Výsledky

    

Bedřichovský NLM 35 km (volně) (2017)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39,35 Šretr, Radek (1982, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3100 01:29:54 00:43:32 1. 1. 1. 4000 diplom 
2. M39,35 Ročárek, Jiří (1983, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3101 01:30:13 00:42:15 2. 2. 2. 3900 diplom 
3. M39,35 Pliska, Jiří (1981, CZE) Silvini Madshus Team 3084 01:31:01 00:44:18 3. 3. 3. 3850 diplom 
4. M39,35 Pšenička, Jakub (1991, CZE) Silvini Madshus Team 3011 01:33:10 00:43:37 4. 4. 4. 3820 diplom 
5. M39,35 Marek, Ondřej (1982, CZE) Silvini Madshus Team 3139 01:33:17 00:44:54 5. 5. 5. 3800 diplom 
6. M39,35 Campbell, Carsen (1994, USA) Canmore 3172 01:34:56 00:44:52 6. 6. 6. 3790 diplom 
7. M39,35 Švarc, Martin (1994, CZE) Ski klub Jablonec 3020 01:35:59 00:44:23 7. 7. 7. 3780 diplom 
8. M49,35 Javůrek, Petr (1977, CZE) KASPER SWIX TEAM 3071 01:36:35 00:45:48 8. 1. 8. 3770 diplom 
9. M39,35 Prášil, Vojtěch (1990, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3025 01:36:46 00:47:09 9. 8. 9. 3760 diplom 
10. M39,35 Hruška, Jan (1989, CZE) KASPER SWIX TEAM 3048 01:37:33 00:47:01 10. 9. 10. 3750 diplom 
11. M39,35 Šrůtek, David (1980, CZE) Rossignol Racing Team 3055 01:37:39 00:47:09 11. 10. 11. 3740 diplom 
12. M39,35 Mašek, Jan (1978, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3135 01:40:48 00:49:12 12. 11. 12. 3730 diplom 
13. M69,35 Vejnar, Josef (1957, CZE) ČSK Vysoké nad Jizerou 3068 01:40:51 00:49:17 13. 1. 13. 3720 diplom 
14. M59,35 Holub, Petr (1966, CZE) KASPER SWIX TEAM 3072 01:40:51 00:48:41 14. 1. 14. 3710 diplom 
15. M49,35 Novotný, Daniel (1974, CZE) Cykloservis Moravský Krumlov 3057 01:40:53 00:49:10 15. 2. 15. 3700 diplom 
16. M39,35 Polášek, Petr (1989, CZE) VSŠK MFF UK Praha 3122 01:41:22 00:49:12 16. 12. 16. 3690 diplom 
17. M49,35 Vanc, Petr (1970, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3026 01:41:32 00:48:47 17. 3. 17. 3680 diplom 
18. M39,35 Pospíšek, Marek (1989, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3121 01:42:47 00:49:05 18. 13. 18. 3670 diplom 
19. M39,35 Kohout, Milan (1981, CZE) Silvini Madshus Team 3076 01:42:47 00:49:08 19. 14. 19. 3660 diplom 
20. M49,35 Kolín, Jan (1977, CZE) SPORTICUS team 3003 01:42:49 00:50:20 20. 4. 20. 3650 diplom 
21. M39,35 Jirák, Jan (1978, CZE) HS Jizerské hory 3047 01:42:49 00:50:08 21. 15. 21. 3640 diplom 
22. M49,35 Pela, Zbyněk (1973, CZE) SKI PAX Horní Maxov 3023 01:43:04 00:49:18 22. 5. 22. 3630 diplom 
23. Z39,35 Boudíková, Adéla (1986, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3099 01:43:22 00:49:10 23. 1. 1. 3620 diplom 
24. M49,35 Lehnung, Kai-uwe (1968, DEU) Ottendorf 3174 01:43:24 00:49:18 24. 6. 23. 3610 diplom 
