček, Robert (2001, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 1580 1580
270. M39 Brada, Marek (1983, CZE) SPORTICUS TEAM O20F: 788, KR25: 782 1570
271. M59,10 Blabla, Zdeněk (1959, CZE) SKP České Budějovice KS10: 1565 1565
272. Z39,10 Hostinská, Tereza (1989, CZE) zacnihned.cz O10: 1565 1565
273. M18,20 Matoušek, Matěj (2000, CZE) KVS Šumperk O20C: 1565 1565
274. M49 Podmolík, Tomáš (1969, cze) Jiskra Otrokovice KR25: 1565 1565
275. M39 Solanský, Martin (1998, CZE) KR10: 1565 1565
276. M18,17,5 Škvor, Ota (1999, CZE) OK Kamenice JN17: 1565 1565
277. Z18 Juříčková, Helena (2003, CZE) PK Kometa Brno O20C: 816, KR25: 748 1564
278. Z39,20 Ďoubalová, Věra (1987, CZE) KOB Dobruška O20C: 832, O20F: 720 1552
279. M39,10 Lenz, David (1982, CZE) O10: 1550 1550
280. M18,10 Svoboda, Dominik (2005, CZE) TJ Sokol Senohraby KS10: 1550 1550
281. M59,30 Taussig, Jan (1964, CZE) Sportvital KS30C: 1550 1550
282. Z39 Tvarůžková, Tereza (1998, CZE) BAPu KR25: 1550 1550
283. M39,17,5 Zeman, Aleš (1980, CZE) SSC Železný Brod JN17: 1550 1550
284. M39 Jasanský, Petr (1985, CZE) Slečinky Napajedla KR25: 840, O20F: 702 1542
285. M59 Čadek, Jiří (1962, CZE) Praha 6 KS30F: 848, KS30C: 692 1540
286. Z39,30 Ryantová, Jana (1986, CZE) SPORTICUS team O20C: 838, KS30C: 700 1538
287. M49,20 Beran, Jiří (1977, CZE) Spartak Police nad Metují O20C: 1535 1535
288. Z18 Holčáková, Jolana (2006, CZE) SKB Velké Karlovice KR10: 1535 1535
289. M49 Legierski, Kazimierz (1971, pol) team nabiegowkach.pl KR25: 1535 1535
290. M49,30 Pěsta, Roman (1968, CZE) Ski Klub Lenora KS30C: 1535 1535
291. M39,17,5 Petiška, Ondřej (1997, CZE) SKRN Hradec Králové JN17: 1535 1535
292. Z18,10 Růžičková, Anna (2004, CZE) TJ Sokol Senohraby KS10: 1535 1535
293. Z49 Neubauerová, Blanka (1974, CZE) Ak Drnovice KR25: 834, KS30C: 694 1528
294. Z60+ Srovnalová, Libuše (1944, CZE) Lokomotiva Zábřeh O20C: 828, KR25: 694 1522
295. Z18 Havranová, Vendula (1999, CZE) KR10: 1520 1520
296. M39,17,5 Kupr, Jaroslav (1980, CZE) Mercedes-Benz Atomic team JN17: 1520 1520
297. M49 Macháček, Karel (1968, CZE) Rockplast KR25: 1520 1520
298. M39 Pospíšek, Marek (1989, CZE) ATLAS CRAFT TEAM O20F: 1520 1520
299. M39 Kuzmiak, Michal (1988, CZE) KS30F: 846, O20F: 672 1518
300. Z49 Krausová, Kamila (1976, CZE) Borci Zdar! KR25: 774, JN17: 742 1516
301. M39,30 Hlaváček, Aleš (1978, CZE) Dobracena.cz KS30C: 826, JN17: 688 1514
302. M39 Hájek, Pavel (1983, CZE) Lukov KR10: 1505 1505
303. Z18 Holíková, Zuzana (1999, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 1505 1505
304. Z39,17,5 Kolínová, Kristýna (1984, CZE) SPORTICUS team JN17: 1505 1505
305. M49,20 Krákora, Petr (1970, CZE) Kasper Swix Team Trutnov O20C: 1505 1505
306. M49,30 Malý, Jan (1973, CZE) ELEVEN RUN TEAM KS30C: 1505 1505
307. M18,10 Skořepa, Matěj (2004, CZE) TJ Sokol Senohraby KS10: 1505 1505
308. M39,30 Voříšek, Martin (1978, CZE) O20C: 885, KS30C: 614 1499
309. Z49,10 Eliášová, Petra (1974, CZE) O10: 1490 1490
310. M59,17,5 Kareis, Martin (1965, CZE) JN17: 1490 1490
311. Z49,10 Martynková, Linda (1977, CZE) KS10: 1490 1490
312. M59,20 Novotný, Luděk (1962, CZE) 3D Fitness Race Team O20C: 1490 1490
313. M18 Remeš, Tadeáš (2001, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 1490 1490
314. Z39 Štáhlová, Zuzana (1992, CZE) Raul! KR10: 1490 1490
315. M49 Švarc, Jiří (1975, CZE) FC PK KS30F: 930, KS30C: 550 1480
316. M49,10 Hudler, Ladislav (1971, CZE) O10: 1475 1475
317. M39,30 Kalina, Zdeněk (1984, CZE) SPORTICUS team KS30C: 1475 1475
318. M49 Opatrný, Zdeněk (1973, CZE) Mona - Vyšní Lhoty KR25: 1475 1475
319. M39 Orlovský, Martin (1982, CZE) Tj Drslavice KR10: 1475 1475
320. M39,17,5 Skála, Tomáš (1985, CZE) JN17: 1475 1475
321. M39 Sprinz, Matúš (1997, CZE) Olfincar ski-team Trutnov O20F: 1475 1475
322. Z49,10 Šimečková, Radka (1977, CZE) TJ Sokol Senohraby KS10: 1475 1475
323. M59,20 Kavka, Jiří (1959, CZE) Biatlon Letohrad O20C: 1460 1460
324. M49 Křesala, Tomáš (1975, CZE) KR10: 1460 1460
325. Z39,10 Rudišarová, Martina (1984, CZE) TJ Sokol Senohraby KS10: 1460 1460
326. M39,17,5 Šmaus, Jan (1997, CZE) Glede Team JN17: 1460 1460
327. M39 Štolfa, Štěpán (1998, CZE) Spartak Police nad Metují O20F: 1460 1460
328. M39 Zapalač, Martin (1986, CZE) Whirlpool Ski Racing KR25: 1460 1460
329. Z39 Bastlová, Dagmar (1989, CZE) KS30F: 854, KS30C: 592 1446
330. M49 Kuře, Petr (1975, CZE) O20F: 1445 1445
331. Z18 Sásková, Tereza (2000, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30F: 1445 1445
332. Z39,30 Zelenková, Šárka (1987, CZE) Silvini Madshus Team KS30C: 1445 1445
333. M39 Daněk, Jan (1983, CZE) Repasport O20F: 762, KR25: 678 1440
334. M49,30 Balák, Martin (1970, CZE) Bruslárna.cz O20C: 806, KS30C: 632 1438
335. M49 Panák, Jaroslav (1968, CZE) Rehab-Fit Kvasice KR10: 1430 1430
336. M69,10 Pilc, Oldřich (1951, CZE) TJ Švýcárna O10: 1430 1430
337. M18,20 Šír, Vladimír (1999, CZE) KASPER SWIX TEAM O20C: 1430 1430
338. M69 Kráčalík, Jiří (1954, CZE) OUTDOORFILMS OSTRAVA O20C: 802, KR25: 620 1422
339. Z39,10 Bátová, Marcela (1981, SVK) TJ Radlice O10: 1415 1415
340. M18,20 Bořil, Šimon (2001, CZE) Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou O20C: 1415 1415
341. Z18 Havranová, Kateřina (2001, CZE) KR10: 1415 1415
342. M49 Jančák, Oldřich (1969, CZE) KR25: 1415 1415
343. M39 Pliska, Jiří (1981, CZE) Silvini Madshus Team KS30F: 1415 1415
344. M59,10 Selník, Miroslav (1961, CZE) Extreme sport club Selník KS10: 1415 1415
345. M49,30 Šimek, Pavel (1971, CZE) Praha 3 KS30C: 1415 1415
346. M69,30 Rauchfuss, Jiří (1948, CZE) KKL Hlinsko O20C: 812, KS30C: 598 1410
347. Z49,30 Reischigová, Petra (1977, CZE) O20C: 844, KS30C: 558 1402
348. M39 Jarecki, Sebastian (1980, POL) skipol.pl TEAM KR25: 1400 1400
349. Z39,10 Krejčíková, Edita (1996, CZE) RAUL! KS10: 1400 1400
350. M59 Kuhn, Viktor (1962, CZE) Olfin car - ski team O20F: 1400 1400
351. M49,10 Moník, Milan (1969, CZE) MT Smiřice O10: 1400 1400
352. Z49,17,5 Rejzková, Helena (1972, CZE) Eleven Eintracht Braunschweig JN17: 1400 1400
353. M39 Ševčík, Martin (1990, CZE) KR10: 1400 1400
354. Z49,10 Antošová, Gabriela (1975, CZE) Chrámový sbor Rosice-Neslovice O10: 1385 1385
355. M39 Buriánek, Tomáš (1989, CZE) Žižkovský tygři O20F: 1385 1385
356. M39,10 Karpíšek, Dušan (1983, CZE) Šrot Tým Kunžak KS10: 1385 1385
357. Z39,17,5 Preislerová, Karolína (1994, CZE) Mercedes Benz Salomon team JN17: 1385 1385
358. M39 Vaculík, Radek (1988, CZE) KR10: 1385 1385
359. M49,10 Dvořák, Jan (1976, CZE) KS10: 1370 1370
360. Z49,10 Hamplová, Michaela (1974, CZE) O10: 1370 1370
361. M39 Kittel, Marek (1990, CZE) Mercedes-Benz Salomon Team KR25: 1370 1370
362. M49 Oberlander, Jan (1975, CZE) TJ Sokol Senohraby KS30F: 1370 1370
363. M59,30 Zástěra, Tomáš (1964, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30C: 1370 1370
364. M49 Bosák, Aleš (1968, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 1355 1355
365. M49,20 Kuře, Pavel (1972, CZE) O20C: 1355 1355
366. M39,17,5 Ponke, Radek (1978, CZE) Koruna Kolín JN17: 1355 1355
367. M39,30 Teplý, Ondřej (1978, CZE) HISPORT Team KS30C: 1355 1355
368. Z39,10 Vávrová, Marie (1997, CZE) KS10: 1355 1355
369. M39 Götz, Adam (1997, CZE) Olfin car - ski team O20F: 1340 1340
370. M69 Jankech, Pavol (1957, SVK) AURA LOGIS Považská Bystrica KR25: 1340 1340
371. M39,10 Kaliba, Jan (1983, CZE) KS10: 1340 1340
372. Z39,10 Smržová, Kristýna (1989, CZE) O10: 1340 1340
373. Z59 Urbánková, Zuzana (1960, CZE) KR10: 1340 1340
374. M39 Vepřek, Jiří (1979, CZE) O20C: 798, KR25: 532 1330
375. Z39 Adamová Kožíšková, Anna (1986, CZE) Mercedes-Benz Atomic team O20F: 1325 1325
376. M59 Chrkavý, Milan (1959, svk) KR10: 1325 1325
377. M18 Malý, Matěj (2000, CZE) sokol růžďka KR25: 1325 1325
378. M49,10 Stránský, Tomáš (1975, CZE) O10: 1325 1325
379. M49,10 Zeman, Radim (1971, CZE) Šrottým Kunžak KS10: 1325 1325
380. Z39,30 Maršálková, Eva (1984, CZE) Craftholic Team O20C: 784, KS30C: 540 1324
381. M39,30 Sosna, Mojmír (1984, CZE) TJ Radlice O20C: 782, KS30C: 538 1320
382. M49,10 Hamernik, Zdeněk (1973, CZE) AC Buk KS10: 1310 1310
383. M49,17,5 Havlík, Robert (1976, CZE) Jablonec nad Nisou JN17: 1310 1310
384. M70,20 Jirásek, Miroslav (1947, CZE) PAVLIŠOV O20C: 1310 1310
