Výsledky týmů Malá SkiTour

Průběžné pořadí

1. TJ Dukla Liberec
O10: 5615, JE10: 5465, J10: 5300, JE20F: 4485, O20F: 3424, B30: 3355 20865
2. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
KS30F: 5270, JE20F: 5175, KS30C: 5130, JN17: 5015, B30: 4300, O20F: 4220, JE20C: 3615, KR25: 3270, J25: 2435, O20C: 2400 20590
3. Silvini Madshus team
KS30C: 5460, JE20F: 5085, KS30F: 4695, JN17: 4555, O10: 1805, JE10: 1775, J10: 1760, J25: 1745, B30: 1715, O20F: 1415, KR25: 1310 19795
4. TJ ČZU Rolníci
O20C: 5040, JN17: 4380, B30: 4310, O20F: 4175, JE10: 3730, KS30F: 3010, JE20F: 2935, KS30C: 2385, KS10: 1700, JE20C: 1325 17905
5. Žižkovský tygři
KS30F: 4645, KS30C: 4540, J25: 2785, B30: 2196 14166
6. Atlas Craft Team
KS30C: 3750, KS30F: 3265, J25: 3125, O20F: 2645, JE10: 1745, J10: 1745, KS10: 1685, KR25: 1355, JE20F: 1340, O20C: 1265 12785
7. XCSPORT.cz Nordic racing team
JE20C: 3535, KS30F: 2980, KR25: 2780, JE20F: 2770, KS30C: 2710, B30: 2289, O20F: 1999, J10: 1685, O20C: 1670 12065
8. Kasper Swix Team
O20F: 4650, O20C: 3565, J25: 2485 10700
9. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
JE20C: 3565, JE20F: 3265, O20F: 1745, B30: 1625 10200
10. SPORTICUS team
JN17: 3295, KS30C: 2175, KR25: 1887, J25: 995, O20F: 788 8352
11. AcroLife
O10: 2800, KS10: 2345, J10: 1420 6565
12. SKI VYSOČINA
KS30C: 2565, KS30F: 2195, J10: 1775 6535
13. Extreme sport club
JE10: 1820, J10: 1715, O20C: 1475, JE20F: 1385, KR25: 1130, KS30F: 1100, O20F: 1050, JN17: 1025, KS30C: 1005 6395
14. LK Medvěd
KS30F: 2889, KS30C: 2390 5279
15. RAUL
KR10: 1550, O10: 1535, JE20C: 1050, JE20F: 975, KS30F: 895, KR25: 776, JN17: 740, KS30C: 654 5110
16. KČT Slečinky Napajedla
O20F: 1442, O20C: 940, KR25: 840, KS30C: 762 3984
17. Báječné ženy v běhu
JE20C: 965, KS30F: 915, O20C: 796, O20F: 724, KS30C: 716, J10: 636, J25: 416 3392
18. Kidokai-Healthy Life team
KS30F: 1005, O20F: 792, B30: 630, J10: 588 3015
19. SKI NOWAX TEAM
KS30C: 1840, JN17: 616, J10: 514 2970
20. Sokol Senohraby
KS30C: 1670, KS10: 1295 2965
21. Kvm 1881
JN17: 2927 2927
22. BBLB (báječní blanenští létající běžkaři)
JE20F: 2770 2770
23. Pifson Pro Endurance Team
O10: 1685, JN17: 872 2557
24. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
KR25: 1486, KR10: 1025 2511
25. Klub Larse Heletága
JN17: 2488 2488
26. BORCI zdar!
JN17: 1588, KR25: 774 2362
27. Ho-Mi-On
KS30C: 1326, J25: 818 2144
28. SK Javorná
KS30C: 2050 2050
29. WAXMEN
KS30C: 1975 1975
30. HO TJ TESLA BRNO
JE20F: 1370 1370
31. Sokol Opatovice
JE20C: 1370 1370
32. Nature Valley
JE10: 1355, J25: 1 1356
33. nabiegowki.com
B30: 1325 1325
34. EliTeam
KR25: 1294 1294
35. Ski Zoufalci
J25: 1280 1280
36. TJ Sokol Vsetín
KR25: 662, B30: 276 938
37. TJ Gumárny Zubří
KR25: 905 905
38. Jablka krále Miroslava
O20C: 900 900
39. slaviatip
J10: 718 718
40. MTJ racing team
KR25: 654 654
41. PAKOBYLKA team
J10: 562, J25: 1 563
42. Převážně neškodný DBT
J10: 464 464
43.
J10: 318 318
44. KVS Praha
J25: 124 124
45. KOLO-BĚH-ŽIVOTA
J25: 75 75
46. LazyTrail
J25: 1 1
47. Sněženky
J25: 1 1