25. Z39,35 Knopová, Kamila (1992, CZE) Rossignol Racing Team 3004 01:44:50 00:48:38 25. 2. 2. 3600 diplom 
26. M59,35 Richter, Michael (1967, DEU) 3167 01:45:11 00:50:21 26. 2. 24. 3590 diplom 
27. M39,35 Krupka, Lukáš (1983, CZE) Cyklo POINT Jičín 3029 01:45:20 00:50:25 27. 16. 25. 3580 diplom 
28. M39,35 Hlaváček, Arnošt (1987, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3153 01:46:04 00:50:22 28. 17. 26. 3570 diplom 
29. M39,35 Adam, Jakub (1986, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3145 01:46:26 00:50:20 29. 18. 27. 3560 diplom 
30. M39,35 Marhoun, Petr (1981, CZE) VSŠK MFF UK Praha 3056 01:46:28 00:52:32 30. 19. 28. 3550 diplom 
31. M39,35 Zahula, Jan (1989, CZE) Ski klub Jablonec 3108 01:46:36 00:50:15 31. 20. 29. 3540 diplom 
32. M49,35 Rejzek, Martin (1972, CZE) Eleven Eintracht Braunschweig 3092 01:46:49 00:51:21 32. 7. 30. 3530 diplom 
33. M39,35 Havelka, Jan (1990, CZE) Mrtvej Javorník RACING 3109 01:47:54 00:52:35 33. 21. 31. 3520 diplom 
34. M39,35 Hornych, Vena (1978, CZE) Sportchallenge Timing 3118 01:48:00 00:51:57 34. 22. 32. 3510 diplom 
35. M39,35 Teplý, Ondřej (1978, CZE) HISPORT Team 3019 01:48:24 00:52:01 35. 23. 33. 3500 diplom 
36. Z49,35 Lanková, Lada (1973, CZE) Silvini Madshus Team 3107 01:48:45 00:52:36 36. 1. 3. 3490 diplom 
37. M49,35 Ježek, Tomáš (1973, CZE) SPORTICUS team 3069 01:48:55 00:52:33 37. 8. 34. 3480 diplom 
38. M59,35 Teplý, Robin (1967, CZE) Praha 7 3184 01:49:13 00:52:44 38. 3. 35. 3470 diplom 
39. M49,35 Gromus, Tomáš (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 3037 01:49:33 00:52:20 39. 9. 36. 3460 diplom 
40. M39,35 Galandr, Daniel (1979, CZE) WINTERMAN TEAM 3149 01:49:42 00:52:32 40. 24. 37. 3450 diplom 
41. M49,35 Hes, Robert (1973, CZE) HO ADR ROCK 3034 01:49:56 00:52:37 41. 10. 38. 3440 diplom 
42. M39,35 Macaj, Jan (1980, CZE) Silvini Madshus Team 3133 01:50:12 00:52:58 42. 25. 39. 3430 diplom 
43. M69,35 Šimůnek, Jaromír (1955, CZE) Skp Jablonec 3083 01:50:16 00:51:49 43. 2. 40. 3420 diplom 
44. M39,35 Pour, Vladimír (1982, CZE) DELFÍN JABLONEC 3140 01:50:24 00:53:03 44. 26. 41. 3410 diplom 
45. M59,35 Zikmund, Zdeněk (1967, CZE) Glede Team 3073 01:50:27 00:52:34 45. 4. 42. 3400 diplom 
46. M39,35 Kotrc, David (1992, CZE) Slapy 3180 01:50:44 00:55:13 46. 27. 43. 3390 diplom 
47. M49,35 Havluj, Jan (1975, CZE) 3049 01:50:47 00:56:38 47. 11. 44. 3380 diplom 
48. M39,35 Kovář, Miroslav (1981, CZE) 3035 01:51:10 00:53:44 48. 28. 45. 3370 diplom 
49. M49,35 Ptáček, František (1972, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3129 01:51:10 00:54:06 49. 12. 46. 3360 diplom 
50. M49,35 Šámal, Jan (1977, CZE) HKNMPSM/Cimici/HS 3104 01:52:07 00:54:35 50. 13. 47. 3350 diplom 