385. M39 Pavlík, Matouš (1988, CZE) SPORTICUS team O20F: 1310 1310
386. M49,30 Procházka, Pavel (1970, CZE) SDH Vanov KS30C: 1310 1310
387. M49 Sak, Václav (1973, SVK) KR10: 1310 1310
388. Z49,10 Stránská, Anna (1976, CZE) O10: 1310 1310
389. M49,30 Altman, Martin (1976, CZE) Píseklaufteam, Lezetop KS30C: 1295 1295
390. Z18 Brodová, Kateřina (2006, CZE) ZŠ Videčská KR10: 1295 1295
391. M49,10 Janák, Pavel (1975, CZE) KS10: 1295 1295
392. M49 Ježek, Tomáš (1973, CZE) SPORTICUS team O20F: 1295 1295
393. M49,20 Kronika, Miroslav (1971, CZE) www.SPORTeM.info O20C: 1295 1295
394. M49,17,5 Šperl, Martin (1975, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 1295 1295
395. Z49,10 Šretrová, Kristýna (1977, CZE) Farma Tuček - Adršpach O10: 1295 1295
396. M49 Trošok, Lubomír (1969, SVK) LK SE VE Dobšiná KR25: 1295 1295
397. Z39,30 Novotná, Helena (1981, CZE) SOS Jindřichův Hradec KS30C: 656, JN17: 630 1286
398. Z59 Brodová, Magda (1966, CZE) KR10: 1280 1280
399. M49 Kubec, Jiří (1977, CZE) Cyklo Tony O20F: 1280 1280
400. Z39,10 Mynářová, Kristina (1986, BGR) KS10: 1280 1280
401. M39 Podmolík, Josef (1997, CZE) Jiskra Otrokovice KR25: 1280 1280
402. M49,17,5 Poluha, Luboš (1975, CZE) RF Bikes Benátky JN17: 1280 1280
403. M18,10 Tuček, Matěj (2012, CZE) Farma Tuček - Adršpach O10: 1280 1280
404. M39,30 Pavlík, Petr (1980, CZE) SC Horní Jelení KS30C: 662, JN17: 616 1278
405. Z59 Besedova, Lenka (1961, CZE) KR10: 1265 1265
406. Z49,10 Bílá, Jarmila (1968, CZE) KS10: 1265 1265
407. M39,30 Bořil, Tomáš (1988, CZE) INNOFREIGHT KS30C: 1265 1265
408. M39 Jakeš, Martin (1980, CZE) KR25: 1265 1265
409. M39,10 Tuček, Jaroslav (1987, CZE) Farma Tuček - Adršpach O10: 1265 1265
410. M39,17,5 Zeman, Lukáš (1984, CZE) Jablonec nad Nisou JN17: 1265 1265
411. M18 Borunský, Matěj (2006, CZE) ZŠ Chlebičov KR10: 1250 1250
412. M49,30 Havel, Aleš (1969, CZE) tkf KS30C: 1250 1250
413. M18,17,5 Kaloš, Sebastian (1999, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 1250 1250
414. M49 Kráčmar, Vlastimil (1974, CZE) Wikov O20F: 1250 1250
415. M39 Paděra, Martin (1990, CZE) KS30F: 1250 1250
416. M59,10 Sobota, Martin (1964, CZE) Sokol Plzeň III. - Bory KS10: 1250 1250
417. M69,20 Tempír, František (1949, CZE) Sokol Štíty O20C: 1250 1250
418. M39,30 Hála, Tomáš (1987, CZE) Geosan Ski Team KS30C: 660, JN17: 584 1244
419. M59 Kukol, Jindřich (1965, CZE) KR25: 622, KS30C: 618 1240
420. M49,20 Dykast, Robert (1976, CZE) KKL Hlinsko O20C: 1235 1235
421. M18,10 Hamernik, Daniel (2000, CZE) AC Buk KS10: 1235 1235
422. M39,17,5 Klapka, Štěpán (1980, CZE) Holák JN17: 1235 1235
423. M39 Kropáček, Matěj (1989, CZE) Sokol Písek KS30F: 1235 1235
424. M49 Musil, Petr (1971, CZE) Všetulské bajk tým KR10: 1235 1235
425. M49,30 Nosek, Martin (1974, CZE) USK Slávie Ústí nad Labem KS30C: 1235 1235
426. M49 Rýdl, Dušan (1974, CZE) SKI KLUB Valašské Meziříčí KR25: 1235 1235
427. M39,30 Friček, Martin (1979, CZE) USK FEL Praha KS30C: 1220 1220
428. M49,17,5 Patkoló, Štefan (1974, CZE) Cyklopoint Jičín JN17: 1220 1220
429. Z49 Poneková, Henrieta (1973, SVK) Žabka Čadca KR10: 1220 1220
430. M39 Gargulák, Petr (1991, CZE) Sportakus z.s. KR25: 1205 1205
431. Z59 Herzogová, Edita (1966, CZE) KR10: 1205 1205
432. M39,30 Landovský, Tomáš (1991, CZE) Pivní roztocká strana KS30C: 1205 1205
433. M39 Neuwirth, Petr (1991, CZE) Dopravka ČVUT KS30F: 1205 1205
434. M39,17,5 Peteráč, Zdeněk (1978, CZE) VLI JN17: 1205 1205
435. M39,10 Barnat, David (1992, CZE) KS10: 1190 1190
436. M69 Fišnar, St. Jiří (1950, CZE) Atlas Craft Team KR25: 1190 1190
437. M39 Ježák, Roman (1994, CZE) Rehab-Fit Kvasice KR10: 1190 1190
438. M39,17,5 Michek, David (1998, CZE) Glede Team JN17: 1190 1190
439. M59 Petržela, Pavel (1963, CZE) KASPER SWIX TEAM O20F: 1190 1190
440. Z18,20 Meierová, Bára (2002, CZE) Spartak Police nad Metují O20C: 1175 1175
441. M39,17,5 Pacina, Jan (1994, CZE) KL sport Děčín JN17: 1175 1175
442. M59,30 Petrou, Jan (1964, CZE) SKI Velešín KS30C: 1175 1175
443. M59 Senohrábek, Jan (1959, CZE) KR10: 1175 1175
444. M49,10 Skořepa, Radek (1974, CZE) TJ Sokol Senohraby KS10: 1175 1175
445. M49 Ščerba, Marek (1969, CZE) Duke Corporation O20F: 1175 1175
446. M59 Vašut, Vladimír (1967, CZE) Vašutův Dvůr KR25: 1175 1175
447. Z39,17,5 Blažková, Lenka (1988, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 1160 1160
448. Z49 Havranová, Jindřiška (1973, CZE) KR10: 1160 1160
449. M49 Najdek, Robert (1976, CZE) TJ Dolní Moravice KR25: 1160 1160
450. M49,20 Ptáček, Miloš (1970, CZE) Wikov O20C: 1160 1160
451. Z59,10 Spilková, Jana (1959, CZE) TJ Sokol Senohraby KS10: 1160 1160
452. M39,20 Ehler, Tomáš (1981, CZE) VSK Humanita Praha O20C: 1145 1145
453. Z49,10 Hamerníková, Hana (1973, CZE) AC Buk KS10: 1145 1145
454. Z18 Kovalčíková, Alena (2007, CZE) ZŠ-Stěbořice KR10: 1145 1145
455. M49 Pulda, Václav (1969, CZE) Mercedes-Benz Atomic team KR25: 1145 1145
456. M18,17,5 Saska, Matěj (2002, CZE) SKP Kornspitz Jablonec JN17: 1145 1145
457. M39,30 Voldřich, Jan (1994, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30C: 1145 1145
458. M49 Kušička, Josef (1976, CZE) ČHTM KS30C: 576, KR25: 558 1134
459. Z39,10 Berkovcová, Klára (1990, CZE) KS10: 1130 1130
460. M18 Maryška, Jan (2002, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 1130 1130
461. M59,30 Tůma, Jaroslav (1963, CZE) Sk Ego Šindlovy Dvory KS30C: 1130 1130
462. M59 Vacullík, Miloš (1962, CZE) KR10: 1130 1130
463. Z39,30 Kreuzigerová, Tereza (1997, CZE) Ski Sokol Stachy KS30C: 1125 1125
464. M49 Leitner, Ondřej (1971, CZE) KR25: 1125 1125
465. Z39 Urbánková, Kateřina (1987, CZE) KR10: 1125 1125
466. M39,30 Holý, Štěpán (1980, CZE) Geosan Ski Team KS30C: 1120 1120
467. M18,10 Kala, Tomáš (2007, CZE) Báječné děti v běhu KS10: 1120 1120
468. M59 Kawulok, Piotr (1964, POL) Grodziec Slaski KR25: 1120 1120
469. M39 Pechek, Jan (1994, CZE) Vlasenice O20F: 1120 1120
470. Z49 Studenská, Světla (1977, CZE) KR10: 1120 1120
471. M59,20 Trojan, Josef (1961, CZE) Troma O20C: 1120 1120
472. M39,17,5 Dvořák, František (1979, CZE) Ski Zoufalci JN17: 1115 1115
473. Z49 Lichnovská, Radka (1970, CZE) KR10: 1115 1115
474. M59 Machula, František (1967, CZE) Ski Kutiska KR25: 1115 1115
475. M39 Mráz, Josef (1991, CZE) Dopravka ČVUT KS30F: 1115 1115
476. Z18 Benešová, Nikol (1999, CZE) Redpoint Eleven Teplice O20F: 1110 1110
477. Z39,30 Hnátková, Tereza (1992, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 1110 1110
478. M39,17,5 Kupr, Jan (1985, CZE) Mercedes Benz Salomon team JN17: 1110 1110
479. Z39 Nyvltova, Pavlina (1984, CZE) KR10: 1110 1110
480. M69 Tománek, Pavel (1955, CZE) Lkve Veřovice KR25: 1110 1110
481. Z39,17,5 Balounová, Jana (1982, CZE) Czech Apnea Team JN17: 1105 1105
482. M39 Chalupa, Daniel (1989, CZE) Veslaři Bohemians O20F: 1105 1105
483. M59 Jindra, David (1960, CZE) KR25: 1105 1105
484. Z39 Radochová, Jana (1988, CZE) KR10: 1105 1105
485. M49,30 Šmolík, Jan (1975, CZE) Promile Team KS30C: 1105 1105
486. M39 Černohorský, Václav (1988, CZE) NEGROMONT KR25: 1100 1100
487. M18 Havran, Vít (2003, CZE) KR10: 1100 1100
488. M39,17,5 Procházka, Libor (1987, CZE) Klub Larse Heletága JN17: 1100 1100
489. Z39,10 Riklová, Lenka (1987, CZE) KS10: 1100 1100
490. Z49 Stoklasová, Eva (1975, CZE) Kasper Swix Team Trutnov O20F: 1100 1100
491. M39 Justa, Pavel (1987, CZE) OK 99 Hradec Králové O20F: 1095 1095
492. M70+ Kremel, Jan (1947, cze) KR10: 1095 1095
493. M18,17,5 Preissler, Tomáš (2003, CZE) TJ Sokol Skuhrov JN17: 1095 1095
494. M49 Somerlik, Ryszard (1976, POL) SKOCZÓW KR25: 1095 1095
495. Z39,20 Václavková, Bára (1991, CZE) TJ Sokol Nové Sady O20C: 1095 1095
496. M59 Gargulák, Michal (1966, CZE) Sportakus KR25: 1090 1090
497. M18 Kovalčík, Petr (2009, CZE) ZŠ-Stěbořice KR10: 1090 1090
498. M49,17,5 Kráčalík, Martin (1977, CZE) Roštáci od soutoku JN17: 1090 1090
499. Z49 Krausová, Darina (1974, SVK) AKEZ Kopřivnice O20F: 1090 1090
500. M59 Martínek, Jan (1963, CZE) TK Vyšehrad Praha KS30F: 1090 1090
501. Z39,17,5 Dupalová, Dominika (1988, CZE) Lokalblok JN17: 1085 1085
502. M18 Jelinek, Jakub (2006, CZE) OBO OPAVA KR10: 1085 1085
503. M39,20 Kroutill, Ondrej (1993, CZE) O20C: 1085 1085
504. M49,30 Michálek, Martin (1975, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 1085 1085