Jednotlivé závody

Volkswagen Bedřichovská 30

1. TJ ČZU Rolníci
DAVIDOVÁ (1640), KŘOVÁČEK (1595), LUDVÍK (1075)
4310
2. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
VANC (1685), BOŘUTOVÁ (1565), ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ (1430), PULDA (1050), ALEKSEEV (1025)
4300
3. TJ Dukla Liberec
VALOUŠEK (1385), TECL (1250), GEBOVSKÝ (1095), TECLOVÁ (720)
3355
4. XCSPORT.cz Nordic racing team
BARTŮNĚK (1415), BEK (874), OTRUSINA (856)
2289
5. Žižkovský tygři
ŠVARC (1400), JEŽOWICZ (796), BÁRTA (504)
2196
6. Silvini Madshus team
MORAVCOVÁ (1715), VOJTKOVÁ (1035)
1715
7. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
VEJNAR (1625)
1625
8. nabiegowki.com
FRANCZAK (1325)
1325
9. Kidokai-Healthy Life team
TUŽILOVÁ (630)
630
10. TJ Sokol Vsetín
TALAŠ (276)
276

ČT Jizerská 10

1. TJ Dukla Liberec
GEBOVSKÝ (1900), VALOUŠEK (1850), TECLOVÁ (1550)
5300
2. SKI VYSOČINA
BUCHTA (1775)
1775
3. Silvini Madshus team
ROHÁČEK (1760)
1760
4. Atlas Craft Team
FORTELNÝ (1745)
1745
5. Extreme sport club
MROVEC (1715)
1715
6. XCSPORT.cz Nordic racing team
OTRUSINA (1685)
1685
7. AcroLife
KODET (814), KROCHMALOVÁ (606), KROCHMALOVÁ (280)
1420
8. slaviatip
OPAVOVÁ (718), HAMOUZOVÁ (670), MAJEROVÁ (454), BLÁHOVÁ (402)
718
9. Báječné ženy v běhu
KALA (636)
636
10. Kidokai-Healthy Life team
TUŽILOVÁ (588)
588
11. PAKOBYLKA team
LUPAČ (292), RUBEŠ (270)
562
12. SKI NOWAX TEAM
PAVLÍK (260), PÁLENÍK (254)
514
13. Převážně neškodný DBT
NEJEDLÝ (464)
464
14.
MAXOVÁ (318)
318

Hervis Jizerská 25

1. Atlas Craft Team
ROČÁREK (2000), UHMANNOVÁ (1125)
3125
2. Žižkovský tygři
KÁLALOVÁ (1415), REJMON (1370)
2785
3. Kasper Swix Team
KRÁKORA (1310), MURČO (1175)
2485
4. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
TUŠL (1445), KNOPOVÁ (990)
2435
5. Silvini Madshus team
MORAVCOVÁ (1745), ZELENKOVÁ (1595), HEJNÁ (1535)
1745
6. Ski Zoufalci
DVOŘÁK (1280)
1280
7. SPORTICUS team
KARBANOVÁ (995)
995
8. Ho-Mi-On
BAYERL (818)
818
9. Báječné ženy v běhu
JENÍKOVÁ (416), OPATRNÁ (1)
416
10. KVS Praha
NEJEDLÝ (124)
124
11. KOLO-BĚH-ŽIVOTA
JEDLIČKA (74), FIALOVÁ (1)
75
12. LazyTrail
BORKOVCOVÁ (1)
1
13. Nature Valley
MACASPAC (1)
1
14. PAKOBYLKA team
LUPAČOVÁ (1)
1
15. Sněženky
KVASNICKOVA (1)
1