51. M39,35 Mašek, Petr (1979, CZE) Fitcentrum L-S Vrchlabí 3012 01:52:34 00:55:01 51. 29. 48. 3340 diplom 
52. M39,35 Votruba, Jan (1979, CZE) Altán Tým 3111 01:52:37 00:55:23 52. 30. 49. 3330 diplom 
53. M39,35 Gromus, Daniel (1978, CZE) 3036 01:53:40 00:55:38 53. 31. 50. 3320 diplom 
54. M49,35 Kalina, David (1974, CZE) SKP Maják 3125 01:53:43 00:54:47 54. 14. 51. 3310 diplom 
55. Z39,35 Adamová Kožíšková, Anna (1986, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3146 01:54:20 00:54:18 55. 3. 4. 3300 diplom 
56. Z49,35 Vojtková, Šárka (1977, CZE) Silvini Madshus Team 3015 01:54:21 00:54:38 56. 2. 5. 3290 diplom 
57. M39,35 Kratochvíl, Martin (1983, CZE) SKI VYSOČINA 3141 01:54:22 00:51:00 57. 32. 52. 3280 diplom 
58. M59,35 Němec, Jiří (1961, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team 3116 01:54:46 00:56:22 58. 5. 53. 3270 diplom 
59. M49,35 Bartůněk, Petr (1975, CZE) XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM 3059 01:54:51 00:55:11 59. 15. 54. 3260 diplom 
60. M39,35 Jindra, Adam (1990, CZE) SPORTICUS team 3159 01:55:37 00:50:19 60. 33. 55. 3250 diplom 
61. M39,35 Kubišta, Jan (1986, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3090 01:55:54 00:59:18 61. 34. 56. 3240 diplom 
62. M49,35 Blažek, Vladimír (1968, CZE) Mercedes Benz Atomic/Salomon team 3044 01:55:54 00:55:07 62. 16. 57. 3230 diplom 
63. M39,35 Dziubalo, Daniel (1987, CZE) 3127 01:56:21 00:56:11 63. 35. 58. 3220 diplom 
64. M49,35 Mareš, Jiří (1973, CZE) Silvini Madshus Team 3050 01:56:46 00:54:58 64. 17. 59. 3210 diplom 
65. M39,35 Valousek, Tomáš (1982, CZE) TJ Dukla Liberec 3078 01:57:18 00:54:51 65. 36. 60. 3200 diplom 
66. Z39,35 Maděrová, Michaela (1980, CZE) Silvini Madshus Team 3032 01:57:27 00:56:31 66. 4. 6. 3190 diplom 
67. M59,35 Buchta, Pavel (1964, CZE) SKI VYSOČINA 3064 01:57:33 00:56:50 67. 6. 61. 3180 diplom 
68. M39,35 Molva, František (1994, CZE) SKI VYSOČINA 3045 01:58:30 00:56:45 68. 37. 62. 3170 diplom 
69. M39,35 Doubek, Tomáš (1982, CZE) 3136 01:58:37 00:57:09 69. 38. 63. 3160 diplom 
70. M49,35 Kráčmar, Vlastimil (1974, CZE) Kupkolo MTB Trilogy 3081 01:58:49 00:54:59 70. 18. 64. 3150 diplom 
71. M39,35 Lysczas, Václav (1985, CZE) LK Medvěd 3077 01:58:59 00:57:02 71. 39. 65. 3140 diplom 
72. M39,35 Zítko, Tomáš (1979, CZE) TJ Seba Tanvald 3039 01:59:33 00:58:23 72. 40. 66. 3130 diplom 
73. M49,35 Panuš, Karel (1974, CZE) Ski Club Chotec 3063 01:59:38 00:58:11 73. 19. 67. 3120 diplom 
74. M39,35 Bartoš, Michal (1992, CZE) HK ÁDR ROCK 3041 02:01:33 00:58:08 74. 41. 68. 3110 diplom 
75. M59,35 Jandera, Petr (1966, CZE) TRI-CLUB Jablonec nad Nisou 3096 02:02:00 00:59:25 75. 7. 69. 3100 diplom 
76. M39,35 Minar, Jan (1981, CZE) 3031 02:02:02 00:59:18 76. 42. 70. 3090 diplom 