505. M39 Plaček, Adam (1985, CZE) Klub spřízněných duší KR25: 1085 1085
506. M49 Pross, Roman (1977, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 1085 1085
507. M39 Kocián, Robert (1988, cze) Dušná.NET KR25: 1080 1080
508. Z39,17,5 Němečková, Eliška (1997, CZE) Glede Team JN17: 1080 1080
509. M70+ Šorel, Petr (1946, CZE) KČT Neratovice KR10: 1080 1080
510. M39 Zavřel, Jakub (1996, CZE) USK Praha - kanoistika O20F: 1080 1080
511. M39 Bogar, Radek (1989, CZE) KR25: 1075 1075
512. M39,17,5 Mach, Matěj (1998, CZE) KVM 1881 JN17: 1075 1075
513. M39,20 Petruš, Lubomír (1990, CZE) EthicSport - sportovní výživa O20C: 1075 1075
514. M59 Dzurák, Václav (1958, SVK) KR10: 1070 1070
515. M39 Filkorn, Roman (1983, CZE) Couvade syndrom team KR25: 1070 1070
516. M39 Landovský, Jakub (1996, CZE) KS30F: 1070 1070
517. Z39,17,5 Pindíkova, Gabriela (1987, CZE) JN17: 1070 1070
518. M49,30 Šindelář, Karel (1977, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 1070 1070
519. M49,20 Trdla, Tomáš (1969, CZE) Sokol Skuhrov O20C: 1070 1070
520. M18 Bedrník, Matěj (2000, CZE) TJ Sokol Senohraby KS30F: 1065 1065
521. M59 Morávek, Aleš (1964, CZE) Redpoint Pearl iZUMi O20F: 1065 1065
522. M49 Petrů, Radim (1971, CZE) Sport-kola- Boskovice KR25: 1065 1065
523. M18 Skála, Tomáš (2004, CZE) Orli Ostrava KR10: 1065 1065
524. M69,30 Zeller, Zbyněk (1955, CZE) ČSK Vysoké nad Jizerou KS30C: 1065 1065
525. M49 Česenek, Zbyšek (1968, CZE) Spartak Police nad Metují O20F: 1060 1060
526. M69 Krkoška, Štěpán (1950, CZE) Ostravice KR25: 1060 1060
527. Z39,17,5 Pospíšilová, Karolína (1996, CZE) Glede Team JN17: 1060 1060
528. M18 Skála, Ondřej (2006, CZE) Orli Ostrava KR10: 1060 1060
529. M39,30 Začal, Martin (1981, CZE) Waxmen KS30C: 1060 1060
530. M49,17,5 Holemý, Libor (1973, CZE) Valaští bajkeři MRX JN17: 1055 1055
531. M18 Kotrla, Josef (1999, CZE) KB Rožnov KR25: 1055 1055
532. M59 Skála, Jiří (1962, CZE) Orli Ostrava KR10: 1055 1055
533. Z18 Smažíková, Petra (1999, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 1055 1055
534. M49 Chuděj, Tomáš (1974, CZE) SKI KLUB RAZULA KR25: 1050 1050
535. M49,20 Klaus, Michal (1969, CZE) Praha O20C: 1050 1050
536. M39 Lysczas, Václav (1985, CZE) LK Medvěd KS30F: 1050 1050
537. Z39 Skálová, Markéta (1981, CZE) Orli Ostrava KR10: 1050 1050
538. M39,17,5 Zahradník, Tadeáš (1997, CZE) Vlásenický páni JN17: 1050 1050
539. Z60+ Benešová, Vlasta (1951, CZE) Lukovští laufeři KR10: 1045 1045
540. M49,17,5 Hamr, Karel (1977, CZE) Rohozec Kolín JN17: 1045 1045
541. M49 Šinkora, Libor (1972, CZE) TT Ski ASK Blansko KS30F: 1045 1045
542. M59 Širůček, Jaromír (1962, CZE) ARECO Hradec Králové O20F: 1045 1045
543. Z39 Urbanovská, Aneta (1987, CZE) Ekonom Praha - žižkovský tygři KR25: 1045 1045
544. M39 Rais, Michael (1991, CZE) KS30C: 546, KR25: 498 1044
545. M39 Fátor, Hynek (1997, CZE) KASPER SWIX TEAM O20F: 1040 1040
546. M49 Fekete, František (1968, SVK) Nbs KS30F: 1040 1040
547. Z39,17,5 Hrdličková, Eva (1991, CZE) JN17: 1040 1040
548. M39 Hyrnik, Wojciech (1981, POL) KR25: 1040 1040
549. Z39,20 Kacířová, Svatoslava (1981, CZE) ČEPS, a.s. O20C: 1040 1040
550. Z49 Cahlíková, Kateřina (1976, CZE) KR10: 1035 1035
551. M39 Fraňo, Michal (1981, CZE) Race Space KS30F: 1035 1035
552. M69,20 Jiráska, Jan (1956, CZE) Králíky O20C: 1035 1035
553. M39,17,5 Kubát, Jiří (1978, CZE) Kolín JN17: 1035 1035
554. M49 Muller, Libor (1972, CZE) TJ Jiskra Otrokovice KR25: 1035 1035
555. Z60 Paulů, Blanka (1920, CZE) TJ Maratonstav Úpice O20F: 1035 1035
556. M39 Ďurica, Michal (1989, SVK) DNT SLOVAKIA KR25: 1030 1030
557. M39,17,5 Kosař, Milan (1980, CZE) ČEZSKIING HEROES JN17: 1030 1030
558. M49 Melišík, Jan (1974, CZE) REDPOINT - ELEVEN TEAM O20F: 1030 1030
559. M59,20 Trojan, Stanislav (1966, CZE) Troma O20C: 1030 1030
560. M69,30 Voldřich, Jan (1951, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30C: 1030 1030
561. Z59 Voženílková, Marika (1965, cze) KR10: 1030 1030
562. M39 Franczak, Bartosz (1988, POL) Nabiegowki.com O20F: 1025 1025
563. M69 Plánka, Vojtěch (1948, CZE) KR25: 1025 1025
564. Z39 Vráželová, Lenka (1983, CZE) Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov KR10: 1025 1025
565. M18 Hlaváč, František (2001, CZE) KR25: 1020 1020
566. M39 Juřica, Jan (1982, CZE) Praha KS30F: 1020 1020
567. M70,20 Kuběnka, Vladislav (1947, CZE) Cyklo Stará Ves O20C: 1020 1020
568. M18,30 Pavlásek, Šimon (2002, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30C: 1020 1020
569. M59,17,5 Tišer, Robert (1962, CZE) JN17: 1020 1020
570. M49 Horáček, Martin (1975, CZE) Vivatsport team KR25: 1015 1015
571. M69 Kavka, Tomáš (1953, CZE) TJ Jiskra Litomyšl KS30F: 1015 1015
572. M59 Müller, Martin (1962, CZE) UNIQA Jihlava O20F: 1015 1015
573. M49,30 Pavlásek, Zbyněk (1973, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30C: 1015 1015
574. M39,17,5 Zahradník, Tomáš (1991, CZE) Vlásenický páni JN17: 1015 1015
575. M39,17,5 Dupal, Kryštov (1991, CZE) JN17: 1010 1010
576. M49,30 Soukenka, Tomáš (1972, CZE) TOMS KS30C: 1010 1010
577. M39 Videcký, Karel (1981, cze) Max Cursor KR25: 1010 1010
578. M59 Bystroň, Vilém (1966, cze) KR25: 1005 1005
579. M39,20 Kaipr, Aleš (1985, CZE) SK Horní Maxov O20C: 1005 1005
580. M39 Král, Václav (1982, CZE) SK Severka Šumperk O20F: 1005 1005
581. Z39,17,5 Kuprová, Klára (1981, CZE) Mercedes Benz Salomon team JN17: 1005 1005
582. M39,30 Gregar, Martin (1978, CZE) Lysá nad Labem KS30C: 1000 1000
583. M18,17,5 Keller, Štěpán (1999, CZE) KVM1881 JN17: 1000 1000
584. M49,20 Vencl, David (1976, CZE) O20C: 1000 1000
585. M39 Ambruz, Martin (1979, CZE) KR25: 995 995
586. M39 Blažek, Jan (1984, CZE) KS30F: 995 995
587. M39,30 Černý, Ondřej (1985, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 995 995
588. M39,17,5 Linhart, Matěj (1987, CZE) A team JN17: 995 995
589. Z18 Štefková, Jitka (1999, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 995 995
590. M18,17,5 Hankovec, Hugo Matěj (2002, CZE) OK Kamenice JN17: 990 990
591. M70,20 Hanuš, Jan (1944, CZE) Mikenopa Praha O20C: 990 990
592. M49 Svoboda, Miroslav (1977, CZE) KS30F: 990 990
593. M39 Krátký, Štěpán (1995, CZE) O20F: 985 985
594. M39 Moureček, Michael (1980, CZE) FESTKA KS30F: 985 985
595. Z59,17,5 Ressner, Jana (1959, CHE) JN17: 985 985
596. M39,20 Šauer, Ivo (1983, CZE) Zbýšov O20C: 985 985
597. M39,30 Voldřich, Petr (1978, CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk KS30C: 985 985
598. M59 Vysocký, Radim (1964, CZE) Opavský sportovní klub KR25: 985 985
599. M39 Hornych, Vena (1978, CZE) Sportchallenge Timing O20F: 980 980
600. M59,30 Jebavý, Pavel (1965, CZE) KASPER SWIX TEAM KS30C: 980 980
601. M69,20 Kukula, Zdenek (1950, CZE) Staviva Emko Šumperk O20C: 980 980
602. M49,17,5 Preissler, Tomáš (1970, CZE) Sokol Skuhrov JN17: 980 980
603. M39 Sábl, Jiří (1983, CZE) KR25: 980 980
604. M49,30 Batuna, Adam (1976, CZE) KS30C: 975 975
605. Z39,17,5 Havelcová, Blanka (1981, CZE) JN17: 975 975
606. M39 Rusý, Tomáš (1993, CZE) VSŠK MFF UK Praha O20F: 975 975
607. M49,30 Deml, Marek (1974, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 970 970
608. Z18 Chudějová, Markéta (2000, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 970 970
609. M49,20 Šabata, Milan (1974, CZE) Lukavice O20C: 970 970
610. M49,17,5 Špíšek, Radek (1975, CZE) Liščí pacička JN17: 970 970
611. Z39,17,5 Matoušková, Michaela (1997, CZE) BTK EURO BIKE Praha JN17: 965 965
612. M39 Svoboda, Jaroslav (1980, cze) Dolní Moravice KR25: 965 965
613. Z39,17,5 Doubková, Zuzana (1984, CZE) JN17: 960 960
614. M39 Kučera, Tomáš (1984, CZE) TJ Sokol Vsetín KR25: 960 960
615. M39 Synek, Stanislav (1978, CZE) Lezecký kroužek Prachov O20F: 960 960
616. M69,20 Velkoborský, Miloš (1954, CZE) Ostrava O20C: 960 960
617. M39 Polach, Pavel (1982, CZE) greiner assistec KR25: 955 955
618. M39,30 Sedlák, Aleš (1988, CZE) TJ Magla KS30C: 955 955
619. M49,17,5 Štěpán, Jaroslav (1970, CZE) MAPEI JN17: 955 955
620. M49,17,5 Doktor, Martin (1974, CZE) PROSPORT SEZEMICE JN17: 950 950
621. M39 Henek, Michal (1986, CZE) Sk Radioklub Blansko KS30F: 950 950
622. M39,30 Řezáč, Martin (1982, CZE) Atletiko Frymburk KS30C: 950 950
623. M49 Slavík, Tomáš (1976, CZE) TPe Obeciny KR25: 950 950