ČEZ Bedřichovský NLM 17 km

1. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
ŠKODA (1900), LHOTA (1730), KUPR (1520), PREISLEROVÁ (1385), KUPR (1110), CEJNAR (1065)
5015
2. Silvini Madshus team
MORAVCOVÁ (1775), MORAVEC (1655), BLAŽKOVÁ (1160), ROHÁČEK (1125)
4555
3. TJ ČZU Rolníci
DAVIDOVÁ (1670), KOHOUTEK (1370), KŘOVÁČEK (1340), LUDVÍK (1120), ŠTURSA (704)
4380
4. SPORTICUS team
POLÁŠEK (1790), KOLÍNOVÁ (1505)
3295
5. Kvm 1881
MACH (1075), KELLER (1000), VALSOVÁ (852)
2927
6. Klub Larse Heletága
PROCHÁZKA (1100), KLINKEROVÁ (720), SOUKUP (668)
2488
7. BORCI zdar!
HOLÁNEK (846), KRAUSOVÁ (742)
1588
8. Extreme sport club
MROVEC (1025)
1025
9. Pifson Pro Endurance Team
ŠTREGL (872)
872
10. RAUL
LEIXNER (740)
740
11. SKI NOWAX TEAM
PAVLÍK (616)
616

Kašperská 10

1. AcroLife
KODET (1220), KROCHMALOVÁ (1125)
2345
2. TJ ČZU Rolníci
LUDVÍK (1700)
1700
3. Atlas Craft Team
FORTELNÝ (1685)
1685
4. Sokol Senohraby
JANÁK (1295)
1295

Kašperská 30 (klasicky)

1. Silvini Madshus team
PŠENIČKA (2000), SVOBODA (1805), MAREK (1775), KOCUMOVÁ (1655), LANKOVÁ (1400), MAREŠ (1340), DZIUBALO (1035), VOJTKOVÁ (960)
5460
2. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
MAŠEK (1790), VANC (1700), BOŘUTOVÁ (1640), JUNEK (1625), PTÁČEK (1280), HARRER (1055), CEJNAR (965), ALEKSEEV (872)
5130
3. Žižkovský tygři
SAJDL (1820), ŠVARC (1730), MICHÁLEK (1085), ŠINDELÁŘ (1070), ČERNÝ (995), WEISSOVÁ (990), DEML (970), MICHÁLKOVÁ (788)
4540
4. Atlas Craft Team
ŠRETR (1900), MÁKA (1850), GROMUS (1430)
3750
5. XCSPORT.cz Nordic racing team
NĚMEC (1385), TRNAVSKÝ (1325)
2710
6. SKI VYSOČINA
MOLVA (1520), BUCHTA (1045), KAFKA (876)
2565
7. LK Medvěd
GOLL (836), BALOUNOVÁ (816), PÁLA (738)
2390
8. TJ ČZU Rolníci
KŘOVÁČEK (1490), KOHOUTEK (895), ŠTURSA (636)
2385
9. SPORTICUS team
KALINA (1475), RYANTOVÁ (700)
2175
10. SK Javorná
DOBEŠ (822), DOBEŠ (684), DOBEŠOVÁ (544), DOBEŠOVÁ (534)
2050
11. WAXMEN
ZAČAL (1060), KRTIČKA (915)
1975
12. SKI NOWAX TEAM
PAVLÍK (662), PÁLENÍK (642), ŽAMPACH (556), PAVLÍKOVÁ (536)
1840
13. Sokol Senohraby
ZÁHOREC (1670)
1670
14. Ho-Mi-On
BAYERL (736), BUŠKO (590), ŠPOK (588)
1326
15. Extreme sport club
MROVEC (1005)
1005
16. KČT Slečinky Napajedla
JANOŠEK (762)
762
17. Báječné ženy v běhu
JENÍKOVÁ (716)
716
18. RAUL
LEIXNER (654)
654

Kašperská 30 (volně)

1. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
MAŠEK (1900), BOŘUTOVÁ (1700), VANC (1670), PTÁČEK (1565), HARRER (1265), HUŠEK (1220), ALEKSEEV (1125), CEJNAR (1080)
5270
2. Silvini Madshus team
KOCUMOVÁ (1775), LANKOVÁ (1610), PŠENIČKA (1505), PLISKA (1415), VOJTKOVÁ (1355), MAREK (1325), MAREŠ (1310), DZIUBALO (1055)
4695
3. Žižkovský tygři
SAJDL (1820), VOJTA (1715), ŠVARC (1640), WEISSOVÁ (1110), ŠINDELÁŘOVÁ (866)
4645
4. Atlas Craft Team
GROMUS (1685), ŠRETR (1580), MÁKA (1460), FORTELNÝ (935)
3265
5. TJ ČZU Rolníci
KŘOVÁČEK (1625), LUDVÍK (1385), KOHOUTEK (1280)
3010
6. XCSPORT.cz Nordic racing team
TRNAVSKÝ (1550), NĚMEC (1430), BEK (1030)
2980
7. LK Medvěd
LYSCZAS (1050), BALOUNOVÁ (975), GOLL (864), PÁLA (862)
2889
8. SKI VYSOČINA
MOLVA (1120), BUCHTA (1075), KAFKA (1060)
2195
9. Extreme sport club
MROVEC (1100)
1100
10. Kidokai-Healthy Life team
TUŽILOVÁ (1005)
1005
11. Báječné ženy v běhu
JENÍKOVÁ (915)
915
12. RAUL
LEIXNER (895)
895

Orlická 10

1. TJ Dukla Liberec
VALOUŠEK (2000), GEBOVSKÝ (1900), KOSTKOVÁ (1715)
5615
2. AcroLife
KODET (1445), KROCHMALOVÁ (1355)
2800
3. Silvini Madshus team
ROHÁČEK (1805)
1805
4. Pifson Pro Endurance Team
ŠTREGL (1685)
1685
5. RAUL
DOUŠA (1535)
1535

Orlický maraton 20 km (klasicky)

1. TJ ČZU Rolníci
ŘEHÁK (1850), PÁVEK (1805), KŘOVÁČEK (1700), LUDVÍK (1400), KŘOUSTKOVÁ (1385), VÁVROVÁ (1130)
5040
2. Kasper Swix Team
HRUŠKA (1790), VOZKA (1775), KRÁKORA (1505)
3565
3. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
CEJNAR (1340), ZÁMEČNÍK (1060)
2400
4. XCSPORT.cz Nordic racing team
VALIGURA (1670)
1670
5. Extreme sport club
MROVEC (1475)
1475
6. Atlas Craft Team
FORTELNÝ (1265)
1265
7. KČT Slečinky Napajedla
KROPÁČEK (940)
940
8. Jablka krále Miroslava
KOŠŤÁL (900)
900
9. Báječné ženy v běhu
ČERNÁ (796)
796

Orlický maraton 20 km (volně)

1. Kasper Swix Team
JAVŮREK (1850), HRUŠKA (1700), VOZKA (1670), STOKLASOVÁ (1100)
4650
2. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
VANC (1655), BOŘUTOVÁ (1640), ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ (1325), ALEKSEEV (925), CEJNAR (870), ZÁMEČNÍK (844)
4220
3. TJ ČZU Rolníci
ŘEHÁK (1565), PÁVEK (1535), KŘOVÁČEK (1490), LUDVÍK (1115), KŘOUSTKOVÁ (1075), BOCHENKOVÁ (836), VÁVROVÁ (802)
4175
4. TJ Dukla Liberec
VALOUSEK (1370), GEBOVSKÝ (1220), KOSTKOVÁ (834)
3424
5. Atlas Craft Team
POSPÍŠEK (1520), GROMUS (1125), FORTELNÝ (842)
2645
6. XCSPORT.cz Nordic racing team
NĚMEC (1145), BEK (854)
1999
7. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
VEJNAR (1745)
1745
8. KČT Slečinky Napajedla
KROPÁČEK (740), JASANSKÝ (702)
1442
9. Silvini Madshus team
HEJNÁ (1415), VOJTKOVÁ (1265)
1415
10. Extreme sport club
MROVEC (1050)
1050
11. Kidokai-Healthy Life team
TUŽILOVÁ (792)
792
12. SPORTICUS team
BRADA (788)
788
13. Báječné ženy v běhu
JENÍKOVÁ (724)
724