77. M49,35 Červenka, Jakub (1973, CZE) Biatlon Klecany 3024 02:02:05 00:59:48 77. 20. 71. 3080 diplom 
78. M49,35 Parma, Jan (1976, CZE) Silvini Madshus Team 3150 02:02:37 00:59:00 78. 21. 72. 3070 diplom 
79. M59,35 Palme, Karel (1964, CZE) 3082 02:03:08 01:00:57 79. 8. 73. 3060 diplom 
80. M49,35 Wiedeman, René (1973, CZE) LO Sokol Podlázky 3113 02:03:15 00:58:05 80. 22. 74. 3050 diplom 
81. M49,35 Rulíšek, Lubomír (1972, CZE) VSK Přírodní vědy Praha 3123 02:03:18 00:59:57 81. 23. 75. 3040 diplom 
82. M49,35 Peterka, Marek (1970, CZE) 3095 02:03:23 00:58:18 82. 24. 76. 3030 diplom 
83. M59,35 Krejčí, Jaroslav (1963, CZE) Silvini Madshus Team 3087 02:03:34 01:01:08 83. 9. 77. 3020 diplom 
84. M49,35 Doležal, Radoslav (1975, CZE) Sokol Sobotka 3014 02:04:23 00:59:31 84. 25. 78. 3010 diplom 
85. M39,35 Strnad, Petr (1981, CZE) NAC 3187 02:04:34 01:00:16 85. 43. 79. 3000 diplom 
86. M49,35 Babický, Josef (1977, CZE) Čistý sport - way2live.cz 3006 02:04:45 00:58:33 86. 26. 80. 2990 diplom 
87. M59,35 Roubalík, Radovan (1964, CZE) Fortex Ski Moravský Beroun 3152 02:04:59 01:00:36 87. 10. 81. 2980 diplom 
88. M39,35 Harrer, Jakub (1987, CZE) Mercedes-Benz Atomic team 3120 02:06:07 01:01:10 88. 44. 82. 2970 diplom 
89. M49,35 Saska, Josef (1970, CZE) Bedřichov 3114 02:07:45 01:04:30 89. 27. 83. 2960 diplom 
90. M69,35 Zeller, Zbyněk (1955, CZE) Semily 3183 02:07:45 01:02:18 90. 3. 84. 2950 diplom 
91. M49,35 Huml, Jakub (1976, CZE) Loosy Kralupy 3027 02:07:58 01:01:09 91. 28. 85. 2940 diplom 
92. M49,35 Togel, Konstantin (1969, AUT) Austria 3070 02:09:12 01:04:15 92. 29. 86. 2930 diplom 
93. M49,35 Dušek, Luboš (1975, CZE) Mercedes Benz Salomon team 3138 02:09:16 01:02:59 93. 30. 87. 2920 diplom 
94. M39,35 Roiler, Baptista (1982, CZE) 3182 02:09:47 01:03:30 94. 45. 88. 2910 diplom 
95. M59,35 Tomeš, Alexej (1966, CZE) Spro 3067 02:10:08 01:01:23 95. 11. 89. 2900 diplom 
96. M39,35 Liška, Josef (1993, CZE) Vranny 3181 02:10:22 01:03:29 96. 46. 90. 2890 diplom 
97. M39,35 Kopáček, Jan (1985, CZE) OK Chrudim 3124 02:11:05 01:01:36 97. 47. 91. 2880 diplom 
98. M39,35 Nosál, Tomáš (1981, CZE) Holany 3134 02:11:26 01:02:30 98. 48. 92. 2870 diplom 
99. M39,35 Roháček, Jan (1982, CZE) XC Sport.cz 3137 02:11:30 01:02:15 99. 49. 93. 2860 diplom 
100. M59,35 Pravda, Ivo (1962, CZE) Lotto Teplice 3128 02:11:51 00:59:10 100. 12. 94. 2850 diplom 
101. M39,35 Tesar, Antonin (1978, CZE) Atelier27307 3103 02:11:54 01:04:13 101. 50. 95. 2840 diplom 
102. M49,35 Findesz, Ralf (1972, DEU) 3165 02:12:04 01:01:33 102. 31. 96. 2830 diplom 
103. M49,35 Skalický, Michael (1968, CZE) 3161 02:13:27 01:03:01 103. 32. 97. 2820 diplom 
104. M49,35 Štregl, Petr (1973, CZE) Pifson Pro Endurance Team 3106 02:13:47 01:06:40 104. 33. 98. 2810 diplom 