624. M49,30 Etrych, Tomáš (1973, CZE) Tj Zentiva KS30C: 945 945
625. M59,20 Hejtmánek, Miloš (1963, CZE) O20C: 945 945
626. M49 Kalous, Petr (1977, CZE) SK Žamberk O20F: 945 945
627. M49 Martinák, Luboš (1969, CZE) SKI KLUB SDH JEZERNÉ KR25: 945 945
628. M49,17,5 Oktábec, Radek (1972, CZE) Chanel racing JN17: 945 945
629. M18,17,5 Beneš, Matěj (2001, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly JN17: 940 940
630. M49 Křenek, Lubomír (1969, CZE) TJ Gumárny Zubří KR25: 940 940
631. M69 Doubek, Josef (1952, CZE) X ski school Strážné O20F: 935 935
632. M70,17,5 Dvořák, František (1947, CZE) JN17: 935 935
633. M49,30 Hájek, Petr (1975, CZE) Mořina KS30C: 935 935
634. M49 Mazoch, Lubomír (1971, CZE) KR25: 935 935
635. M39,17,5 Dupal, Štěpán (1991, CZE) JN17: 930 930
636. M69 Krkoška, Jiljí (1951, CZE) MTB Ondřejník KR25: 930 930
637. M39 Pojman, Tomáš (1979, CZE) Kladiva Pardubice O20F: 930 930
638. M70,20 Semirád, Karel (1947, CZE) Spartak Policd O20C: 930 930
639. M59,30 Zaika, Oleksandr (1963, CZE) KS30C: 930 930
640. M69,30 Holíček, Josef (1956, CZE) Moravští lyžníci KS30C: 925 925
641. M69,17,5 Růžička, Milan (1955, CZE) Technika Praha JN17: 925 925
642. M49 Hájek, Martin (1968, CZE) KVS KS30F: 920 920
643. M39,30 Horner, Jakub (1987, CZE) TJ Magla KS30C: 920 920
644. M49 Kohlíček, Martin (1971, CZE) X ski school Strážné O20F: 920 920
645. M39,17,5 Strnad, Lukáš (1988, CZE) JN17: 920 920
646. M69,20 Vorlický, Zbyněk (1950, CZE) HPBK Praha O20C: 920 920
647. M59 Beseda, Jaroslav (1961, CZE) zasebe KR25: 915 915
648. M18,17,5 Holomoucký, Adam (1999, CZE) DB SCHENKER JN17: 915 915
649. M39,30 Krtička, Jan (1979, CZE) Waxmen KS30C: 915 915
650. M39 Valo, Karel (1978, CZE) Chodovska TVRZ O20F: 915 915
651. M49 Eliáš, Radek (1971, CZE) Ski Sokol Stachy KS30F: 910 910
652. M49 Krejsa, Tomáš (1977, CZE) Mercedes Benz Salomon team O20F: 910 910
653. Z60,20 Pávková, Jana (1957, CZE) Ski Klub Řevnice O20C: 910 910
654. M39,30 Pokorný, Jan (1979, CZE) Bezva běžky CZ KS30C: 910 910
655. M39 Řezníček, Jan (1988, CZE) KR25: 910 910
656. M59,17,5 Hanyš, Oldřich (1959, CZE) Sokol Frýdštejn JN17: 905 905
657. M59,20 Hofman, František (1963, CZE) Fajnlekarna.cz O20C: 905 905
658. M39 Holec, Jaroslav (1979, CZE) CYKLO-SKI klub Polička O20F: 905 905
659. M49 Jurka, Jaroslav (1975, CZE) TJ Gumárny Zubří KR25: 905 905
660. M49,30 Uhlíř, Martin (1968, CZE) KS30C: 905 905
661. Z39,17,5 Bezulska, Anna (1978, POL) CT Cadet JN17: 900 900
662. M39,20 Košťál, Miroslav (1987, CZE) Jablka Košťál - Ovocnářská farma O20C: 900 900
663. M39 Turčan, Jakub (1989, SVK) Hory v trenkách KR25: 900 900
664. M59 Kubín, Jiří (1965, CZE) MALBERY OPAVA O20F: 895 895
665. M49,20 Šmída, Oldřich (1976, CZE) TJ Sokol Lhota pod Libčany O20C: 895 895
666. M39,17,5 Zahradník, Petr (1988, CZE) Vlásenický páni JN17: 895 895
667. M49,17,5 Budský, Pavel (1973, CZE) JN17: 890 890
668. M49,20 Čečka, Jiří (1976, CZE) OK Slavia Hradec Králové O20C: 890 890
669. M69 Placzek, Jan (1952, CZE) TJ Dolní Lomna KR25: 890 890
670. M49,30 Tintěra, Tomáš (1977, CZE) BSK Racing Klecany KS30C: 890 890
671. M49,17,5 Neumann, Josef (1974, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly JN17: 885 885
672. M39 Ploc, Jaroslav (1984, CZE) SK Kola Víšek O20F: 885 885
673. M59,30 Šimeček, Tomáš (1966, CZE) TJ Velká Losenice KS30C: 885 885
674. M39 Forman, David (1993, CZE) Žižkovský tygři - EKONOM Praha O20F: 880 880
675. M39,20 Krejsa, Martin (1980, CZE) KUS Sopotnice O20C: 880 880
676. M59,30 Lhotský, Petr (1960, CZE) SK Louky KS30C: 880 880
677. M49 Mádr, Pavel (1969, CZE) Mádr team KR25: 880 880
678. M39,17,5 Tomis, Adam (1982, CZE) JN17: 880 880
679. M49,30 Bezecný, Robert (1977, CZE) KS30C: 878 878
680. M59 Galík, Pavel (1961, CZE) Sk Vranov KR25: 878 878
681. Z39,20 Melounová, Anežka (1985, CZE) O20C: 878 878
682. M39 Vandas, David (1989, CZE) Vk Bohemians O20F: 878 878
683. M39,17,5 Vopěnka, Jonathan (1994, CZE) JN17: 878 878
684. M59,17,5 Pacina, Jan (1966, CZE) HK Sokol Bělá JN17: 876 876
685. M39 Šedík, Pavel (1985, CZE) HBK Kyjov KR25: 876 876
686. M39 Šimurda, Ivo (1983, CZE) O20F: 876 876
687. M39 Šindelář, Miroslav (1995, CZE) O20F: 874 874
688. M39 Velfl, Martin (1996, CZE) KS30F: 874 874
689. M39 Moureček, Vladislav (1985, CZE) Svišťů KS30F: 872 872
690. M59,20 Nosek, Milan (1964, CZE) Náchod O20C: 872 872
691. M69 Pechek, Vladimír (1957, CZE) Vlasenice O20F: 872 872
692. M49 Sobotka, Jiří (1973, CZE) kubiami KR25: 872 872
693. M49,17,5 Bezulski, Michal (1971, POL) CT Cadet JN17: 870 870
694. M49,30 Kotlán, Viktor (1974, CZE) Moravská klika KS30C: 870 870
695. Z49 Lošťáková, Ivana (1977, CZE) OOB Teplice KS30F: 870 870
696. M18 Panovec, Kryštof (2000, CZE) Nordic Skicentrum Vsacký Cáb KR25: 870 870
697. M39 Hejtmánek, Marek (1997, CZE) SPORTON ŠUMPERK O20F: 868 868
698. M39,30 Holub, Martin (1978, CZE) Biketime Bulls Písek KS30C: 868 868
699. M49,17,5 Pešta, Martin (1976, CZE) Alset Racing Team JN17: 868 868
700. M49 Píchal, Kamil (1976, CZE) JOCKEY STÁJ VALENCIO KR25: 868 868
701. M59,20 Vacek, Oldřich (1966, CZE) HOBUK O20C: 868 868
702. M59,30 Dubnička, Boris (1966, CZE) KS30C: 866 866
703. Z18,17,5 Kuchařová, Rozálie (2002, CZE) SK Lomnice nad Popelkou JN17: 866 866
704. M39 Panoc, Jan (1993, CZE) O20F: 866 866
705. M39,20 Přerovský, Tomáš (1981, CZE) TJ Tesla Brno O20C: 866 866
706. Z49 Šindelářová, Jitka (1976, CZE) Žižkovský tygři KS30F: 866 866
707. M49 Andrlík, Aleš (1977, CZE) CYKLO-SKI klub Polička O20F: 864 864
708. M39,30 Dvořák, Tomáš (1978, CZE) Kola Ledeč KS30C: 864 864
709. M49,17,5 Kratochvíl, Václav (1977, CZE) TJ Tatran Litovel JN17: 864 864
710. M18 Muller, Tomáš (1999, CZE) TJ Jiskra Otrokovice KR25: 864 864
711. M39,20 Tlučhoř, Milan (1980, CZE) TJ Sokol Lhota pod Libčany O20C: 864 864
712. M69 Fajt, Jan (1951, CZE) Horská služba O20F: 862 862
713. M49,17,5 Hankovec, Petr (1971, CZE) OK Kamenice JN17: 862 862
714. M59,30 Hradecký, Jaroslav (1963, CZE) OK Doksy KS30C: 862 862
715. M49,20 Toman, Radek (1973, CZE) ELO TOMAN s.r.o. O20C: 862 862
716. M70+ Vrana, Dušan (1945, svk) Joggink Klub KR25: 862 862
717. M39,17,5 Jelínek, Petr (1982, CZE) True Winners JN17: 860 860
718. Z39 Kafková, Tereza (1989, CZE) Buffalo KS30F: 860 860
719. M59 Maršík, Vladimír (1967, CZE) KR25: 860 860
720. M49,20 Nedomlel, Martin (1971, CZE) O20C: 860 860
721. Z39 Zuzánková, Tereza (1986, CZE) ELEVEN RUN TEAM O20F: 860 860
722. M69 Dubčák, Zdeněk (1957, CZE) DDT Otrokovice KR25: 858 858
723. M49,17,5 Ludvík, Martin (1977, CZE) A team JN17: 858 858
724. M49,30 Peškař, Petr (1973, CZE) Brdonoš KS30C: 858 858
725. M49 Rymus, Michal (1968, CZE) Sportovniops.cz KS30F: 858 858
726. M49 Sklepník, Jiří (1969, CZE) O20F: 858 858
727. M39 Haas, Jan (1984, CZE) Kasper Swix Team Trutnov O20F: 856 856
728. M18,17,5 Chaloupka, Viktor (2003, CZE) Exit team JN17: 856 856
729. M70,30 Kotrc, Vladimír (1941, CZE) Město Vlachovo Březí KS30C: 856 856
730. Z18 Stinglová, Barbora (2002, CZE) KS30F: 856 856
731. M49,20 Valíček, František (1976, CZE) Šítbořice O20C: 856 856
732. Z59 Vavrysová, Iva (1963, CZE) CRAFT TEAM KR25: 856 856
733. M49,17,5 Chaloupka, Přemysl (1971, CZE) Exit team JN17: 854 854
734. M49 Luňák, Zdeněk (1976, CZE) WWW.VESANI.CZ KR25: 854 854
735. M69,30 Peterka, František (1949, CZE) OK Sokol Troja KS30C: 854 854
736. M49,30 Holub, Radek (1970, CZE) KS30C: 852 852
737. M59,20 Kedzior, Stanislav (1963, CZE) Gorol O20C: 852 852
738. M49 Obluk, Ondřej (1974, CZE) Ogilvy & Mather KS30F: 852 852
739. Z39 Opočenská, Tereza (1991, CZE) KASPER SWIX TEAM O20F: 852 852
740. Z39,17,5 Valsová, Zuzana (1997, CZE) KVM 1881 JN17: 852 852
741. M39 Císař, Jan (1985, CZE) Prague Beach Team KS30F: 850 850
742. Z39,20 Podlešáková, Markéta (1978, CZE) SKI Mapos O20C: 850 850
743. Z18 Trošoková, Kristína (1999, SVK) KBL JASNÁ KR25: 850 850
744. M49,17,5 Bouček, Jan (1976, CZE) Swix, Madshus JN17: 848 848
745. M39,30 Knapp, Kryštof (1997, CZE) Facson KS30C: 848 848
746. Z39,20 Petruš, Michaela (1990, CZE) AZ Ekotherm Šumperk O20C: 848 848
747. M39 Preininger, Luděk (1980, CZE) KOB Dobruška O20F: 848 848
748. M59 Videcký, Karel (1959, cze) KR25: 848 848
749. M49 Čáp, Ondřej (1974, CZE) ČEZ O20F: 846 846
