Výsledky týmů Velká SkiTour

Průběžné pořadí

1. Silvini Madshus team
J50: 12386, JE40: 11380, KS30FC: 11350, O40: 11180, JN35: 11160, KR50: 10800 46296
2. Atlas Craft Team
J50: 12195, JN35: 11520, KR50: 10760, O40: 10680, JE40: 7900, KS30FC: 7620 45155
3. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
J50: 11227, KR50: 11110, O40: 11000, JN35: 10790, KS30FC: 7670, JE40: 7420 44127
4. SKI VYSOČINA
JE40: 9990, O40: 8520, J50: 8406, KS30FC: 7130, JN35: 6460, KR50: 5220 34046
5. HO TJ TESLA BRNO
J50: 8784, KR50: 8380, JE40: 7080, O40: 6370 30614
6. XCSPORT.cz Nordic racing team
KS30FC: 7330, KR50: 7050, J50: 6809, O40: 6590, JN35: 6530, JE40: 3480 27779
7. LK Medvěd
KS30FC: 9930, JN35: 8390, J50: 7246 25566
8. SPORTICUS team
JN35: 7340, O40: 7290, J50: 7003, KR50: 3710 25343
9. Žižkovský tygři
KS30FC: 11250, J50: 9033 20283
10. TJ Gumárny Zubří
KR50: 5950, J50: 5704, O40: 5260, JE40: 3170 20084
11. BORCI zdar!
J50: 7729, O40: 4390, JE40: 3240, KR50: 2720 18079
12. Bolatice Bé
JE40: 5480, J50: 4815, O40: 3130, KR50: 2320 15745
13. SKI NOWAX TEAM
JE40: 5100, O40: 3600, J50: 2798, KR50: 2760 14258
14. TJ ČZU Rolníci
KS30FC: 7180, JE40: 2870, J50: 2330 12380
15. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
JE40: 3300, O40: 2990, J50: 2958, KR50: 2930 12178
16. KČT Slečinky Napajedla
KR50: 4340, J50: 4224, O40: 3560 12124
17. Mrtvej Javorník RACING
JN35: 7060, J50: 3520 10580
18. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
J50: 6513, O40: 3670 10183
19. Měřín
J50: 5399, O40: 4330 9729
20. Pifson Pro Endurance Team
J50: 2984, JN35: 2810, O40: 2560 8354
21. Báječné ženy v běhu
KS30FC: 3320, J50: 2221, O40: 1850 7391
22. Kasper Swix Team
O40: 3770, J50: 3490 7260
23. Sokol Senohraby
JE40: 3630, O40: 3530 7160
24. Oddíl Bystrc Vole
J50: 4891, O40: 2020 6911
25. BBLB (báječní blanenští létající běžkaři)
JE40: 6580 6580
26. Extreme sport club
KS30FC: 3510, J50: 2920 6430
27. RAUL
KS30FC: 3250, KR50: 1900, J50: 617 5767
28. CARAMBA TEAM!
KR50: 2950, J50: 2799 5749
29. MTJ racing team
J50: 3551, KR50: 2140 5691
30. Alpini Bergamo
J50: 5110 5110
31. Rychlí psi
J50: 4724 4724
32. Bestie Hnojnik
JE40: 2700, J50: 1826 4526
33. SK Javorná
J50: 4198 4198
34. Kjelsaas IL
J50: 3335 3335
35. Altán Tým
JN35: 3330 3330
36. TJ Dukla Liberec
JN35: 3200 3200
37. DIMENSE.CZ
JE40: 3000 3000
38. Acomodo team
J50: 2957 2957
39. Kidokai-Healthy Life team
J50: 2815 2815
40. Lesy ČR
JE40: 2690 2690
41. Altima
J50: 2585 2585
42. Klub Larse Heletága
J50: 2377 2377
43. VfA endLOS Dresden
J50: 2197 2197
44. FcB Classic team
J50: 2171 2171
45. RBZ Praha
J50: 2143 2143
46. Ski Zoufalci
J50: 1845 1845
47. WOOD MOOD s.r.o. racing team
J50: 1771 1771
48. HR Racing TEam
J50: 1599 1599
49. Jižní letka
J50: 1523 1523
50. Ho-Mi-On
J50: 1498 1498
51. Never Drink Alone
KR50: 1410 1410
52. Loudové
J50: 1331 1331
53. Ski Waldorf
J50: 1303 1303
54. Převážně neškodný DBT
J50: 1038 1038
55. PAKOBYLKA team
J50: 974 974
56. KOLO-BĚH-ŽIVOTA
J50: 776 776
57. Věčný začátečník Team
J50: 655 655
58. Seal Grafendorf Club
J50: 561 561
59. Sokol Pohled
J50: 433 433
60. CHCEME DOJET DO CÍLE :)
J50: 426 426
61. Znojmo
J50: 281 281
62. TONERkopy LIBEREC
J50: 278 278
63. Tomík Dvořákovic jr.
J50: 241 241
64. hmyzáci
J50: 105 105
65. slaviatip
J50: 104 104