105. M49,35 Šatra, Přemysl (1976, CZE) Vodáci Kladno 3061 02:13:52 01:04:53 105. 34. 99. 2800 diplom 
106. M49,35 Horký, Pavel (1971, CZE) Desná 3097 02:14:39 01:05:55 106. 35. 100. 2790 diplom 
107. M49,35 Bízek, Tomáš (1974, CZE) Dma Praha 3117 02:14:40 01:04:14 107. 36. 101. 2780 diplom 
108. M39,35 Steiner, David (1981, CZE) Hakoach 3052 02:14:43 01:07:29 108. 51. 102. 2770 diplom 
109. M49,35 Kolman, Robert (1968, CZE) Silvini Madshus Team 3155 02:15:30 01:04:09 109. 37. 103. 2760 diplom 
110. M39,35 Spilka, Kryštof (1982, CZE) FC PCP 3088 02:15:56 01:05:00 110. 52. 104. 2750 diplom 
111. M49,35 Winkler, Pavel (1973, CZE) Praha 9 3185 02:16:15 01:05:54 111. 38. 105. 2740 diplom 
112. M49,35 Tůma, Pavel (1976, CZE) 3132 02:16:16 01:06:57 112. 39. 106. 2730 diplom 
113. M49,35 Klemm, Gunnar (1971, DEU) Team Mordowicz 3173 02:16:27 01:07:07 113. 40. 107. 2720 diplom 
114. M59,35 Jorg, Leibige (1961, DEU) 3166 02:16:36 01:06:37 114. 13. 108. 2710 diplom 
115. M69,35 Brada, Pavel (1954, CZE) Sokol Jihlava 3053 02:16:57 01:03:41 115. 4. 109. 2700 diplom 
116. M49,35 Lapihuska, Michal (1976, CZE) Čistý sport 3151 02:17:18 01:08:34 116. 41. 110. 2690 diplom 
117. M39,35 Pála, Jan (1986, CZE) LK Medvěd 3147 02:18:21 01:07:52 117. 53. 111. 2680 diplom 
118. M59,35 Borkovec, Miroslav (1964, CZE) Nadšenci z Posázaví 3110 02:18:22 01:05:12 118. 14. 112. 2670 diplom 
119. M49,35 Bönisch, Radek (1977, CZE) Sokol Říčany 3040 02:19:18 01:08:33 119. 42. 113. 2660 diplom 
120. M59,35 Pleskač, Roman (1964, CZE) 3018 02:19:45 01:09:10 120. 15. 114. 2650 diplom 
121. Z49,35 Tůmová, Jana (1973, CZE) 3131 02:19:47 01:07:47 121. 3. 7. 2640 diplom 
122. M59,35 Matras, Martin (1967, CZE) Ski team ČS 3112 02:19:59 01:06:39 122. 16. 115. 2630 diplom 
123. M49,35 Vodička, Jiří (1977, CZE) Jamajka Team 3030 02:20:01 01:06:45 123. 43. 116. 2620 diplom 
124. M49,35 Vališ, Jan (1971, CZE) TEAM PIONEER Investments - CRAFT 3009 02:20:21 01:02:37 124. 44. 117. 2610 diplom 
125. M59,35 Skřivánek, Petr (1966, CZE) LRS Vyškov 3086 02:22:07 01:10:46 125. 17. 118. 2600 diplom 
126. M59,35 Martínek, Jan (1963, CZE) 3143 02:22:11 01:02:20 126. 18. 119. 2590 diplom 
127. M69,35 Jirásko, Zdeněk (1955, CZE) Go HBJME 3016 02:22:40 01:09:22 127. 5. 120. 2580 diplom 
128. Z39,35 Balounová, Michala (1987, CZE) LK Medvěd 3098 02:22:53 01:09:20 128. 5. 8. 2570 diplom 
129. M39,35 Brabec, Václav (1998, CZE) 3033 02:23:57 01:11:11 129. 54. 121. 2560 diplom 
130. Z49,35 Hradecká, Petra (1968, CZE) OK Doksy 3066 02:23:58 01:10:59 130. 4. 9. 2550 diplom 
131. M49,35 Hloušek, Jiří (1976, CZE) Historic Rally Team, o.s. 3074 02:24:29 01:08:31 131. 45. 122. 2540 diplom 
132. M39,35 Rätze, Tobias (1992, CZE) DAV Zittau MTB Racing 3163 02:24:42 01:08:36 132. 55. 123. 2530 diplom 