750. M39 Dobeš, Václav (1989, CZE) KR25: 846 846
751. M49,17,5 Holánek, Martin (1975, CZE) Borci zdar ! JN17: 846 846
752. M39,20 Mikeska, Daniel (1986, CZE) Beskydští tygři O20C: 846 846
753. M39,30 Piloušek, Michal (1989, CZE) XTERRA TEAM HLUBOKÁ n/V. KS30C: 846 846
754. M59,17,5 Krása, David (1961, CZE) Sokol Malá Strana JN17: 844 844
755. M39,30 Kubát, Jan (1984, CZE) Strkan KS30C: 844 844
756. M59 Letavay, Štefan (1960, SVK) Cykloklub Turzovka KR25: 844 844
757. Z39 Nosálová, Lucie (1984, CZE) KS30F: 844 844
758. Z18,17,5 Chaloupková, Hana (2002, CZE) Exit team JN17: 842 842
759. M39,30 Vavák, Michal (1980, CZE) Club deportivo Kutná Hora KS30C: 842 842
760. M39 Vrlík, Filip (1987, cze) Ho Tj Tesla Brno KR25: 842 842
761. M49,30 Mach, Zbyněk (1970, CZE) Oxygen Příbram KS30C: 840 840
762. M59,17,5 Novák, Zdeněk (1964, CZE) DARTEK - Honda, Stihl Beroun JN17: 840 840
763. M59,20 Novotný, Přemysl (1959, CZE) Ski Pastviny O20C: 840 840
764. M69 Šlégr, Jiří (1954, CZE) SK Autorest O20F: 840 840
765. M39 Ďoubal, Jan (1986, CZE) KOB Dobruška O20F: 838 838
766. M49,17,5 Hájek, Tomáš (1971, CZE) Hsc 1971 JN17: 838 838
767. M59 Střelec, Jiří (1965, CZE) KR25: 838 838
768. M59 Velfl, Miroslav (1960, CZE) KS30F: 838 838
769. Z39 Bochenková, Martina (1987, CZE) TJ ČZU Praha O20F: 836 836
770. M59,17,5 Hubner, Martin (1963, CZE) Sokol Skuhrov JN17: 836 836
771. M39,20 Koutný, Miloš (1979, CZE) SDH Rájec O20C: 836 836
772. Z39 Potočková, Blanka (1983, CZE) KS30F: 836 836
773. Z18,17,5 Belzová, Klára (2001, CZE) Lotte Teplice JN17: 834 834
774. Z39 Drážďanská, Zuzana (1989, CZE) KS30F: 834 834
775. M39,20 Materna, Jiří (1984, CZE) O20C: 834 834
776. M49 Petr, Tomáš (1970, CZE) OMT O20F: 832 832
777. M49 Podešva, Milan (1974, CZE) ZOD Velké Karlovice KR25: 832 832
778. M39 Sihelsky, Michal (1987, CZE) Black Lions Team Praha KS30F: 832 832
779. M49,30 Špína, Martin (1974, CZE) Nilfisk Pro Cycling KS30C: 832 832
780. M69,17,5 Špulák, Ladislav (1949, CZE) Walkers JN17: 832 832
781. M49 Habáň, Martin (1971, CZE) KR25: 830 830
782. M49,17,5 Horák, Ladislav (1974, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly JN17: 830 830
783. M49,20 Prokop, Daniel (1974, CZE) Mito Team O20C: 830 830
784. M39 Adamíra, Jan (1986, CZE) O20F: 828 828
785. Z49,30 Hradecká, Petra (1968, CZE) OK Doksy KS30C: 828 828
786. Z49,17,5 Chaloupková, Dana (1971, CZE) Exit team JN17: 828 828
787. M39 Tretera, Marek (1980, cze) KR25: 828 828
788. Z39,17,5 Boučková, Petra (1978, CZE) Swix, Madshus JN17: 826 826
789. M70,20 Pšenička, Jiří (1946, CZE) Pardubice O20C: 826 826
790. M49 Střelec, Petr (1968, CZE) KR25: 826 826
791. M39 Eim, Daniel (1978, CZE) Kroměřížské Bajker KR25: 824 824
792. Z49,17,5 Staskova, Katerina (1977, CZE) Sokol Sobotka JN17: 824 824
793. M59,20 Blažek, Radoslav (1966, CZE) O20C: 822 822
794. M39,30 Dobeš, Jáchym (1996, CZE) SK Slavia Javorná KS30C: 822 822
795. M49 Hrotík, Michal (1968, CZE) Sportovní klub PPD KR25: 822 822
796. Z39,17,5 Svobodová, Marta (1985, CZE) JN17: 822 822
797. M39 Šeda, Jiří (1988, CZE) O20F: 822 822
798. M39,17,5 Dumek, Martin (1995, CZE) PROSPORT SEZEMICE JN17: 820 820
799. M59 Kadlečík, Milan (1958, SVK) Žilinská župa KR25: 820 820
800. M59 Pospíšek, Zbyněk (1960, CZE) CRAFT team O20F: 820 820
801. M49,30 Tomek, Martin (1973, CZE) Mělník KS30C: 820 820
802. M39,20 Valíček, Ondřej (1982, CZE) Šítbořice O20C: 820 820
803. M69 Klepárník, Otakar (1957, CZE) CY|KLO-SKI klub Polička O20F: 818 818
804. Z39,17,5 Nasonovová, Jana (1988, CZE) JN17: 818 818
805. M69,20 Rýznar, Miroslav (1953, CZE) Víno Karabina Šumperk O20C: 818 818
806. M49,30 Šerý, Pavel (1971, CZE) Canon KS30C: 818 818
807. M59 Balcar, Tomáš (1967, CZE) Krmelín KR25: 816 816
808. Z39,17,5 Kárová, Zuzana (1990, CZE) Nordic Team JN17: 816 816
809. M39 Pejchal, Petr (1982, CZE) Prague BEARS racing team O20F: 816 816
810. M39 Azeb, Karim (1991, CZE) Borec z Roudničky O20F: 814 814
811. M49,30 Bláha, Tomáš (1969, CZE) Sokol Dřevěnice KS30C: 814 814
812. M49 Hoffmann, Zdeněk (1968, CZE) Hustopeče nad Bečvou KR25: 814 814
813. Z60,20 Jindrová, Jana (1955, CZE) TJ ÚVN Praha O20C: 814 814
814. M39,17,5 Šmíd, Jakub (1982, CZE) TEAM PIONEER Investments - CRAFT JN17: 812 812
815. M39 Števanka, Ladislav (1981, CZE) Atrex Brno O20F: 812 812
816. M49 Žáček, Michal (1970, CZE) Amenity extrem sport KR25: 812 812
817. M59 Bachratý, Pavel (1965, CZE) KR25: 810 810
818. M69,20 Brož, Jiří (1954, CZE) MK Seitl Ostrava O20C: 810 810
819. M69,30 Krajíc, František (1951, CZE) Semily KS30C: 810 810
820. M39 Maňák, Michal (1998, CZE) Černílov O20F: 810 810
821. M49,17,5 Pavlů, Dušan (1974, CZE) ETRIATLON TEAM JN17: 810 810
822. Z18 Chudějová, Andrea (2004, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 808 808
823. M59,20 Nádhera, Petr (1967, CZE) O20C: 808 808
824. M49 Pořízek, Libor (1972, CZE) Vysočina cycling O20F: 808 808
825. M49 Dvořák, Pavel (1972, CZE) TJ Sokol Nové Město nad Metují O20F: 806 806
826. M59,30 Klaška, Pavel (1965, CZE) KS30C: 806 806
827. M69 Stráský, Pavel (1957, CZE) KR25: 806 806
828. Z39,17,5 Šebestová, Michaela (1985, CZE) Šebestová VHS JN17: 806 806
829. M59 Holeček, Petr (1959, CZE) LABE TRI CLUB O20F: 804 804
830. M39,30 Pfeffer, Pavel (1978, CZE) KS30C: 804 804
831. M49,17,5 Šebesta, Vladimír (1977, CZE) Šebestová VHS JN17: 804 804
832. M69 Turček, Miroslav (1954, CZE) Laguna Nový Jičín KR25: 804 804
833. M39,17,5 Dvořáček, Dan (1979, CZE) Sc Aufsetzen Und Durchstarten JN17: 802 802
834. M39,30 Altman, Petr (1982, CZE) Písek Lauf Team KS30C: 800 800
835. M49 Morávek, Petr (1976, CZE) RENOVA RACE TEAM O20F: 800 800
836. M49,20 Štěpánek, Dave (1977, CZE) O20C: 800 800
837. M69 Urbanovský, Pavel (1956, CZE) LK Radhošť KR25: 800 800
838. M39,17,5 Valoušek, Richard (1986, CZE) FC Zličín JN17: 800 800
839. M39 Běhůnek, Svatoslav (1981, CZE) O20F: 798 798
840. Z39 Michálková, Renata (1981, CZE) Slovan Luhačovice KR25: 798 798
841. M59,17,5 Zolman, Petr (1960, CZE) Pstruzi.eu JN17: 798 798
842. Z49,20 Černá, Petra (1977, CZE) Báječné ženy v běhu O20C: 796 796
843. M18 Kašpařík, Matěj (2000, cze) KR25: 796 796
844. M49,17,5 Švestka, Martin (1973, CZE) JN17: 796 796
845. M69,30 Voldřich, Pavel (1953, CZE) Silvini Madshus Team KS30C: 796 796
846. M59,30 Klobouk, Petr (1964, CZE) KS30C: 794 794
847. M18 Mareš, Matěj (2001, CZE) Silvini Madshus Team KR25: 794 794
848. Z39,17,5 Štěpánová, Tereza (1986, CZE) Česká televize JN17: 794 794
849. Z59,20 Mansfeldová, Jana (1966, CZE) O20C: 792 792
850. M39,17,5 Obermajer, Jan (1979, CZE) Česká televize JN17: 792 792
851. M59,30 Řežáb, Rostisav (1965, CZE) Motor České Budějovice KS30C: 792 792
852. Z39 Fanturová, Lenka (1978, CZE) VSK FTVS PRAHA O20F: 790 790
853. M49,17,5 Heller, Andre (1970, DEU) Zittau JN17: 790 790
854. M39 Kotrla, Jaroslav (1989, CZE) SKI Vesník KR25: 790 790
855. M39,20 Nádhera, Jiří (1993, CZE) O20C: 790 790
856. Z49,30 Skořepová, Alena (1975, CZE) TJ Sokol Senohraby KS30C: 790 790
857. M39 Bílík, Petr (1978, CZE) Novatop Lapierre KR25: 788 788
858. M69,20 Kaipr, Jiří (1956, CZE) SK Horní Maxov O20C: 788 788
859. Z39,30 Michálková, Jaroslava (1979, CZE) Žižkovský tygři KS30C: 788 788
860. Z39,17,5 Pešková, Daniela (1983, CZE) WINTERMAN TEAM JN17: 788 788
861. M49,20 Havelka, Jan (1973, CZE) O20C: 786 786
862. Z39,30 Městková, Lucie (1978, CZE) Tempo Praha KS30C: 786 786
863. M49 Stoklasa, Roman (1971, CZE) AKD O20F: 786 786
864. M39 Světlík, Miroslav (1984, CZE) Ho Tj Tesla Brno KR25: 786 786
865. M49,17,5 Špidla, Kryštof (1976, CZE) JN17: 786 786
866. M49 Klásek, Martin (1972, CZE) Bo !!! KR25: 784 784
867. M49,30 Pumpr, Petr (1977, CZE) Písek Lauf Team KS30C: 784 784
868. Z49,17,5 Roubíčková, Lucie (1974, CZE) JN17: 784 784
869. M39 Černohorský, Michal (1985, CZE) O20F: 782 782
870. M69,17,5 Drbohlav, František (1951, CZE) Příšovice JN17: 782 782
871. M18,20 Houdek, Marek (2001, CZE) O20C: 780 780
872. M49 Olbrich, Martin (1971, CZE) Hasiči Jarošov O20F: 780 780
873. M59 Ritter, Rudolf (1964, CZE) Kolo-běžky Brumov-Bylnice KR25: 780 780
874. Z39,17,5 Soukupová, Barbora (1984, CZE) JN17: 780 780
875. M49,20 Houdek, Tomáš (1969, CZE) O20C: 778 778
876. M59 Míl, Tomáš (1965, CZE) O20F: 778 778