Jednotlivé závody

ČEZ Bedřichovský NLM 35 km

1. Atlas Craft Team
ŠRETR (4000), ROČÁREK (3900), BOUDÍKOVÁ (3620), GROMUS (3460)
11520
2. Silvini Madshus team
PLISKA (3850), PŠENIČKA (3820), MAREK (3800), KOHOUT (3660), LANKOVÁ (3490), VOJTKOVÁ (3290), DZIUBALO (3220), MAREŠ (3210), PAŠTIKA (2510)
11160
3. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
PRÁŠIL (3760), MAŠEK (3730), VANC (3680), HLAVÁČEK (3570), PTÁČEK (3360), ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ (3300), BLAŽEK (3230), HARRER (2970)
10790
4. LK Medvěd
LYSCZAS (3140), PÁLA (2680), BALOUNOVÁ (2570), GOLL (2390)
8390
5. SPORTICUS team
POLÁŠEK (3690), KOLÍN (3650), JEŽEK (3480), JINDRA (3250), DOBIÁŠ (2380)
7340
6. Mrtvej Javorník RACING
ZAHULA (3540), HAVELKA (3520)
7060
7. XCSPORT.cz Nordic racing team
NĚMEC (3270), BARTŮNĚK (3260), ROHÁČEK (2860)
6530
8. SKI VYSOČINA
KRATOCHVÍL (3280), BUCHTA (3180), MOLVA (3170)
6460
9. Altán Tým
VOTRUBA (3330)
3330
10. TJ Dukla Liberec
VALOUŠEK (3200)
3200
11. Pifson Pro Endurance Team
ŠTREGL (2810)
2810