133. M59,35 Vopěnka, Martin (1963, CZE) 3075 02:24:57 01:08:54 133. 19. 124. 2520 diplom 
134. M59,35 Paštika, Jiří (1965, CZE) Silvini Madshus Team 3046 02:25:30 01:06:07 134. 20. 125. 2510 diplom 
135. M49,35 Zajíc, Jakub (1973, CZE) 3154 02:26:29 01:07:31 135. 46. 126. 2500 diplom 
136. M59,35 Hradecký, Jaroslav (1963, CZE) OK Doksy 3065 02:26:32 01:08:27 136. 21. 127. 2490 diplom 
137. M39,35 Valeš, Jan (1983, CZE) penzion-mauritz.cz 3008 02:26:53 01:12:47 137. 56. 128. 2480 diplom 
138. M49,35 Mrożek, Damian (1976, POL) 3164 02:26:59 01:02:58 138. 47. 129. 2470 diplom 
139. M49,35 Košťál, Karel (1972, CZE) Lempl Boys Hořice 3005 02:27:21 01:12:16 139. 48. 130. 2460 diplom 
140. M39,35 Skalický, Martin (1985, CZE) Jablonec nad Nisou 3168 02:27:54 01:11:11 140. 57. 131. 2450 diplom 
141. M49,35 Sitenský, David (1976, CZE) Vodáci Kladno 3062 02:28:03 01:12:45 141. 49. 132. 2440 diplom 
142. M49,35 Bergmann, Pavel (1970, CZE) Benešov 3175 02:28:05 01:12:24 142. 50. 133. 2430 diplom 
143. M39,35 Trávníček, Tomáš (1982, CZE) 3010 02:28:32 01:14:15 143. 58. 134. 2420 diplom 
144. M69,35 Všetička, Květoslav (1953, CZE) ACES Karlovy Vary 3093 02:28:36 01:11:24 144. 6. 135. 2410 diplom 
145. M49,35 Bláha, Tomáš (1969, CZE) Sokol Dřevěnice 3162 02:28:48 01:13:33 145. 51. 136. 2400 diplom 
146. M39,35 Goll, Miloslav (1986, CZE) LK Medvěd 3148 02:34:18 01:15:45 146. 59. 137. 2390 diplom 
147. M39,35 Dobiáš, Adam (1990, CZE) SPORTICUS team 3160 02:36:46 01:17:23 147. 60. 138. 2380 diplom 
148. M49,35 Fröhlich, Jan (1972, CZE) 1.čtvrtek 3079 02:38:18 01:18:10 148. 52. 139. 2370 diplom 
149. M49,35 Poledne, Martin (1973, CZE) RC Litol 3080 02:38:18 01:18:11 149. 53. 140. 2360 diplom 
150. M59,35 Nosál, Petr (1961, CZE) Nosoši 3158 02:38:58 01:12:16 150. 22. 141. 2350 diplom 
151. M39,35 Vlček, Luboš (1983, CZE) 3130 02:39:31 01:15:40 151. 61. 142. 2340 diplom 
152. M49,35 Vojtěchovský, Martin (1972, CZE) Ski Vokovicers 3013 02:45:23 01:15:03 152. 54. 143. 2330 diplom 
153. M49,35 Šmídek, Petr (1977, CZE) 3171 02:46:02 01:20:22 153. 55. 144. 2320 diplom 
154. M49,35 Polehňa, Pavel (1976, CZE) KUFR 3007 02:58:38 01:22:34 154. 56. 145. 2310 diplom 
DNP M59,35 Cikrt, Tomáš (1967, CZE) Praha 5 3186 02:27:58 DNP . - diplom 
DNP M69,35 Navrátil, Zdeněk (1953, CZE) Praha 3176 01:45:15 DNP . - diplom 
DNP Z39,35 Kolcunová, Martina (1980, CZE) Praha 7 3170 02:25:02 DNP . - diplom 
DNP M39,35 Hejbal, Jiří (1980, CZE) Praha 3169 02:25:03 DNP . - diplom 
DNP M49,35 Svoboda, Miroslav (1977, CZE) 3115 01:02:20 DNP . - diplom 
DNP Z59,35 Skřivánková, Dana (1967, CZE) Orel Vyškov 3085 00:58:45 DNP . - diplom 
DNP M49,35 Gajdoštík, Dušan (1977, CZE) 3000 02:02:21 DNP . - diplom 
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3