877. M49,17,5 Studený, Jaromír (1970, CZE) JN17: 778 778
878. Z49 Štěpánková, Kateřina (1976, CZE) Tesla Brno KR25: 778 778
879. Z49,20 Čeřovská, Monika (1974, CZE) O20C: 776 776
880. M39 Hejda, Jan (1990, CZE) RAUL! KR25: 776 776
881. M69 Krejčí, Petr (1955, CZE) Ostrava - Poruba O20F: 776 776
882. M39,17,5 Sekerák, Juraj (1982, CZE) JN17: 776 776
883. M49,30 Vala, Ferdinand (1973, CZE) KS30C: 776 776
884. M49,17,5 Bičík, Zdeněk (1976, CZE) Famous Fathers Turnov JN17: 774 774
885. M59,30 Klobouk, Jiří (1967, CZE) Sokol Otaslavice KS30C: 774 774
886. Z49,20 Nádherová, Hanka (1968, CZE) O20C: 774 774
887. Z49 Klaudová, Jana (1973, CZE) polom v orlických horách O20F: 772 772
888. M69 Kyselý, Jaroslav (1955, CZE) KR25: 772 772
889. Z49,20 Lepšová, Iva (1974, CZE) O20C: 772 772
890. M49,30 Rabada, Dušan (1971, CZE) KS30C: 772 772
891. M59,30 Janda, Martin (1963, CZE) Sokol Křemže KS30C: 770 770
892. Z59 Pospíšková, Luisa (1959, CZE) CRAFT team O20F: 770 770
893. M39 Šuška, Miroslav (1982, SVK) Wolves bike team Lánska KR25: 770 770
894. M39,17,5 Melničák, Lukáš (1980, CZE) Dlouhá míle JN17: 768 768
895. M49,30 Šebek, Dušan (1972, CZE) SK Horymír Neumětely KS30C: 768 768
896. M59 Šeda, Josef (1964, CZE) O20F: 768 768
897. M59,30 Března, Jiří (1966, CZE) TJ SPARTAK TŘEBÍČ KS30C: 766 766
898. M49 Florek, Miro (1975, SVK) xcsport.sk KR25: 766 766
899. Z39,17,5 Matoušková, Markéta (1996, CZE) BTK EURO BIKE Praha JN17: 766 766
900. M39 Zatloukal, Marek (1989, CZE) Wikov SKI Skuhrov nad Bělou O20F: 766 766
901. Z39 Harastova, Lenka (1986, CZE) HO Tesla Brno O20F: 764 764
902. M49,30 Mach, Martin (1974, CZE) Scorpions KS30C: 764 764
903. M39 Ptáček, Ondřej (1993, CZE) Kolo-běžky Brumov - KR25: 764 764
904. M49,17,5 Sušil, David (1975, CZE) JN17: 764 764
905. M39 Burda, Tomáš (1980, CZE) Mt Klimkovice KR25: 762 762
906. M39,30 Janošek, Michal (1984, CZE) KČT Slečinky Napajedla KS30C: 762 762
907. M39,17,5 Krumpholc, Aleš (1991, CZE) Přístav Neratovice JN17: 762 762
908. M49 Mitáš, Miroslav (1974, CZE) Tenisti z Miloňova KR25: 760 760
909. M39,30 Obermayer, Jan (1982, CZE) Písek KS30C: 760 760
910. M39 Provaznik, Erik (1992, CZE) O20F: 760 760
911. M49,17,5 Šťovíček, Jan (1972, CZE) JN17: 758 758
912. M39 Švestka, Jan (1994, CZE) Ski Team Krásné Pole KR25: 758 758
913. M59,30 Macek, Martin (1964, CZE) S K Finisher KS30C: 756 756
914. Z39,17,5 Jiráková, Petra (1978, CZE) Desná JN17: 754 754
915. M39 Mrkous, David (1997, CZE) Olfin car - ski team O20F: 754 754
916. M49 Stenchlak, Pavol (1969, SVK) Cykloklub Turzovka KR25: 754 754
917. Z39 Gebauerová, Jana (1979, CZE) SK Žabovřesky Brno O20F: 752 752
918. M59,30 Král, Jan (1958, CZE) TSK PRAHA KS30C: 752 752
919. Z49 Michutová, Jana (1972, CZE) Ski Team Krásné Pole KR25: 752 752
920. M49,17,5 Kloz, Vít (1977, CZE) JN17: 750 750
921. M39 Palička, David (1984, CZE) KR25: 750 750
922. Z49,30 Pusíková, Dana (1977, CZE) TK Dobříš KS30C: 750 750
923. M39 Skalický, Filip (1986, CZE) O20F: 750 750
924. M59 Adámek, Vladimír (1961, CZE) O20F: 748 748
925. M69,17,5 Hosák, Milan (1957, CZE) Rajec Allivictus JN17: 748 748
926. M59,30 Bouda, Jan (1964, CZE) Veslařský klub Jiskra Třeboň KS30C: 746 746
927. M49 Fabián, Jiří (1969, CZE) pro radost KR25: 746 746
928. Z18,17,5 Kulíková, Adéla (2002, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 746 746
929. Z18,17,5 Bejvlová, Karolina (2002, CZE) JN17: 744 744
930. M59 Doleček, Libor (1967, CZE) O20F: 744 744
931. M18 Fabián, Jiří (2001, CZE) pro radost KR25: 744 744
932. Z18 Kořenková, Jana (2000, CZE) Gymnázium Jeseník KR25: 742 742
933. M49 Stryk, Rostislav (1972, CZE) Bo !!! KR25: 740 740
934. M49,17,5 Proft, David (1972, CZE) JN17: 738 738
935. M59 Valigura, Pavel (1966, CZE) KR25: 738 738
936. M39,30 Bayerl, Michal (1984, CZE) TK Dobrá Voda u ČB KS30C: 736 736
937. Z39,17,5 Fraňková, Alexandra (1998, CZE) Horoguru JN17: 736 736
938. M49 Korbel, Daniel (1973, CZE) Ho Skrovad O20F: 736 736
939. M49 Maslaňak, Miroslav (1971, CZE) SKI Klokočov KR25: 736 736
940. Z39 Chmelařová, Michaela (1991, CZE) www.chaloupkydestne.cz O20F: 734 734
941. M49,30 Loula, Marek (1974, CZE) Moravská klika KS30C: 734 734
942. M49 Miklík, Pavel (1976, CZE) BIKE TEAM SAZOVICE KR25: 734 734
943. Z49,17,5 Prusíková, Dana (1977, CZE) JN17: 734 734
944. M59,30 Hadrava, Stanislav (1965, CZE) Ski Sokol Stachy KS30C: 732 732
945. M59 Kareš, Jiří (1964, CZE) O20F: 732 732
946. Z49 Kocourková, Petra (1976, CZE) Zděchov KR25: 732 732
947. M39,17,5 Rejnek, Jaroslav (1979, CZE) Tělnice JN17: 732 732
948. M59,30 Drendel, Uwe (1962, DEU) Multisport LOS-Gemeinschaft KS30C: 730 730
949. Z39 Grycová, Veronika (1998, CZE) One Way team KR25: 730 730
950. M70,17,5 Polák, Pavel (1946, CZE) Sj SKI JN17: 730 730
951. M39 Vrťátko, Marek (1992, CZE) Lempl Boys Hořice O20F: 730 730
952. M39,30 Brych, Jiří (1988, CZE) Blaník Strunkovice nad Blanicí KS30C: 728 728
953. M39 Soukup, Ales (1988, CZE) Hýsly KR25: 728 728
954. M18,17,5 Škvor, Adam (2002, CZE) OK Kamenice JN17: 728 728
955. M39,17,5 Hájek, Tomáš (1998, CZE) Hsc 1971 JN17: 726 726
956. M59 Katrňák, Bronislav (1967, CZE) Všetulské bike team KR25: 726 726
957. M39,30 Keclík, Jakub (1991, CZE) FC Semice KS30C: 726 726
958. M18 Olbrich, Martin (2000, CZE) O20F: 726 726
959. M59 Hobik, Miroslav (1965, CZE) garage team service KR25: 724 724
960. M49,30 Rožboud, Pavel (1970, CZE) KS30C: 724 724
961. M39,17,5 Váša, Lukáš (1980, CZE) JN17: 724 724
962. M49,30 Jánský, Pavel (1974, CZE) KS30C: 722 722
963. M49 Karas, Tomáš (1975, CZE) KR25: 722 722
964. Z59 Kulhavá, Jarmila (1967, CZE) SOOB Rychnov nad Kněžnou O20F: 722 722
965. Z59,17,5 Shoppelová, Jana (1967, CZE) Vodáci Kladno JN17: 722 722
966. M59 Gerhard, St. Miroslav (1965, CZE) Běžky Horní Újezd KR25: 720 720
967. Z59,17,5 Klinkerová, Jitka (1964, CZE) JN17: 720 720
968. M59,30 Palouda, Josef (1967, CZE) KS30C: 720 720
969. M18,17,5 Doktor, Felix (2001, CZE) PROSPORT SEZEMICE JN17: 718 718
970. M59,30 Kubeša, Jaroslav (1964, CZE) Brno KS30C: 718 718
971. Z59 Machalická, Libuše (1964, CZE) ALW INDUSTRY OLOMOUC O20F: 718 718
972. Z39 Vavrysová, Barbara (1997, CZE) CRAFT TEAM KR25: 718 718
973. Z59 Hanzlová, Svatava (1966, CZE) PJR Frenštát KR25: 716 716
974. M39 Janda, Martin (1980, CZE) KOB Dobruška O20F: 716 716
975. Z39,17,5 Krakorová, Kristýna (1986, CZE) JN17: 716 716
976. M59 Bekeš, Pavol (1959, SVK) Whirlpool Ski Racing KR25: 714 714
977. M49 Doubravský, Petr (1971, CZE) Sokol Weissberg O20F: 714 714
978. M69,30 Fildán, Ladislav (1955, CZE) Borci zdar Brno CZ KS30C: 714 714
979. M49,17,5 Korčák, Daniel (1973, CZE) JN17: 714 714
980. M59 Havran, Jiří (1963, CZE) KR25: 712 712
981. M49,17,5 Holomoucký, Tomáš (1971, CZE) DB SCHENKER JN17: 712 712
982. Z60,30 Pokorná, Věnceslava (1948, CZE) Atletika Hostivař KS30C: 712 712
983. M39 Skalický, Martin (1985, CZE) O20F: 712 712
984. M39 Bajcár, Štefan (1978, SVK) KR25: 710 710
985. Z49 Čečková, Martina (1977, CZE) OK Slavia Hradec Králové O20F: 710 710
986. M39,17,5 Pechek, Milan (1986, CZE) Vlásenický páni JN17: 710 710
987. M69 Binter, Karel (1951, CZE) LOKO Trutnov O20F: 708 708
988. M49,30 Macháček, Pavel (1969, CZE) KS30C: 708 708
989. M59,17,5 Rozsypal, Pavel (1965, CZE) Ski Waldorf JN17: 708 708
990. M69 Rypl, Rostislav (1955, CZE) Cyklosport Chropyně KR25: 708 708
991. Z39,17,5 Dittrichová, Vendula (1980, CZE) Kamsdětmi.com JN17: 706 706
992. M59 Novák, David (1966, CZE) Atleti v Akci O20F: 706 706
993. M49,30 Šimon, Petr (1976, CZE) KS30C: 706 706
994. M59 Šiška, Pavel (1961, CZE) KR25: 706 706
995. M39,30 Balák, Vojtěch (1987, CZE) SDH Nesvačilka KS30C: 704 704
996. Z60 Černochová, Jaroslava (1947, CZE) PJR O20F: 704 704
997. M39 Vavrúš, Lukáš (1984, SVK) KR25: 704 704
998. M49,30 Bořil, Tomáš (1968, CZE) Žďár nad Sázavou KS30C: 702 702
999. M49 Holík, Pavel (1969, CZE) Mádr Team KR25: 702 702
1000. M69,17,5 Tyl, Jaroslav (1957, CZE) Fatyna JN17: 700 700
1001. M69 Zeman, St. Vladimír (1956, CZE) KR25: 700 700
1002. M59,30 Bohoněk, Miloš (1962, CZE) Ski Klub Neratovice KS30C: 698 698
1003. M59,17,5 Brabec, Pavel (1962, CZE) Hydrotechnik Ski Club JN17: 698 698
1004. M59 Troszok, Radomír (1963, CZE) KR25: 698 698
1005. M39 Čejka, Bořivoj (1980, CZE) Chrudim O20F: 696 696