ČEZ Jizerská 50

1. Silvini Madshus team
ŘEZÁČ (4585), PLISKA (4315), PŠENIČKA (4300), SEDLÁČEK (4195), JANEČEK (4075), SEDLÁČEK (3945), MAREK (3865), SVOBODA (3845), TUČEK (3715), ENDRŠT (3705), KOHOUT (3585), LANDA (3575), MORAVEC (3506), JEDLIČKA (3500), KOCUMOVÁ (3486), VÁŇA (3375), LANKOVÁ (3332), MAREŠ (3290), JEDLIČKOVÁ (3261), KREJČÍ (3232), VOJTKOVÁ (3119), PAŠTIKA (3088), MIZERA (2939), NOVOTNÁ (2661), DZIUBALO (2190), MORONGE (1987)
12386
2. Atlas Craft Team
ROČÁREK (4465), ONDRÁŠEK (4390), ŠRETR (4375), NOVAK (4285), MÁKA (4255), KULICH (3398), ROMANOWICZ (3340), ŠVEC (3177), HOLINKA (3137), KŘEČEK (3048), FORTELNÝ (2997), BERANOVÁ (2850), PREISSLER (1301)
12195
3. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
MAŠEK (3925), JUNEK (3815), ŠKODA (3805), VANC (3785), ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ (3487), LHOTA (3459), PTÁČEK (3455), HLAVÁČEK (3452), MATZNER (3438), BOŘUTOVÁ (3412), KOŽÍŠEK (3353), HARRER (3271), HAVEL (3227), BLAŽEK (3050), ALEKSEEV (2968), CEJNAR (2960), KUPR (2938), PULDA (2870), KUPR (2420), ZÁMEČNÍK (2182)
11227
4. Žižkovský tygři
SAJDL (3775), KÁLAL (3675), MATOUŠEK (3521), KAŇKA (3432), POKORNÝ (3421), ŠVARC (3396), SCHLECHTER (3388), ČERNÝ (3195), ŠINDELÁŘ (3164), VOJTA (3131), MICHÁLEK (3068), DEML (3026), ŠINDELÁŘOVÁ (1583)
9033
5. HO TJ TESLA BRNO
KINCL (3364), PILÁT (3254), HARAŠTA (2823), GÄRTNER (2284), SKÁLOVÁ (2166), MEZNÍK (2023)
8784
6. SKI VYSOČINA
CEJPEK (3495), MOLVA (3430), BUCHTA (3365), CEJPKOVÁ (1481)
8406
7. BORCI zdar!
BROŽ (3321), ŠVÁB (2844), HOLÁNEK (2410), HLAVÁČ (2119), SKÁCEL (2043), ZVOLSKÝ (2024), KRAUSOVÁ (1564)
7729
8. LK Medvěd
LYSCZAS (2879), GOLL (2358), BALOUNOVÁ (2009), OCZADLY (810)
7246
9. SPORTICUS team
JINDRA (3535), POLÁŠEK (3468), MLÁDEK (3450), KOLÍN (3386), JINDRA (2951)
7003
10. XCSPORT.cz Nordic racing team
VALIGURA (3448), NĚMEC (3361), ROHÁČEK (3293), BARTŮNĚK (2806)
6809
11. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
VEJNAR (3443), ZELLER (3070)
6513
12. TJ Gumárny Zubří
VOLNÝ (2975), MĚRKA (2729)
5704
13. Měřín
UCHYTIL (3121), MUŽÁTKO (2278)
5399
14. Alpini Bergamo
SCANZI (2792), ZANI (2318)
5110
15. Oddíl Bystrc Vole
ZEDNÍK (2626), ROUSKOVÁ (1289), ZEDNÍK (976)
4891
16. Bolatice Bé
BALARIN (2445), HOLLESCH (2370), BLOKEŠ (2266)
4815
17. Rychlí psi
POLZ (2552), KLIMEŠ (2172), STRAKA (2081), NOVOTNÝ (1850), ŠALDA (1277)
4724
18. KČT Slečinky Napajedla
JANOŠEK (2245), KROPÁČEK (1979)
4224
19. SK Javorná
DOBEŠ (2158), DOBEŠ (1867), DOBEŠOVÁ (173)
4198
20. MTJ racing team
JUŘÍČEK (2205), KRETKOVÁ (1346)
3551
21. Mrtvej Javorník RACING
ZAHULA (3520)
3520
22. Kasper Swix Team
HRUŠKA (3490)
3490
23. Kjelsaas IL
TRIER (3335)
3335
24. Pifson Pro Endurance Team
ŠTREGL (2984)
2984
25. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
SVOBODA (2958)
2958
26. Acomodo team
KAVALÍR (1587), KAVALÍROVÁ (1370)
2957
27. Extreme sport club
MROVEC (2920)
2920
28. Kidokai-Healthy Life team
TUŽILOVÁ (2334), MRZENA (481)
2815
29. CARAMBA TEAM!
JEZIORSKI (2799)
2799
30. SKI NOWAX TEAM
ČERMÁK (1421), PAVLÍK (1152), NEVRLÝ (1116), PÁLENÍK (1088), ŽAMPACH (359), PAVLÍKOVÁ (225)
2798
31. Altima
CHITNEV (2585)
2585
32. Klub Larse Heletága
PROCHÁZKA (2377)
2377
33. TJ ČZU Rolníci
BRIGHT (2330)
2330
34. Báječné ženy v běhu
JENÍKOVÁ (2221), ČERNÁ (140)
2221
35. VfA endLOS Dresden
RUMMLER (2197)
2197
36. FcB Classic team
JANOTA (1715), KUBÁNEK (456)
2171
37. RBZ Praha
PUNDA (2143)
2143
38. Ski Zoufalci
VINZENS (1845)
1845
39. Bestie Hnojnik
PLANKA (1826)
1826
40. WOOD MOOD s.r.o. racing team
CHARBUSKÝ (1416), CHARBUSKÝ (355)
1771
41. HR Racing TEam
PESZAT (1599)
1599
42. Jižní letka
PIXA (841), HOMOLKA (682)
1523
43. Ho-Mi-On
ŠPOK (1498)
1498
44. Loudové
LOUDA (1331)
1331
45. Ski Waldorf
TICHÝ (791), ROZSYPAL (512)
1303
46. Převážně neškodný DBT
NEJEDLÝ (1038)
1038
47. PAKOBYLKA team
LUPAČ (497), RUBEŠ (477), SKALICKÝ (366)
974
48. KOLO-BĚH-ŽIVOTA
FIALA (776)
776
49. Věčný začátečník Team
HESOVÁ (655)
655
50. RAUL
REISCHIGOVÁ (617)
617
51. Seal Grafendorf Club
KOUBA (561)
561
52. Sokol Pohled
JIRÁSEK (433)
433
53. CHCEME DOJET DO CÍLE :)
ALT (426)
426
54. Znojmo
ŠPLICHAL (281)
281
55. TONERkopy LIBEREC
PEŠEK (278)
278
56. Tomík Dvořákovic jr.
DVOŘÁK (241)
241
57. hmyzáci
SVOBODA (105)
105
58. slaviatip
MAJER (78), JÁNSKÝ (26), MAJER (13), PRÁGR (6)
104