Karlovská 10

1. RAUL
BROUČEK (1550)
1550
2. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
VRÁŽELOVÁ (1025)
1025

Karlovská 25 km (klasicky)

1. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
HUŠEK (1900), KITTEL (1370), PULDA (1145)
3270
2. XCSPORT.cz Nordic racing team
VALIGURA (1805), BEK (975)
2780
3. SPORTICUS team
JINDRA (1105), BRADA (782)
1887
4. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
SÁBL (980), MACHÁLKOVÁ (506)
1486
5. Atlas Craft Team
FORTELNÝ (1355)
1355
6. Silvini Madshus team
ROHÁČEK (1310)
1310
7. EliTeam
PALIČKA (750), KUKUCZKA (544)
1294
8. Extreme sport club
MROVEC (1130)
1130
9. TJ Gumárny Zubří
JURKA (905)
905
10. KČT Slečinky Napajedla
JASANSKÝ (840)
840
11. RAUL
HEJDA (776)
776
12. BORCI zdar!
KRAUSOVÁ (774)
774
13. TJ Sokol Vsetín
TALAŠ (662)
662
14. MTJ racing team
KRETKOVÁ (654)
654

Jelyman 10

1. TJ Dukla Liberec
VALOUŠEK (1900), MACEK (1850), KRACÍKOVÁ (1715)
5465
2. TJ ČZU Rolníci
KŘOVÁČEK (2000), LUDVÍK (1730)
3730
3. Extreme sport club
MROVEC (1820)
1820
4. Silvini Madshus team
ROHÁČEK (1775)
1775
5. Atlas Craft Team
FORTELNÝ (1745)
1745
6. Nature Valley
MACASPAC (1355)
1355

Jelyman 20 (klasicky)

1. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
HLAVÁČEK (1900), KITTEL (1715), CEJNAR (1655), ZÁMEČNÍK (1505)
3615
2. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
NESVADBA (1790), VEJNAR (1775)
3565
3. XCSPORT.cz Nordic racing team
VALIGURA (1850), OTRUSINA (1685)
3535
4. Sokol Opatovice
KLVAŇA (1370)
1370
5. TJ ČZU Rolníci
ŠTURSA (1325)
1325
6. RAUL
LEIXNER (1050)
1050
7. Báječné ženy v běhu
ČERNÁ (965)
965

Jelyman 20 (volně)

1. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
HUŠEK (1850), BOŘUTOVÁ (1730), KOŽÍŠKOVÁ (1640), HLAVÁČEK (1595), KITTEL (1565), KNOPOVÁ (1205), CEJNAR (1160), ZÁMEČNÍK (1130)
5175
2. Silvini Madshus team
PŠENIČKA (2000), KOCUMOVÁ (1790), VOJTKOVÁ (1415), ROHÁČEK (1295)
5085
3. TJ Dukla Liberec
VALOUŠEK (1610), MACEK (1475), KRACÍKOVÁ (1400)
4485
4. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
VEJNAR (1745), NESVADBA (1520)
3265
5. TJ ČZU Rolníci
KŘOVÁČEK (1670), LUDVÍK (1265), ŠTURSA (1000)
2935
6. XCSPORT.cz Nordic racing team
VALIGURA (1490), BEK (1280), OTRUSINA (1220)
2770
7. BBLB (báječní blanenští létající běžkaři)
KARLÍK (1760), PLHOŇ (1010)
2770
8. Extreme sport club
MROVEC (1385)
1385
9. HO TJ TESLA BRNO
KINCL (1370)
1370
10. Atlas Craft Team
FORTELNÝ (1340)
1340
11. RAUL
LEIXNER (975)
975
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3