1006. M49 Decky, Martin (1971, CZE) KR25: 696 696
1007. M49,30 Hloušek, Jiří (1976, CZE) Historic Rally Team, o.s. KS30C: 696 696
1008. M49,17,5 Lichtenberg, Josef (1973, CZE) Vivat Waldorf JN17: 696 696
1009. M49,17,5 Dumek, Oldřich (1968, CZE) JN17: 694 694
1010. M59 Svoboda, Miloslav (1959, CZE) O20F: 694 694
1011. Z39,17,5 Gabrielová, Jitka (1982, CZE) TJ Tanvald JN17: 692 692
1012. M39 Toman, Martin (1989, CZE) Draci Brno KR25: 692 692
1013. M69,30 Brada, Pavel (1954, CZE) Sokol Jihlava KS30C: 690 690
1014. M39,17,5 Rozsypal, Jakub (1988, CZE) TJ Kotva Braník JN17: 690 690
1015. M59 Záruba, Pavel (1965, CZE) KR25: 690 690
1016. M59,30 Bradáč, Richard (1963, CZE) KS30C: 688 688
1017. Z59 Hepnarová, Lenka (1965, CZE) HS Deštné v Orl.hor. O20F: 688 688
1018. Z49 Veselá, Kateřina (1972, CZE) KR25: 688 688
1019. Z59 Botošová, Lenka (1964, CZE) CYKLO-SKI klub Polička O20F: 686 686
1020. M69 Kalivoda, Jiří (1952, cze) KR25: 686 686
1021. Z59,17,5 Neumanová, Iveta (1965, CZE) JN17: 686 686
1022. M59,30 Dobeš, Martin (1963, CZE) Chýnice KS30C: 684 684
1023. Z59 Láníčková, Martina (1964, CZE) Myšáčkova rychlá rota KR25: 684 684
1024. M59 Navrátil, Bohumír (1965, CZE) CY|KLO-SKI klub Polička O20F: 684 684
1025. Z49,17,5 Wańková, Dita (1971, CZE) Vrchlabí JN17: 684 684
1026. M59 Azeb, Nabil (1964, CZE) O20F: 682 682
1027. M49 Doležel, Patrik (1976, cze) BIKE TEAM SAZOVICE KR25: 682 682
1028. Z49,17,5 Smith, Lucie (1973, CZE) Vrchlabí JN17: 682 682
1029. M59,30 Vorel, Jan (1960, CZE) ORLANDO BANANAS KS30C: 682 682
1030. Z59 Chmelařová, Marie (1963, CZE) www.chaloupkydestne.cz O20F: 680 680
1031. M39 Janoš, Roman (1980, CZE) TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM KR25: 680 680
1032. M59,30 Láník, Miroslav (1966, CZE) Sk Mezci KS30C: 680 680
1033. M49,17,5 Sládek, Roman (1972, CZE) JN17: 680 680
1034. M49,17,5 Braun, Petr (1977, CZE) Famous Fathers Turnov JN17: 678 678
1035. Z49,30 Březnová, Ivana (1969, CZE) Třebíč KS30C: 678 678
1036. M39 Hladik, Martin (1988, CZE) Veslaři Bohemians O20F: 678 678
1037. M39,30 Birhanzl, Jiří (1979, CZE) Ski Klub Hřebeč KS30C: 676 676
1038. M18 Hrubý, Jan (2004, CZE) BIATLON BOBRKY VSETÍN KR25: 676 676
1039. M59 Justa, Jaromír (1961, CZE) chaloupka v Deštném O20F: 676 676
1040. M39,17,5 Vild, Václav (1994, CZE) JN17: 676 676
1041. Z59 Andršová, Kateřina (1965, CZE) Triclub Dobruška O20F: 674 674
1042. Z49,17,5 Fojtů, Veronika (1975, CZE) JN17: 674 674
1043. M59,30 Charousek, Jiří (1966, CZE) SK Vrané nad Vltavou KS30C: 674 674
1044. M69 Kaláb, Radoslav (1955, CZE) TJ Dolní Moravice KR25: 674 674
1045. M59 Stavěla, Robert (1966, cze) KPSUK KR25: 672 672
1046. M49,17,5 Tejkal, Karel (1970, CZE) Našich Přátel JN17: 672 672
1047. Z39,17,5 Hejretová, Lenka (1992, CZE) JN17: 670 670
1048. Z59 Kadlecová, Alena (1966, SVK) BK Lysá KR25: 670 670
1049. M59 Langr, Jan (1967, CZE) OK Slavia Hradec Králové O20F: 670 670
1050. M39,30 Špičák, František (1980, CZE) Sokol Čelechovice KS30C: 670 670
1051. M49 Hanáček, Břetislav (1977, CZE) KR25: 668 668
1052. M59,17,5 Soukup, Petr (1962, CZE) Klub Larse Heletága JN17: 668 668
1053. M49,30 Staiger, Zdeněk (1970, CZE) KS30C: 668 668
1054. M49 Tesař, Marek (1976, CZE) RAUL! O20F: 668 668
1055. Z18,30 Březnová, Radka (1999, CZE) TJ SPARTAK TŘEBÍČ KS30C: 666 666
1056. M39 Faltus, Michal (1987, CZE) O20F: 666 666
1057. Z18 Holčáková, Adéla (2004, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 666 666
1058. M49,17,5 Miller, John (1969, USA) JN17: 666 666
1059. M49,30 Franc, David (1975, CZE) AC/DC KS30C: 664 664
1060. M39,17,5 Houška, Jiří (1992, CZE) Vlásenický páni JN17: 664 664
1061. M59 Novák, Ludvík (1967, CZE) TJ Sokol Nová Hradečná KR25: 664 664
1062. Z39 Peterová, Alena (1989, CZE) KOB Dobruška O20F: 664 664
1063. M39,17,5 Fiser, Michal (1983, CZE) JN17: 662 662
1064. M39 Mužík, Jan (1980, CZE) O20F: 662 662
1065. M70+ Talaš, Jan (1946, CZE) Sokol Vsetín KR25: 662 662
1066. Z39,17,5 Luňáková, Hana (1980, CZE) SK Trinity Cheb JN17: 660 660
1067. M59 Žemla, Libor (1965, cze) KPSUK KR25: 660 660
1068. M49,17,5 Černý, Jiří (1969, CZE) SK Trinity Cheb JN17: 658 658
1069. M39 Jurásek, Zdeněk (1980, CZE) O20F: 658 658
1070. Z49,30 Lehnung, Ute (1971, DEU) S.V.Grün - Weis Pirna KS30C: 658 658
1071. M59 Solnický, Ivan (1959, CZE) MBK KR25: 658 658
1072. M39 Jurásek, Pavel (1981, CZE) O20F: 656 656
1073. M59 Mádr, Jaroslav (1962, CZE) Mádr Team KR25: 656 656
1074. Z49 Kizmanová, Regina (1969, CZE) Paddleboard Club Hracholusky O20F: 654 654
1075. Z39 Kretková, Michaela (1987, CZE) MTJ racing team KR25: 654 654
1076. Z18,17,5 Pilná, Bára (2000, CZE) JN17: 654 654
1077. M69,30 Knapp, Petr (1956, CZE) Facson KS30C: 652 652
1078. M49 Ovčáček, Petr (1974, cze) Lukovští laufaři KR25: 652 652
1079. M39,17,5 Špringl, Petr (1985, CZE) JN17: 652 652
1080. Z49,17,5 Rút, Lucie (1974, CZE) JN17: 650 650
1081. M49,30 Sedláček, Kamil (1969, CZE) mako team KS30C: 650 650
1082. M59 Šuráň, Jaroslav (1966, CZE) Horní Lhota pokus KR25: 650 650
1083. M49,17,5 Beneš, Petr (1970, CZE) Skk Spartak Ctyrkoly JN17: 648 648
1084. Z59 Slezáková, Jitka (1963, CZE) TJ Slovan Luhačovice KR25: 648 648
1085. M49,30 Sodomka, Tomáš (1972, CZE) KS30C: 648 648
1086. Z18,30 Spilková, Eliška (2000, CZE) TJ Sokol Senohraby KS30C: 646 646
1087. M39,17,5 Šindelář, Michal (1979, CZE) JN17: 646 646
1088. M49 Žovinec, Milan (1968, CZE) TJ Sokol Nová Hradečná KR25: 646 646
1089. M69 Kotas, Břetislav (1957, CZE) KR25: 644 644
1090. M59,17,5 Nykel, Lumír (1967, CZE) Zbraslav JN17: 644 644
1091. M49,30 Šulc, Miloslav (1974, CZE) KS30C: 644 644
1092. Z49,17,5 Hájková, Tereza (1974, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 642 642
1093. M59 Machula, Zdeněk (1963, CZE) Ski Kutiska KR25: 642 642
1094. M39,30 Páleník, Martin (1979, CZE) Ski novax team KS30C: 642 642
1095. M39,30 Kandl, Petr (1991, CZE) KS30C: 640 640
1096. M39 Novák, Jakub (1987, CZE) KR25: 640 640
1097. Z39,17,5 Tagwerkerova, Linda (1980, CZE) JN17: 640 640
1098. M39 Juřica, Jiří (1985, CZE) KR25: 638 638
1099. Z49,30 Koděrová, Lucie (1977, CZE) KS30C: 638 638
1100. M39,17,5 Němec, Martin (1993, CZE) JN17: 638 638
1101. Z49,17,5 Košťálová, Olga (1977, CZE) Lempl Girls Hořice JN17: 636 636
1102. M49 Ptáček, Josef (1969, CZE) Kolo-běžky Brumov KR25: 636 636
1103. M39,30 Brtna, Daniel (1998, CZE) KS30C: 634 634
1104. M59 Juříček, Radek (1960, CZE) VHS Brno KR25: 634 634
1105. Z49,17,5 Mokrá, Andrea (1974, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 634 634
1106. M59,17,5 Kulík, Michal (1965, CZE) Silvini Madshus Team JN17: 632 632
1107. M39 Kyselý, Tomáš (1984, CZE) KR25: 632 632
1108. M49,30 Kubes, Michal (1973, CZE) DEPRE REPRE 2014 KS30C: 630 630
1109. Z49 Stuchlíková, Martina (1971, CZE) KR25: 630 630
1110. M59,30 Balák, Zdenek (1962, CZE) KS30C: 628 628
1111. M59 Janovsky, Zdenek (1965, CZE) strani KR25: 628 628
1112. Z49,17,5 Králová, Magdalena (1976, CZE) JN17: 628 628
1113. Z49,30 Kotrchová, Iva (1970, CZE) Ski Sokol Stachy KS30C: 626 626
1114. M70+ Kučera, Miloslav (1944, CZE) PJR Frenštát KR25: 626 626
1115. Z59,17,5 Šlechtová, Martina (1966, CZE) Liberec JN17: 626 626
1116. M39 Galík, Gustav (1990, cze) KR25: 624 624
1117. M69,30 Kužel, Josef (1949, CZE) AC TJ Jičín KS30C: 624 624
1118. Z49,17,5 Pilná, Líba (1971, CZE) Turistky JN17: 624 624
1119. M39,17,5 Danda, Michal (1984, CZE) JN17: 622 622
1120. Z39,17,5 Dolejší, Anna (1991, CZE) STS Chvojkovice Brod JN17: 620 620
1121. Z39,30 Vaváková, Helena (1981, CZE) Club deportivo Kutná Hora KS30C: 620 620
1122. Z49,17,5 Hankovcová, Lenka (1970, CZE) OK Kamenice JN17: 618 618
1123. M70+ Zetocha, Jan (1945, CZE) Sokol Kněhyně KR25: 618 618
1124. M59,30 Hála, Jiří (1963, CZE) KS30C: 616 616
1125. M59 Jelínek, Jan (1964, CZE) OBO OPAVA KR25: 616 616
1126. Z39,17,5 Klapková, Veronika (1979, CZE) Holák JN17: 614 614
1127. Z39 Svobodová, Michaela (1978, CZE) VHS Brno KR25: 614 614
1128. M39,30 Růžička, Jakub (1985, CZE) KS30C: 612 612
1129. M49 Ševčík, Vít (1968, CZE) Ski Tequila Turtles Brno KR25: 612 612
1130. M39,17,5 Škoda, Petr (1981, CZE) JN17: 612 612
1131. M59 Hrubý, Marek (1967, CZE) KR25: 610 610
1132. M59,30 Machala, Radomír (1964, CZE) Rapa Brno KS30C: 610 610