Orlický maraton

1. Silvini Madshus team
JANEČEK (3900), SEDLÁČEK (3850), TUČEK (3780), MAREK (3760), KOCUMOVÁ (3430), JEDLIČKOVÁ (2640), VOJTKOVÁ (2370)
11180
2. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
HUŠEK (3740), JUNEK (3650), VANC (3620), BOŘUTOVÁ (3610), ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ (3470), KOŽÍŠEK (2770), ALEKSEEV (2160)
11000
3. Atlas Craft Team
ŠRETR (4000), MÁKA (3800), GROMUS (3400), POSPÍŠEK (3360), BERANOVÁ (2880), HOLINKA (2720), ŠVEC (2660), KŘEČEK (2540), UHMANNOVÁ (1880)
10680
4. SKI VYSOČINA
VENHODA (3720), CEJPEK (3500), BUCHTA (3490), MOLVA (3450), CEJPKOVÁ (1300)
8520
5. SPORTICUS team
JINDRA (3750), KOLÍN (3540), JINDRA (2460)
7290
6. XCSPORT.cz Nordic racing team
TRNAVSKÝ (3420), NĚMEC (3170), ROHÁČEK (3140)
6590
7. HO TJ TESLA BRNO
KINCL (3240), PILÁT (3130), GÄRTNER (1680)
6370
8. TJ Gumárny Zubří
VOLNÝ (2750), POBOŘIL (2510)
5260
9. BORCI zdar!
HLAVÁČ (1550), HOLÁNEK (1430), KRAUSOVÁ (1410)
4390
10. Měřín
UCHYTIL (2710), MUŽÁTKO (1620)
4330
11. Kasper Swix Team
JAVŮREK (3770)
3770
12. Český SKI klub Vysoké nad Jizerou
VEJNAR (3670)
3670
13. SKI NOWAX TEAM
PÁLENÍK (1280), PAVLÍK (1270), PAVLÍKOVÁ (1050)
3600
14. KČT Slečinky Napajedla
JANOŠEK (2090), JASANSKÝ (1470)
3560
15. Sokol Senohraby
ZÁHOREC (3530)
3530
16. Bolatice Bé
HOLLESCH (1810), BLOKEŠ (1320)
3130
17. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
SVOBODA (2990)
2990
18. Pifson Pro Endurance Team
ŠTREGL (2560)
2560
19. Oddíl Bystrc Vole
ZEDNÍK (2020)
2020
20. Báječné ženy v běhu
JENÍKOVÁ (1850)
1850

Kašperská 30 (volně) + 30 (klasicky)

1. Silvini Madshus team
PŠENIČKA (3850), KOCUMOVÁ (3780), MAREK (3720), LANKOVÁ (3690), MAREŠ (3630), VOJTKOVÁ (3540), DZIUBALO (3470)
11350
2. Žižkovský tygři
SAJDL (4000), ŠVARC (3750), WEISSOVÁ (3500)
11250
3. LK Medvěd
BALOUNOVÁ (3380), GOLL (3310), PÁLA (3240)
9930
4. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
MAŠEK (3900), VANC (3770), PTÁČEK (3650), HARRER (3560), CEJNAR (3460), ALEKSEEV (3450)
7670
5. Atlas Craft Team
ŠRETR (3820), MÁKA (3800), GROMUS (3710)
7620
6. XCSPORT.cz Nordic racing team
TRNAVSKÝ (3670), NĚMEC (3660)
7330
7. TJ ČZU Rolníci
KŘOVÁČEK (3700), KOHOUTEK (3480)
7180
8. SKI VYSOČINA
MOLVA (3640), BUCHTA (3490), KAFKA (3440)
7130
9. Extreme sport club
MROVEC (3510)
3510
10. Báječné ženy v běhu
JENÍKOVÁ (3320)
3320
11. RAUL
LEIXNER (3250)
3250

