Newsletter

Tady je bodování seriálu ČEZ SkiTour 2018 a vítězové celkového pořadí

6.3.2018
Foto

ČEZ SkiTour dojela do finále! A protože se Karlovská 50 nemohla jet v plném rozsahu, upravili jsme bodování celého seriálu. Jak to tedy je a kdo celou sérii vyhrál?

Počet závodů, které se počítají do individuálních i týmových žebříčků, byl kvůli nekonání dospělých závodů Karlovské 50 upraven následovně:

• Malá SkiTour - započítáno 6 nejlepších výsledků (z max. 10 závodů)
    • Velká SkiTour - započítány 4 nejlepší výsledky (z max. 6 závodů)
    • závody na 10 km klasicky - započítány 3 nejlepší výsledky (z max. 5 závodů)

Bližší informace o pravidlech a bodování naleznete ZDE.

V dubnu letošního roku se bude konat slavnostní vyhlášení SkiTour, na kterém budou oceněni 3 nejlepší muži a ženy (v absolutním pořadí) a 3 nejlepší týmy Malé a Velké SkiTour. Konkrétní datum a místo bude upřesněno a vítězové budou informováni o bližších podrobnostech.

Ocenění s titulem SkiTour Master 2018 získají všichni, kdo v každém závodu* SkiTour zdolali alespoň jednu distanci. To platí i pro dětské závodníky. Kromě titulu SkiTour Master se mohou závodníci těšit i na pamětní dárek.

*Z důvodu zrušení dospělých závodů ve Velkých Karlovicích bude titul SkiTour Master udělen závodníkům, kteří se zúčastnili alespoň jedné distance na zbylých závodech, tzn. Bedřichovský Night Light Marathon, Kašperská 30, Orlický maraton, Jizerská 50 a JeLyMan.

Seznam závodníků, kteří se mohou pyšnit titulem SkiTour Master, uveřejníme na webu SkiTour v průběhu tohoto týdne. Prosíme všechny závodníky o finální kontrolu výsledků v žebříčcích. V případě nesrovnalostí prosím napište do 11. března 2018 na info@ski-tour.cz.