1133. M39,17,5 Vild, Josef (1991, CZE) JN17: 610 610
1134. M49,30 Šmíd, Pavel (1970, CZE) Rapa Brno KS30C: 608 608
1135. M69 Turský, Ján (1956, SVK) Code Sport KR25: 608 608
1136. M59,17,5 Brogowski, Filip (1966, CZE) Splendid Skiing Club JN17: 606 606
1137. M39 Hedera, Filip (1981, SVK) Wolves bike team Lánska KR25: 606 606
1138. M69,30 Kačírek, Karel (1957, CZE) Černošice KS30C: 606 606
1139. Z18,17,5 Kvasilová, Klára (2001, CZE) JN17: 604 604
1140. M69 Slavík, František (1951, CZE) Orel Staré Město KR25: 604 604
1141. M39,30 Škarda, Jiří (1980, CZE) KS30C: 604 604
1142. M69,30 Kuběna, Karel (1955, CZE) LK Ledeč nad Sázavou KS30C: 602 602
1143. M59 Kulas, Ladislav (1966, CZE) Sokol Čimelice KR25: 602 602
1144. Z59,17,5 Rydlová, Jarmila (1961, CZE) Running witch JN17: 602 602
1145. M49,17,5 Ulvr, Petr (1977, CZE) pedroso JN17: 600 600
1146. Z39 Větřičková, Andrea (1998, CZE) Slavia Hradec Králové KR25: 600 600
1147. M18 Gaja, Jan Matouš (2004, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 598 598
1148. M39,17,5 Sokol, David (1993, CZE) JN17: 598 598
1149. M39,30 Anderl, Miroslav (1984, CZE) Šrot Tým Kunžak KS30C: 596 596
1150. M39,17,5 Dostálek, Martin (1984, CZE) Příbram JN17: 596 596
1151. M18 Korytář, Martin (2005, CZE) SKB Velké Karlovice KR25: 596 596
1152. M49,30 Košťál, Karel (1972, CZE) Lempl Boys Hořice KS30C: 594 594
1153. M49 Rada, Martin (1974, CZE) Ještěd SkyRace KR25: 594 594
1154. M39,17,5 Rosenbaum, Vít (1979, CZE) Dobříš JN17: 594 594
1155. Z59 Goláňová, Jana (1965, CZE) KR25: 592 592
1156. M39,17,5 Němec, Matěj (1993, CZE) JN17: 592 592
1157. M39,30 Buško, Jan (1979, CZE) Ho-Mi-On KS30C: 590 590
1158. M49,17,5 Obermajer, Jaroslav (1970, CZE) SKIBI Valašské Meziříčí JN17: 590 590
1159. Z39 Třetinová, Kristýna (1985, CZE) KR25: 590 590
1160. M59 Čala, Igor (1964, CZE) KR25: 588 588
1161. M49,17,5 Koutný, Petr (1968, CZE) Hortim JN17: 588 588
1162. M39,30 Špok, Ondřej (1985, CZE) Ho-Mi-On KS30C: 588 588
1163. M49 Hrnčíř, Martin (1971, CZE) AKEZ Kopřivnice KR25: 586 586
1164. M59,30 Kovář, Karel (1961, CZE) Ltp KS30C: 586 586
1165. M39,17,5 Nemeth, Marek (1981, CZE) Mufloni Kunratice JN17: 586 586
1166. M49,30 Kurka, Petr (1972, CZE) KS30C: 584 584
1167. Z39 Novotná, Martina (1988, CZE) TÜV SÜD Rusava bike team KR25: 584 584
1168. Z49,17,5 Holingerová, Soňa (1977, CZE) HO Tisá JN17: 582 582
1169. M39,30 Krch, Michal (1979, CZE) KS30C: 582 582
1170. M49 Vandlicek, Peter (1973, SVK) ZU Zilina KR25: 582 582
1171. M49 Latocha, Tomáš (1968, CZE) KR25: 580 580
1172. Z59,30 Levitnerová, Janka (1964, CZE) S K Finisher KS30C: 580 580
1173. Z59,17,5 Slivkaničová, Ivana (1962, CZE) JN17: 580 580
1174. M39,30 Havel, Ladislav (1987, CZE) TJ Magla KS30C: 578 578
1175. M39,17,5 Novak, Michal (1984, CZE) JN17: 578 578
1176. M49 Slovenčík, Dušan (1969, CZE) KR25: 578 578
1177. M39,17,5 Kalíšek, Jan (1985, CZE) STS Chvojkovice Brod JN17: 576 576
1178. M39 Ondruch, Jaroslav (1980, cze) KR25: 576 576
1179. M49 Habr, Jan (1977, CZE) KR25: 574 574
1180. M39,17,5 Neterda, Filip (1980, CZE) JN17: 574 574
1181. M49,30 Pazdera, Jiří (1969, CZE) Atletika Jižní Město KS30C: 574 574
1182. M39,30 Hrbáček, Petr (1980, CZE) KS30C: 572 572
1183. Z39,17,5 Kohnová, Lenka (1988, CZE) BEHEJBRNO.COM JN17: 572 572
1184. Z49 Podešvová, Alena (1974, CZE) ZOD Velké Karlovice KR25: 572 572
1185. M39,30 Dolejš, Tomáš (1979, CZE) KS30C: 570 570
1186. M39,17,5 Holešovský, Martin (1995, CZE) JN17: 570 570
1187. Z49 Hrabinová, Marcela (1971, CZE) KR25: 570 570
1188. M18 Gryc, Ondřej (2004, CZE) Caballo Blanco KR25: 568 568
1189. Z39,17,5 Kouklíková, Lucie (1991, CZE) JN17: 568 568
1190. M59,30 Ulma, Tomáš (1964, CZE) Praha KS30C: 568 568
1191. Z59,30 Černá, Jolana (1965, BHS) KS30C: 566 566
1192. M49 Gryová, Petra (1974, CZE) Caballo Blanco KR25: 566 566
1193. Z39,17,5 Polanecká, Jana (1985, CZE) JN17: 566 566
1194. Z59,30 Babáková, Helena (1965, CZE) KS30C: 564 564
1195. M70+ Durmon, Petr (1945, CZE) Caballo Blanco KR25: 564 564
1196. M39,17,5 Sitta, Tomáš (1995, CZE) JN17: 564 564
1197. M39,30 Klouda, Filip (1985, CZE) VSK Elektro ČVUT Praha KS30C: 562 562
1198. Z39,17,5 Kouklikova, Klara (1992, CZE) JN17: 562 562
1199. M39 Slavíček, Petr (1990, CZE) Symbio+ BMC KR25: 562 562
1200. M39,30 Jágr, Sáva (1978, CZE) KS30C: 560 560
1201. M69 Otáhal, Jaroslav (1948, cze) Cyklo Mrlínek KR25: 560 560
1202. Z39,17,5 Salajková, Linda (1986, CZE) JN17: 560 560
1203. M49,17,5 Brož, Tomáš (1977, CZE) JN17: 558 558
1204. Z39 Oost, Franciene (1989, NLD) Repasport KR25: 556 556
1205. Z59,17,5 Salajková, Hana (1961, CZE) ČEZ JN17: 556 556
1206. M39,30 Žampach, Lukáš (1981, CZE) senil team KS30C: 556 556
1207. Z39 Burdová, Hana (1980, CZE) KR25: 554 554
1208. M49,30 Matuška, Pavel (1970, CZE) KS30C: 554 554
1209. Z49,17,5 Polednová, Petra (1974, CZE) RC Litol JN17: 554 554
1210. M39 Jasenský, Oldřich (1982, CZE) Furt pryč KR25: 552 552
1211. M49,17,5 Malát, Jiří (1977, CZE) Quake 3 Arena JN17: 552 552
1212. M39 Jankůj, Martin (1984, CZE) KR25: 550 550
1213. Z39,17,5 Šedivcová, Veronika (1981, CZE) JN17: 550 550
1214. Z39,17,5 Hauerlandová, Dita (1982, CZE) JN17: 548 548
1215. M49 Petrů, Marek (1969, cze) KR25: 548 548
1216. M59,30 Rikl, Milan (1960, CZE) Žitenická žihadla KS30C: 548 548
1217. M39,17,5 Bauštein, Milan (1985, CZE) BPŽ JN17: 546 546
1218. M69 Studený, Jiří (1954, CZE) Paraklub KR25: 546 546
1219. Z39,30 Dobešová, Petra (1998, CZE) Javorná KS30C: 544 544
1220. M39,17,5 Fischer, Luboš (1989, CZE) JN17: 544 544
1221. M39 Kukuczka, Pavel (1989, CZE) KR25: 544 544
1222. M69,30 Altman, Bohumil (1951, CZE) LezeTop Písek KS30C: 542 542
1223. Z39,17,5 Hornofová, Helena (1979, CZE) ČNB JN17: 542 542
1224. Z18 Papezova, Karolina (2001, CZE) Biatlon Ostrava KR25: 542 542
1225. Z39,17,5 Marešová, Hana (1978, CZE) JN17: 540 540
1226. M39 Žalmánek, Martin (1979, CZE) Mas Locos! KR25: 540 540
1227. Z49,17,5 Fulínová, Michaela (1977, CZE) JN17: 538 538
1228. Z59 Škorňová, Lenka (1965, CZE) KR25: 538 538
1229. M49 Bartošák, Dušan (1973, CZE) KR25: 536 536
1230. Z49,17,5 Čepová, Hana (1969, CZE) JN17: 536 536
1231. Z39,30 Pavlíková, Iva (1979, CZE) SC Horní Jelení KS30C: 536 536
1232. Z49,30 Dobešová, Martina (1970, CZE) KS30C: 534 534
1233. M39,17,5 Kopýtko, Radek (1988, CZE) JN17: 534 534
1234. M49 Vybulka, Jan (1969, CZE) Škoda Jaderné strojírenství a.s. KR25: 534 534
1235. Z39,17,5 Kopýtková, Petra (1989, CZE) JN17: 532 532
1236. M49 Hrubý, Jan (1971, CZE) KR25: 530 530
1237. Z49 Mrożek, Ewa (1973, POL) Hydrostacja.pl KR25: 528 528
1238. M70+ Pilař, Ladislav (1941, CZE) Pohorská jednota Radhošť KR25: 526 526
1239. M49 Jancik, Alan (1968, CZE) KR25: 524 524
1240. M39 Kresač, Lukáš (1979, CZE) SSK Dolní Lomná KR25: 522 522
1241. Z39 Fischerová, Nikola (1988, CZE) SDH Tísňavy KR25: 520 520
1242. Z49 Klapková, Jiřina (1969, CZE) BASE Paraklu Praha KR25: 518 518
1243. Z39 Přecechtělová, Petra (1991, CZE) KR25: 516 516
1244. M39 Koplík, Martin (1984, CZE) Vesani.cz KR25: 512 512
1245. Z39 Solanská, Michaela (1996, CZE) MTB Rysová KR25: 510 510
1246. M59 Polišenský, Leoš (1967, CZE) KR25: 508 508
1247. Z39 Machálková, Veronika (1983, CZE) Charita Svaté Rodiny Nový Hrozenkov KR25: 506 506
1248. M18 Král, David (2005, CZE) KR25: 504 504
1249. M70+ Okosy, Michal (1945, SVK) KR25: 502 502
1250. M59 Král, Petr (1963, CZE) KR25: 500 500
1251. Z39 Kavlíková, Michaela (1982, CZE) KR25: 496 496
1252. M49 Divín, Tomáš (1976, CZE) Gumarny Zubři KR25: 494 494
1253. M39 Zeman, Vladimír (1980, CZE) KR25: 492 492
1254. Z39 Pokorná, Daniela (1979, CZE) KR25: 490 490
1255. M59 Poljak, Branislav (1964, SVK) KR25: 486 486
1256. M59 Ševčík, Miroslav (1958, CZE) KR25: 484 484
1257. M69 Buřival, Zdeněk (1954, CZE) KR25: 482 482
1258. M69 Malinovský, Karel (1957, CZE) KR25: 480 480
1259. M39 Luža, Vojtěch (1991, CZE) KR25: 478 478
1260. Z49 Perůtková, Šárka (1975, CZE) KR25: 476 476
1261. M49 Špalek, Karel (1968, CZE) Ski Team Krásné Pole KR25: 474 474
1262. M69 Čižmař, Zdeněk (1956, CZE) KR25: 472 472
1263. M39 Gavenda, Jan (1993, CZE) KR25: 470 470
1264. M39 Úředníček, Adam (1990, CZE) KR25: 468 468
1265. M39 Ševčík, Karel (1989, CZE) KR25: 466 466
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3