Karlovská 50 km (klasicky)

1. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
MAŠEK (3800), VANC (3770), HLAVÁČEK (3740), PTÁČEK (3550), BOŘUTOVÁ (3540), HAVEL (3280)
11110
2. Silvini Madshus team
SEDLÁČEK (3850), JANEČEK (3820), DZIUBALO (3350), MAREŠ (3310), VOJTKOVÁ (3130)
10800
3. Atlas Craft Team
MÁKA (4000), ŠRETR (3900), POSPÍŠEK (3750), GROMUS (3460), ŠVEC (3110), BERANOVÁ (2860)
10760
4. HO TJ TESLA BRNO
KINCL (3320), PILÁT (3050), GÄRTNER (2040), SKÁLOVÁ (2010), MEZNÍK (1720)
8380
5. XCSPORT.cz Nordic racing team
TRNAVSKÝ (3670), NĚMEC (3380), ROHÁČEK (3300)
7050
6. TJ Gumárny Zubří
POBOŘIL (3070), MĚRKA (2880)
5950
7. SKI VYSOČINA
MOLVA (3560), CEJPKOVÁ (1660)
5220
8. KČT Slečinky Napajedla
JANOŠEK (2310), KROPÁČEK (2030)
4340
9. SPORTICUS team
JINDRA (3710)
3710
10. CARAMBA TEAM!
JEZIORSKI (2950)
2950
11. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
SVOBODA (2930)
2930
12. SKI NOWAX TEAM
PAVLÍK (1480), PAVLÍKOVÁ (1280)
2760
13. BORCI zdar!
KORZAN (2720)
2720
14. Bolatice Bé
HOLLESCH (2320)
2320
15. MTJ racing team
JUŘÍČEK (2140)
2140
16. RAUL
LEIXNER (1900)
1900
17. Never Drink Alone
KOVÁŘ (1410)
1410

Jelyman 40

1. Silvini Madshus team
PŠENIČKA (3850), SEDLÁČEK (3820), JANEČEK (3790), KOCUMOVÁ (3710), LANKOVÁ (3620), VOJTKOVÁ (3310)
11380
2. SKI VYSOČINA
VENHODA (3780), BUCHTA (3610), MOLVA (3510), CEJPKOVÁ (2600)
9990
3. Atlas Craft Team
ONDRÁŠEK (4000), MÁKA (3900), POSPÍŠEK (3750), GROMUS (3570)
7900
4. Mercedes-Benz Atomic Salomon team
HUŠEK (3770), KOŽÍŠKOVÁ (3650), BOŘUTOVÁ (3640)
7420
5. HO TJ TESLA BRNO
KINCL (3550), PILÁT (3530)
7080
6. BBLB (báječní blanenští létající běžkaři)
KARLÍK (3700), PLHOŇ (2880)
6580
7. Bolatice Bé
HOLLESCH (2890), BLOKEŠ (2590)
5480
8. SKI NOWAX TEAM
PAVLÍK (2720), PAVLÍKOVÁ (2380)
5100
9. Sokol Senohraby
ZÁHOREC (3630)
3630
10. XCSPORT.cz Nordic racing team
ROHÁČEK (3480)
3480
11. Charita Svaté rodiny Nový Hrozenkov
SVOBODA (3300)
3300
12. BORCI zdar!
ŠVÁB (3240)
3240
13. TJ Gumárny Zubří
MĚRKA (3170)
3170
14. DIMENSE.CZ
HOVOŘÁK (3000)
3000
15. TJ ČZU Rolníci
BRIGHT (2870)
2870
16. Bestie Hnojnik
PLANKA (2700)
2700
17. Lesy ČR
PECHÁČEK (2690)
2690
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3